5G Telefon

5G Telefon Fiyatları

581 farklı 5G Telefon için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

128 GB64 GB0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 8 GB6 GBiPhone 12iPhone 1320232022Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 25Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: 5G Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Dahili Hafıza Ram Kapasitesi Ekran Boyutu Ekran Çözünürlüğü Çıkış Yılı Ekran Yenileme Hızı Ekran Teknolojisi Ekran Parlaklık Değeri Piksel Yoğunluğu Ekran Gövde Oranı Ekran Dayanıklılığı Arka Kamera Sayısı Arka Kamera İkinci Arka Kamera Üçüncü Arka Kamera Dördüncü Arka Kamera Video Kayıt Çözünürlüğü Video FPS Değeri Ön Kamera Ön Kamera Video Çözünürlüğü Ön Kamera Video FPS Değeri İşletim Sistemi İşlemci (CPU) İşlemci Hızı Çekirdek Sayısı Grafik İşlemcisi (GPU) Chipset SAR Değeri (Baş) SAR Değeri (Vücut) Hızlı Şarj Gücü Kablosuz Şarj Gücü Pil Türü USB Türü SIM Türü Kulaklık Bağlantısı Hoparlör Bluetooth Versiyonu Gövde Malzemesi Çerçeve Malzemesi Suya Dayanıklılık Seviyesi Boyutlar Ağırlık Seri SatıcıToplam 68 satıcı. Ürün Puanı Renk

S23 PlusApple Watch 8Apple Airpods Pro 2Apple iPhone 14Bilicra Vision Akıllı SaatGalaxy S21 FE3. Nesil AirPodsApple Watch 7 41 mmiPhone 13 Pro Beyaz128 GB Telefon64 GB Telefon8 GB RAM Telefon

En Çok Karşılaştırılan Cep Telefonları

5G Telefon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 5G Telefon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 5G Telefon:
  1. iPhone 13 128 GB
  2. iPhone 14 Pro 128 GB
  3. iPhone 14 Pro Max 128 GB
  4. iPhone 14 Pro Max 128 GB Mor
  5. iPhone 14 128 GB

5G Telefon

Telefonlar gelişen teknolojiyle birlikte çeşitli özelliklerle donatılır ve hem iş hem gündelik kullanımda işlevsellik sağlar. 5G de bu özellikler arasında öne çıkar. Türkiye de 5G teknolojisinde önemli başarılar elde etmiştir. Yapılan test ve entegrasyon çalışmaları sayesinde Türkiye dünyayla uyum içinde 5G’yi geliştirerek ilk kullanan ülkelerden biri olmayı hedefler. 5G telefon nedir sorusu; beşinci nesil kablosuz teknolojidir şeklinde cevaplanabilir. Bu teknoloji kullanıcılarına yüksek hız ve kapasite sağlar. Bugün milyonlarca cihaz bir baz istasyonuna bağlanarak sunulan kapasiteyi paylaşır. Yüksek sayıda cihazın birbiriyle sorun yaşamadan veri alıp gönderebilmesi de 5G teknolojisiyle mümkün olur. 5G telefon satın almanın ana faydalarından biri, gelişmiş hızıdır. 5G destekleyen telefonlar, bugüne kadarki en yüksek mobil ağ hızını üreterek daha güvenilir bir performans ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. Türkiye’de de 5G teknolojisi kullanılmaya başlandıktan sonra birden fazla alanda olumlu gelişmeler sağlaması beklenir. 5G'li telefonlar sayesinde mobil ağ servislerinin kullandığı enerji maliyetlerinde çok büyük bir azalma sağlanması, aynı zamanda SIM kart olmadan telefon kullanımının imkanının olması, bu sayede sanayi ve üretimin yeni bir boyut kazanması mümkündür. Siz de 5G hangi telefonlarda var bilgisini öğrenmek istiyor ve en uygun fiyatları merak ediyorsanız Akakçe’yi inceleyebilirsiniz.

Öne Çıkan 5G Destekli Telefon Özellikleri

Dünya genelinde çeşitli 5G özellikli telefonlar mevcuttur. 5G, 10Gbps'ye kadar hıza ulaşabilir. 5Ghz destekleyen telefonlar, uzun metrajlı bir filmi telefonunuza indirmek istediğinizde bir dakikadan kısa bir süre içerisinde telefonunuza indirebilme olanağı sunar. İnternet’te önemli bir bilgi ararken 5G uyumlu cep telefonları sayesinde herhangi bir zorluk yaşamadan web sayfasını görüntüleyebilirsiniz. Bu teknoloji sadece cep telefonlarıyla değil, aynı zamanda farklı cihazlarla bağlantı kurabilen bir teknoloji çeşididir. Dronelar ya da sensörler gibi farklı teknolojik cihazlarla bağlantı kurabilir. 5G nesnelerin İnternet’ini ve endüstrinin üretkenliğini teşvik edebilen mükemmel bir teknolojidir. Yeni nesil telefon modelleri, eskisinden daha uzun pil ömrü sağlamaya yardımcı olan bataryaları sayesinde üst sıralarda yer alır. 5G telefon listesi birçok farklı özelliklerde modeller içerir. Bu modellerin tümü de 5G ağını desteklediğinden, size uygun olan işletim sistemlerinden birini seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu farklı türdeki işletim sistemleri her türlü 5G ağıyla çalıştığı ve büyük bir OLED ekrana sahip olduklarından dolayı sizler için uygun seçim olur. En uygun 5G telefonlar için farklı markaların modellerini karşılaştırmak faydalıdır. 5G destekli telefon arayışınız sırasında rengarenk telefon kılıfı modelleri ve fiyatlarına da göz atarak zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Kesintisiz Oyun Deneyimi için 5G Telefonları Deneyin!

5G telefonlar büyük bir hızda daha önce deneyimlemediğiniz biçimde oyun oynamanıza, yükleme yapmanıza ve hiç takılma yaşamadan canlı yayınlar yapmanıza yardımcı olur. 5G mobil oyunculara herhangi bir ortamda sevdikleri oyunu sorun yaşamadan oynayabilmelerine olanak sağlayan ileri bir teknolojidir. 5G teknolojisindeki gelişmeler, HyperFast hızı getirir, bu nedenle istenildiği zaman gerçek zamanlı olarak oyun oynanabilir. Mobil oyunları oynarken bulut sistemi sayesinde oyunların yüklenmesini uzun süre beklemeniz gerekmez. 5G oyun oynamayı daha erişilebilir ve uygun hale getirir. 5G uyumlu telefonlar sanal gerçeklik deneyiminizi de tamamıyla değiştirir. Bu sayede de ilerleyen dönemde oyun oynamanın eşsiz hazzına bu teknoloji sayesinde ulaşabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları modeline, donanımına göre değişiklik gösterse de 5G teknolojisi sayesinde gerçeğe en yakın deneyimi yaşayabilirsiniz. Günümüzde sanal gerçeklik gözlükleri, ağdaki gecikmeler yüzünden her zaman gerçek zamanlı olarak içeriğe ulaşamamanızı sağlar. Fakat en iyi 5G telefonlar sayesinde, akıllı telefonunuzu gözlüğünüze takarak bu gecikmeleri yaklaşık 10 kat azaltabilirsiniz. 5G özelliği olan telefonlar, sosyal gerçekliği mümkün kılar ve kullanıcıların bir proje üzerinde toplu olarak çalışmasına veya toplu bir şekilde oyun oynayarak birbirleriyle sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesine izin verir. Daha yüksek İnternet hızları sayesinde en iyi ayar ve özelliklerde oyun oynama şansına sahip olabilirsiniz, bu da daha profesyonel bir e-sporcu kitlesinin oluşabileceği anlamına gelir.

5G Telefon Kullanmanın Avantajları

5G telefonlar birçok çeşit ve modele sahiptir. 5G telefon fiyatları marka, modeline göre çeşitlilik gösterse de 5G desteği olan telefonlar özelinde yapılan yorumlar, puanlamalar hangi ürünü satın alması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar için çok önemlidir. Bu sayede ürünü satın almadan beklentilerinize uygun 5G’li telefonlar hakkında net karar sahibi olabilirsiniz. 5G akıllı telefonlar mobil teknolojinin geleceğidir, bu sebeple 5G cep telefonu gelecek için sizi hazırlar. Bu telefonlar sadece 5G ağına bağlanma özelliği ile donatılmamıştır, aynı zamanda gelişmiş dahili teknoloji ve teknik özelliklerle yapılandırılır. Kendinize 5G telefon alınır mı diye soruyorsanız, daha güçlü işlemci, daha uzun pil ömrü gibi avantajları sayesinde bu telefonları tercih edebilirsiniz. 5G uyumlu cep telefonlarında bulut teknolojisi de kullanılır. 5G uyumlu telefonlar sayesinde telefonda yer tasarrufu yapabilirsiniz. Telefondaki kayıtlı dosyaları, fotoğrafları ve uygulamaları buluta yükleyerek telefonunuzdaki dağınıklığı azaltılabilir. Farklı markaların sunduğu en ucuz 5G telefon modelleri için fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Günümüzde Neden 5G Telefonlar Önemlidir?

5G telefon modelleri giderek medya ve eğlencenin kaynağı haline gelir. Özellikle evden çalışan insanlar için 5G bağlantı hızı çok önemlidir. Video konferans görüşmeleri için bağlantının kesintisiz olması gerekir. 5G, bant genişliği sayesinde aynı anda birden fazla bağlantıyı en hızlı şekilde gerçekleştirebilir ve daha az aramanın kesilmesine yardımcı olabilir. Yüksek veri hızları ve üstün ağ güvenilirliği ile 5G, işletmeler üzerinde muazzam bir etkiye sahiptir. 5G'nin faydaları, işletmelerin verimliliğini artırır ve aynı zamanda kullanıcılara daha fazla bilgiye daha hızlı erişim sağlar. 5G'yi destekleyen birçok akıllı telefon ve dünya çapında birden fazla operatör bulunur. 5G telefon Türkiye için uygun ürünleri inceleyerek alacağınız modele karar verebilirsiniz. Verileri sınırlı bir kaynak olarak kullanmak telefonun kullanışlılığına zarar verebilir fakat 5G ve onun yüksek bağlantı hızı sayesinde veri konusunda endişelenmeden telefonunuzu mümkün olan en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin 5G Android telefonlar ve onların geniş ekranları sayesinde yüksek çözünürlüklü videoları ya da oyunları takılma yaşamadan rahatlıkla oynama imkanınız bulunur. 5G telefonlar arasından inceleme yaparak yüksek verimlilik sunan bir modeli satın alabilirsiniz.

En İyi 5G Telefonlar Nasıl Seçilir?

5 Ghz telefon seçimi yaparken düşünülmesi gereken birkaç unsur vardır. Bu unsurların başında 5G cep telefonu fiyatları gelir. Bütçeye karar verdikten sonra ekran boyutuna karar verilebilir. 5G olan telefonlar birbirinden farklı boyutlarda olabildiği için kullanıcının kendi zevkine göre karar vermesi önemlidir. 5G telefon araştırmasını yaparken telefonun pil ömrünün de hesaba katılması gerekir. Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan pilin çabuk tükenmesi yeni nesil telefonlar sayesinde çözülebilir. İnsanlar vakitlerinin çoğunu telefonlarıyla geçirdiğinden ve sosyal medya kullanımının da artmasından ötürü kamera kalitesi de çok önemli bir unsurdur. Kamera ne kadar iyiyse o kadar iyi fotoğraf ve videolar çekilebilir. Kamera kalitesine en sık ne tür fotoğraflar çektiğinizi düşünerek karar verebilirsiniz. 5G uyumlu telefon fiyatları bu özellikler ışığında değişikliklere uğrayabilir. Markaların farklı özellikleri bulunan modelleri fiyatların değişmesine sebep olur. Artan ya da azalan sıralaması yaparak Akakçe üzerinden bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.