Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları

2.584 farklı Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Kulak İçiKulak Üstü100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL Aktif Gürültü Önleme5.25.36 saat8 saatSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Kulak Üstü Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kulak Üstü Seri Bluetooth Versiyonu Bekleme Süresi Kelime ile Filtrele Konuşma Süresi Müzik Dinleme Süresi Kutu Seçeneği Düşük Frekans Yüksek Frekans Güç Empedans Değeri Ses Seviyesi Şarj Olma Süresi Kullanım Mesafesi Sürücü Çapı Uzunluk Genişlik Yükseklik Ağırlık Şarj Giriş Tipi Toplam Kullanım Süresi SatıcıToplam 149 satıcı. Ürün Puanı Renk

Oyuncu Koltuğu Ucuz Oyuncu Tableti Samsung S23 iPhone 14 Renkleri iPhone SE 3 Fiyat iPad 3 Fiyat iPhone 13 Pro Max 1 TB Altın Kulak İçi Bluetooth Kulaklık ANC Bluetooth Kulaklık TWS Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

En Çok Karşılaştırılan Bluetooth Kulaklıklar

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Kulak üstü bluetooth kulaklık modelleri müziği yanında taşımak veya oyun oynarken oyuna tamamen konsantre olabilmek isteyenler için en iyi kulaklık seçeneklerinden biridir. Dizi, film, video gibi sesli ve görüntülü medyaları izlerken kulak üstü kulaklık çok daha gerçekçi bir seyir zevki sunar. Bluetooth özelliği sayesinde kulaklığınızı bilgisayar veya telefona kolayca, kablo desteği gerekmeden bağlayabilirsiniz. Oyun oynarken kablosuz kulaklık sayesinde dışarıdaki seslerden tamamen korunarak tam konsantrasyon sağlayabilirsiniz. Kulak üstü bluetooth kulaklık mikrofonlu modeller ise yine oyun oynayarak vakit geçiren kullanıcıların ilk tercihi olur. Mikrofonlu ve kablosuz bu kulaklık modelleri sayesinde hem kendinizi oyunun içinde hissedebilir hem de takım arkadaşlarınızla kablolara gerek duymadan rahatça konuşabilirsiniz. Mikrofonlu modelleri, uzun süreli telefon görüşmesi yapan kullanıcılar da sıklıkla tercih eder. Dışarının gürültüsünü absorbe ederek sizin sesinizi ileten bu ürünler, karşı tarafın ses kalitesini de artırarak size sunar ve sorunsuz bir iletişim sağlar. Kablosuz kulaklık modellerini kullanacağınız alanı belirledikten sonra, size en uygun olan ses kalitesi, ses yüksekliği, gürültü kesme özelliği ve pil ömrü gibi detayları araştırarak en iyi kablosuz kulaklık modellerine ulaşabilirsiniz. Sony bluetooth kulaklık modellerini ve daha pek çok markanın modellerini inceleyerek karşılaştırma yapabilir ve bütçenize uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Modelleri

Kulak üstü wireless kulaklık modelleri over-ear kablosuz kulaklık modelleri ve on-ear kablosuz kulaklık modelleri olmak üzere ikiye ayrılır. Kulak üstü kulaklık almadan önce size en uygun modeli seçmeniz önerilir. Over-ear kablosuz kulaklık modelleri büyük süngerlidir ve kulağınızın üstünü kapatır. On-ear kablosuz kulaklık modelleri ise daha küçük süngerli yapısıyla kulağınızın çevresine oturur. İki model de gürültü engelleme özelliğiyle dışarıdan gelen her türlü sesi engeller. Bu sayede size kesintisiz ve kaliteli bir müzik dinleme deneyimi sunar. İş hayatında, yolda, trafikte veya oyun oynarken yani kulaklığa ihtiyacınız olan her alanda kulak üstü bluetooth kulaklık dışarıdan gelen sesi engelleyerek yaptığınız şeye odaklanmanızı sağlar. Kulak üstü bluetooth kulaklık spor yapan kullanıcıların da ilk tercihi olur. Geliştirilmiş rahat yapısı sayesinde spor yaparken kulağınızdan düşmeyen kablosuz kulaklık modelleri yüksek ses kalitesiyle de spora tamamen odaklanabilmenizi sağlar. Kulak üstü kulaklık modellerinin dikkat çeken diğer bir özelliği ise hızlı şarj yeteneğidir. Kullanıcılardan tam not olan bu yetenek sayesinde, 1-2 saatlik bir şarj etme süresiyle kablosuz kulaklığı tüm gün boyunca kesintisiz kullanabilirsiniz. Kulaklığı uzun süre kullanmayı planlıyorsanız, satın almadan önce pil ömrü en uzun olan marka ve modeli tercih etmeniz önerilir. Bluetooth Kulaklık modellerini incelerken kablolu kulaklık modellerini de inceleyerek karşılaştırma yaparak hangisinin kullandığınız alana daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bluetooth kulaklık kulak üstü ucuz fiyatlara ulaşmak isteyen kullanıcılar için ilk adres akakce.com olur. Bu sayfalarda ürünün profesyonel aktif gürültü engelleme özelliği, dokunmatik yetenekleri, kablosuz kullanım özellikleri ve şarj süresi gibi birçok özelliğini görebilirsiniz. Beğendiğiniz ve ihtiyacınızı karşılayacak olan kablosuz kulaklık modelini en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Kulak üstü bluetooth kulaklıkları marka, model, fiyat, şarj süresi, pil ömrü, kablosuz kullanım, renk ve desen gibi ölçütlere göre sıralayabilir ve en ucuz fiyatlarla avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Kulak üstü bluetooth kulaklık renkli modelleri alırken, kablosuz kulaklık fiyatları renk seçeneğine göre değişkenlik gösterebilir. Günlük hayatta kıyafetlerinizde fazla kullandığınız renkleri veya çanta ve ayakkabı renklerinizi göz önünde bulundurarak kulaklık rengi seçiminizi yapmanız, daha uyumlu bir görüntüye sahip olmanızı sağlar. Kablosuz kulaklık modelleri, modayı takip eden kullanıcılar için oldukça geniş bir renk skalasına sahip şekilde üretilir. Ürünlerin tüm özelliklerini ve fiyat detaylarını inceleyerek kendinize en uygun kablosuz kulaklık modelini kolayca bulabilirsiniz.

Kulak Üstü Kulaklık Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kulak üstü kulaklıklar çoğu kullanıcı için günlük yaşantının vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. İşte, yolda, okulda veya evde her an müzik dinlemek isteyen müzik tutkunlarının ilk tercihi kablosuz kulaklık modelleri olur. Kablosuz kulaklık modellerini ses kalitesine, şarj süresine ve gürültü geçirmeme özelliğine göre tercih edebilirsiniz. Kablosuz kulaklık modellerinden kendinize en uygun olanı seçebilmeniz için kablosuz kulaklıkların özelliklerini iyi araştırmanız önerilir. Özelliklere hâkim olarak kendinize en uygun modeli kolayca seçebilirsiniz. Kulak üstü bluetooth kulaklık önerisi de yeni bir kulaklık seçmeden önce size yardım edecek bir yöntem olabilir. Sizden önce bir kulaklığı alıp kullanmış olan bir kullanıcıdan alacağınız öneriler, seçim yapmanızı kolaylaştırabilir. Ancak kulaklığı kullanacağınız alanı, istediğiniz ses kalitesini ve ihtiyacınız olan modeli kendi günlük yaşantınıza göre seçmeniz önerilir. Kulak üstü bluetooth kulaklık modelinizi seçmeden önce şarj süresine dikkat etmeniz önerilir. Bilgisayar ve telefonlara göre daha az sürede dolan bataryalar sizin için daha kullanışlı olabilir. Bu sayede 2 saatlik bir şarj etme süresinden sonra kulaklığınızı tüm gün boyunca kullanabilirsiniz.

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İndirim ve Kampanyaları

Kulak üstü kablosuz kulaklıklar rahat kullanımı sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Yalnızca müzik değil; video, dizi ve film gibi sesli ve görüntülü medyaları tüketen her kullanıcı için kulaklığın kalitesi önem kazanır. Kulak üstü kulaklık modellerinden kendinize en uygun olan kulaklığı seçmek için kulaklıkların ses ve pil özelliklerini incelemeniz yeterli olur. Oyun oynarken kullanılacak kulaklıklar için özellikle gürültü geçirmeme özelliği tavsiye edilir. Geliştirilmiş teknolojileriyle kulak üstü bluetooth kulaklık oyuncu kullanıcıların da gözdesi olur. İş hayatında kullanılacak kulaklıkların ise ses kalitesini yükseltme özelliği önemlidir. Özellikle tüm gün işlerinizi kulaklık sayesinde kontrol ediyorsanız ve çok sık telefon görüşmesi yapıyorsanız kablosuz kulaklığın ses kalitesi büyük bir önem arz eder. Ses kalitesi ve ses düzeyi artırıcı özelliğe sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Kendinize en uygun ve ihtiyacınıza cevap verebilecek olan kablosuz kulaklığı bulduktan sonra fiyat da önemli bir kriter olur. Kullanıcılar kaliteli ve sağlam ürünlere uygun fiyatlarla erişebilmek ister. Bu yüzden markalar en iyi kulak üstü kulaklık modelleri için indirim ve kampanyalar düzenler, indirim ve kampanyaları takip ederek size en uygun kablosuz kulaklık modeline en avantajlı kampanyalarla ve en ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Şık Tasarımlarla Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Modelleri Akakçe’de

Kullanıcılar kulak üstü bluetooth kulaklık modeli seçerken ses kalitesi, şarj süresi, pil ömrü ve sağlamlık gibi özelliklerin yanı sıra kulaklık modelinin renk, desen ve tasarımına da önem verir. Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan kablosuz kulaklıkların kıyafetlerinizle ve tarzınızla uyumlu olması, modelin renk ve deseninin sizi yansıtması gerekir. Bu yüzden kulak üstü kulaklık üreticileri, ürünleri geniş bir renk skalası ile kullanıcıya sunar. Bu geniş renk skalasından istediğiniz rengi seçerek kendi tarzınıza uygun bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kulak üstü bluetooth kulaklık siyah modeller kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerden biridir. Siyah renk klasik ve ağır bir görünüm sunar. Ayrıca gizleyici bir renk olarak, ufak kazalara ve çizilmelere karşı kablosuz kulaklığınızın görüntüsünün bozulmasını engeller ve çizilmeleri belli etmez. Kulak üstü bluetooth kulaklık beyaz modeller ise birçok kullanıcının ilk tercihi olur. Sade ve şık bir görüntü sunan beyaz renk, kolayca tüm kombinlerinizle uyumlu bir hale gelebilir.