SMA Mama

SMA Mama Fiyatları

152 farklı SMA Mama için fiyatlar listeleniyor.

kg En Ucuz SMA Bebek Mamaları

Tümü

Fiyatı Düşen SMA Bebek Mamaları

ÇOK SATANLAR kgEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıSMA
 • Kullanım Aşaması1 Numara
 • Kullanım Aşaması3 Numara
 • Kullanım YaşıDoğumdan İtibaren
 • Kullanım Yaşı1. Yaşından İtibaren
 • Ağırlık800 gr
 • Ağırlık1000 gr
 • TürüDevam Sütü
 • TürüKaşık Maması
 • Fiyatı0 - 100 TL
 • Fiyatı100 - 150 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSMA
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKullanım AşamasıKullanım YaşıAğırlıkÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (152)

Biberon Emzik Alıştırma Bardağı Mama Kaşığı Biberon Emziği Bebek Önlüğü Meyve Emziği Biberon Isıtıcı Sterilizatör SMA Bebek Maması Bebelac Bebek Maması Hipp Bebek Maması

En Popüler SMA Bebek Mamaları

SMA Bebek Maması Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

SMA Mama Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz SMA Mama Fiyatları Akakçe'de!

Bebekler için en doğal ve sağlıklı beslenme yöntemlerinden biri elbette ki anne sütüdür. İlk 6 ay boyunca bebeğin en doğru şekilde beslenmesini sağlayan anne sütünün tercih edilmesi büyük önem arz etmektedir. Anne sütünün yetersiz gelmesi ya da bebeğin farklı sebeplerden ötürü anne sütü ile beslenememesi durumunda bebek mamasının kullanılması gerekmektedir. SMA markası bu noktada bebeklerin en doğru şekilde beslenmesi için geliştirdiği SMA mama ürünleri ile bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte vitamin ve mineral bakımından da zengin besinlere sahip olan SMA mama ürünleri, anne sütüne ek olarak kullanılabildiği gibi bebek için doğrudan mama şeklinde de tercih edilebilmektedir. Anne sütüne en yakın mama olarak üretilen ve içeriğindeki zengin besinlerle bebeğin beslenme alışkanlıklarını da doğru şekilde devam ettirmesini sağlayan SMA mama ürünleri, henüz büyüme ve gelişme çağında olan bebekler için önemli bir gıdaya dönüşmektedir. Annelerin çocuklarını rahat bir şekilde beslemesini sağlayan mamalar, çocukların yaş aralıklarına göre farklı özellikte gıdalar içermektedir. Bağışıklık sistemleri güçlenme aşamasında olan ve hassas bir yapıya sahip olan bebekler için en ideal beslenme için üretilen SMA mamaları, özelliklerine ve hitap ettikleri yaş aralıklarına göre farklı fiyat seviyelerinde satışa sunulmaktadır. akakce.com’un uygun fiyat avantajlarından yararlanarak ulaşabileceğiniz SMA mama ürünlerini en ucuz şekilde satın alabilirsiniz.

En İyi SMA Mama Ürünleri

Takviye gıda olarak da tercih edilen SMA bebek mamaları, doğum sonrasında anne sütünün olmaması ya da anne sütünün bebeğin gelişimi açısından yetersiz kalması durumunda tercih edilmektedir. Bebeğin gelişimi için son derece önemli olan bebek mamaları, farklı yaş aralıkları için devam sütü olarak üretilirken; yeni doğan bebekler için 0-6 ay aralığında kullanılabilen bebek sütü şeklinde de üretilmektedir. Bebeklerin besinler ihtiyaçlarını karşılamak için özel yöntemler kullanılarak formüle edilen SMA mama ürünleri, anne sütüne yakın olduğundan bebeğin bedensel ve zihinsel gelişimine büyük oranda katkı sağlar. Bebeğin yaşına ve beslenme ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli şekillerde üretilen SMA mamaları, içerisindeki değerlerle de farklılık sergilemektedir. Bebeğin doğru andan itibaren kullanılabilen SMA gold serisi, ilk ayda kullanılabilen mamalardan üç yaşına gelen çocuklara kadar güvenle tercih edilen mamalar arasında yer almaktadır. Bebeklerin ve çocukların günlük besin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan SMA mama ürünleri, içerisindeki demir kaynağı sayesinde önemli görülebilir. Yine Nestle tarafından geliştirilen SMA Optipro bebek mamaları, bebeklerin ihtiyaçlarına bağlı olarak gerekli miktar ve istenen kalite oranında protein içermektedir. Bu da bebeğin daha sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenebilmesini kolaylaştırmaktadır. Bebeklerin yaş aralıklarına göre üretilen SMA mama ürünleri belirli yaş sıralamalarına göre kullanılmalıdır. SMA devam sütü olarak tercih edilen mamalar, SMA 1 Optipro devam sütü, SMA 2 Optipro devam sütü ve SMA 3 Optipro devam sütü şeklinde sıralanmaktadır. Böylece bebeğin ihtiyaç duyduğu mamanın seçilmesi alıcılar için oldukça kolay bir hale gelmektedir.

SMA Mama Yorumları

Bebeğiniz için mama seçerken doğru bir tercihte bulunmanız bebeğin dengeli ve doğru bir şekilde beslenmesi açısından oldukça önemlidir. Bu konuda yapılan SMA mama yorumları, bebek maması için araştırma yapan annelerin tercihlerini doğru bir şekilde yapmalarını kolaylaştıracaktır. Kullanıcılar tarafından yapılan ve bebek mamasına yeni başlayanlara farklı öneriler sunan SMA mama yorumları, hangi mamanın bebeğe daha fazla fayda sağlayacağı konusunda gerekli bilginin verilmesini sağlayacaktır. Bebekler ve çocuklar için oldukça önemli olan besleyici mamaların yapımı ve saklanması için de kullanıcı yorumları önemli olmaktadır. Yeni başlayan annelerin işini kolaylaştıran SMA mama yorumları, annelerin çocuklarının beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamasını sağlaması açısından faydalı olmaktadır.

SMA Bebek Maması Özellikleri

Özel proteinlerle zenginleştirilen SMA bebek maması, içeriğinde geliştirilmiş özelliklere yer vermektedir. Bebeğin uzun süre tok kalmasını da sağlayan bebek maması, günlük besinlerin daha iyi şekilde karşılanması için üretilmektedir. Farklı gramajlarda havayla teması kesilen ağzı kapalı ambalajlarda kullanıcılarının beğenisine sunulan SMA bebek mamaları, bu sayede uzun süre taze bir şekilde saklanmaktadır. Kuru ve serin ortamlarda muhafaza edilmesi gereken SMA bebek maması özellikleri, ürünün hitap ettiği yaş aralıklarına göre çeşitlilik gösterir. SMA bebek maması özellikleri, mamanın türüne göre de farklılıklar sergilemektedir. Özellikleri arasında Nükleotid ilavelerine de yer veren SMA 1 devam sütü, yalnızda laktoz içermektedir. SMA 3 devam sütü, protein bakımından zengin bir mama olurken aynı zamanda önemli bir vitamin kaynağı olarak da ön plana çıkmaktadır. İyot ilaveli olan SMA mama ürünlerinin yanı sıra içeriğinde D vitamini bulunduran mamalar da bulunmaktadır. SMA bebek mamalarının açıldıktan sonra belirlenen süre dahilinde tüketilmesi gerekmektedir.

SMA Mama İndirim ve Kampanyaları

Saklanma koşullarıyla birlikte hazırlanma şekilleri de mamanın türüne göre farklılık gösteren SMA mama ürünleri arasında biberonla tüketilenler olduğu gibi bebeğe kaşık yardımıyla yedirilen mamalar da bulunmaktadır. Biberon maması fiyatları mamanın gramaj ve özelliklerine göre değişmektedir. Bebeklerin beslenmesine katkı sağlayan ve günlük besin ihtiyaçlarını karşılayan SMA mama fiyatı, genellikle giriş seviyesinde tutulmaktadır. Her kesimden kullanıcının kolay bir şekilde satın alabileceği SMA mama fiyatları, ürüne göre çeşitli aralıklarda seyretmektedir. Mama ürünleri için belirli dönemlerde uygulanan SMA mama indirim ve kampanyalarına akakce.com sitesinden ulaşabilirsiniz.