LG Bluetooth Hoparlör

LG Bluetooth Hoparlör Fiyatları

14 farklı LG Bluetooth Hoparlör için fiyatlar listeleniyor.

JBL Bluetooth Hoparlör Anker Bluetooth Hoparlör Harman Kardon Bluetooth Hoparlör Xiaomi Bluetooth Hoparlör Sony Bluetooth Hoparlör Ttec Bluetooth Hoparlör

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

20 W40 W0 - 150 TL 250 - 500 TL 95 dB100 dB5.0 5.28 Saat30 SaatSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: LG Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası LG Özellikler Çıkış Gücü Müzik Çalma Süresi Bluetooth Versiyonu Şarj Süresi Kullanım Mesafesi Pil Kapasitesi Genişlik Yükseklik Derinlik Ağırlık Sesli Asistan SatıcıToplam 131 satıcı. Ürün Puanı Renk

En Ucuz Apple Watch SE 2SE 3iPad 4LG Telefon BataryasıLG Kablolu KulaklıkLG TelevizyonLG MonitörLG BuzdolabıLG Çamaşır MakinesiLG Çamaşır Kurutma MakinesiLG Bulaşık MakinesiLG Klima

En Popüler LG Bluetooth Hoparlörler

LG Bluetooth Hoparlör Yorumları ve Önerileri

 • EK1 yorum
  1 beğeni
  LGLG XBoom Go PL2 Bluetooth HoparlörEmir K.İstanbul 17 Haziran 2022
  LG XBoom Go PL2 Bluetooth Hoparlör
  Bazı malum siteler de alan kişilerin yorumuna bakarak aldım. Fakat hayal kırıklığı, elimde hali hazır da go 3 var, onun yanin da 50 TL ye alınmış hoparlör gibi kalıyor. Fiyat olarak 2 katı olabilir , ama ses ve şekil olarak ta 2 katı olduğunu bilmek lazım. Ben ses olarak önermem fakat fiyat olarak olabilir. Bu arada outdoor olarak kesinlikle kullanılmıyor. Ses açık alanda dağıldığı için çok yakın tutmanız gerekir.
 • MT20 yorum
  203 beğeni
  LGLG XBoom Go PL5 Bluetooth HoparlörMUSTAFA T.İstanbul 21 Mayıs 2021
  LG XBoom Go PL5 Bluetooth Hoparlör
  Ses berraklığı iyi daha iyi olabilirmiş. Tizler nerdeyse yok , bas yakın mesafede güzel tad veriyor. Sound bost kapalı iken ses cok cılız Alet küçük ama top gibi. yuvarlak yapısı çok guvensiz Yere çok zayıf basıyor, En küçük darbede devrilip yuvarlanabiliyor. LG ye yuh olsun ki 30 cm kablodan kaçıp içine 3,5 mm kablo koymamış. Hoparlörün malzemesi güzel. Kontrol Butonlarının olduğu bölüm sanki aparat kapağı emanet gibi, elinle kaldırılabilir hissi veriyor Kont butonları neden fosforlu veya ısıklı yapmazlar anlamam gece kullanımında yanlış tuşa basılabiliyor. Birleşim yerlerinde açıklık var, cabuk toz toplar gibi. Ses yüksekliği ankerin % 50 si gibi. Evet cihazın en güzel özelliği şarj olurken çalışabiliyor. Cok fazla alınası bir hop değil bence.
Tüm yorumları gör

LG Bluetooth Hoparlör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan LG Bluetooth Hoparlör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı LG Bluetooth Hoparlör:
 1. LG XBoom Go PL2 Bluetooth Hoparlör
 2. LG XBoom Go PL5 Bluetooth Hoparlör
 3. LG XBoom360 RP4 Bluetooth Hoparlör
 4. LG XBoomGo PL7 Bluetooth Hoparlör
 5. LG XBoom Go XG5QBK Bluetooth Hoparlör

LG Bluetooth Hoparlör

Bulunulan ortamda ses seviyesini yükseltip geniş bir alana yayılmasını sağlayan LG Bluetooth hoparlör modelleri müziğin tadının çıkarılmasını sağlar. Kullanıldığı ortamda parti havası yaratan ışıklandırma özellikleri ve uzun pil ömrüne sahip tasarımları ile ön plana çıkan LG Bluetooth hoparlörler, üstün ses kalitesi ile sıkça tercih edilir. Farklı teknolojilerle üretilen bu ürünler ıslanmaya karşı dirençli olup yağmurlu havalarda veya üzerine su döküldüğünde ses kalitesini bozmadan çalışmaya devam eder. Birden fazla cihazın bağlanmasını sağlayan LG kablosuz hoparlör modelleri, ses çıkışının farklı cihazlardan elde edilmesini sağlar. Kolay bir tutuş sağlayan LG ses bombası tasarımları ile müziğin kalitesini artırabilir, derin basları ve tonları dinleyebilirsiniz.

LG Bluetooth hoparlör modelleri ses düzeyi ve kalitesi, pil ömrü, rengi gibi birbirinden farklı özelliklere göre üretilir. LG hoparlör Bluetooth özelliği ile televizyon, telefon, tablet gibi cihazlara bağlanarak istenilen müziği veya izlenen bir videodaki sesleri kaliteli bir şekilde kullanıcıya aktarır. Taşınabilir cihazlar olması sayesinde her ortamda kullanılabilen Bluetooth hoparlör LG markasının sağladığı birbirinden farklı tasarım ve özellik seçenekleriyle ön plana çıkar. Bu cihazlar bas verme özellikleri sayesinde güçlü ritimler üretir. Sadece müziklerdeki veya videolardaki sesleri duyma amacıyla değil, telefon görüşmelerini onaylama ve konuşma özellikleriyle de sıkça tercih edilen ses bombası LG markası ile her ortamda sohbet edilmesine, sesin güçlü alınmasına yardımcı olur. LG ses topu tasarımlarında bir başka ön plana çıkan özellik ise müzikle ahenk içinde olan renk geçişleridir. Şarkının ritmine, bas ve tiz tonlarına göre şekillenen bu renkler ile bulunulan ortamı renklendirerek parti havası katmanız mümkündür. LG ses bombası fiyatlarıyla içeriğini inceleyerek ihtiyaca ve zevke uygun bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip LG Bluetooth Hoparlör Özellikleri

LG Bluetooth hoparlör tasarımları ses, üretildiği malzeme, pil ömrü gibi birbirinden farklı özelliklere göre sıralanır. Hoparlörlerin dayanıklılığı su geçirmeme özelliği, düşme, çarpma gibi olaylardan sonra bozulmadan kullanılması gibi özellikleri içerir. LG ses topu modelleri ile dayanıklı hoparlörlere sahip olabilir, müzik zevkini her ortama taşıyabilirsiniz. Bu cihazlar kablosuz olmaları sayesinde ortamda başka bir araca gerek duymadan ürünün üzerinde yer alan tuşlar sayesinde yönetebilme özelliği ile kolaylık sağlar. Kablosuz olmasının getirdiği başka bir avantaj ise birbirine dolanan kablolara sahip olmadığı için rahat bir kullanım sağlamasıdır. LG BT hoparlör tasarımları karmaşık kablolara son verirken kavisli tasarımları sayesinde taşıma kolaylığı sağlar. LG ses bombası tasarımlarında önemli özellik olan pil ömrü, hoparlörün batarya hacmine göre değişiklik gösterir. Batarya hacminin büyük olması sayesinde 24 saate kadar çıkan dinleme süresi ile kesintisiz müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Markanın sunduğu bir hoparlör çeşidi olan LG soundbar modelleri ise televizyondan gelen seslerin tiz, bas gibi tonlarını ayırarak ve Meridian teknolojisini kullanarak kullanıcılara yüksek ve kaliteli bir ses sunar.

Her Ortama Uygun LG Bluetooth Hoparlör Tasarımları

Hoparlörler ev, iş yeri, kafe gibi birçok farklı alanda kullanıldığı gibi telefonlarda da yer alan önemli bir araçtır. LG telefon modelleri üzerinde yer alan hoparlörler konuşma, müzik, video gibi uygulamaları kaliteli bir şekilde kullanıcıya sunar. Telefonlarda kullandığı güçlü hoparlörleri, taşınabilir hale getiren LG hoparlör Bluetooth destekleri ve farklı güçleri ile ortama gereken sesi en iyi şekilde vermeyi sağlar. Bu ürünler telefon, tablet, bilgisayar gibi farklı cihazlara bağlanması özelliği sayesinde her ortamda kullanılır. LG Bluetooth hoparlörler kolay taşınabilir olmasından dolayı farklı ortamlarda yer alarak, sesin canlı ve temiz çıkmasını sağlar. Sadece kompakt tasarımları ile değil her ortama uygun farklı renk seçenekleri de sunan bu ürünler, göze hoş gelen tonlarıyla ön plana çıkar. Her ortama uygunluk sağlayan LG ses bombası fiyatları ve kalitelerini karşılaştırarak ihtiyaca uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Bu cihazların bir başka ön plana çıkan özelliği uzun süreli pil ömrüdür. Böylece müzik zevkini uzatarak, keyifli anlar yaşatır. Bu tasarımla özellikleri bir arada barındıran LG Bluetooth hoparlör fiyat ve modellerini inceleyerek dengeli bir ses kalitesi sunan cihazlara sahip olabilirsiniz.

LG Bluetooth Hoparlör Kullanımının Püf Noktaları

LG hoparlör Bluetooth modellerinin boyut, renk, tasarım gibi farklılıkları olsa da hepsinin çalışma prensibi aynıdır. Bluetooth teknolojisi iki farklı cihazın birbiriyle eşleşmesi sonucu çalışır. Telefon, tablet, televizyon gibi cihazlara bağlanarak oynatılan video veya müziği hoparlöre aktarır. LG Bluetooth hoparlörler bu cihazlardan gelen sesi herhangi bir ses bozulmasına veya kaymasına sebep olmadan müşteriye iletir. Bu ürünlerin videonun veya müziğin seçileceği cihaza bağlanması tek seferlik bir işlemdir. LG Bluetooth hoparlör kapsama alanına girdikten sonra otomatik olarak bağlanır ve kullanıma hazır hale gelir. Bu cihazları kullanarak dışarıda telefon, tablet gibi cihazların şarjını bitirmeden müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. LG kablosuz hoparlör modellerinin sunduğu bir uygulama olan XBOOM ile aynı anda iki farklı hoparlörden ses alabilirsiniz. Ürünün bir başka kolaylık sağlayan noktası ise çalma sırasında herhangi bir arama geldiğinde çalınan videoyu veya müziği durdurarak, aramanın kabul edilmesini veya reddedilmesini bekler. Çağrı kabul edildiği takdirde hoparlör üzerinden kaliteli ve güçlü bir sesle konuşmayı sürdürebilirsiniz.

Müzik Zevkini Uzatan LG Bluetooth Hoparlör Modelleri

Bluetooth hoparlörler içerisine gömülü olan bataryaların şarj edilmesi ile çalışan cihazlardır. Batarya kapasitesine bağlı olan çalışma süresi, 24 saatlik süreye kadar uzayabilir. LG Bluetooth hoparlör büyük ve kompakt tasarımlarında sağladığı uzun çalışma süreleri ile müziğin keyfini şarj sorunu olmadan çıkarabilirsiniz. Markanın hoparlör modelleri kablo yardımı ile ve kablosuz bir şekilde şarj edilebilir. Kablosuz şarj edilebilen cihazları tasarımında yer alan üniteye yerleştirerek, herhangi bir kabloya gerek duymadan ürünün bataryasının doldurabilirsiniz. Bu ürünlerde yer alan lityum iyon pil ile hareket halindeyken 10 saate kadar müzik dinleyebilir, şarjı azaldığında ünitesine yerleştirerek cihaz şarj halindeyken müziğin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. LG markasının sunduğu kablolu şarj özelliğine sahip modellerde ise fazladan bir adaptöre ihtiyaç duymadan USB ile kısa sürede şarj edilmesi mümkündür. Markanın 24 saate kadar dinleme süresine çıkan tasarımları da kullanıcıların dikkatini çeker. Tasarruflu pil özelliğine sahip olan LG Bluetooth hoparlör modelleri kapsama alanında bir cihaz bulamadığında veya belli bir süre müzik, video gibi uygulamaları çalmadığında kendini kapatarak pil tasarrufu sağlar.

Her Bütçeye Uygun LG Bluetooth Hoparlör Modelleri Akakçe’de

LG Bluetooth hoparlör tasarımları her ihtiyaca ve zevke uygun olarak tasarlanır. Bu cihazları satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alan pil ömrü, rengi, dayanıklılığı gibi durumlar dışında ürünün fiyatı da ön planda tutulur. Her bütçeye uygun bir modele sahip olan LG Bluetooth hoparlör Akakçe üzerinde listelenen fiyatları inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz. LG Bluetooth hoparlörler batarya hacmi, şarj süresi, üretildiği materyal gibi birbirinden farklı özelliklere göre fiyat değişikliği gösterir. LG Bluetooth hoparlör en ucuz ve en pahalı modellerini karşılaştırmaya yardımcı olan bu sitede yer alan ürünleri inceleyerek her bütçeye uygun bir cihaza sahip olabilirsiniz. Her ortama uyum sağlayabilen farklı renk tasarımları ile ön plana çıkan LG ses topu fiyat farklılıkları ile de her bütçeye uygun olarak üretilir. LG ses bombası modellerinde yer alan ses gücü farklılıkları ile bulunulan ortama uygun olan bir ürünü tercih ederek ses kalitesini artırabilir ve tiz, bas gibi tonları rahat bir şekilde ayırt edebilirsiniz.