Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Fiyatları

3.717 farklı Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Kulak İçiKulak Üstü100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL Aktif Gürültü Önleme5.25.36 saat8 saatSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Mikrofonlu Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Seri Bluetooth Versiyonu Bekleme Süresi Kelime ile Filtrele Konuşma Süresi Müzik Dinleme Süresi Kutu Seçeneği Düşük Frekans Yüksek Frekans Güç Empedans Değeri Ses Seviyesi Şarj Olma Süresi Kullanım Mesafesi Sürücü Çapı Uzunluk Genişlik Yükseklik Ağırlık Şarj Giriş Tipi Toplam Kullanım Süresi SatıcıToplam 137 satıcı. Ürün Puanı Renk

PC Direksiyon SetiLenovo Gaming 3Oyuncu TelefonuS23Apple Watch UltraSamsung A7 2016Apple 14Apple SE 3Kulak İçi Bluetooth KulaklıkKulak Üstü Bluetooth KulaklıkANC Bluetooth KulaklıkTWS Bluetooth Kulaklık

En Çok Karşılaştırılan Bluetooth Kulaklıklar

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık:
  1. AirPods Pro 2. Nesil
  2. AirPods 2.Nesil
  3. JBL Tune 510BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
  4. AirPods 3.Nesil
  5. Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık

Kulak içi ve kulak üstü tüm kablosuz kulaklıkları kapsayan mikrofonlu Bluetooth kulaklık modelleri, hareket özgürlüğü sağlaması ile öne çıkar. Kablo kısıtını tamamen ortadan kaldıran mikrofonlu Bluetooth kulaklıklar, aynı zamanda mikrofon eklentisi sayesinde görüntülü konuşma, çağrı yanıtlama, online oyunlarda takım arkadaşları ile iletişim halinde olma gibi pek çok olanak tanır. Genellikle yüksek kaliteli mikrofonlara yer verilen mikrofonlu Bluetooth kulaklık ürünlerinin bazılarında çift mikrofon bulunur. Sahip olduğu mikrofon türü kadar ses sürücüsü, batarya kapasitesi ve desteklediği teknolojiler değişebilen mikrofonlu Bluetooth kulaklık modelleri arasında sporculardan oyunculara kadar pek çok farklı kullanıcı grubu için özelleştirilmiş ürünler bulunur. Bluetooth teknolojisi sayesinde akıllı televizyonlardan, medya oynatıcılarına, akıllı telefonlardan oyun konsollarına kadar çeşitli cihazlara bağlanabilen mikrofonlu Bluetooth kulaklık ürünleri, zengin bir tasarım seçkisine sahiptir. Bu seçkide renk ve boyut açısından hemen her kullanıcıya uygun kulaklık yer alır. Tüm mikrofonlu Bluetooth kulaklık çeşitlerine Akakçe sayesinde ulaşmak ve bütçe dostu koşullarda sipariş oluşturmak mümkündür.

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Dahili mikrofonu bulunduğu için mikrofonlu Bluetooth kulaklık olarak adlandırılan özel kulaklıklar, en sık tercih edilen giyilebilir teknoloji ürünleri arasındadır. Bluetooth teknolojisi sayesinde uyumlu cihazlara kablosuz olarak bağlanabilen mikrofonlu Bluetooth kulaklıklar, çekim alanı dahilinde özgürce içerik dinleme imkânı tanır. Bazı tasarımlarda mikrofon dışarıdan bakıldığında görülemeyecek kadar küçük ve gizliyken bazılarında ise yeri değiştirilebilen hatta çıkarılabilen uzun mikrofonlar kullanılır. Uzun mikrofonlu Bluetooth kulaklık çeşitlerinde mikrofon kullanılmadığında kulak pedi yanına sabitlenebilir veya çıkarılarak kaldırılabilir. Entegre mikrofon sayesinde kullanıcıların ekstra bir mikrofon satın alma zorunluluğunu ortadan kaldıran Bluetooth mikrofonlu kulaklık modelleri, kulak içi ve üstü gibi farklı seçeneklere sahiptir. Oyuncular için tasarlanan kablosuz headset çeşitlerini kapsayan kablosuz kulaklık türleri arasında sporcular için üretilen su geçirmez olanlar da vardır. Hem kulak içi hem kulak üstü çeşitleri bulunan mikrofonlu ve Bluetooth’lu sporcu kulaklıklarının en önemli özelliklerinden biri hareket anında kullanıcının üzerinden yere düşmemesidir.

Sporcuların yanı sıra profesyonel müzisyenler için de pek çok seçeneği bulunan mikrofonlu Bluetooth kulaklık modelleri, geniş frekans aralığı, yüksek hassasiyeti ve aktif gürültü önleme teknolojisi ile dikkat çeker. Kullanıcıların dinlediği müzik parçasındaki tüm sesleri duymasını sağlayan özel kulaklıklar, aynı zamanda dış ortam seslerini filtreleme olanağı tanıdığından ders çalışan, çeviri yapan, yazılı içerik üreten kullanıcılara da uygundur. Oyuncular için tasarlanan mikrofonlu Bluetooth kulaklık ürünlerinde ise genellikle surround olarak da bilinen çevresel ses teknolojisine yer verilir. Oyun içindeki tüm ses bazlı aktiviteleri 360 derecelik açı ile işitme imkânı tanıyan söz konusu teknoloji, kullanıcılara hayatta kalma açısından büyük avantaj sağlar. Bu tarz teknolojilerle desteklenen mikrofonlu Bluetooth kulaklık çeşitleri, ev konforunda sinematik seyir tecrübesi edinmek veya sadece müzik dinleyerek dinlenmek isteyenler için de idealdir. Mevcut içerikleri en kaliteli şekilde duyma ve işitsel detayları kaçırmama avantajı sağlayan söz konusu profesyonel kulaklıklar, ayrıcalıklı bir kullanım süreci sağlar.

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Modelleri

Şarj edilebilen pillerle çalışan Bluetooth kulaklık kulak üstü, kulak içi mikrofonlu modeller genellikle USB kablo aracılığıyla şarj edilir. Söz konusu kulaklıklar arasında bataryası kulaklık dışında şarj edilebilenler de bulmak mümkündür. Genelde yedek batarya ile gelen mikrofonlu Bluetooth kulaklıklar, uzun süre kesintisiz dinleme imkânı sağlar. Öte yandan pek çok mikrofonlu kulaklık Bluetooth ürününde ise hem kablolu hem kablosuz kullanım vardır. Dolayısıyla bataryası tükendiğinde kulaklığı şarja takarak kullanmaya devam edebilmek mümkündür. Kulak kanalına yerleştirilerek kullanılan mini kulak içi mikrofonlu Bluetooth kulaklık modelleri ise kendi şarj kutusu ile geldiğinden uzun kullanım süreci söz konusudur. Her bir kulaklıkta ayrı batarya bulunan bu kulaklıklarda taşıma kutusunun da kendi bataryası bulunur. TWS kulaklık çeşitlerini de kapsayan mikrofonlu Bluetooth kulaklık ürünlerinin tamamı powerbank ile şarj edilebilecek niteliktedir. Dolayısıyla bu kulaklıklar sayesinde uzun süre özgürce içerik dinlemek mümkündür. Üstelik powerbank fiyat düzeyleri sayesinde bu kullanım şekli oldukça bütçe dostudur.

Gaming veya stüdyo konseptli ileri seviye kulaklıkları da kapsayan mikrofonlu Bluetooth kulaklık modelleri, adaptif EQ gibi farklı dinleme teknolojilerini destekler. BT teknolojisini destekleyen hemen her türlü elektronik cihazla kullanıma uygun olan mikrofonlu Bluetooth kulaklık modelleri, kullanıcılara ihtiyaç duydukları tüm özelliklere sahip kulaklığı kolayca bulabilme imkânı sağlar. Mikrofon özellikleriyle de fark yaratan mikrofonlu Bluetooth kulaklık tasarımlarında genellikle net ses iletimi sağlayabilen mikrofonlara yer verilir. Ortamdaki arka plan seslerini, parazitleri filtreleyebilen mikrofonlar kullanıcının sesini tanır ve karşı tarafa sadece kullanıcı sesini aktarır. Böylece telefonda konuşurken online oyun oynarken, görüntülü sohbet ederken veya online toplantı yaparken ses iletimi konusunda herhangi bir sorun yaşanmaz. Kablolu olmadıklarından kontrol kutusu yerine dokunmatik kontrol tuşlarının yer aldığı bu kulaklıklarda mikrofon tek dokunuşla açılıp kapatılabilir. Böylece kullanıcı dilediği zaman kendi mahremiyetini sağlayabilir. Sık görüşme yapanlar için uzmanların mikrofonlu Bluetooth kulaklık önerisi de mikrofonu kapatılabilen modeller yönündedir. Öte yandan mikrofonlu Bluetooth kulaklık çeşitleri, teknik özellikler ve tasarım açısından oldukça geniş bir seçkide sunulduğundan en iyi mikrofonlu Bluetooth kulaklık, herkes için farklı özelliklere sahip olabilir.

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Kullanımı

Yürüyüş sırasında, alışverişte, araç kullanırken veya kütüphanede ders çalışırken kullanılabilecek günlük kullanıma uygun kulaklıkların yanı sıra profesyonellere uygun çeşitleri de bulunan mikrofonlu Bluetooth kulaklıklar, pratik bir kullanım sağlar. Pil veya bataryaları şarj edildikten sonra özgürce içerik dinleme olanağı tanıyan bu özel kulaklıklardan daha fazla faydalanmak amacıyla şunlara dikkat etmekte fayda vardır:

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Dünyaca ünlü markaların birbirinden kaliteli tasarımlarından oluşan mikrofonlu Bluetooth kulaklıklar, sahip oldukları özelliklere göre fiyatlandırılır. Marka, mikrofon sayısı, ses sürücüsü çapı, desteklenen teknoloji ve ek özelliklere göre belirlenen Bluetooth mikrofonlu kulaklık fiyatları, geniş bir aralığı kapsar. Dolayısıyla hemen her bütçeye uygun düzeyde olan mikrofonlu Bluetooth kulaklık bulmak mümkündür. Bununla birlikte çift mikrofonlu Bluetooth kulaklık ile tek mikrofonlu olan arasında belirgin fiyat farkı vardır. Aynı şekilde aktif gürültü önleme özelliği bulunan Bluetooth kulaklık mikrofonlu tasarımlarda pasif gürültü engelleme özellikli mikrofonlu Bluetooth kulaklık ürünlerinde de fiyatlar farklı şekilde belirlenir. Sadece marka farklı olduğunda da değişebilen mikrofonlu Bluetooth kulaklık fiyatları, Bluetooth hoparlör fiyatları gibi genelde ulaşılabilir düzeydedir. Siz de günlük kullanım veya profesyonel çalışmalarınıza uygun yeni bir mikrofonlu Bluetooth kulaklık arayışındaysanız Akakçe’nin zengin ürün yelpazesine göz atabilir, fiyat sıralaması özelliğiyle en uygun fiyatlı olanlara ulaşabilirsiniz.