Profilo Çamaşır Makinesi

Profilo Çamaşır Makinesi Fiyatları

37 farklı Profilo Çamaşır Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıProfilo
 • Kapasite9 kg
 • Kapasite10 kg
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA
 • Maksimum Sıkma Devri1200 devir
 • Maksimum Sıkma Devri1400 devir
 • Fiyatı0 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 12.500 TL
 • RenkGri
 • RenkInox
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıProfilo
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüKapasiteTümünü GösterMaksimum Sıkma DevriKontrol PaneliProgram SayısıKurutma KapasitesiGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiYıkama Ses SeviyesiSıkma Ses SeviyesiYıllık Su TüketimiTambur HacmiAğırlıkSu GirişiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (37)

Profilo 10 kg Çamaşır Makinesi Profilo Çamaşır Kurutma Makinesi Profilo Buzdolabı Profilo Bulaşık Makinesi Profilo Fırın Profilo Derin Dondurucu Profilo Beyaz Eşya Seti Profilo Davlumbaz Profilo Su Sebili Profilo Televizyon Profilo Termosifon Profilo Ekmek Yapma Makinesi

En Popüler Profilo Çamaşır Makineleri

Profilo Çamaşır Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Profilo Çamaşır Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Profilo Çamaşır Makinesi Fiyatı Akakçe'de!

Ev temizliğinde en çok kullanılan ev aletlerinden biri hiç şüphesiz ki çamaşır makineleridir. Kıyafetlerin ve evlerde kullanılan diğer tekstil ürünlerinin temiz olması, hem kişisel hijyen hem de ev temizliği açısından özen gösterilen bir konu olmaktadır. Temizliğin bu aşaması ise gelişen teknoloji sayesinde daha kolay ve etkili bir şekilde yapılabilmektedir. Günümüzde farklı programlara ve özelliklere sahip makineler geliştirilmiştir. Bu makinelerle birlikte farklı kumaş türlerine, farklı kirlilik derecelerine ve farklı ihtiyaçlara yönelik yıkama programları seçilebilmektedir. Diğer yandan farklı hazne büyüklüklerine sahip makine seçenekleriyle ihtiyaca uygun bir makine seçmek mümkün hale gelmiştir. Bunun gibi bir çok farklı özellikler sunan markalar, her geçen gün, kullanıcılar için yenilik ve kolaylık sağlayacak özellikler geliştirmektedir. Bu markalardan biri olan Profilo, farklı model ve özelliklerde ürünler sunarak eviniz için en uygun makineyi seçmenize olanak sağlar. Akakçe üzerinden ulaşabileceğiniz Profilo çamaşır makinesi indirimleri sayesinde, farklı fiyat ve kampanyaları kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Fiyatları

Profilo çamaşır makinesi fiyatları, makinenin sahip olduğu özelliklere ve kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Makine alırken dikkat edilmesi gereken birtakım özelliklere göre değişkenlik gösterebilen Profilo çamaşır makinesi fiyatları, size geniş bir opsiyon sunar. Bu sayede ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan makineyi bulmanız mümkündür. Aynı zamanda, akakce.com aracılığıyla takip edebileceğiniz Profilo çamaşır makinesi indirimleri sayesinde, en uygun kurutmalı çamaşır makinesi fiyatları hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Modelleri

Evlere apayrı bir renk ve canlılık katan beyaz eşyalar ya da elektrikli ev aletleri, Profilo kalitesi ile bir araya geliyor. Teknolojiyi odak noktasına koyan Profilo modelleri, her sene ihtiyaçlar ölçüsünde kendini yeniliyor. Profilo markasına ait çamaşır makinesi modelleri; hem görsel hem de işlevsel yönleri ile birbirinden ayrılıyor. Öte yandan Profilo çamaşır makinesi modelleri; makinenin devri, kaç kilogram kapasitesi olduğu, enerji sınıfı gibi özelliklere bağlı olarak da farklılıklar göstermektedir. Profilo çamaşır makinesi fiyatı da aynı şekilde bu özelliklere bağlı olarak değişmektedir. 5.5 kg civarında bir kapasiteye sahip olan modeller, ağırlıklı olarak küçük aileler için uygun özellikler sunar. Diğer taraftan görece daha geniş kapasiteli bir makine almak isteyen kişiler ise 6 ile 8 kg arasında çamaşır hacmine sahip olan modellere yönelebilir. Bu tip modeller, geniş kapasitelerinin yanında A+++ enerji sınıfına dahildir. Çamaşır makinesi modellerinizi kapasite, renk, devir, ekonomi sınıfı gibi temel kriterlere göre belirleyebilirsiniz. Akakçe platformunda çeşitli kriterlere göre arama yaptığınızda, Profilo çamaşır makinesi arasındaki fiyat farklarına da bariz şekilde tanıklık edebilirsiniz. 9 kg hacme sahip modellerde ise aynı anda çok daha fazla çamaşırı yıkayabilir ve hatta yorgan, battaniye gibi görece büyük ürünlerin temizliğini de yapabilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak; farklı renk seçenekleri sayesinde evinizin dekorasyonuna uygun renkte bir makine tercihi yapabilir, böylelikle işlevselliğin yanında görsel uyumu da yakalayabilirsiniz. Farklı modeller sayesinde, istediğiniz özelliklere karar vererek bütçeniz için en uygun olan Profilo çamaşır makinesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Resetleme Nasıl Yapılır?

Makineniz donma ya da takılma yaptığında veya makinenizde nedenini anlayamadığınız bir sorunla karşılaştığınızda, makinenizi resetlemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Resetleme işlemine gerek olup olmadığına karar vermek için ilk olarak makineyi yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Bunun için, açık vaziyetteki makinenizin başlama düğmesine birkaç saniye basılı tutmalısınız. Makinenin ışıkları sönecek ve makineniz kapanacaktır. Daha sonra, tekrar başlama düğmesine basarak makinenizi açabilirsiniz. Bu noktada, sorunun düzelip düzelmediğini görmek için makinenizi, çamaşırlarınızı yıkamak istediğiniz programda başlatarak çalıştırmalısınız. Karşılaştığınız sorun, makine kapatılıp açıldığında düzeliyorsa resetleme işlemine gerek kalmayabilir. Makineyi yeniden başlatmakla çözülmeyen sorunlar için ise makinenizi resetlemeyi deneyebilirsiniz. Bu noktada, "Profilo çamaşır makinesi resetleme nasıl yapılır?" sorusu merak konusu olmaktadır. Bunun için öncelikle makinenizi pamuklu yıkama ayarına programlayıp 90 dereceye getirmelisiniz. Daha sonra açma-kapama düğmesine, makine kapanana kadar birkaç saniye boyunca basmalısınız. Makine kapandıktan sonra bu sefer, açma-kapama ve başlama düğmelerine aynı anda basarak birkaç saniye daha beklemelisiniz. Bu noktada, makinenin göstergesi ve ışıkları tekrar açılacaktır. Makine açıldıktan sonra düğmelere basmayı bırakabilirsiniz. Açılan makinenizin göstergesinde arızaya dair bir kod olabilir. Böyle bir kodla karşılaşırsanız bunun ne anlama geldiğini internetten bakarak ya da yetkili servise başvurarak öğrenebilirsiniz. Mevcut arıza, sizin halledebileceğiniz bir durum olabilir. Böyle bir durumda internet ya da servis aracılığıyla gerekli yönlendirmeleri alıp sorunu çözebilirsiniz. Fakat daha büyük ya da karmaşık bir sorunla karşı karşıya kalırsanız bir servis hizmetine başvurmanız gerekebilir.

Profilo Çamaşır Makinesi Yorumları

Yeni bir makine satın almak isteyenler için, daha önce makineyi kullanmış ve markayı deneyimlemiş olan kişilerin düşünceleri önemli olmaktadır. İnternet sitelerinde, markaya ait modellerin kullanıcı yorumlarına ulaşmak mümkündür. Profilo çamaşır makinesi yorumları genel olarak makinenin uzun ömürlü olması, çıkardığı ses düzeyi, fiyat aralığı, performansı, kullanışlı ve dayanıklı olması, yetkili servis hizmetleri, program ve yıkama seçenekleri ve en ucuz çamaşır makineleri gibi pek çok konuda fikir verebilmektedir. Bu sayede, satın almayı düşündüğünüz özellikleri saylayan modeli bulabilir ve aynı modeli kullanan diğer insanların görüşlerine ulaşarak satın alma kararı verebilirsiniz. Almak istediğiniz modele karar verirken Profilo çamaşır makinesi fiyatı ve Profilo çamaşır makinesi yorumları için Akakçe platformunu incelemeye devam edebilirsiniz.