Burun Aspiratörü

Burun Aspiratörü Fiyatları

265 farklı Burun Aspiratörü için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Braun Burun Aspiratörü Otribebe Burun Aspiratörü Bruno Burun Aspiratörü Wee Baby Burun Aspiratörü Direct Nexus Burun Aspiratörü Alvita Burun Aspiratörü

Aktüel Broşürlerden Burun Aspiratörleri

  • Babydream Burun TemizleyiciRossmann34,50 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 12Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Bebek ŞampuanıBebek DeterjanıPişik KremiBebek KremiBebek Temizleme PamuğuLazımlıkBebek NemlendiricisiBebek Bakım SetiBebek Banyo SetiBraun Burun AspiratörüOtribebe Burun AspiratörüBruno Burun Aspiratörü

En Çok Karşılaştırılan Burun Aspiratörleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Burun Aspiratörü Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Burun Aspiratörü Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Burun Aspiratörleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 265 farklı model arasında

En çok satan Burun Aspiratörleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Burun Aspiratörü:
  1. Braun BNA 100 Burun Aspiratörü
  2. Otribebe Nazal Aspiratörü 10'lu Yedek Uç
  3. Otribebe Nazal Burun Aspiratörü Başlangıç Seti
  4. Otribebe Nazal Burun Aspiratörü 10'lu 3 Paket Yedek Uç
  5. Otribebe Nazal Burun Aspiratörü

Burun Aspiratörü

Yenidoğan dönemi başta olmak üzere ilerleyen yaşlara kadar hastalık döneminde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden olan burun aspiratörü, birbirinden farklı markalar tarafından çeşitli özellikler ile tasarlanır. Doğumdan sonra ilk altı ay genel olarak burundan nefes alan bebeklerin bu dönemde yaşadıkları burun tıkanıklıkları için kullanılan burun aspiratörleri, elzem gereksinimler arasında yer alır. Burun temizleme aspiratörü, onlarca farklı marka ve modele sahiptir. Geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunulan hortumlu, motorlu, vakumlu, pompalı, ağızla çekilen burun aspiratörü çeşitleri, kullanıcıların beklentileri ve ihtiyaçları ön planda tutularak tasarlanır. En iyi burun aspiratörü modelleri için bebek burun aspiratörü öneri yorumlarını inceleyerek ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve aradığınız aspiratöre daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En İyi Bebek Burun Aspiratörü Hangisi?

“Burun aspiratörü nedir?” diye araştırdığınızda karşınıza bebeklerin burnunda biriken mukozanın temizlenmesine yardımcı olan alet sonucu çıkar. Yaşamın ilk aylarında burun temizliği için ebeveynlerine ihtiyaç duyan bebekler için burun aspiratörü, vazgeçilmezler aparatlar arasında yer alır. Bebeklerin rahatlamasını sağlayan burun aspiratörü aynı zamanda anne ve babaların da en büyük yardımcılarındandır. Burun tıkanıklığı yaşayan bebeklerde uyuma ve beslenme işlevleri sırasında pek çok sorun yaşanır. Geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunulan seçenekler arasında otomatik, manuel, pilli, şarjlı burun aspiratörü gibi pek çok alternatif yer alır. Kullanıcıların beklentileri ve bebeklerin yüksek yararı düşünülerek tasarlanan yenidoğan burun aspiratörü seçenekleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Otomatik, şarjlı ve pilli olan burun aspiratörü seçenekleri, daha kolay kullanım sunmaları sayesinde ebeveynler tarafından sıkça tercih edilir. Manuel burun aspiratörü de aynı işlemi görmesi sayesinde yoğun ilgi ile karşılanır.

Burun Aspiratörü Kaç Yaşına Kadar Kullanılır?

Son dönemlerde yaygın bir kullanım alanına sahip olan burun aspiratörü, bebeklerin tıkanmış burunlarını temizlemek için sıkça tercih edilir. Bebek bakımı konusunda henüz tecrübe kazanmamış ebeveynler “Burun aspiratörü kaç aylıkken kullanılır?” sorusunun cevabını merak eder. Bebek burun aspiratörü doğumdan hemen sonra çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen yaşanan burun tıkanıklıkları için kullanılabilir. Bebeklerin ayına göre kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Oldukça hassas ve narin bir cilde sahip olan yenidoğanlarda burun aspiratörü kullanırken dikkatli davranmak gerekir. Doğumdan sonra 6. aya kadar kullanılması önerilen burun aspiratörü, doktor kontrolünde ilerleyen dönemlerde de tercih edilebilir. Burun aspiratörü gibi bebekler için önemli bir yere sahip olan bebek maması çeşitleri özellikle anne sütü az gelen ya da hiç olmayan anneler için kurtarıcı ürünlerdir. En iyi bebek maması seçeneklerini Akakçe üzerinden hem içerik hem de fiyat bakımından karşılaştırarak beklentilerinizi karşılayan ürünleri kolayca sipariş edebilirsiniz.

Bebek Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Bebeklerin burnu, yetişkinler ile karşılaştırıldığında daha sık tıkanır. Bu durumda bebeklerin burunlarını temizleme becerisini geç kazanmaları etkin rol oynar. Burun tıkanıklığında bebeklerde beslenmeden uyumaya, gaz sancılarından huzursuzluğa kadar pek çok sorun ortaya çıkar. Ebeveyn ve bebek için zor bir durum olan tıkanıklıklar için geliştirilen burun aspiratörü, en zorlu dönemlerde hayat kurtarır. Burun tıkanıklığı ile karşı karşıya olan anne babaların en çok merak ettiği şey “Burun aspiratörü nasıl kullanılır?” sorusudur. Bebek burun aspiratörü çeşitleri farklı tasarımlara ve çalışma prensiplerine sahip olduğundan kullanım şekilleri de farklılık gösterir. Pilli burun temizleme aspiratörü, manuel tasarımlara göre daha kolay bir kullanım sunar. Pilli burun aspiratörü ürünlerinin çekiş hızı daha yüksek olduğundan doktor önerisinden sonra kullanılmasında fayda görülür.
Ebeveynlerin en çok tercih ettiği ve pediatristlerin de önerdiği burun aspiratörü ürünleri arasında silikon burun aspiratörleri yer alır. “Silikon burun aspiratörü nasıl kullanılır?” diye merak ediyorsanız ürünün kullanım kılavuzundan yararlanmalısınız. Aspiratörün parçaları takıldıktan sonra silikon uç kısmı bebeğin burun deliğine yerleştirildikten sonra diğer bölümü ebeveyn kendi ağzına yerleştirerek nefes alma işlemi ile mukozayı çekmelidir. Burundaki mukozayı yumuşatmak için öncesinde bebeğin burnuna yeterli miktarda serum fizyolojik sıvı sıkılması gerekir. Genel olarak bu işlem sırasında oldukça hareketlenen bebeğin bir başka kişi tarafından hareketsiz şekilde tutulması burun temizleme işleminin kolaylaşmasına olanak sağlar. Burun aspiratörü ile burun içerisindeki mukoza çekildikten sonra bebek hemen kaldırılması ve yumuşak bir mendil yardımı ile burun ve ağız çevresi silinmelidir.

Bebek Burun Aspiratörü Ne İşe Yarar?

Burun yapısı ya da dış etkenler başta olmak üzere bebeklerin burnu, çok sık aralıklarla tıkanabilir. Doğumdan sonra bebeklerde sıkça meydana gelen burun tıkanıklıklarının bebek burun temizleme aspiratörü ile temizlenmesi önerilir. Yenidoğan bebeklerde belli bir yaş aralığına kadar kullanılan burun aspiratörünün sağladığı avantajlar arasında şunlar yer alır:

Burun Aspiratörü Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek burun aspiratörü kullanımı kolay gibi görülse de işlem sırasında dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunur. Bebekler için burun aspiratörü kullanırken öncelikle kullanıcıların bebeğin burun yapısına ve yaş aralığına göre uygun bir ürün seçmesi gerekir. Bebek burnu oldukça hassas olduğundan aspire etme işlemi sırasında burun içerisindeki damarların zarar görmemesi büyük önem taşır. Pilli ya da otomatik bir burun aspiratörü satın almayı düşünen bireyler, cihazın çekim gücünün çok yüksek olmamasına dikkat etmesi gerekir. Yüksek çekim gücü bebeğin burnunun acıması ve kanama riskinin gerçekleşmesine neden olabilir. Serum fizyolojiğin bolca sıkılması ve kuru burnun çekilmemesi gerekir. Serum fizyolojik sıvısı burnun içerisinde tıkanıklık oluşturan mukozayı yumuşattığından sıkılması son derece önemlidir. Bebek burun aspiratörü kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek kullanım hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Bebekler için burun aspiratörü gibi bir diğer olmazsa olmaz ürün ise biberondur. Bebeklerin çeşitli sıvıları tüketmesine olanak sağlayan biberonlar farklı seçenekler ile satışa sunulur. Akakçe aracılığı ile biberon fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak beklentinizi karşılayan seçenekleri satın alabilirsiniz.

Burun Aspiratörü Fiyatları

Burun aspiratörü yenidoğan döneminde bebek ihtiyaç listesinde yer alması gereken ürünler arasındadır. Sadece burun açıcı bir alet olarak görülse de aslında bebeklerin sağlıklı bir şekilde uyumasına, beslenmesine ve gelişimini tamamlamasına yardımcı olur. Birbirinden farklı markalar tarafından her geçen gün geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulan çeşitleri arasında onlarca farklı model yer alır. Yaş aralıklarına göre kullanımları değişen burun aspiratörü modellerinin çalışma prensipleri de değişiklik gösterir. Manuel, pilli ya da şarjlı kullanımlara sahip olan burun aspiratörü çeşitlerinin fiyatları da farklıdır. Manuel burun aspiratörü fiyatı, diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Bebek burun aspiratörü tavsiye yorumlarını inceleyerek aradığınız burun aspiratörüne daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.