3 Numara Bebek Bezi

3 Numara Bebek Bezi Fiyatları

678 farklı 3 Numara Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR adetEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • Beden3 Numara
 • Beden4 Numara
 • Beden5 Numara
 • Beden6 Numara
 • TürüCırtlı
 • TürüKülot
 • SeriSleepy Natural
 • SeriSleepy Bio Natural
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • ÖzelliklerMayo
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 29 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Beden3 Numara
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüBedenTümünü GösterSeriÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (678)

5 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 5 4 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 4 6 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 6 Sleepy 5 Numara Cırtlı Bebek Bezi Sleepy 4 Numara Sleepy 6 Numara Külot Bebek Bezi Molfix 4 Numara

En Çok Karşılaştırılan Bebek Bezleri

3 Numara Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

3 Numara Bebek Bezi

Dünyaya gelmiş ve hızla büyüyen bebekler, ortalama 4. aylarında 3 numara bebek bezi kullanır. Bez numaraları bebeğin kilosuna göre değişir. Bu yüzden 3 numara bebek bezi kullanım dönemi değişiklik gösterir. Bebeğin gün içerisinde rahat etmesi, bezin sıkmaması, sızıntı olmaması için kilosuna uygun bebek bezi alınmalıdır. Bebek bezi, sıklıkla alınan ve stok yapılan bir ürün olduğundan ebeveynler alışveriş yaparken gelişim hızını baz almalıdır. “3 numara bebek bezi kaç ay kullanılır?” sorusunun cevabını kilo artış hızı belirler. 3 numara bebek bezleri kilogram aralığında sona yaklaşmakta olan bebeklere daha az adetli bez satın alınabilir. 3 numara bebek bezi farklı adetlerde satılır. Gün içerisinde kaç kere bez değiştirileceği göz önünde bulundurularak bebek bezi kampanya 3 numara takip edilip alışveriş uyguna getirilebilir. Akakçe, 3 numara bebek bezi indirimlerine; en ucuz fiyatlara ve kampanyalara kolayca ulaşılmasını sağlar. Aradığınız 3 numara bebek bezi markasını filtreyelebilir, kampanyadakiler arasından en ucuz satıcıyı bulabilirsiniz.

3 Numara Bebek Bezi Çeşitleri

3 numara bebek bezi kategorisinde birçok markanın ürünü mevcuttur. Prima, Sleppy, Molfix, Önlem, Huggies, Baby Turco ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen markalar arasındadır. Her bütçeye hitap eden 3 numara bebek bezleri, farklı özelliklere sahiptir. “3 beden bebek bezi kaç kg?” sorusuna cevap arayan ebeveynler, markalar arasında değişiklik olduğunu görür. Bazı 3 numara bebek bezleri 4-9, bazıları ise 5,10 kg aralığındadır. Bu yüzden 3 numara bebek bezi alırken kg detayına dikkat etmek gerekir. 3 numara bebek bezi cırtlı, külot ve mayo olarak gruplara ayrılır. Cırtlı bezler, genellikle daha yürümeye başlamamış ve yatarak altı değiştirilen; külot bez ise ayaklanmış, bez değiştirirken yatmak istemeyen bebeklere tercih edilir. 3 numara bebek bezi mayo modeli ise denize, havuza girerken kullanılır. Mayo bez, çişi ve kakayı içine hapsettiği gibi suda şişme yapmadığı için kullanışlıdır.

3 Numara Bebek Bezi Özellikleri

Bebeklerin rahat etmesi ve cildinin tahriş olmaması adına doğallık ön plandadır. 3 numara bebek bezi içeriğinde farklı malzemeler kullanılsa da hepsinin ortak noktası doğallık ve hassaslıktır. Doğal bambu, saf su, badem sütü, organik pamuk, şeker kamışı, botanik özler ve çeşitli vitaminlerle üretilen 3 numara bebek bezleri içerisinde alkol, paraben, SLS, SLES, parfüm, klor, renklendirici gibi cilde zarar verecek maddeler bulunmaz. Aynı içeriklere sahip ıslak mendil, sıklıkla kullanılan bir diğer bebek ürünüdür. Ebeveyn çantasının olmazsa olmazı ıslak mendiller bebek bezi kadar arandığı için birlikte satın alınan ikili haline gelmiştir. Bazı markalar, gece ve aktivite bezi olarak farklı 3 no bebek bezi üretir. Aktivite bezleriyle bebekler daha rahat hareket edebilirken gece bezleri uzun süre emicilik sağlar.

3 Numara Bebek Bezi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her bebeğin gelişimi, cildi, hareketleri farklıdır. Bebek bezi alırken anne ve babalar diğer ebeveynlerden tavsiye alsalar bile kendi bebeklerine göre alışveriş yapmalıdır. Bebek bezi 3 numara alırken göz önünde bulundurulması gereken bazı kriterleri vardır. Aşağıdaki kriterleri inceleyerek bebeğiniz için en doğru 3 numara bebek bezi seçebilirsiniz:

Bebek bezi en çok alınan ürünlerin başında geldiğinden 3 numara bebek bezi fiyatları incelenmelidir. Kampanyalar, indirimler takip edilerek alınan 3 numara bebek bezi ile adet başına fiyat daha uyguna gelir ve stok yapılabilir.

3 Numara Bebek Bezi Fiyatları

Farklı özellikler, adetler ve türlerde 3 numara bebek bezi bulunduğu için fiyatlar değişkendir. En uygun bebek bezi 3 numara arayanlar öncelikle hangi tür alacağına karar vermelidir. Cırtlı, külot bezlerin fiyatlarıyla mayo olanlar arasında ayrım vardır. Mayo bez diğer bezlere göre daha az kullanıldığı ve daha farklı özelliklere sahip olduğundan normal bezlerden biraz pahalıdır. Ayrıca mayo bezlerin paketlerinde adet azdır. 3 numara bebek bezi 36, 98, 112, 204 gibi farklı sayılarda satılır. Bebeklerin 3 numarayı ne kadar kullanacağına göre adetlere karar verilebilir. Paketler içerisindeki sayı arttıkça birim fiyatlarda düşüş olacağı için çoklu alınıp daha uyguna getirilir. “3 numara bebek bezi ne kadar kullanılır?” hesabı yapılarak da karar verilebilir. 3 numara bebek bezi sınır kilosuna daha çok varsa ve 3 numaraya yeni geçildiyse çoklu paketler avantajlı olur.

İndirimli bebek bezi 3 numara arayan kişiler kampanyaları takip edebilir. Dönemsel olarak yapılan kampanyalar ve 2. beze uygulanan cazip indirimlerle birim fiyat oldukça düşer. Tuvalet iletişimine geçmemiş bebeklerin en çok ihtiyacı bez olduğu için kampanyalar ve indirimler takip edilerek ev bütçesine katkı sağlanabilir. Ayrıca 3 numara bebek bezi stoğu yaparak uzun bir süre alışveriş yapmanıza da gerek kalmaz. Bebek bezi 3 numara en ucuz arayanlar bu kampanyalarla aradığını bulabilir. Akakçe 3 numara bebek bezi kategorisinde de fiyat aralığını seçerek en ucuza ulaşmak mümkündür. Ancak en ucuzu ararken ürün kalitesine dikkat etmek gerekir. Bazı bebek bezlerinin emiciliği az olduğundan daha sık değiştirmeye gerek duyulur. Diğer markalar kadar ucuz olmayan bebek bezlerinin emiciliği daha yüksektir ve daha az değiştirilir.