4 Çekmeceli Derin Dondurucu

4 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

17 farklı 4 Çekmeceli Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

Satıcı Marka 7 ÇekmeceliÇekmeceliA++No Frost250 lt

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetToplam Çekmece Sayısı: 4 Çekmeceli

Markası Kolay Sipariş SatıcıToplam 120 satıcı. Kullanım Türü Tipi Dondurucu Özelliği Toplam Çekmece Sayısı 4 Çekmeceli Hızlı Dondurma Bölmesi Kontrol Paneli Brüt Hacim Net Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Ses Seviyesi Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü

Beko 4 Çekmeceli Derin DondurucuBuzdolabıÇamaşır MakinesiBulaşık MakinesiFırınOcakAnkastre SetBeyaz Eşya SetiSu SebiliÇamaşır Kurutma MakinesiMikrodalga FırınDavlumbaz

En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

En Çok İlgi Gören Derin Dondurucular

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Derin Dondurucular, Beyaz Eşya

Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

4 Çekmeceli Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 4 Çekmeceli Derin Dondurucu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 4 Çekmeceli Derin Dondurucu:

  1. Arçelik 2041 MB A+ Çekmeceli
  2. Arçelik 2040 MB 4 Çekmeceli Dikey Dondurucu
  3. Arçelik 2080 EB MultiMode A++ 4 Çekmeceli
  4. Beko 7040 MB A+ 4 Çekmeceli
  5. Altus AL 410 4 Çekmeceli

4 Çekmeceli Derin Dondurucu

Derin dondurucu buzdolabı için alternatif olarak kullanılan ve mutfakların vazgeçilmezi olan bir ev aletidir. 4 çekmeceli derin dondurucu küçük, orta ya da büyük çaplarda değişken ebatlara sahip olan beyaz eşyadır. 4 çekmeceli dondurucu soğutma hızı yüksek olan bir alettir. Çabuk bozulan yiyecekler ya da mevsimlik gıdaların saklanmasını sağlayabilir. 4 çekmeceli no frost derin dondurucu ile yiyeceklerinizi uzun süre saklayabilirsiniz. Üstelik bu cihazların ayarlanabilir özelliğe sahip seçenekleri de mevcuttur. Soğutma derecesini içinde muhafaza ettiğiniz besine göre ayarlayabilirsiniz. 4 çekmeceli difriz çok fazla yer kaplamayan orta ebatlı ev aletleri arasında yer alır. 4 çekmeceli derin dondurucular eşit bölmelere sahiptir. İç kısmı geniş olduğu için her bölüme birçok besin yerleştirme imkanı sunar. Üstelik bölmelerin her biri eşit olarak soğutulabilir. Mevsimsel gıdaların dondurularak ihtiyaç halinde kullanılabilmesini sağlayan derin dondurucular et çeşitlerinden sebzelere, meyvelerden hamurlara kadar pek çok gıdayı saklamanıza yardımcı olabilir. Siz de sahip olacağınız 4 çekmeceli derin dondurucu modeliyle gıdalarınızı uzun süre saklayabilirsiniz.

Çeşitli Yiyecekleri Saklayabileceğiniz 4 Çekmeceli Derin Dondurucu

Dört çekmeceli derin dondurucu modelleri ile hassas ve çabuk bozulan besinleri de saklayabilirsiniz. Dondurmayı istediğiniz her bir ürünü uzun süre saklayabilirsiniz. Ancak derin dondurucu dahi olsa her gıdanın saklama süresi vardır. Sağlıklı besinler tüketebilmek için gıda çeşitlerinin önerilen saklama sürelerini öğrenebilir, kullanım sürelerini geçirmeden yiyeceklerinizi tüketebilirsiniz. Buzdolabınıza sığmayan gıdalarınızı 4 lü derin dondurucu ile depolayarak ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Aklınıza gelecek her besin için saklama koşuluna yer veren bu cihazlar pratik kullanım sağlar. 4 çekmeceli derin dondurucu en ucuz seçeneklerini listeleyerek bütçenizi yormayacak bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Mini derin dondurucu 4 çekmeceli modeller, mutfağı ebat olarak küçük olanlara kolaylık sağlayabilir. Küçük alanlarda da kullanılabildikleri için ihtiyaç duyulan verimi sizlere sunar. Mini olmasına rağmen iç kısmı oldukça geniş olduğu için sebze, meyve ve et gibi besinleri içinde muhafaza edebilir. Havayı emen yani temizleyen bir iç hazneye sahip olduğu için kokuların birbirine karışmasını da önleyebilir. 4 çekmeceli dikey derin dondurucu küçük ya da büyük her alanda kullanılabilir. Uzun olduğu için mutfakta birçok yere sığabilir. İç kısmı oldukça geniş olan bu cihazların içine dilediğiniz tüm yiyecekleri saklama süreleri dahilinde depolayabilirsiniz. Mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız buz dolabınız ya da derin dondurucunuz yeterli gelmiyorsa Gardırop tipi buzdolabı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun 4 Çekmeceli Derin Dondurucu

4 çekmeceli derin dondurucu seçenekleri arasında mevcut olan ürünlerin özellikleri marka ve modellerine göre değişiklik gösterebilir. 4 çekmeceli derin dondurucu fiyatları da bu kapsamda farklılık gösterebilir. Derece ayarı gibi ihtiyacınız olan özellikleri belirledikten sonra bütçenize uygun seçenekleri listeleyerek seçim yapabilirsiniz. İsterseniz en ucuz 4 çekmeceli derin dondurucu fiyatları arasından inceleme yapabilir, cihazlar hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. 4 çekmeceli gri derin dondurucu renk olarak beyaza alternatif olacak şekilde sunulur. Beyaz her tarzda mutfak eşyasıyla uyum sağladığı için sık tercih edilen renkler arasındadır. Ancak gri renkte kullanıldığı ortamda şık bir etki yarattığı için son zamanlarda popüler olan beyaz eşya renkleri arasındadır. Gri renk 4 çekmeceli derin dondurucu tercihi yapmak isteyenler için birçok seçenek mevcuttur. Modellerin her biri pratik kullanımı mutfağınıza taşıyabilir. Mutfağınızı özenle dekore ediyorsanız ve rustik tarzda mutfak dolapları seçtiyseniz bu ambiyansı seçeceğiniz beyaz eşyalar ile tamamlayabilirsiniz. Rustik ankastre set fiyatlarını inceleyerek hem genel bilgi alabilir hem de fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Rustik tarzda beyaz eşya setleri ile hayalinizdeki mutfak dekorasyonunu oluşturabilir, mutfakta geçirdiğiniz vakitleri daha keyifli hale getirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz zaman bu modellerden birine sahip olup kaliteyi mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan 4 Çekmeceli Derin Dondurucu

Sizler için sunulan her bir ürün kolay kullanımı ve işleviyle ön plana çıkar. 4 gözlü derin dondurucu modelleri geniş iç hacmine sahip olduğu için kullanım aşamasında rahatlık sağlayabilir. Derin dondurucu modelleri her mutfak tipine uygun olacak çeşitlilikte sunulur. 4 çekmeceli derin dondurucu A++ kullanım sırasında enerji tasarrufu yapmanızı sağlayabilir. A++ enerji sınıfı modeller hem bütçenize hem de doğaya katkı sağlayabilir. Ayrıca A++ enerji sınıfı modellerde de dereceli seçenekler mevcuttur. Derece sistemi kolayca ayarlanabilecek şekilde tasarlanır. 4 bölmeli derin dondurucu geniş aileler için de vazgeçilmezdir. Geniş aileler için mutfak harcaması çok olabilir. Bu yüzden hazırlanan yemeklerin uygun koşullarda saklanması gerekebilir. 4 çekmeceli derin dondurucu modelleri kullanacak kişi sayısı fark etmeden her evde ihtiyaçları karşılayabilir. Minimum ses seviyesi ile çalışan bu cihazlar mutfakta vakit geçirdiğiniz sırada sizi rahatsız etmez. Pratik kullanım sağlayan bu cihazları yalnızca mutfağa değil istediğiniz her alana koyabilirsiniz. Siz de seçtiğiniz derin dondurucuyla mutfağınızı taçlandırabilir ihtiyaç duyduğunuz bütün gıdaları dondurabilirsiniz.

Her Mutfağa Uygun 4 Çekmeceli Derin Dondurucu

Her mutfak tipi birbirinden farklıdır. Ancak 4 çekmeceli derin dondurucu modelleri arasında her mutfağa uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz. Gıdaları mevsiminin dışında da tüketmeyi seviyorsanız derin dondurucu 4 çekmeceli bir modele evinizde kolayca yer açabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve ebatlarda olduğu için seçim yaparken dondurucuyu koyacağınız alanın ölçülerine göre tercihte bulunabilirsiniz. 4 raflı derin dondurucu sağladığı geniş iç kapasiteyle sebze, meyve, et ya da istediğiniz her gıdayı alabilir. Tek bir rafa birden fazla besin sığabilir. Bu da mutfakta çabuk bozulan besinler için yararlı olabilir. Modern tarzda bir görünüm yarattığı için mutfağınızın ambiyansına katkıda bulunabilir. Derin dondurucu 4 çekmeceli fiyatları kendi içinde boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Her mutfak için işlevsel kullanım yaratacak olan bir modele kolayca ulaşabilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kolay açılıp kapanan ve akıllı teknolojik ürünler arasında yer alan birçok modele ulaşabilirsiniz. Mutfağınıza uygun olan 4 çekmeceli derin dondurucu modelini seçerek kısa sürede sahip olabilirsiniz.

4 Çekmeceli Derin Dondurucu Akakçe’de

4 çekmeceli derin dondurucu alanında aradığınız modeli Akakçe ile kolayca bulabilirsiniz. Dört çekmeceli derin dondurucu fiyatları her bütçeye hitap edecek çeşitlilikte sunulur. Alım aşamasında zorluk çekmeden bütçenize uygun seçenekleri listeleyebilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin her biri dayanıklı bir dış yapıya sahiptir. 4 çekmeceli difriz fiyatları gıdaları besin değerlerini koruyarak saklamanıza yardımcı olur. Dilerseniz enerjiden tasarruf eden modeller de mevcuttur. Bu da uzun vadede bütçeniz için yararlı olabilir. 4 katlı derin dondurucu ile mutfağınıza uygun olan seçimi yaparak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle aradığınız renk veya ölçü varsa filtreleme seçeneğiyle doğrudan bu tip ürünlere ulaşabilirsiniz. Böylece zaman kaybetmeden istediğiniz ürünleri inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Sebzeden meyveye kadar birçok besini içinde kolayca muhafaza edebileceğiniz 4 çekmeceli derin dondurucu modeli sayesinde ihtiyaç duyduğunuz gıda her an elinizin altında olabilir. Besinlerin kokmasını önleyerek yüksek ve uygun soğutma derecesinde saklayabilen derin dondurucu modelleri mutfaktaki yardımcılarınız arasında yerini alır. Siz de Akakçe ile ihtiyacınıza ve zevkinize uygun 4 çekmeceli derin dondurucu modellerinden birine sahip olabilir, ihtiyaç duyduğunuz gıdaları saklayabilirsiniz.