Canbebe Fiyatları ve Kampanyaları

En Popüler Canbebe Ürünleri

En Çok Takip Edilen Canbebe Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Canbebe Ürünleri

Canbebe

Canbebe markası 1990 yılında yerli bir firma olan Astel Kağıtçılık tarafından kurulur. Markanın tanıtımı bebekler için üretilen özel ve korumalı bezlerle yapılır. İlk başlarda sadece bebek bezi üretimi yapan firma daha sonra ürün çeşitliliğini genişletir. Bu popüler markanın yönetimini 2000 yılının başında Belçikalı Ontex firmasına geçer. Türkiye’de güvenilir bir marka olarak görülen Canbebe’nin ürünleri Azerbaycan ve Cezayir gibi ülkelerde de çok fazla talep görür. Bu yerlerin dışında markanın bebek bezleri İtalya, Almanya, Fransa, İngiltere gibi daha pek çok ülkedeki müşteriler tarafından da beğenilerek kullanılır. Markada üstün korumalı bezlerin yanı sıra Canbebe bisküvi, ıslak mendil, pudra, saç ve vücut şampuanı, kolonya, pişik önleyici krem gibi bebeklere özel olarak geliştirilen ürünler bulunur. Canbebe ıslak mendil, şampuan veya yağ gibi farklı ürünlerin hepsi bebeklerin hassas ciltlerine zarar veren maddelerden arındırılır. Akakçe, kullanıcıları satın alma işlemleri için gerekli olan yerlere yönlendirir. Böylece bir ürünü saatlerce farklı yerlerde aramanız gerekmez. Bir bezin nerede ve ne kadara satıldığını tek bir yerden öğrenebilirsiniz. Böylece sizin ihtiyacınıza ve bütçenize hitap eden ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Canbebe Kalitesi İle Tanışın

Canbebe temel bakım ürünü olan ıslak havlu bebeklerin hassas ciltlerine özel olarak geliştirilir. İçerisinde alkol ve paraben gibi maddeler bulunmaz. Peteksi yüzeye sahip olan temel bakım ürünü emici ve dağıtıcı kanalları sayesinde bebeğin cildinde rahatsız edici bir ıslaklık bırakmaz. Eğer hala bu markayı denemediyseniz Canbebe tanışma paketi çeşitlerinden birini satın alabilirsiniz. Bu paketler deneme amaçlı üretildikleri için içerisinde yer alan ürünler daha az olur. 8’li, 10’lu veya 13’lü Canbebe deneme paketi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Çocuk sahibi olan kişilerin alışverişlerinde daha titiz ve seçici davranmaları gerekir. Aksi takdirde kalitesiz ve çocuklar için uygunsuz içeriklere sahip olan ürünlerin kullanımı istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Ayrıca bu sonuçlar çocukların huysuz ve mutsuz olmasına da yol açar. Canbebe ürünleri bebeklerin hassasiyetleri göz önüne alınarak geliştirilir. Güvenilir ve özel bir marka arayan ebeveynler Canbebe’yi güvenle tercih edebilir. Canbebe kullananlar bu markanın kalitesine ve farkına şahit olur.

Üstün Koruma Gücüne Sahip Canbebe Çeşitleri

Canbebe bebek bezi çeşitleri paket üzerindeki numaralara göre ayrılır. Bu numaralar çocukların kilosuna göre belirlenir. Bir ebeveynin doğru tercih yapabilmesi için öncelikle çocuğunun kaç kilo olduğunu bilmesi gerekir. Canbebe yenidoğan bebek bezlerinin 1 numarası 2 ila 5 kilo aralığındaki çocuklar için uygun olur. Çoğu bebek için bu bezler yeterli gelir. Ancak bazı yeni doğan bebekler 5 kilonun üzerinde olabilir. Bu durumda 3 ila 6 kilogram aralığındaki çocuklar için üretilen 2 numara bezler önerilir. Marka yeni doğanlar için özel olarak ürettiği ürünlerinde göbek bağı oyuntusu ve ıslaklık göstergesine yer verir. Bu özellikler bebeklerin çok daha rahat etmesini sağlar. Üründeki göbek bağı oyuntusu sayesinde göbek deliğinin üzeri açık kalır. Islaklık göstergesi ise bezin değiştirilme vakti geldiğinde haber verir. Böylece ebeveyn tarafından sürekli bebeğin altının kontrol edilmesine gerek kalmaz. Islaklık göstergesi bulunan ürünlerde çocuk çiş yaptığı zaman bez renk değiştirir. Bezin tam zamanında değiştirilmesi bebeğin hassas teninin zarar görmesini önler. Siz de çocuğunuz için en uygun olan bezi Akakçe ürünleri arasından bulabilir, 120 adet gibi çoklu paketleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Ebeveynlerin Tercihi: Kaliteli Canbebe Ürünleri

Canbebe yeni paket ürünlerden birisi olan Premature bezler bebekler için ultra yumuşaklık sağlar. Bu bezlerin üstün emiciliği ve kuruluğu sayesinde bebekler geceleri rahat uyuyabilir. Bunların dışında Canbebe Comfort Dry ve daha pek çok ürün çeşidini online olarak satın alabilirsiniz. Uzmanlar tarafından geliştirilen bezlerin ön ve arka bariyerleri ekstra koruma sağlar. Canbebe kilit sistemi sayesinde bebekler gün boyu rahat eder. İstenmeyen sızıntıları önleyen ve patentli teknolojiye sahip olan bariyerler hem annelerin hem de bebeklerin mutlu olmasını hedefler. Canbebe Jumbo paket gibi pek çok ürün çeşidinde kilit sistemi yer alır. Yeni geliştirilen bu sistem bezlerin kuruluk süresini de artırır. Daha önceden bu markadan alışveriş yaparak kalitesinden memnun kalmış olabilirsiniz. O zaman 125’li, 150’li, veya 170’li Canbebe ikiz paket çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu paketlerin tümünü ihtiyacınıza uygun şekilde listeleyerek inceleme yapabilirsiniz.

Annelerin ve Çocukların Tercihi: Canbebe

Canbebe 4-9 kg ise 3 numaralı paket olarak geçer. Midi boy olarak da bilinen bu bezler tekli veya çoklu paketler halinde satışa sunulur. Küçük çocuklar için gereken tüm koruma ve güveni sağlayan ürünler çeşitli kampanya ve indirimler sayesinde çok uygun fiyatlara alınabilir. Canbebe 9-16 kg ürünler 4 ile numaralandırılır. Ebeveynler bu ürünlerdeki aylık fırsat paketlerine kolayca ulaşabilir. Markanın 5 numaralı paketi ise Canbebe Junior olarak adlandırılır. Bu paket 11 ila 18 kilogram aralığındaki çocuklar için üretilir. Canbebe indirim ve kampanya dönemlerini takip etmek aile bütçesine yarar sağlar. Eğer online alışveriş fırsatlarından haberdar olmak ve indirim dönemlerini kaçırmak istemiyorsanız Akakçe’yi takip edebilir, güncel olarak yayınlanan Canbebe fiyat listesi ve değişimlerine ulaşabilirsiniz. Ürün fiyatlarının son 6 ay içerisindeki değişim grafiğini görebilirsiniz. Bunların haricinde diğer müşteriler tarafından yapılan Canbebe yorum ve puanlarına da bakabilirsiniz. İndirime girmesini beklediğiniz bir ürün için takip et butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Sadece ekonomik paketleri değil aynı zaman da Canbebe standart paket çeşitlerinin çoğunu uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Canbebe Ürünleri ile Uygun Alışveriş Fırsatları Akakçe’de

Canbebe online alışverişlerin avantajlarından birisi de indirimleri ve kampanyaları yakından takip etmek olur. Bu sayede online alışveriş yapan kişiler ürünleri çok uygun fiyatlara satın alabilir. Akakçe’de Canbebe ekonomik paket gibi pek çok ürün yer alır. Bunlar ebeveynlerin en çok tercih ettiği bez paketlerinden birisidir. Ekonomik paketlerin içerisindeki bez sayısı numaralara göre değişiklik gösterir. Örneğin Canbebe Jumbo ekonomik paketin 2 numarasında 84 adet bez varken 0 numarasında 48 adet bez yer alır. Akakçe’de bebeğinizin kilosuna uygun olan bez numarasının ekonomik paketini kolayca bulabilirsiniz. Canbebe fırsat paketi olarak da adlandırılan bu ekonomik ürünler hem bez sayısı hem de fiyat açısından bir hayli avantajlı olur. Çocuklu bireylerin beze olan bağımlılığı uzun yıllar sürebilir. Bu açıdan düşünüldüğü zaman bez alışverişleri de büyük önem taşır. Canbebe giyim kategorisine dahil edilebilen yetişkin ürünleri emici külot şeklinde adlandırılır. Özellikle hasta bakımında kullanılan emici ürünler büyük kolaylık ve rahatlık sağlar. Canbebe emici külot çeşitleri S, M, L ve XL gibi bedenlere ayrılır. Bu bezlerin farklı bedenlerini ve markaya ait diğer ürünleri sipariş edebilirsiniz.