Vestel Çamaşır Makinesi

Vestel Çamaşır Makinesi Fiyatları

37 farklı Vestel Çamaşır Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Vestel Çamaşır Makineleri

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıVestel
 • Kapasite8 kg
 • Kapasite9 kg
 • Kapasite10 kg
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA
 • Maksimum Sıkma Devri1200 devir
 • Maksimum Sıkma Devri1400 devir
 • Fiyatı0 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 12.500 TL
 • ÖzelliklerKurutmalı

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıVestel
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüKapasiteTümünü GösterMaksimum Sıkma DevriKontrol PaneliProgram SayısıKurutma KapasitesiGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiYıkama Ses SeviyesiSıkma Ses SeviyesiYıllık Su TüketimiTambur HacmiAğırlıkSu GirişiEnerji SınıfıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (37)

Vestel 10 kg Çamaşır Makinesi Vestel Buzdolabı Vestel Derin Dondurucu Vestel Bulaşık Makinesi Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi Vestel Fırın Vestel Davlumbaz Vestel Mikrodalga Fırın Vestel Su Sebili Vestel Beyaz Eşya Yedek Parça Vestel Şişe Soğutucu Vestel Televizyon

En Popüler Vestel Çamaşır Makineleri

Vestel Çamaşır Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Vestel Çamaşır Makinesi hangileri?

Bugün Akakçe'de 37 farklı model arasında

En çok satan Vestel Çamaşır Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vestel Çamaşır Makinesi:
 1. Vestel CMI 96201 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 2. Vestel CMI 76201 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi
 3. Vestel CMI 108222 WIFI 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
 4. Vestel CMI 97202 WiFi 1000 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 5. Vestel CMI 96221 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Vestel Çamaşır Makinesi

1984 yılından beri Türkiye’nin en büyük beyaz eşya üreticilerinden biri olan Vestel tarafından üretilen Vestel çamaşır makinesi fonksiyonel teknolojileriyle yıkama konforunu ön planda tutar. Yeni nesil özellikleriyle tüm yıkama ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılayan Vestel çamaşır makineleri ile hem yeterli derecede hijyen hem de tasarruf sağlamak mümkündür. Tüm enerji sınıflarına uygun solo ve kurutmalı seçenekleri bulunan Vestel çamaşır makinesi, devir sayısı alternatifleri sağlamasının yanı sıra haftalık kirli miktarına göre seçimler de yapılmasına imkân tanır. TwinJet, Inverter motor ve buhar teknolojisi gibi yenilikleri tasarımlarında bulunduran Vestel marka çamaşır makinesi, kolay kullanımlı olması sayesinde de avantajlıdır. Zaman göstergeli LED ekrana sahip Vestel dijital çamaşır makinesi üzerinde tüm programlar kolay tuşlanarak çalıştırılır. Kullanım tercihlerinize en uygun Vestel çamaşır makinesi özelliklerini Akakçe üzerinden karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz.

Başarılı Performansları ile Öne Çıkan Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri

Vestel çamaşır makineleri genel olarak yıkama kapasitesi, kurutma özelliği, motor tipi, devir sayısı ve enerji sınıfı özelliklerine göre sunulur. Vestel çamaşır makinesi 5-12 kg arasında değişen kapasitede üretilir. Aldığı kıyafet miktarına göre belirlenen modellerde kapasite arttıkça makinenin boyut olarak genişlediği görülür. Bununla birlikte devir sayısı bir diğer önemli özelliktir. Sıkma tercihlerine göre Vestel çamaşır makinesi 1000, 1200 devir sayılarının yanı sıra 1400 ve 800 alternatiflerine de sahiptir. Sessiz çalışan Inverter ve Universal motor teknolojilerinin kullanıldığı tasarımlar A, B, C, D enerji sınıfına üyedir. Vestel A sınıfı çamaşır makineleri, elektrik enerjisi tasarrufunda en verimli modellerdir. Vestel A+++ çamaşır makinesi en fazla tasarrufu sağlarken, sonrasında sırasıyla A++ ve A+ olanlar gelir. Ayrıca klasik beyaz rengin dışına çıkılarak endüstriyel görünüm veren Vestel gri, Inox çamaşır makinesi de popülerdir. Ev içi temizlik için, Vestel çamaşır makinesi ile birlikte en ucuz bulaşık makinesi modellerini de inceleyebilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Özellikleriyle Vestel Çamaşır Makinesi

Vestel beyaz eşya çamaşır makinesi alanında uzman özellikler sergiler. Tüm serilerdeki dengesiz yük kontrol sistemi, sessiz sıkma için tambur içerisindeki sarsılmayı önleyerek devrin değiştirilmesine imkân tanır. Farklı yıkama ihtiyaçlarının tamamını karşılayan Vestel çamaşır makinesi programları çeşitlilik sunar. Vestel çamaşır makinesi program süreleri minimum 15 dk, maksimum 239 dk’dır. 15 farklı programa sahip Vestel çamaşır makinesi çeşitleri çarşaf, örtü, havlu gibi kirli pamuklu kumaşlar için 60⁰C’de 145 dk, ön yıkamalı 60⁰C’de 164 dk seçenekleri sunarken, daha az kirli pamuklulara 20⁰C’de 59 dk, 60⁰C’de 60 dk hızlı programları sunar. Ayrıca pamuklular, 239 dk’lık 40-60⁰C sıcaklık aralığındaki Eko modda da yıkanabilir. Sık yıkanan kirlilerde 30⁰C 15 dk’lık süper hızlı programın yanı sıra bebek kıyafetleri için veya hassasiyeti olan kişilerin giysileri için alerji uzmanı programı seçilebilir. Son üretimlerin birçoğu, Vestel antialerjik çamaşır makinesi çeşitleri içerisinde yer alır ve alerji uzmanı programı seçildiğinde 60⁰C’de 212 dk süren yıkama fonksiyonu devreye girer.

Çamaşır makinesi Vestel markasının yeni motor teknolojileri ile üretilir. Vestel yeni çamaşır makinesi modelleri, Inverter motor yapısına sahiptir. Bu sayede Vestel Inverter çamaşır makinesi, eski tip motorların sıkma esnasında hem çok ses çıkarması hem de fazla enerji harcaması durumunu ortadan kaldırarak sessiz olmasını sağlar. Aynı zamanda inci kazan yapısına sahip Vestel çamaşır makinesi narin kirlilerin yıpranmasını önlemeye yardımcı olur. Ayrıca son çıkan bazı Vestel çamaşır makinesi modellerinde yer alan Wi-Fi özelliği mobil uygulamanın akıllı aygıtlara yüklenmesi ile makinenin tüm ayarlarını uzaktan kontrol etmeye imkân tanır. Aqua Mikrofiber filtre teknolojisiyle çevre dostu yapı kazanan Vestel çamaşır makineleri; yıkama esnasında kumaşlardan arta kalan küçük sentetik fiber ve doğada çözünmeyen parçaları filtre ederek kanalizasyon sistemi aracılığıyla doğaya karışmasına engel olur. Bu özellik yalnızca Yorgan, Gömlek/Perde ve Sentetik programlarında kullanılabilir.

Vestel çamaşır makinesi üstün temizlik becerisi sunan özellikleri ile ön plandadır. Kirlilerin yıkandıktan sonra yeterince temizlenmemesine karşı buhar fonksiyonu eklenmiştir. Vestel çamaşır makinesi çalıştırılmadan önce bu özellik aktifleştirildiğinde program sonunda yüksek miktardaki buhar kumaşa iyi işleyerek daha hijyenik olmalarını sağlar. Vestel çamaşır makinesi çeşitleri kumaşları yumuşatması sayesinde de ütüleme sırasında avantaj kazandırır. Tasarrufa ve hijyene katkısı bulunan TwinJet teknolojisi iki özel su jeti aracılığıyla kirlilere deterjanlı suyu daha fazla püskürterek temizliği daha etkili şekilde yapar. Bununla birlikte mükemmel temizlik performansına katkıda bulunan bir diğer Akıllı dalga teknolojisi ise deterjanlı suyun 20 ayrı noktadan kirlilere hızlı ve etkili şekilde karışmasını sağlayarak daha kısa sürede temizlemesini mümkün kılar. Vestel çamaşır makinesi köpük Jet teknolojisi deterjan, hava ve suyun daha homojen karışmasını kolaylaştırarak bol köpük oluşturur. Bol köpük lekelere nüfuz ederek temizliği sorunsuz bir şekilde tamamlar.

Vestel Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Vestel çamaşır makinesi değişen modellere nazaran benzer tasarıma sahip, sade ve kolay anlaşılır bir çalıştırılma şekliyle kullanılır. Vestel çamaşır makinesi kontrol paneli üzerinde sırasıyla deterjan çekmesi, program düğmesi, elektronik gösterge, ek fonksiyon tuşları ve en sonda Başlat/Beklet tuşu yer alır. Vestel çamaşır makineleri üzerindeki elektronik göstergelerde zamanı gösteren dijital gösterge, yıkama suyu sıcaklığı, devir hızı, gecikmeli başlatma ek fonksiyonu bulunur. Kirliler kumaş türlerine ve renklerine göre gruplara ayrılır. Daha sonra seçilmek istenen programın hangi miktarda giysi için uygun olduğu Vestel çamaşır makinesi kullanım kılavuzunda belirtilen yönergelere bakılarak karar verilmelidir. Makineye giysiler yüklendikten sonra kapağı kapatılır. Vestel çamaşır makinesi kullanımı şu şekildedir:

Vestel Çamaşır Makinesi Yorumları

“Vestel çamaşır makinesi nasıl?”, “Vestel çamaşır makinesi alınır mı?” gibi sorular Vestel çamaşır makinesi almayı düşünen kullanıcıların araştırdığı konular arasındadır. Vestel çamaşır makinesi yorumları detaylı incelendiğinde kullanıcıların oldukça memnun olduğu görülebilir. Vestel çamaşır makinesi seçilirken ne kadar sıklıkla hangi miktarlarda çamaşır yıkandığı göz önünde bulundurulmalıdır. Buna ek olarak Vestel çamaşır makinesi kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler gerçekçi ürün deneyimlerini yansıttığından dolayı Vestel en iyi çamaşır makinesi modeline karar vermeden önce Vestel çamaşır makinesi kullanıcı yorumları bulunan alanları incelemenin oldukça yararı olabilir. Örneğin kişi sayısı fazla ve yüksek miktarlarda kirli söz konusu ise Vestel 11 kg çamaşır makinesi kullanıcı yorumları incelenebilir. Bu sayede Vestel çamaşır makinesi en uygun şekilde alınabilir.

Vestel Çamaşır Makinesi Fiyatları

Vestel çamaşır makinesi çalıştırma tercihlerine uygun modelleri sayesinde her kullanıcıya hitap eder. Vestel çamaşır makinesi fiyatları incelendiğinde ise geniş bir aralık gözlemlenir. Yıkama kapasitesi, devir sayısı ve ileri teknolojik donanımlar Vestel çamaşır makinesi fiyatını etkileyen unsurlardır. En ucuz çamaşır makinesi Vestel markasında 5 kg olanlar arasında rastlanabilir. Az miktardaki kirliler düşük sıkma devrinde yıkanıyorsa en hesaplı alternatiflere dahil edilebilir. Daha hesaplı alışveriş imkânı tanıyan Vestel çamaşır makinesi kampanyası takip edilerek uygun fiyatlar ile satın alınabilir. Vestel çamaşır makinesi fiyat listesi istenen şekilde sıralanarak Vestel çamaşır makinesi fiyatları en ucuz olan belirlenebilir. Akakçe ile yapacağınız Vestel çamaşır makinesi fiyat karşılaştırmaları doğrultusunda avantajları yakalayabilirsiniz. Ek olarak, uygun modellerle karşılaşabileceğiniz buzdolabı fiyatları incelemesi ile beyaz eşya ihtiyacınıza yönelik en uygun alternatifleri sıralayabilirsiniz.