Doona Bebek Arabası

Doona Bebek Arabası Fiyatları

21 farklı Doona Bebek Arabası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıDoona
 • Taşıma Kapasitesi22 kg
 • Taşıma Kapasitesi25 kg
 • TürüTravel Sistem
 • TürüPuset
 • Ağırlık5.5 kg
 • Ağırlık5.9 kg
 • Yön SeçeneğiÇift Yönlü
 • Yön SeçeneğiTek Yönlü
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıDoona
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYön SeçeneğiKemer TipiTaşıma KapasitesiAğırlıkAçık ÖlçüsüKapalı ÖlçüsüGövde MalzemesiKelime ile FiltreleÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (21)

Bebek Bezi Blok Oyuncak Islak Mendil Bebek Maması Oyun Seti Oto Koltuğu Figür Model Bebek Oyuncak Araba Chicco Bebek Arabası Kraft Bebek Arabası Maxi-Cosi Bebek Arabası

En Popüler Doona Bebek Arabaları

Doona Bebek Arabası Sıkça Sorulan Sorular

Doona Bebek Arabası

Doona bebek arabası çeşitleri hem küçüklerin hem de ailelerin maksimum konfor değerleri elde etmesi adına titizlikle tasarlanır. Doona bebek arabası Türkiye genelinde çok satanlar listesinde yer alırken kullanım kolaylığı sunan özellikleri ile popülerliğini korumaya devam eder. Marka bebek arabalarını tasarlarken fonksiyonel kullanıcı deneyimi yaratmayı amaçlar. Bebek aksesuarları arasında en temel parçalardan biri olan bebek arabaları Doona markası sayesinde en işlevsel özelliklerle donatılarak sizlere sunulur. Yeni nesil bebek arabası olarak tanımlanan modeller entegre sistemleriyle selefleri arasında öne çıkar. Doona bebek arabası oto koltuğu, ana kucağı ve puset çeşitlerinin tek bir modelde toplanmasına olanak tanır. Doona bebek arabası kullanıcı yorumları arasında öne çıkan diğer özellikler arasında yumuşak kumaş materyalleri, güvenlik kilitleri ve sağlam materyal kullanımı yer alır. Doona bebek arabası Akakçe üzerinden kolay bir şekilde incelenebilir.

Fonksiyonel Kullanıcı Deneyimleri ile Doona Bebek Arabası Modları

Doona bebek arabaları fonksiyonel kullanıcı deneyimi yaratmak adına entegre sistemlerden oluşur. Birbiriyle uyum içerisinde kullanılabilen Doona bebek arabaları günlük hayatta aileler için birçok farklı avantaj sağlar. Tek bir modelin farklı sistemlerde kullanılması sayesinde hem yerden hem de maliyetten tasarruf edilebilir. Doona bebek arabası sistemlerinin oluşturduğu modlar ise şunlar olur:

Doona bebek arabası kullananlar işlevsel modellerin yarattığı kolaylığın tadını çıkarırlar. Doona bebek arabası çeşitleri her amaca uygun olarak da bulunabilir. Tekli tasarımların yanında sunulan Doona ikiz bebek arabası çeşitleri katlanabilir özellikleriyle farklı modlara bürünmeye devam eder. Birbirinden ayrılabilen ikiz bebek arabaları gerektiğinde tekli olarak da kullanılabilirler. Doona bebek arabası sistemleri ana kucağı modelleri ve oto koltuğu çeşitlerini bir araya getirerek maksimum performans sergilemeye devam eder. Bebek taşıma sistemlerinde ihtiyacınız olan tüm özellikleri tek bir tasarımda bulmak isterseniz Doona bebek arabası çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Öne Çıkan Doona Bebek Arabası Özellikleri ve Sistemleri

Doona bebek arabaları özellikleri çok yönlü entegre sistemlerin oluşmasını sağlar. Doona bebek arabası yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde ise öne çıkan özellikleri görmek mümkündür. Doona bebek arabası kullanan aileler tarafından en beğenilen özelliğin pratiklik sağlayan katlanabilir gövdeler olduğu gözlemlenir. Bebekleri en konforlu şekilde taşımanıza olanak tanıyan Doona bebek arabası çeşitleri saniyeler içerisinde farklı modlara bürünme özelliğine sahiptir. Özellikleri arasında yer alan en önemli hususlardan biri ise güvenlik sertifikaları olur. Doona bebek arabası modelleri gerekli tüm testlerden geçirilerek dünya genelinde geçerli olan sertifikalara sahip olur. Gerekli testlerde Avrupa ve ABD’de uçakta kullanım iznine sahip olması ise en dikkat çekici özelliklerinden biri olur.

Doona bebek arabası yan darbe koruma sistemlerine sahiptir. Olası kaza anlarında bebeklerin minimum zarar görmesini hedefleyen entegre sistemlerde çift duvar yapıları kullanılır. İki katmanlı yapılar darbe emici özellikleriyle maksimum güvenlik önlemi oluşturmayı başarır. Doona bebek arabası ergonomik özellikleri arasında ise baş ve gövdeyi destekleyen yastıklama sistemleri öne çıkar. Bebeğin özgürlüğünü kısıtlamadan destek olan yastıklama sistemleri ana kucağı hissini aratmayan konfor özellikleri geliştirir. Doona bebek arabası tasarımları ise en beğenilen özellikler arasında yer almayı başarır. Birbirinden farklı Doona bebek arabası renkleri her zevke uygun görünümler yaratarak şık modeller oluşturur. Doona bebek arabası siyah ve gri gibi klasik renklerin yanı sıra yeşil, mavi ve kırmızı gibi eğlenceli görünümler sunarak yüksek beğeni toplar.

Doona Bebek Arabası Kaç Yaşına Kadar Kullanılır?

Doona bebek arabası çeşitleri ergonomik özellikleri ve konfor değerleri ile birçok ebeveynin ilgisini çeker. Farklı modları bir araya getiren modeller kullanıcıların aklında “Doona bebek arabası kaç yaşına kadar kullanılır?” sorusunu doğurabilir. Bu soruda her mod farklı yanıtlar taşıyabilir. Doona bebek arabaları oto koltuğu, ana kucağı ve seyahat sistemi olmak üzere genel olarak üç farklı modda kullanılır. Oto koltuğu için yöneltilen “Doona bebek arabası kaç aya kadar kullanılır?” sorusunda sağlık ve güvenlik yasaları devreye girer. Yasalara göre 8 yaşına kadar çocukların bir yükseltici ile birlikte seyahat etmesi gerekir. Dolayısıyla Doona bebek arabaları içerisinde yer alan oto koltuğu modu 8 yaşına kadar kullanılabilir.

Bebek arabası Doona markası tarafından ana kucağı olarak da geliştirilir. Ana kucağının kullanım süresi bebeklerin kilosuna ve fiziksel gelişimlerine göre değişiklik gösterebilir. Yürümeyi öğrenen, dik durabilen ve 13 kg üzerindeki çocuklar için ana kucağı kullanımına son verilebilir. Diğer koşullarda mama sandalyesi modelleri kullanımına devam ettiğiniz gibi ana kucağının kullanımına da devam edebilirsiniz. Bebek arabası kullanım ömrü ise tekrardan çocukların kilosuna göre farklılıklar gösterebilir. Doona bebek arabası çeşitleri genel olarak 15 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Taşıma kapasiteleri ürün ya da tasarım tiplerine göre farklılıklar gösterebilir. Bu doğrultuda bebeğiniz 15 kg ağırlığa ulaşana kadar bebek arabası kullanımına devam etmeniz mümkündür. Doona bebek arabası kaliteden taviz verilmeyen üretim sürecinden geçtiği için uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir. Bebeğiniz yeterli olgunluğa erişene kadar Doona bebek arabalarını sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

En Cazip Fiyat Aralıkları ile Doona Bebek Arabası Alışverişi

Doona bebek arabası çeşitleri ile konforlu seyahat deneyimi yaşayan ebeveynler ürünlere yoğun ilgi gösterir. Fonksiyonel özellikleri ile adından sıklıkla söz ettiren Doona bebek arabaları akıllarda fiyat sorularını da doğurabilir. Doona bebek arabası fiyat aralıkları markanın yetkili satış mağazaları tarafından belirlenir. Doona bebek arabası fiyat seçenekleri belirlenirken bütçe dostu alışveriş avantajının beraberinde gelmesine özen gösterilir. Ulaşılabilir Doona bebek arabası fiyatları sayesinde her ebeveyn seyahat sistemleri alışverişi sırasında ekstra kazanç sağlayabilir. Doona bebek arabası en ucuz fiyat aralıklarını keşfederek sizler de cep dostu alışveriş imkanına erişebilirsiniz.

Doona bebek arabası alışverişinin ekstra kazanç sağlamasının bir başka nedeni farklı modları bir arada sunmasıdır. Oto koltuğu, ana kucağı ve puset sistemlerini bir arada isteyen kullanıcılara Doona bebek arabası satın almaları için tavsiye verilir. Ürünleri test eden ve onaylayan ebeveynler tarafından verilen bu tür tavsiyeleri dinlemek için en ucuz Doona bebek arabası modellerini inceleyebilirsiniz. Doona bebek arabası fiyat seçenekleriyle cazip aralıklar yaratarak bütçenizi korumanıza yardımcı olur. En temel aksesuarlardan biri olan bebek arabası Doona markası sayesinde hem en uygun fiyatlarda hem de fonksiyonel donanım özellikleriyle beraber satın alınabilir. Taşınabilir seyahat sistemlerinde uzman olan marka ile güvenli, konforlu ve uygun fiyatlı bebek arabası satın almak mümkün hale gelir. “Doona bebek arabası nerede satılır?” sorusuna yanıt veren Akakçe ile birbirinden farklı modelleri inceleyebilirsiniz.