Ayarlanabilir Dambıl

Ayarlanabilir Dambıl Fiyatları

88 farklı Ayarlanabilir Dambıl için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

5 kg10 kg20 kgDemirDöküm50 - 100 TL 150 - 250 TL TekliİkiliSetMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Ayarlanabilir Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Ağırlık Adet Malzeme Türü Türü Ürün Puanı Renk

Do SmaiBilek Ağırlığı5 kg Dambıl10 kg Dambıl20 kg DambılDemir DambılDöküm DambılDambıl Seti30 kg Dambıl1 kg DambılVinyl Dambıl12 kg Dambıl

En Çok Karşılaştırılan Dambıllar

Ayarlanabilir Dambıl Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Ayarlanabilir Dambıl hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ayarlanabilir Dambıl:
  1. Dambılcım Platinum 20 kg Dambıl Seti
  2. Dambılcım Platinum 35 kg Dambıl Seti
  3. USR ADS401 40 kg Ayarlanabilir Dambıl Seti
  4. Ecg 108 kg Z Bar Halter ve Dambıl Seti
  5. Ecg Spor 58 kg Z Bar Halter ve Dambıl Seti

Ayarlanabilir Dambıl

Spor, sağlıklı bir yaşamın temel adımlarından biridir. Farklı hareket ve eylemleri kapsayan spor türleri için birtakım ekipmanlar gerekebilir. Dambıl, spor sürecinde sıklıkla kullanılan ekipmanlar arasındadır. Genellikle kol egzersizi için kullanılan dambıl, ağırlığın eşit olarak dağıldığı bir el halteridir. Dambıl çeşitlerini incelerken pek çok farklı tür ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin sabit ağırlıklı modellerin yanı sıra oldukça işlevsel ayarlanabilir dambıl çeşitleri de mevcuttur. Bu sayede tercih ettiğiniz ağırlığı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Ağırlık ayarlama sürecinin ardından ürünleri tek tek ya da çift halinde kullanmak mümkündür. Modeller arasında ayarlanabilir ağırlık özelliklerinin yanı sıra üretim materyali açısından farklılık gösteren çeşitleri de görebilirsiniz. Plastik ve demir üretim sürecinde tercih edilen hammaddeler arasında öne çıkar. Hammadde, ağırlık, tasarım gibi özellikleri inceleyerek tercihiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda ideal bir seçim yapabilirsiniz. Dambıl çeşitlerini hem bireysel spor süreçlerinde hem de spor salonu gibi profesyonel alanlarda kullanmak mümkündür. Ayarlanabilir dambıllar ile her alanda spor yaparak fit bir vücuda ve sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Ayarlanabilir Dambıl Çeşitleri

Spor sürecinin önemli ekipmanları arasında yer alan dambıllar, farklı özelliklere sahip çok sayıda model alternatifine sahiptir. Gelişen teknoloji ile müşteri taleplerine kısa sürede karşılık veren markalar ağırlık, malzeme, tasarım özellikleri açısından farklı ürünlere imza atmayı başarır. Modeller farklı materyaller ile üretilir. Klasik modellerde kullanılan demir materyalinin yanı sıra plastik materyali ile üretilen yeni nesil modeller kişilere avantaj sağlar. Plastik modeller hem uzun ömürlü kullanımı hem de farklı renk alternatifleri ile beğeni kazanır. Plastik ayarlanabilir dambıl çeşitlerini tercih ederek spor sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Renklı modeller sayesinde farklı spor ekipmanları ile uyumlu bir görünüm yaratmak da mümkündür. Modelleri özellikle spor salonunda tercih ederek sporseverler için dikkat çeken, eğlenceli ortamlar yaratabilirsiniz. Profesyonel ve yüksek ağırlıklı ürünler için ise ayarlanabilir demir dambıl çeşitleri mevcuttur. Demir modelleri profesyonel ya da bireysel süreçlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çeşitler arasında fark yaratan özelliklerden biri de ağırlık alternatifleridir. Modeller farklı ağırlık seçenekleri ile tasarlanır. Ağırlık çalışmasına yeni başlayan kişiler için hafif ağırlıklı ürünler olduğu gibi yüksek ağırlıklı ürünlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 40 kg ayarlanabilir dambıl çeşitleri ile ağırlık çalışmalarından yüksek bir verim elde etmek mümkündür. Çok sayıda dambıl modeli arasından hem bireysel hem de profesyonel kullanım için ideal bir seçim yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir Dambıl Özellikleri

Dambıl çeşitleri farklı özellikler ile tasarlanarak satışa sunulur. Kullanım alanı ve amacı doğrultusunda belirlenen bu özellikler sayesinde ihtiyacınıza uygun bir ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşlevsel kullanım ve avantaj sağlayan dambıl özellikleri ise şu şekilde incelenebilir:

Modellere ait bunun gibi farklı özellikler ürün detaylarında mevcuttur. Farklı markalar tarafından tasarlanan çeşitlerde markaya ait özgün özellikler ve tasarımlar ile de karşılaşabilirsiniz. Hem profesyonel hem de bireysel kullanım için gereken özellikleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun bir ürüne sahip olmak oldukça kolaydır. Tüm ürünleri inceleyerek ideal marka ve ürün seçimini yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir Dambıl Seçimi

Ayarlanabilir dambıl seçimi sırasında bazı noktalara dikkat etmek alışveriş sürecinde size kolaylık sağlayarak ideal ürüne ulaşmanıza yardımcı olur. Ürün seçimi sırasında marka tercihi oldukça önemlidir. Sağlıklı hammadde ve kaliteli ürünlere imza atan markalar arasında seçim yaparak yüksek verim elde edebilirsiniz. Bu sayede kaliteli ürünleri uzun ömürlü olarak kullanmanız mümkündür. Ürünlere ait tutma bölümünde yer alan kaymayı önleyen özellikler de ürün seçimi için önemli bir faktördür. Spor sürecinde oluşan terleme ile kayma gibi olası problemleri önlemek için uygun materyallerin kullanılması ya da yüzeylerin tırtıklı bir forma sahip olması gibi detaylara dikkat edebilirsiniz. Dambıl seçiminde en önemli detay ise ürün ağırlığıdır. Ayarlanabilir dambıl 40 kg, 50 kg gibi ağırlıklara sahiptir. Bunun yanı sıra farklı ağırlık seçeneklere de ulaşabilirsiniz. Spor süreci için ideal olacak ağırlık seviyesini ayarlanabilir özellikler sayesinde belirlemek mümkündür. Ağırlığı kendinize göre ayarlayabilir, dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ayarlanabilir dambıl seti içeriğinde farklı ağırlık parçaları mevcuttur. Bu materyalleri kullanarak ağırlık ayarını tamamlayabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ağırlıkları kutu içinde rahatlıkla muhafaza etmek mümkündür. Modeller bireysel spor süreçlerinin yanı sıra spor salonu sahipleri ya da hocalar için de idealdir. Bu modelleri profesyonel alanlarda da tercih ederek öğrencilerinize verimli bir eğitim sunabilirsiniz. Seçim aşamasında spor salonu için gerekli olan ekipman çeşitlerini de incelemek mümkündür. Kondisyon aleti sıklıkla tercih edilen ekipmanlar arasında yer alır. Farklı markalar tarafından üretilen kondisyon aleti ve dambıl çeşitlerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Ayarlanabilir Dambıl Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Fitness programlarının başında sıklıkla tercih edilen ağırlık ekipmanları arasında yer alan otomatik ayarlanabilir dambıl çeşitlerinin kullanımı oldukça basittir. Ağırlığı ayarlanabilir dambıl seti içeriğinde yer alan ağırlık plakalarını önceden belirlediğiniz seviye ile otomatik bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Kullanım aşaması için ise gereken küçük bir alan ihtiyacıdır. Seviyenize uygun bir ağırlık seçiminin ardından bacaklarınızı omuz genişliğinde açmak ve sırtınızı dik bir konumda tutmak kaldırma işlemi için gereken dengeyi sağlar. İdeal vücut şeklini ayarlayarak ağırlığı zemin üzerinden kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Bunun yanı sıra egzersiz programına göre farklı vücut bölümleri için çok sayıda egzersiz yapmak mümkündür. Başlangıçta hafif ağırlıklarla çalışmak vücudun ısınması için idealdir. Alışma sürecinin ardından ağırlığı artırarak yüksek performansa sahip olabilirsiniz. Ayarlanabilir dambıllar ile uygulanan fitness programında kısa bir zaman dilimi içinde yüksek verim elde etmek mümkündür. Sağlıklı yaşam ve fit bir vücut için dambıl ayarlanabilir çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Akakçe’de Ayarlanabilir Dambıl Modelleri

Dambıl seti ayarlanabilir özellikleri ile kişilerin beğenisini kazanır. Seçim aşamasında ise kullanıcılar ürün özellikleri, fiyatları gibi pek çok detayı incelemek ister. Farklı markalara ait tüm modelleri incelemek ve fiyat karşılaştırması yapmak için Akakçe size kolaylık sağlar. Ayarlanabilir dambıl fiyatları arasında değerlendirme yaparak yüksek performans sağlayan avantajlı bir seçim yapabilirsiniz. Bu doğrultuda yapacağınız seçim sayesinde bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Mekik aleti gibi farklı ekipmanları da tercih ederek spor sürecini zenginleştirmek mümkündür. Dambıl ve mekik aleti fiyat aralıkları için belirli aralıklarla düzenlenen kampanya ve fırsatları takip ederek yararlanabilir, istediğiniz ürüne daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Yapılan seçimlerin ardından ürünleri düzenli bir şekilde kullanarak kısa sürede dikkat çeken fit bir vücuda sahip olmak oldukça basittir. Dambıl ayarlanabilir ağırlık özelliklerini kullanarak ağırlık çalışmalarınızı adım adım artırabilirsiniz. Akakçe üzerinden istediğiniz özelliğe sahip dambıl çeşidini kolayca bulabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Pratik kullanım ile geriye spor sürecinin tadını çıkarmak kalır.