Mini Derin Dondurucu

Mini Derin Dondurucu Fiyatları

24 farklı Mini Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerMini
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim400 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerMini
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (24)

7 Çekmeceli Derin Dondurucu 6 Çekmeceli Derin Dondurucu 7 Çekmeceli No Frost Derin Dondurucu Seg 6 Çekmeceli Derin Dondurucu No Frost Derin Dondurucu Uğur 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Bosch 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Uğur 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

Mini Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

Mini Derin Dondurucu

Küçük ölçekli olmasıyla öne çıkan mini derin dondurucu cihazlar, dikey çekmeceli ve sandık tipi olmak üzere iki seçeneğe sahiptir. Yalnız yaşayanlar, çekirdek aileler ve çok miktarda donuk gıda tüketmeyenlere hitap eden mini derin dondurucular, yer israfına neden olmayan ölçüleriyle dikkat çeker. Özellikle küçük mutfaklarda, ofislerde ve karavanlarda pratik bir kullanım imkanı sağlayan mini boy derin dondurucu cihazları özel tasarımları sayesinde minimal yapısına rağmen geniş depolama alanları sağlar. Bunun nedeni ise iç hanelerinde girinti - çıkıntı veya ek aksam bulunmamasıdır. Çekmeceli olanlar dikey depolama olanağı tanırken sandık tipi mini derin dondurucu cihazlar ise yatay depolama için idealdir. Kullanım alışkanlıklarına ve saklanacak ürünlerin ambalaj büyüklüğüne göre tercih edilmesi önerilen mini derin dondurucu modelleri, maksimum 42 dB ses seviyeleri sayesinde çevredekilere rahatsızlık vermeden çalışır. Siz de yaşam alanınızda kullanmak üzere küçük ölçekli derin dondurucu arayışındaysanız Akakçe ile birlikte güncel fiyatları öğrenebilir, satış seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Mini Derin Dondurucu Özellikleri

Gıdaları dondurarak saklamak için üretilen kask derin dondurucu cihazların minimal versiyonları olan mini derin dondurucular, az yer kaplamasıyla öne çıkar. 230 litrenin altında olan kapasiteleri sayesinde kullanıcılara ekstra dondurucu alan sağlayan başarılı cihazlar, yatay ve dikey olmak üzere iki şekilde tasarlanır. Yatay olanlar sandık tipi mini dikey dondurucu olarak bilinir ve çıkarılabilir bölmelere sahiptir. Bölmeler, gıdaları kategorize edebilme olanağı tanırken çıkarıldığında ise tek parça geniş bir alan elde edilir. Özellikle büyük ambalajlı gıdaların muhafazasında kolaylık sağlayan sandık tipi mini derin dondurucu modelleri, tek kapaklı olarak tasarlanır. Dondurucu haznenin üstünde yer alan kapak, tıpkı buzdolaplarında olduğu gibi vakum özellikli olduğundan kapandığında içeri ılık hava girişini engeller. Dikey çekmeceli mini derin dondurucu ürünlerinde ise 3 veya 4 çekmeceye yer verilir. çekmeceler gıdaların düzenli depolanmasına katkı sağlarken çıkarılarak da kullanılabilir. Çünkü dikey derin dondurucularda çekmeceler ayrı bölmelerde konumlandırılır ve gerekli durumlarda çıkarılarak açık raflar elde edilebilir.

Klasik derin dondurucuları kıyasla küçük ölçekli olarak tasarlanan mini derin dondurucu çeşitlerinde mini derin dondurucu genişlik 55 cm ila 98 cm arasında değişirken derinlik 53 cm ila 72 cm arasında değişir. Genellikle çok yüksek olmayan mini derin dondurucu cihazlarda yükseklik maksimum 102 cm olur. Mini derin dondurucu ölçüleri, cihazın yatay veya dikey konulu olmasın gör de değişiklik gösterir. Statik ve no frost çalışma prensipleri nedeniyle de birbirinden ayrılan derin dondurucu mini boy modellerden no frost olanlar karlanma yapmaması ile öne çıkar. Dolayısıyla belli periyotlarda karların temizlenmesi gerekmez. Statik olanlar ise kapak kısmı çok açık kaldığında veya içine nemli bir şey konulduğunda kar oluşturabilir. Fiyat olarak bakıldığında statik mini derin dondurucu cihazların daha değişken olduğu görülür. Mini derin dondurucu fiyatları açısından da önemli olan diğer detay cihazın solo veya ankastre olmasıdır. Ankastre mutfak dolapları ile kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanan ankastre derin dondurucu mini boy tasarımlar dolaptaki ilgili bölmelere göre üretildiğinden uyum sorunu olmadan kolayca monte edilir.

Mini Derin Dondurucu Modelleri

Tip, kapasite, kullanım şekli ve tasarım açısından farklı tasarım seçenekleri bulunan mini derin dondurucular, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden beyaz eşyalar arasındadır. Tıpkı klima modelleri gibi zengin bir seçkiye sahip olan mini derin dondurucu çeşitleri arasında en sık tercih edilenlerden biri çekmeceli olanlardır. Minimum 3 adet çekmece bulunan dikey mini derin dondurucu cihazlarında yiyecekler çekmecelerde muhafaza edilir. Bununla birlikte pek çok tasarımda çekmeceler açık raf sistemlerinde konumlandırıldığı için dondurucu hazneyi çekmecesiz olarak da kullanmak mümkündür. 37 dB düzeyinden başlayan ses seviyeleriyle övgü toplayan mini derin dondurucu cihazlar, düşük enerji tüketim miktarları ile dikkat çeker. Dikey dondurucu türleri arasında tezgah altında konumlandırılacak kadar küçük ölçekli olanlar vardır. Tezgah altı kullanıma uygun olan ve en mini derin dondurucu olarak nitelendirilebilecek cihazlar ise yaklaşık olarak 81 cm yüksekliğe ve 87 litre net hacme sahiptir.

Sandık tipi olarak adlandırılan ve yatay kullanım için tasarlanan mini derin dondurucu cihazlar ise 1 veya 2 bölmelidir. Ancak cihazla gelen seperatörler ile ana bölmeyi daha küçük alanlara bölmek mümkündür. Özellikle kiloluk donuk gıdalar satın alan veya yazdan kışa kıştan yaza yiyecek stok yapan kullanıcılar için ideal olan sandık tipi dondurucular, kısıtlama olmayan geniş hazneye sahip olduğundan esnek kullanımı destekler. Ankastre olarak tasarlanan mini derin dondurucu çeşitleri ise klasik mutfak tezgahı altında kullanıma uygun değildir. Ankastre mutfak dolapları ile uyumlu olanlar, ayrıca ankastre dondurucu dolapları ile de kullanılabilir. Konumlanma şekli ve genel tasarımı fark etmeksizin günlük dondurma kapasitesi ortalama 7 lt olan mini derin dondurucu cihazlar, olası arıza ve elektrik kesintisi durumlarında içindeki gıdaları belli bir süre çözünmeden muhafaza edebilir.

Mini Derin Dondurucu Avantajları

Klasik bir derin dondurucu için yeteri kadar alan olmayan yerlerde avantajlı kullanım sağlayan mini derin dondurucular, buzdolabının yükünü azaltmaya da yardımcı olur. Minimal tasarımları sayesinde yer kaplamayan başarılı dondurucular, kullanım sürecinde de pek çok avantaj sağlar. Derin dondurucu mini modellerin öne çıkan avantajları ise şöyle sıralanabilir:

Mini Derin Dondurucu Fiyatları

Hem yerli hem de ithal modelleri ile geniş bir ürün seçkisine sahip olan mini derin dondurucular, uygun fiyatları ile fark yaratır. Buzdolabının dondurucu kısmı yetersiz kalan ancak çok fazla alana da ihtiyaç duymayan kullanıcılara hitap eden küçük ölçekli derin dondurucu cihazlar kapasite, soğutma kademeleri, tip, marka gibi özelliklerine göre fiyatlandırılır. Örneğin 3 çekmeceli ve 4 çekmeceli mini derin dondurucu fiyatlar birbirinden farklı olur. Sandık tipi ve dikey çekmeceli mini derin dondurucu cihazları da farklı fiyatlarla satışa sunulur. 104 litre ve 207 litre kapasiteli mini derin dondurucu modellerinde de farklı bir fiyatlandırma uygulanır. Öte yandan A++ enerji sınıfı mini derin dondurucu cihazlar diğerlerine kıyasla daha az elektrik tükettiği için fiyatları diğer cihazlara kıyasla farklı şekilde belirlenir. Tüm bunların yanı sıra sadece marka farklı da mikrodalga fırın fiyatları gibi minik derin dondurucu fiyatlarını da etkileyebilen önemli bir faktördür. İndirim fırsatları değerlendirildiğinde ise en ucuz mini derin dondurucu fiyatları ile alışveriş yapmak mümkündür. Siz de mini derin dondurucu en ucuz fiyatlı modellere ulaşmak için Akakçe’de yer alan seçeneklere göz atabilirsiniz.