Spiralli Defter

Spiralli Defter Fiyatları

9.242 farklı Spiralli Defter için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

A4A5KareliÇizgili1001200 - 50 TL 50 - 100 TL DikişliSpiralli - TelliMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Spiralli - Telli Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Sayfa Tipi Tipi Spiralli - Telli Sayfa Boyutu Yaprak Sayısı Kelime ile Filtrele Boyut Tema Ebat Kapak Malzemesi Kapak Yapısı Ürün Puanı

A4 DefterA5 DefterKareli Defter120 Yaprak Kareli DefterÇizgili Defter120 Yaprak DefterÇizgisiz DefterDikişli Defter100 Yaprak Defter13x21 cm Defter17x24 cm Defter40 Yaprak Defter

Spiralli Defter Sıkça Sorulan Sorular

Telli Defter & Spiralli Defter

Günlük hayatta pek çok alanda kullanılan telli defter çeşitleri, fonksiyonel tasarımları ile 7’den 70’e pek çok kişi tarafından tercih edilir. Telli defter, bir diğer adı ile spiralli defter modelleri boyut, tasarım, renk ve şekil olarak farklı formlarda üretilir. Telli ya da spiralli defter çeşitleri, defterin sol ya da üst yapraklarının delinmesi sonrasında yaprakların delinen kısmından spiral ismi verilen materyalin geçirilerek tasarlanması ile hazırlanır. Klasik defter modellerinde uzun süreli kullanım sonunda yaşanan deforme ve yıpranma gibi sorunları minimize eden ürünler, kolaylığı sayesinde pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Pratik bir kullanım vadeden telli defter modelleri, öğrenciler tarafında farklı dersler için tercih edilir. Spiralli not defterinin her sayfası kolay bir şekilde çevrilebildiğinden tek bir defteri dilerseniz birkaç ders ya da konu için bölümlere ayırarak kullanabilirsiniz. Ayrıca spiral detayı defterin sağ ve sol olmak üzere her iki sayfasını da kolay bir şekilde kullanmaya olanak sağlar.

Spiralli Defter Modelleri

Telli not defteri modelleri, geniş ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulur. Günlük hayatta, okulda ya da iş yerinde kullanmak için son derece pratik ve fonksiyonel bir ürün olması sayesinde farklı kullanıcı kitlelerine hitap eder. Oldukça fazla çeşide sahip olan ürünler arasından kullanım alanınıza göre büyük boy spiralli defter ya da küçük ve orta boy telli defter seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kağıt boyutuna ve spiralin üstten ya da yandan olmasına kadar pek çok farklı özelliğe sahip ürün bulabilirsiniz. İç sayfa tasarımında çizgili, çizgisiz ya da kareli olan defter çeşitleri farklı derslerde kullanım için kolaylık sağlar.
Kullanacağınız alana göre defter seçeneklerinde çok ya da az sayfa sayısına sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Tek ders için defter satın alacaksanız, 60 yaprak kareli ya da çizgili defter seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz. Birden fazla ders ya da konu için defter ihtiyacınız bulunuyorsa seçiminizi 120 yaprak veya 96 yaprak spiralli defter modellerinden yana yapabilirsiniz. “Telli defter ne kadar?” diye merak ediyorsanız Ev, Ofis, Yaşam ana kategorisinin Defter alt kategorisinin Spiralli Defter bölümünden 72 yaprak telli defter fiyatlarından müzik defteri fiyatlarına kadar pek çok detayı öğrenebilirsiniz.

Çok Amaçlı Kullanım Sunan Telli Defter

Farklı boyutlarda üretilen defter çeşitlerinde genel olarak klasikleşen A4 boyundaki ürünler tercih edilir. A6 ve A5 telli defter çeşitleri ise A4’e göre daha küçük boyutlara sahiptir. A5 spiralli çizgisiz defter çeşitleri, öğrencilerin yanı sıra farklı alanlarda kullanmak için en çok tercih edilenler arasında yer alır. A5 çizgisiz spiralli defter, ideal boyutu sayesinde elde ya da çantada kolay bir şekilde taşınabilir. Dilerseniz A5 kareli ya da çizgili defter çeşitlerini satın alarak hem sözel hem de sayısal dersler için kullanabilirsiniz. Genellikle not defteri olarak kullanılan A6 spiralli defter, klasik ürünlere göre oldukça küçük olan ebatları sayesinde çok amaçlı bir kullanım vadeder.
Kullanıcıların taleplerine cevap veren defter çeşitlerinde spiralli defter A4 modellerinde üstten ya da sol kısımdan tellenen defter formlarını tercih edebilirsiniz. Tamamen kişisel kullanım türü ve tarzı ile ilgili olan bu seçim, kullanıcılara seçenek avantajı sunar. A4 çizgisiz spiralli defter, özellikle tablo gibi çizimlerin yapılması gereken alanlarda pratik ve işlevsel bir kullanım vadeder. Birbirinden farklı iç ve dış tasarımlara sahip olan telli defter A4 çeşitlerini kategori içerisinde inceleyerek beğeninizi kazanan ürünü satın alabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Spiralli Defter

Birbirinden farklı modellere sahip olan telli defter çeşitleri arasında kendinizi özel hissettirecek ürünler satın alabilirsiniz. Dış kapak tasarımında farklı desenlerin kullanıldığı ürünleri tercih ederek yazı yazmayı daha keyifli bir boyuta taşıyabilirsiniz. Desenli spiralli defter çeşitleri, ilgi çekici tasarımları ile özellikle küçük yaştaki kullanıcıların beğenisini kazanır. Her yaştan kullanıcıya hitap eden çizgisiz telli defter çeşitleri çok amaçlı, sınırsız bir kullanım vadeder. Çizgisiz spiralli defter okul gibi eğitim öğretim alanlarının dışında günlük hayatta çizim yapılması gereken diğer pek çok ortam için de kullanışlı ve ideal bir üründür.
Defterlerin yapraklarında beyazın dışında kullanılan açık ve soft renk tonları da kullanıcı tarafından yoğun ilgi ile karşılanır. Sarı, lila, mavi, pembe, yeşil ve turkuaz gibi açık renk tonlarının hakim olduğu defter sayfaları not tutmayı eğlenceli bir hale getirir. Defterlerin iç kısmı kadar dış kapaklarına da özen gösterilir. Dış kapaklarda kullanılan çiçek, doğa, hayvan, soyut ve geometrik temalar, ürünlere şık ve estetik bir görünüm kazandırır. Siz de ilgi alanınız olan temayı tercih ederek defterinizi keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Spiralli Defter Nasıl Seçilir?

Telli ya da başka bir deyişle spiralli defter modelleri, birbirinden farklı boyut, form ve tasarımlara sahip olduğundan kullanıcılar seçim aşamasında zorlanır. Kareli, çizgili ya da çizgisiz sayfaları bulunan spiralli defterleri verimli bir şekilde kullanmak için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Peki, kullanım alanına göre telli defter, spiralli defter nasıl seçilir?

Telli Defter & Spiralli Defter Fiyatları

Pek çok alanda kullanmak için ideal olan ve hayatı kolaylaştıran spiralli defter çeşitleri, birbirinden farklı seçenekler ile satışa sunulur. Rahatlığına düşkün olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan büyük telli defter çeşitleri, daha geniş alanda yazı yazmayı, çizim yapmayı ya da not tutmayı sağlar. Sayısal veriler, tablolar ya da formülleri not etmek için kullanışlı bir tasarıma sahip olan spiralli kareli defter çeşitleri, 7’den 70’e her yaştan kullanıcı tarafından sıkça tercih edilir. Kareli spiralli defter A4 gibi klasik boyutta satışa sunulduğu gibi A3, A5 ya da A6 gibi boyutlarını da bulabilirsiniz. Standart ürünlerin yanı sıra gün boyunca yanınızda taşımak ve önemli gelişmeleri kaydetmek için spiralli not defteri A5 ya da A6 boyutlarını tercih edebilirsiniz.
Spiralli Defter kategorisinde klasik defter çeşitlerinin yanı sıra müzik ve resim gibi güzel sanatlar için de ürünler bulabilirsiniz. Spiralli müzik ve resim defterleri, kolay kullanımları sayesinde notaları ve çizimleri keyifle çizmenize olanak sağlar. Resim defteri gibi büyük ebatlı ürünleri taşımak için resim çantası modellerini Akakçe’nin ilgili kategorisi üzerinden satın alabilirsiniz. Telli defter fiyatları ürünlerin markasına, sayfa sayısına ve markasına göre farklılık gösterir. Spiralli defter indirim ve avantajlarından yararlanmak için siteyi daha sık ziyaret edebilirsiniz. En ucuz telli defter kampanyalarından yararlanarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.