Dambıl Seti

Dambıl Seti Fiyatları

586 farklı Dambıl Seti için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

5 kg10 kg20 kgDemirDöküm50 - 100 TL 150 - 250 TL TekliİkiliSetMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 25Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Set Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Ağırlık Adet Malzeme Türü Kelime ile Filtrele Ürün Puanı Renk

5 kg Dambıl10 kg Dambıl20 kg DambılDemir DambılDöküm Dambıl30 kg Dambıl1 kg DambılVinyl Dambıl12 kg Dambıl0.5 kg Dambıl1.5 kg Dambıl12.5 kg Dambıl

En Çok Karşılaştırılan Dambıllar

Dambıl Seti Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Dambıl Seti Fiyatları Akakçe'de!

Dambıl, ağırlık eğitiminde kullanılan bir egzersiz ekipmanıdır. Özellikle, halter egzersiz aletleri olmadan kullanılan ağırlıklardır. Halterlere bazen el ağırlıkları veya serbest ağırlıklar da denilir. Çoğu dambıl, ortada dar bir çubuk ve her iki uçta iki geniş disk ile tasarlanmıştır. Dambıllar, miktar ve ağırlık ile çubuğa eklenebilen veya çubuktan çıkarılabilen diskler nedeniyle ağırlık olarak değişebilir. Ek olarak, halterler ayrı ayrı veya çiftler olarak her elde birer tane olarak kullanılabilir. Dambıllar, vücudunuzu ve kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olur. Vücut geliştirenler ve diğer sporcular bunları egzersizlerinde veya egzersiz rutinleri içinde kullanırlar. Her biri belirli bir kas grubunda egzersiz yapmak için tasarlanmış dambılların kullanımı için birçok egzersiz bulunur. Dambıl egzersizleri, kapsamlı bir egzersiz rutini içinde düzgün ve düzenli olarak yapılırsa, geniş omuzlar, güçlü kollar, düzgün kalçalar, güçlü bacaklar ve düz bir karın görüntüsüne sahip olmanızı sağlar. Akakce.com aracılığıyla en ucuz dambıl çeşitleri ve en iyi mekik aletleri fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi siz de bu sayfa üzerinden en ucuz dambıl seti fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, sizin için ideal özelliklere sahip olan ürünü hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dambıl Seti Tavsiyeleri

Dambıllar veya serbest ağırlıklar, egzersiz aletlerinin kullanılmasını gerektirmeyen bir tür egzersiz ekipmanlarıdır. Dambıl kasları güçlendirmek için ideal bir kullanım sunar. Dambıl seti tavsiyeleri ve beğenilerinde kullananlar, bu ekipmanları hızlı ve kolay bir kullanıma sahip olduğu için tercih ettiklerini söylemişlerdir. Dambıl seti tavsiyeleri ile ilgili kullananlar, kaliteli malzemeye sahip olan ürünleri tercih etmenin önemli olduğunu belirtmişlerdir. Uzun süreli kullanım için ideal olan bu ekipmanların dayanıklı yapıya sahip olmaları, kullananların dambıl seti tavsiye ve beğenilerinde oldukça etkilidir. Dambıl seti fiyatları ve modellerini akakce.com üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Dambıl Seti Çeşitleri

Dambılların temel olarak iki çeşidi bulunur. Kullanmak istediğiniz çeşide karar verdiğinizde, kendi setinizi seçmek ve oluşturmak çok daha kolay hale gelir. Dambıl çeşitleri; sabit ağırlıklı ve ayarlanabilir özelliğe sahip olanlardır. Tekli, ikili ve set halinde seçenekleri bulunan dambılları, tercih ettiğiniz ağırlıklara göre filtrelemeler yaparak inceleyebilirsiniz. Alışverişin en ideal adresi olan akakce.com'da plastik, döküm ve krom malzemelerinden oluşan dambıl seti çeşitleri bulunur. Birçok dambıl seti çeşitleri bulunan akakce.com aracılığıyla sizin için en uygun özelliklere sahip olan dambıl setine ulaşabilirsiniz. Sabit ağırlıklı dambıl setlerinde 1 kg, 2 kg, 3 kg ve 5 kg ağırlık çeşitleri bulunur. Daha yüksek ağırlıklarla çalışacaksanız, 10 kg ve 20 kg dambıl gibi ağırlık seçenekleri bulunan ayarlanabilir dambıl setlerini tercih edebilirsiniz. Dambıl seti alırken bu ürünlerin kalitesi ve dayanıklı olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Dilediğiniz zaman akakce.com üzerinden dambıl seti fiyatı ve dambıl seti çeşitlerini kontrol edebilirsiniz.

Dambıl Seti İndirimleri

Evde, iş yerinde ve diğer birçok ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz dambılların farklı ağırlık seti seçenekleri bulunur. Bu sayede her ortamda egzersiz rutininizi tamamlayabilirsiniz. Kuvvet antrenmanı ile ilgili hedefleri olanlar için, yağsız kasları arttırmak veya kuvvet eklemek adına sayısız seçenek söz konusudur. Dambıllar genellikle eklem izolasyon egzersizleri için kullanılır. Bunun yanı sıra, tam vücut için düzenli egzersiz yaparak dambıl kullanmak, çeşitli güç sonuçları sağlayabilir. Ayrıca güç ve esneklik için birçok fayda sağlayan dambıl setlerine sahip olarak egzersizlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Siz de hemen şimdi akakce.com'daki dambıl seti fiyatı ve indirimlerini takip edebilirsiniz. Halter seti modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, beğendiğiniz ürünü hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Çeşitli ağırlıklara sahip olan ve pek çok seçeneği bulunan dambıl ürünlerini ihtiyacınıza bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Başlangıç seviyesinden ileri seviye kullanımlara dek pek çok seviyeye hitap eden dambıl seti seçenekleri sizleri beklemektedir. Günlük egzersizlerde kullanmak için ideal olan dambıl setleri, hem sporda hem de günlük hayatta kullanım için oldukça işlevseldir. Hemen akakce.com aracılığıyla dambıl seti indirimleri ve kampanyalarını takip edebilir, aradığınız ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ağırlık Setleri Hangi Ürünlerden Oluşur?

Ağırlık setleri, özelleştirilebilir ağırlık seçenekleriyle birçok farklı şekil ve boyuta sahiptir. Vücudunuza ekstra ağırlık eklemek ve direnci artırmak için metal, demir ve hatta kauçuk bileşenler içeren bu ağırlık setlerine akakce.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu noktada "Ağırlık setleri hangi ürünlerden oluşur?" sorusu önem kazanır. Ağırlık setleri, birçok farklı ağırlıklara ve boyutlara sahip ekipmanlardan oluşur. Ağırlık setleri, kasları güçlendirmek için oldukça faydalıdır. Her egzersiz türü için belirli bölgelere çalışabilirsiniz. Hem kolay hem de kullanışlı olan bu setler, spor yapmayı sevenler için evde ya da başka birçok ortamda da ideal bir kullanım sunar. Kasları güçlendirmek için en etkili yollardan biri olarak kabul edilen ağırlık egzersizlerine sizin için uygun ağırlıklara sahip bir set oluşturarak başlayabilirsiniz. Peki, ağırlık setleri hangi ürünlerden oluşur? Ağırlık setleri çeşitli ebat ve ağırlıklara sahip dambıllardan oluşur. Bazı ağırlık setleri; sıkıştırma vidaları, bar ve plakalarla birlikte çanta şeklinde tasarlanmıştır. Siz de vakit kaybetmeden akakce.com üzerinden ağırlık setleri modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, sizin için ideal olan seçeneği en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.