Lego, Parçalı Bloklar

Lego, Parçalı Bloklar Fiyatları

13.928 farklı Lego, Parçalı Bloklar için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Lego Lego, Parçalı Bloklar Playmobil Lego, Parçalı Bloklar Dolu Lego, Parçalı Bloklar Pilsan Lego, Parçalı Bloklar Dede Lego, Parçalı Bloklar Magic Blocks Lego, Parçalı Bloklar

Fiyatı Düşen Legolar, Parçalı BloklarTümü

Piyasaya Göre Ucuz Legolar, Parçalı BloklarTümü

Satıcı Marka Lego CityLego Technic3-5 Yaş6-9 YaşErkek

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş SatıcıToplam 92 satıcı. Seri Karakterler Yaş Aralığı Cinsiyet Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Akülü ArabaOyun SetiOyun HalısıBebek BisikletiFigürModel BebekEğitici OyuncakKumandalı ArabaEt BebekLego LegoPlaymobil LegoDolu Lego

En Çok Karşılaştırılan Legolar, Parçalı Bloklar

En Çok İlgi Gören Legolar, Parçalı Bloklar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Lego, Parçalı Bloklar Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Lego, Parçalı Bloklar Fiyatları Hakkında

Lego, Parçalı Bloklar kategorisinde 13.928 farklı ürün bulunuyor. En çok satılan Lego City Lego, Parçalı Bloklar fiyatı 12,00 TL'den başlıyor.

50 TL'ye kadar 1.899, 50 TL ile 150 TL arası 3.646, 150 TL ve üzeri 8.450 Lego, Parçalı Bloklar bulunuyor.

Şu anda 829 adet Lego, Parçalı Bloklar indirimi var. İndirim oranları %5 ile %75 arasında değişmekte.

Lego, Parçalı Bloklar özellikleri arasında en çok tercih edilen Cinsiyet Erkek, Seri Lego City, Lego Technic, Lego Creator.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Lego, Parçalı Bloklar markaları, Lego, Playmobil, Dolu, Pilsan, Dede ve Magic Blocks.

Lego, Parçalı Bloklar Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Legolar, Parçalı Bloklar hangileri?

Bugün Akakçe'de 13.928 farklı model arasında

En çok satan Legolar, Parçalı Bloklar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Lego, Parçalı Bloklar:

  1. Lego Classic Büyük Boy Yaratıcı Yapım Kutusu 10698
  2. Lego Classic Yapım Parçaları ve Hayvanlar 11011
  3. Lego City İtfaiye Merkezi 60215
  4. Lego Technic 42118 Monster Jam Mezar Kazıcı
  5. Lego Technic McLaren Senna GTR 42123

Lego & Parçalı Bloklar

Çocuklar için belirli bir yaştan sonra oyun oynamak oldukça önemlidir. Fiziksel, zihinsel ve sosyal becerilerinin gelişmesi için çocuklar farklı oyunlar oynamalıdır. Lego çocukların belirli bir yaş sonrasında oynayabileceği ve çeşitli becerilerini geliştirebilecekleri bir oyuncaktır. Zihinsel gelişimleri, el kol ve göz koordinasyonları ve yaratıcılıklarını olumlu yönde etkileyebileceğiniz lego modelleri farklı özelliklere sahiptir. Parçalı bloklar halinde satın alabileceğiniz lego setleri içerisinde yer alan bloklar ile çocuklar yaratıcılıklarını kullanarak uçak, gemi, kale gibi çeşitli figürler oluşturabilir. Çocukların hayal gücü ve yaratıcılıklarını küçük yaştan itibaren desteklemek oldukça önemlidir. Bu noktada çocukların en büyük destekçisi ebeveynleri olmalıdır. Onlarla birlikte lego ve bloklarla oynayabilir, farklı figürleri nasıl oluşturacakları konusunda onlara yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede hem onların yaratıcılıklarını ve gelişimlerini destekler hem de çocuğunuz ile keyifli zaman geçirebilir ve eşsiz anılar yaratabilirsiniz. Çocuklar şekiller oluşturarak yaratıcılıklarını geliştirir. Aynı zamanda logolar ile sayı saymayı, toplama ve çıkartma gibi basit matematik işlemlerini yapmayı ve renkleri öğrenebilir. Kırmızı, sarı, mavi ve yeşil gibi basit ve günlük hayatta sıklıkla rastlanan renk seçeneklerle çocuğunuzun renkleri öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Çok parçalı lego modelleri sayesinde çocuklarınız sayı saymayı kolayca öğrenebilir. Lego setleri yaş gruplarına göre farklı özelliklere sahiptir. Örneğin 3 yaş altındaki çocuklar için üretilen lego modelleri nispeten daha büyük modellerdir. Bu sayede çocuğunuz için oluşabilecek olası sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Lego & Parçalı Blok Modelleriyle Çocuklarınızı Eğlendirin

Lego setleri yaş gruplarına göre özel olarak üretilir. Bu noktada önemli olan çocuğunuzun yaşına uygun setleri satın almaktır. Minikler için büyük blok modelleri tasarlanır. Bu sayede yutma riski ortadan kaldırılır. Yaş ilerledikçe çocukların becerileri ve yaratıcılıkları gelişir. Bu nedenle onların yaratıcılık ve beceri seviyelerine uygun lego çeşitleri satın alabilirsiniz. Hayal gücünü kullanarak oluşturabileceği şekillerle çeşitli oyunlar oynayabilir. Lego city çeşitleriyle verilen resmin aynısını çeşitli parçaları birleştirerek oluşturmaya çalışabilir. Bu sayede gördüğünü algılama, taklit etme, el kol ve göz koordinasyonu gibi çeşitli becerilerini geliştirebilir. Bu tip modeller arasında çocuğunuzun ilgi alanına uygun olanları tercih edebilirsiniz. Marvel film ya da çizgi romanlarına ilgi duyuyorsa lego yapma oyununu daha eğlenceli bir hale getirmek için marvel lego modellerinden birini satın alabilirsiniz. Marvel, Batman, Harry Potter gibi çeşitli evrenlerini farklı lego parçalarını talimatlara uygun bir şekilde birleştirerek oluşturduktan sonra lego mini figür çeşitleriyle tamamlayabilirsiniz. Bu tarz lego çeşitleri sadece çocukların değil koleksiyonerlerin ve film, dizi hayranlarının da dikkatini çeker. Birçok farklı modeli bulunan lego Harry Potter serisini satın alarak film serisinde bulunan popüler sahne, ortam ve mimari yapıların lego modellerini yapabilir ve evinizin en güzel köşesinde sergileyebilirsiniz. Lego Türkiye farklı yaş gruplarına hitap eden modellerle ilgi çeker. Marvel, Batman lego modelleri sevdiğiniz dünyaların içine girmeye ve koleksiyonunuzu büyütmenize imkan sağlar. Ayrıca çocuklarınızın oyun alanlarında mikroplardan korunmak için ıslak mendil çeşitlerinden bulundurmayı da ihmal etmemelisiniz.

Hayal Gücünü Geliştirmenin En Keyifli Yolu Lego Çeşitleri Akakçe’de

Lego classic modelleri çocukların hem yaratıcılıklarını hem de hayal gücünü geliştirir. Lego oyuncakları çocuğunuz için bir oyuncaktan çok daha fazlasınız. Temalı modelleri sayesinde lego sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap eder. Lego Star Wars çeşitleri hem miniklerin hem de yetişkinlerin beğenisini toplar. Temalı modelleri genel olarak koleksiyon ürünü olarak adlandırılır. Legolar sayesinde sistematik yaratıcılığı, oluşturma becerileri de gelişir. Lego ninja modelinin mini figürleri ile ninjalara özgü bir evrende minik eller oyunlar oynayabilir. Klasik blok modellerle ise gemi, kale, ev, araba gibi çocuklar günlük hayatta görebilecekleri figürleri oluşturabilir. Çocuğunuzun gelişim çağında lego takma ve çıkarma, doğru parçaları eşleştirme, renkleri tanıma ve yaratıcılığı kullanma gibi çeşitli becerilerini geliştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli modeller mevcuttur. Hem eğitici hem de eğlendirici oyuncaklar arasında yer alan lego küçük, küçük büyük herkese hitap eder. Yaş gruplarına göre ayrılan lego modelleri arasından çocuğunuzun yaş grubuna uygun olanı hemen satın alabilir ve gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda evde keyifli vakit geçirmek için siz de kendinize uygun çok parçalı legolara sahip olabilirsiniz.

Lego & Parçalı Blok Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklar için üretilen oyuncakların hemen hemen hepsi farklı yaş gruplarına hitap eder. Bu nedenle çocuğunuz için satın aldığınız oyuncak modellerinin hepsinde dikkat etmeniz gereken nokta oyuncak modelinin hangi yaş grubuna uygun olduğudur. Lego oyuncakları arasında tercih yaparken setlerin hangi yaş grubundaki çocuklara uygun olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Oyun setlerinin hitap ettiği yaş aralığı büyüdükçe figür ve blokların boyutları küçülür ve sayısı artar. Böylece yaş gruplarının sahip olduğu becerilere uygun seviyeye gelir. Örneğin 1, 1.5 yaş aralığındaki bir çocuk için 5, 6 yaş aralığına uygun oyun setleri satın alındığında küçük parçaları yutma gibi bir tehlike ortaya çıkabilir. Bu tarz istenmeyen olumsuz durumların önüne geçmek için dikkat edilmesi gerekir. Lego setlerinin kendi çantalarının ya da kutularının olmasına dikkat edebilirsiniz. Oyun bittikten sonra çocuğunuz lego bloklarını çantasına ya da kutusuna toplayabilir. Böylece sorumluluk bilinci gelişir. Çocukların bloklarla oluşturabilecekleri birçok lego şekilleri mevcuttur. Çocuğunuz lego blokları ile oynarken onun yanında olabilir ve oluşturduğu şekillerin sayısını ve yapısını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede gelişimlerini yakından takip etmiş olursunuz.

Lego & Parçalı Blok Fiyatları

Lego fiyatları setlerin özellikleri, yaş grupları, temaları gibi değişkenlere göre farklılık gösterir. Hem eğlendiren hem de geliştiren bir oyuncak olan lego seneler boyunca kullanılabilir. Bu özelliğiyle tam bir fiyat performans ürünüdür. Temalı modelleri ve mini figürleri ise koleksiyon yapabileceğiniz tarzda ürünlerdir. Büyük çaplı bir koleksiyonerseniz akakce.com’u inceleyerek Star Wars, Harry Potter, Marvel, Batman gibi farklı temalı modellerden birini ya da serisini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bir blok seti ile lego araba, gemi, insan, ev gibi farklı figürler oluşturulabilir. Çocukların kombinasyon, birleştirme gibi becerilerini geliştirirken aynı zamanda el ve göz koordinasyonlarını da geliştirir. Bir lego setiyle çocuğunuzun gelişimine birçok farklı noktada olumlu yönde etki edebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekleriyle hayal gücünü kullanmanın en eğlenceli hali olan lego setlerinden birini satın alabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı Barbie oyuncak setleri modelleriyle de çocuklarınıza alarak keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Lego & Parçalı Blok Kampanyaları

Lego kampanyaları sayesinde satın almayı düşündüğünüz ürünleri çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Temalı legolar hobiniz olabilir, klasik lego setleri çocuğunuzun gelişiminde bir numaralı oyuncak olabilir ve lego yapmayı seven arkadaşlarınız için çeşitli setleri hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Lego indirim dönemlerini kaçırmamak için düzenli olarak kampanyaları takip edebilirsiniz. Lego technic ve daha pek çok modeli avantajlı fiyatlarla satın almanın en kolay yolu olan kampanyalar marka bazında ya da kategori bazında gerçekleşebilir. Filtreleme özelliklerini kullanarak marka, model, yaş grubu, fiyat gibi özellikleri belirleyebilir ve belirlediğiniz özelliklere uyan lego modellerini listeleyebilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünü çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Fiyat olarak dilerseniz maksimum ve minimum tutarları girebilirsiniz. Bütçenize uygun olan modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Çocuğunuzun gelişim hızı ile doğru orantılı olarak yeni modeller satın alabilirsiniz.