Blok Oyuncak

Blok Oyuncak Fiyatları

11.036 farklı Blok Oyuncak için fiyatlar listeleniyor.

Lego Blok Oyuncak Pilsan Blok Oyuncak Dede Blok Oyuncak Magna-Tiles Blok Oyuncak Kızılkaya Oyuncak Blok Oyuncak Magical Magnet Blok Oyuncak

Fiyatı Düşen Blok Oyuncaklar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Blok Oyuncaklar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

100 - 150 TL 250 - 500 TL Lego CityLego Technic4+ Yaş8+ Yaş1563854ÇocukÇocuk-YetişkinSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Seri Parça Sayısı Şekil Türü Tema Malzeme Türü Kullanıcı Türü Boy Karakterler Yaş Aralığı Cinsiyet SatıcıToplam 67 satıcı. Ürün Puanı

Kutu Oyunu ÇeşitleriOyun SetiAkülü ArabaBebek BisikletiOyuncak ArabaFigürModel BebekKumandalı ArabaEt BebekLego Blok OyuncakPilsan Blok OyuncakDede Blok Oyuncak

En Çok Karşılaştırılan Blok Oyuncaklar

Blok Oyuncak Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Blok Oyuncak Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Blok Oyuncaklar hangileri?

Bugün Akakçe'de 11.036 farklı model arasında

En çok satan Blok Oyuncaklar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Blok Oyuncak:
  1. Lego 10698 Classic Büyük Boy Yaratıcı Yapım Kutusu
  2. Lego 10696 Classic Orta Boy Yaratıcı Yapım Kutusu
  3. Lego 42151 Technic Bugatti Bolide
  4. Lego 42154 Technic 2022 Ford GT
  5. Lego 42147 Technic Damperli Kamyon

Blok Oyuncak

Çocuklar için belirli bir yaştan sonra oyun oynamak oldukça önemlidir. Fiziksel, zihinsel ve sosyal becerilerinin gelişmesi için çocuklar farklı oyunlar oynamalıdır. Blok oyuncak çeşitleri çocukların belirli bir yaş sonrasında oynayabileceği ve çeşitli becerilerini geliştirebilecekleri eğlenceli bir seçenektir. Zihinsel gelişimleri, el kol ve göz koordinasyonları, yaratıcılıklarını olumlu yönde etkileyebileceğiniz blok oyuncaklar farklı özelliklere sahiptir. Parçalı bloklar halinde satın alabileceğiniz setler içerisinde yer alan bloklar ile çocuklar yaratıcılıklarını kullanarak uçak, gemi, kale gibi çeşitli figürler oluşturabilir. Çocukların hayal gücü ve yaratıcılıklarını küçük yaştan itibaren desteklemek oldukça önemlidir. Bu noktada çocukların en büyük destekçisi ebeveynleri olmalıdır. Onlarla birlikte blok oyuncakları oynayabilir, farklı figürleri nasıl oluşturacakları konusunda onlara yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede hem onların yaratıcılıklarını ve gelişimlerini destekler hem de çocuğunuz ile keyifli zaman geçirerek eşsiz anılar yaratabilirsiniz. Çocuklar şekiller oluşturarak yaratıcılıklarını geliştirir. Aynı zamanda blok oyuncaklar ile sayı sayma, toplama ve çıkartma gibi basit matematik işlemlerini yapmayı öğrenebilir. Kırmızı, sarı, mavi ve yeşil gibi temel renkleri çocuğunuza parçalı bloklar ile eğlenceli bir şekilde öğretebilirsiniz. Çok parçalı blok oyuncak modelleri sayesinde çocuklarınız sayı saymayı kolayca öğrenebilir. Parçalı bloklar yaş gruplarına göre farklı özelliklere sahiptir. Örneğin 3 yaş altındaki çocuklar için üretilen bloklar nispeten daha büyük modellerdir. Bu sayede çocuğunuz için oluşabilecek olası sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Blok Oyuncak Modelleriyle Çocuklarınızı Eğlendirin

Blok oyuncaklar yaş gruplarına göre özel olarak üretilir. Bu noktada önemli olan çocuğunuzun yaşına uygun setleri satın almaktır. Minikler için büyük blok modelleri tasarlanır. Bu sayede yutma riski ortadan kaldırılır. Yaş ilerledikçe çocukların becerileri ve yaratıcılıkları gelişir. Bu nedenle onların yaratıcılık ve beceri seviyelerine uygun blok oyuncak çeşitleri satın alabilirsiniz. Hayal gücünü kullanarak oluşturabileceği şekillerle çeşitli oyunlar oynayabilir. Eğlenceli parçalı blok seçenekleriyle verilen resmin aynısını çeşitli parçaları birleştirerek oluşturmaya çalışabilir. Bu sayede gördüğünü algılama, taklit etme, el kol ve göz koordinasyonu gibi çeşitli becerilerini geliştirebilir. Bu tip modeller arasında çocuğunuzun ilgi alanına uygun olanları tercih etmek pozitif etki yaratır. Marvel film ya da çizgi romanlarına ilgi duyuyorsa blok oyuncakları daha eğlenceli bir hale getirmek için süper kahraman temalı modelleri satın alabilirsiniz. Marvel, Batman, Harry Potter gibi çeşitli evrenleri farklı bloklarla birleştirerek keşfeder. Bu tarz parçalı bloklar sadece çocukların değil koleksiyonerlerin, film - dizi hayranlarının da dikkatini çeker. Kült filmlerden efsanevi karakterlere kadar pek çok farklı blok oyuncak bulunur. Bu yüzden blok oyuncaklar sadece çocuklar için değil yetişkinler için de oldukça keyifli seçenekler sunar. Parçalı bloklar kadar kutu oyunları da oldukça eğlencelidir. Özellikle kalabalık aileler için tercih edilebilecek pek çok seçeneğe Akakçe'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Blok Oyuncaklar ile Hayal Gücünü Keşfedin

Blok oyuncak modelleri çocukların hem yaratıcılıklarını hem de hayal gücünü geliştirir. Parçalı bloklar çocuğunuz için bir oyuncaktan çok daha fazlası haline gelir. Temalı modelleri sayesinde blok oyuncaklar sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap eder. Oyuncak bloklar, hem miniklerin hem de yetişkinlerin beğenisini toplar. Temalı olanlar genelde koleksiyon ürünü olarak adlandırılır. Blok oyuncaklar sayesinde sistematik yaratıcılık, analitik zeka gibi beceriler de gelişir. Eğitici bloklar gemi, kale, ev, araba gibi çocukların günlük hayatta görebilecekleri figürleri oluşturur. Çocuğunuzun gelişim çağında blok oyuncakları takma, çıkarma, doğru parçaları eşleştirme, renkleri tanıma ve yaratıcılığı kullanma gibi çeşitli becerilerini geliştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli ürünler mevcuttur. Hem eğitici hem de eğlendirici oyuncaklar arasında yer alan blok oyuncak küçük, küçük büyük seçenekleri herkese hitap eder. Yaş gruplarına göre ayrılan parçalı bloklar arasından çocuğunuzun yaş grubuna uygun olanı hemen satın alabilir ve gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmesini keyifle izleyebilirsiniz.

Blok Oyuncak Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklar için üretilen oyuncakların hemen hemen hepsi farklı yaş gruplarına hitap eder. Bu nedenle çocuğunuz için satın alacağınız blok oyuncak modellerinin hepsinde dikkat etmeniz gereken nokta hangi yaş grubuna uygun olduğudur. Blok oyuncak setlerinin hitap ettiği yaş aralığı büyüdükçe figür ve blokların boyutları küçülür, parça sayısı artar. Böylece yaş gruplarının sahip olduğu becerilere uygun seviyeye gelir. Örneğin 1, 1.5 yaş aralığındaki bir çocuk için 5, 6 yaş aralığına uygun blok oyuncaklar satın alındığında küçük parçaları yutma gibi bir tehlike ortaya çıkabilir. Bu tarz istenmeyen olumsuz durumların önüne geçmek için dikkat edilmesi gerekir. Blok oyuncakların kendi çantalarının ya da kutularının olması da önemli bir artıdır. Oyun bittikten sonra çocuğunuz oyuncak bloklarını çantasına ya da kutusuna toplayabilir. Böylece sorumluluk bilinci gelişir. Çocukların bloklarla oluşturabilecekleri sınırsız bir dünya mevcuttur. Çocuğunuz blok oyuncaklar ile oynarken onun yanında olabilir ve oluşturduğu şekillerin sayısını ve yapısını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede gelişimlerini yakından takip etmiş olursunuz.

Blok Oyuncak Fiyatları

Blok oyuncak fiyatları özelliklerine, yaş gruplarına, temalara göre farklılık gösterir. Hem eğlendiren hem de geliştiren bir oyuncak çeşidi olan parçalı bloklar, seneler boyunca kullanılabilir. Bu özelliğiyle tam bir fiyat performans ürünüdür. Temalı modelleri ve mini figürleri ise koleksiyon yapabileceğiniz tarzda ürünlerdir. Büyük çaplı bir koleksiyonerseniz Akakçe'yi inceleyerek Pilsan, Mega Bloks, LEGO Oyuncak gibi pek çok markanın ürününü inceleyerek en nadide parçaları uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Bir blok oyuncak seti ile hayal dünyanızın kapılarını sınırsız bir şekilde aralayabilir ve hoş bir hobi edinebilirsiniz. Parçalı bloklar sadece sizin eğlencenize değil çocuğunuzun gelişimine de oldukça faydalıdır. Çocukların kombinasyon, birleştirme, sorun çözme gibi becerilerini geliştirirken aynı zamanda el ve göz koordinasyonlarını da katkı sağlar. Bir blok oyuncak serisi ile çocuğunuzun gelişimine birçok farklı noktada olumlu yönde etki edebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekleriyle hayal gücünü kullanmanın en eğlenceli hali olan parçalı bloklardan birini satın alabilirsiniz.

Oyuncak bloklar fiyatları sayesinde oldukça erişilebilirdir. Oldukça uygun fiyatlarla çok değerli temalar, seriler satın alabilir yıllarca saklayacak parçalara sahip olabilirsiniz. Oldukça etkileyici olan parçaları daha uygun fiyatlara yakalamak için blok oyuncak indirim ve kampanyalarını takip etmek faydalıdır. Bunun için Akakçe'nin fiyat takip sistemini kullanmak size avantaj sağlar. Hedef fiyat belirleme, fiyatı düşünce bildirim gönderme gibi pek çok faydalı işlev sunan Akakçe ile favori ürünlerinizi en uygun fiyatlarla yakalamak mümkün. Ayrıca gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde aradığınızı ürünler arasında kaybolmadan en kısa sürede bularak vaktinizi verimli harcar, iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz. Blok oyuncak seçeneklerini doğum günü gibi özel günlerde hediye olarak tercih etmeyi düşünürseniz pek çok markanın hediye paketi seçeneği bulunur. Bu seçenekler sayesinde günün en eğlenceli hediyesini vererek sevdiklerinizi mutlu etmek oldukça keyifli olacaktır.