Hasta Bezi

Hasta Bezi Fiyatları

3.245 farklı Hasta Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Canped Hasta Bezi Depend Hasta Bezi Tena Hasta Bezi Evony Hasta Bezi Sleepy Hasta Bezi Orkid Hasta Bezi

adet En Ucuz Hasta BezleriTümü

Fiyatı Düşen Hasta BezleriTümü

Satıcı Marka Ekstra Büyük BoyBüyük BoyOrta BoyKüçük Boy

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş SatıcıToplam 82 satıcı. Beden Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

ProbiyotikAntioksidanTansiyon AletiHijyenik PedAteş ÖlçerBaskülSerum FizyolojikKulak ÇubuğuMasaj AletiCanped Hasta BeziDepend Hasta BeziTena Hasta Bezi

En Çok İlgi Gören Hasta Bezleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Hasta Bezi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Hasta Bezi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Hasta Bezleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 3.245 farklı model arasında

adet en ucuz Hasta Bezleri hangileri?

Hasta Bezi

Sağlık sorunları ya da yaşlılık, vücudun kontrolünde istenmedik durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Hasta veya yaşlı kişilerin sıklıkla yardım aldığı hasta bezi, günümüzün popüler bakım ürünleri arasına yerleşir. Mesane gevşekliği nedeniyle idrar tutma konusunda yaşanan sıkıntı, modellere duyulan ihtiyacın artmasını tetikler. Ürünler doğum ve ameliyat gibi geçici hastalıklarda kullanılabilir iken aynı zamanda kalıcı sorunların çözümü haline de gelebilir. Genellikle günlük kullanımlarda tercih edilen parçalar, fiziksel farklılıklar göz önünde bulundurularak üretilir. Yaş, beden ve cinsiyet özelliklerinden hareketle şekillendirilen modeller; hastalığın olumsuz sonuçlarını minimuma indirgemeyi hedefler. Sağlık uzmanları tarafından onay alan ürünler, sosyal hayatınıza özgürce devam edebilmenizi sağlar. Günlük işlerinize ve sosyal aktivitelerinize katılmanızda etki gösteren parçalar, hem bedenen hem ruhen daha iyi hissetmenize katkıda bulunur. Ciltle yakın temas haline olması nedeniyle özenle tasarlanan ürünler, alerji yapıcı ya da kanserojen özellikteki maddeler içermez. Bu sayede kullanıcıların sağlıksal durumunda negatif hiçbir sonuç doğurmaz. Hijyenik ve cildi tahriş etmeyecek yapıya sahip parçalar, kullanıcıların her koşulda temiz kalabilmesine destek çıkar. Hastalığınızın türü fark etmeksizin yardımınıza koşan Canped ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Hasta Bezi Modelleri Nelerdir?

Yetişkin bezi olarak da isimlendirilen parçalar, idrar kaçırma sorununa kesin çözüm getirir. Kullanıcı istek ve düşüncelerinin dikkate alınması, geniş bir ürün yelpazesinin ortaya çıkmasına etki eder. Yeni doğum yapan kadınlara yönelik hazırlanan doğum sonrası hasta bezi, özellikleriyle herkesin gönlünde taht kurar. Doğum sonrası gelişen idrar kaçırma ve kanama problemleri yaşayan kadınlar, ürünler aracılığıyla daha konforlu günler geçirir. Yüksek emiciliğin ön planda olduğu sızdırmayan hasta bezi, hem gün içerisinde hem de gece saatlerinde güvende kalmanızı sağlar. Kötü koku ve neme karşı üstün koruma özelliği gösteren modeller, beden ölçünüze uygun seçeneklere sahiptir. Gece boyu istediğiniz pozisyonda uyumanıza olanak tanıyan parçalar, güne zinde başlamanızı kolaylaştırır. Özgün tasarımı sayesinde sizlere pratik bir kullanım sunan külot hasta bezi, ekstra çamaşır giymeye ihtiyaç bırakmaz. Kullanım sonrası kolay çıkarılması amacıyla ürünün yan bölümlerinde dikiş işlenir. Böylece yırtılıp özel atma bandına sarılarak temiz bir biçimde çöpe atılabilir. Vücudu tamamen saran ve hiçbir şekilde rahatsızlık hissi yaratmayan modeller, günün pek çok vaktinde kullanılabilir. Konfor ve kullanım kolaylığı açısından hoşunuza giden parçaları en küçük detayına kadar inceleyebilirsiniz.

Hasta Bezi Beden Tablosu

Hayatın ilerleyen dönemlerinde önemli bir sorun haline gelen idrar kaçırma, çeşitli ürünler yardımıyla çözülebilir bir duruma dönüşür. Farklı vücut tiplerine göre düzenlenen hasta bezi ölçüleri, modellerin daha çok kişiye ulaşmasında etkilidir. Özellikle erkek ve kadın vücudundaki farklılıklara önem verilmesi, ürünlerin kullanışlılığında artışa yol açar. Herhangi bir ağırlık ya da rahatsızlık sorununa neden olmayan parçalar, hassas dokusu ile farkını ortaya koyar. Ortalamalar dikkate alınarak üretilen hasta bezi 60x90 cm ölçülerindedir. Çok sayıda kişinin vücut yapısına uygun tasarımdaki modeller, dermatolojik testlerden geçtikten sonra alıcılara tanıtılır. Beden tablosu incelendiğinde hasta bezi xl ölçüye kadar uzanan geniş aralığıyla ilgi toplar. İhtiyacı olan herkesin yararlanabilmesine aracılık eden geniş beden tablosu, ürünlerin popülerleşmesine katkı sağlar. Kilo fazlalığı bulunanların ortak tercihi büyük boy hasta bezi, çoklu paket halinde satışa konur. 120-160 cm arasında bel ölçüsüne sahip kişilere uygun parçalar, hastaların kendine olan güvenini geri kazanmasını mümkün kılar. Vücudunuza tam anlamıyla oturmayı başaran modellerden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sağlıklı bir bünye için vitamin ve mineral çeşitlerine de göz atarak kendinizi hastalıklardan koruyabilirsiniz.

Hasta Bezi Çeşitleri Nelerdir?

İdrar kaçırma sorunu yüzünden gün içerisinde rahat hareket edemeyen kişiler, hasta alt bezi modellerini kullanabilir. Sızma yapmayan ve emicilik özelliği ile ön plana çıkan ürünler, sağlıklı bir kullanım şeklini sizlere iletir. İç çamaşırı rahatlığında ve koruyuculuğu çok daha fazla olan parçalar, modern tasarımlarıyla konfor sunar. 30 derece sıcaklıkta temizlenebilen yıkanabilir hasta bezi, pratik kullanımı ile hastalara büyük kolaylık sağlar. İç yüzeyinde pamuklu bir kumaşın tercih edildiği modeller, esnek yapısı sayesinde vücudunuza göre şekil alır. Özel dokuda hazırlanan parçalar, ne kadar hareket ederseniz dahi ses çıkarmaz. Hastaların sıklıkla faydalandığı medikal hasta bezi kozmetik, kişisel bakım çeşitleri arasında dikkat çeker. Nefes alabilen yapının bulundurulduğu ürünler, idrarın geri sızmasını tamamıyla önler. 360 elastik bel ve özenli iç dizayna sahip modeller, vücudunuza eşsiz bir konfor yaşatır. Erkek kullanıcılar için özel düşünülen erkek hasta bezi, pek çok kişinin yardımına koşar. Günlük iç çamaşırı gibi giyilebilen parçalar, erkek anatomisine uygun özellikler ile donatılır. Birbirinden farklı dizayn ve kullanım detaylarına yer verilen ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hasta Bezleri Koku Yapar Mı?

Türkiye ve dünya genelinde oldukça sevilen hasta bezi çeşitleri, kullanışlılık bakımından beklentileri karşılar. Külot ya da ped şeklinde tasarlanan parçalar, sağlık sorunlarınızın günlük hayatınızı etkileme riskini ortadan kaldırır. İstenmeyen anlarda oluşabilecek idrar kaçırma durumunu çözümleyen modeller, aktiviteleriniz sırasında dilediğiniz biçimde hareket edebilmenize katkı sağlar. Hasta bezi kullananlar tarafından önerilen ürünler, pek çok özelliği ile ilgi toplar. Üstün bir koku kontrolüne sahip parçalar, gün boyu rahatça vakit geçirebilmenizde etkili olur. İç yüzünde yumuşak dokulu kumaşların kullanıldığı modeller, tek ya da çift katmanlı sızmaz bariyerler içerir. Böylece hiçbir koşulda idrar sızması tehlikesi kalmaz. Özel üretim aşamalarından geçen en iyi hasta bezi çeşitleri, kullanıcılardan tam puan alır. Vücuda sıkıca oturan ve dar kıyafetler ile dahi giyilebilen ürünler, hasta bakımı esnasında oldukça işe yarar. Enfeksiyonlara karşı korumalı yüzeylerin yer aldığı parçalar, kişinin konforunu ön planda tutar. Farklı tasarımların ağırlıkta olduğu hasta bezi markaları, kalite açısından herkesin içine siner. 1. sınıf kalitedeki materyallerin işlenmesiyle kullanıma hazır hale dönüşen modeller, dermatologların güvendiği bakım malzemeleri listesinde ilk sıraya oturur. Dayanıklı ve sağlamlığa önem verilen ürünler, kullanım süresi boyunca cildinizde yakın temastadır. Bu sebeple hassasiyet konusunda gerekli detaylara sahiptir. Her özelliği ile kullanışlılığını kanıtlayan parçaları istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz.

Hasta Bezleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Pratik kullanım imkanıyla fark yaratan ürünlerin fiyatları da merak edilir. Hasta bezi fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerde üretilir ve geniş fiyat aralığı, kullanıcıların ihtiyaçlarını kolayca giderebilmesini sağlar. Ürünlerin modeli, materyal çeşidi ve kalite ölçütü; fiyat belirlenirken etkisi bulunan kriterlerden olur. Üstün kalitenin her kullanımda hissedildiği en ucuz hasta bezi çeşitleri, hayatınızı güzelleştirmenize olanak tanır. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde beklentilerin üzerinde sonuçlar sergileyen parçalar, cildinizin rahatını her daim korur. Farklı kesimlerden geniş alıcı kitlesine ulaşan modeller, avantajlı fiyat imkanları ile göz kamaştırır. Hasta bezi nerede satılır ve nasıl kullanılır gibi sorular, kullanıcı yorumları sayesinde açığa kavuşur. Detaylı bilgilendirme ve objektif ifadelerin paylaşıldığı yorumlar, ürünler hakkında net bir fikre varmanıza aracılık eder. Parçalardan yararlanmak isteyenlerin kullanabileceği hasta bezi al seçeneği, size uygun modeli kısa sürede bulabilmenizi mümkün kılar. Fiyat imkanları ve kullanıcı memnuniyeti ile sahip olmak isteyeceğiniz ürünleri akakce.com aracılığıyla yakından tanıyabilirsiniz.