Bebelac Bebek Maması

Bebelac Bebek Maması Fiyatları

148 farklı Bebelac Bebek Maması için fiyatlar listeleniyor.

Aptamil Bebek Maması Bebelac Bebek Maması SMA Bebek Maması Hipp Bebek Maması Evolvia Bebek Maması Golden Goat Bebek Maması

kg En Ucuz Bebelac Bebek MamalarıTümü

Fiyatı Düşen Bebelac Bebek Mamaları

Çok Satanlarkg En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 Numara2 Numara3 Numara800 gr1000 grDoğumdan İtibaren1. Yaşından İtibarenDevam SütüKaşık MamasıKeçi SütüSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Bebelac Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Bebelac Özellikler Türü Kullanım Aşaması Kullanım Yaşı Ağırlık SatıcıToplam 96 satıcı. Ürün Puanı

EmzikBiberonAlıştırma BardağıMama KaşığıBiberon EmziğiEmzik AksesuarıBebek Ağız MendiliBebek ÖnlüğüMeyve EmziğiAptamil Bebek MamasıBebelac Bebek MamasıSMA Bebek Maması

En Popüler Bebelac Bebek Mamaları

Bebelac Bebek Maması Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bebelac Bebek Maması Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bebelac Bebek Maması hangileri?

Bugün Akakçe'de 148 farklı model arasında

kg en ucuz Bebelac Bebek Maması hangileri?

En çok satan Bebelac Bebek Maması hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bebelac Bebek Maması:
  1. Bebelac 4 Çocuk Devam Sütü 800 gr
  2. Bebelac Gold 2 Devam Sütü 800 gr
  3. Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü 800 gr
  4. Bebelac 2 Devam Sütü 800 gr
  5. Bebelac Gold 1 Bebek Sütü 800 gr

En Ucuz Bebelac Mama Fiyatları Akakçe’de!

Bebekler belirli bir döneme geldiklerinde anne sütüne ek olarak bebek maması takviyesine başlanır. Ancak bazı durumlarda anne sütünün gelmemesi ya da yetersiz olması nedeni ile mama takviyesine daha erken de başlanabilir. Sebebi her ne olursa olsun ebeveynler bebekleri için mama satın alırken oldukça titiz davranır. Bebeklerinin sağlığını ve gelişimini doğrudan etkileyecek olan bu mamaları tercih ederken mamanın markasına ve ürünün içeriğine dikkat edilmesi gerekir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal, kanserojen madde olmadığına emin olunan ürünlerin tercih edilmesi bebeklerin sağlığı ve gelişimi için oldukça önemlidir. Bebek mamalarının önde gelen markalarından olan Bebelac ise kullanıcılara en kaliteli ve en sağlıklı mamaları sunmayı başarıyor. İçerisinde bebeklerin sağlığına zarar verecek herhangi bir bileşen bulundurmaması ile ön plana çıkan ürünlere en uygun fiyatlar ile akakce.com’dan da ulaşmak mümkündür. Sunduğu uygun fiyat garantisi ile müşterilerini cezbeden akakce.com; Bebelac mama fiyatı konusunda da oldukça iddialı. Siz de akakce.com’un Bebelac mama fiyatları hakkında avantajlardan faydalanmak istiyorsanız; bu ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

En İyi Bebelac Mama Ürünleri

Kişiler bebekleri için en kaliteli ve uygun mamayı bulmak ve bebeklerini sağlıklı bir şekilde beslemek ister. Bu doğrultuda bebekleri için uygun mama arayışına giren ebeveynler birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok ürün ile karşılaşır ve hangi ürünün bebekleri için daha uygun olacağına karar vermekte zorlanabilir. Bu doğrultuda bebeğiniz için mama tercihi yaparken bebeğinizin kaç aylık olduğunu göz önüne almalısınız. Örneğin; Bebelac mama ürünleri içerisinde yer alan Gold 1, Gold 2, bebek sütü 1, Bebelac kavanoz mama, bebek sütü 2, Bebelac devam sütü 1, çocuk devam sütü 2 gibi ürünler bebeğin kaç aylık olduğuna göre tercih edilir. Bunun dışında bazı mamaları bebeğinizin damak tadına göre deneyerek de öğrenebilirsiniz. Örneğin, gold sütlü ballı irmikli kaşık mamasını deneyebilir ve bebeğinizin çok sevmesi durumunda devamlı tüketmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerden farklı olarak bisküvi gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca Bebelac, bebeklerin midelerinde herhangi bir sorun meydana gelmemesi için özel mamalar üretir. Anti reflü olarak adlandırılan bu ürünleri de hassas mideye sahip olan bebekler için kullanabilirsiniz. Birbirinden lezzetli Bebelac mama ürünleri kategorisini inceleyerek bebeğiniz için uygun olan ürünü en uygun Bebelac mama fiyatı ile tercih edebilirsiniz. Bu kategoride Bebelac devam sütü fiyatları konusunda da uygun seçenekler bulabilirsiniz.

Bebelac Mama Yorumları

İnternetin gelişmesi ile birlikte anne adayları bebekleri ile ilgili tüm süreç hakkında internetten bilgi alabiliyor. Anne adayları bebekleri dünyaya gelmeden internetteki çeşitli sitelerde bebek bakımı, bebek beslenmesi hakkında araştırmalar yaparak bilgi sahibi oluyor. Bu doğrultuda internet ek gıdaya geçiş süreci ile ilgili de annelerin en büyük yardımcısı oluyor. Anneler bebekleri için hangi mama markasını tercih edeceği hakkında bilgiye ya da tercih ettikleri markaları kullanan kişilerin görüşlerine internetten ulaşabiliyor. Bu nedenle Bebalac mama yorumları anneler için oldukça büyük bir öneme sahip oluyor. Daha önce bebekleri için bu mamaları alan ve memnun kalan annelerin yorumlarını okumak kişilerin satın alma kararını doğrudan etkiliyor. Örneğin; bu markaya özel bir ürün olan anti reflü mamadan memnun kalan kişilerin yaptığı Bebelac mama yorumları ebeveynlerin aklındaki soru işaretlerini kaldırmalarını sağlıyor. Bu doğrultuda siz de akakce.com’un müşterilerine sağladığı bir hizmet olan Bebelac mama yorumları konusunda inceleme yapabilirsiniz.

Bebelac Gold Mama Özellikleri

Bebelac gold mama özellikleri anne ve babaların en çok dikkatini çeken Bebelac ürünlerinden biridir. Gold serisinde bulunan ürünlerin diğer ürünlerden en büyük farkı içeriğinde probiyotik lifler bulundurmasıdır. Bu probiyotik lifler bebeklerin sindirim ve boşaltım sistemlerinin daha iyi çalışmasını sağlarken; mamanın daha fazla besleyici özelliğe sahip olmasını da sağlar. Özellikle Gold 1 olarak isimlendirilen mama çeşidi bebeklerin 6 aylık olana kadarki tüm besin ihtiyaçlarını tek başına karşılar ve başka mama ihtiyacını ortadan kaldırır. Bunun dışında Gold mama serisi, anne sütünün sağladığı faydaları mama ile de karşılayan ve anne sütüne en yakın olan seridir. Gold mama serisinin içeriğinde ise bitkisel yağlar, yağsız süt, kalsiyum, potasyum, magnezyum, probiyotik lifler, çinko sülfat, sodyum, kolin klorür, demir sülfat, inositol, D-biotin, retinil palmitat, tiamin hidroklorür, bakır sülfat gibi maddeler bulunuyor. Bebeklerin sağlıklı gelişmesi için oldukça önemli olan bu maddeler Gold serisini diğer ürünlerden bir adım öteye taşıyor. Bu doğrultuda Gold serisini tercih ederek bebeğinizin en iyi şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Bebelac Bebek Maması İndirim ve Kampanyaları

Firmalar, çeşitli dönemlerde birbirinden farklı indirim ve kampanyalar düzenler. Bu kampanya ve indirimler doğrultusunda büyük bir fiyat farkı oluşması ise kişilerin indirimleri takip etmesi ve indirimli ürünleri tercih etmesi için en büyük sebeptir. Ebeveynler de bebekleri için alacakları bu mamaları indirim ve kampanya kapsamında daha uygun fiyatlara satın almak ister. Ancak bütün internet sitelerini tek tek takip etmek ve bu sitelerdeki indirimlerle ürün satın almak çok uğraştırıcı bir iştir. akakce.com’un müşterilerine sunduğu faydalar sayesinde indirim ve kampanyalara ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda akakce.com aracılığı ile Bebelac ürünlerine en uygun fiyatlar ile en kolay şekilde ulaşabilirsiniz.