Jel Dezenfektan

Jel Dezenfektan Fiyatları

524 farklı Jel Dezenfektan için fiyatlar listeleniyor.

Marka 5 ltSıvıElSpreyMendil

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 22Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kaydet Jel

Markası Kolay Sipariş Özellikler Türü Boyut Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

El DezenfektanıMendil DezenfektanSprey DezenfektanYüzey Dezenfektanı

En Çok Karşılaştırılan Dezenfektanlar

En Çok İlgi Gören Dezenfektanlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz: El Bakımı

Dezenfektan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Jel Dezenfektan Sıkça Sorulan Sorular

Jel Dezenfektan

Hijyen sağlıklı bir yaşam için gerekli olan en önemli unsurlar arasında yer alır. İnsanların yaşadıkları ortamların, giydikleri kıyafetlerin, kullandıkları eşyaların ve bedenlerinin hijyenik olması gerekir. Eğer bir ortam hijyenik olmaktan uzaklaşırsa orada insan sağlığına zarar verebilecek çeşitli mikroorganizmalar üremeye başlar. Bunun için yetkili firmalar tarafından çeşitli temizlik ürünleri geliştirilir. Kişisel vücut temizliğinde kullanılan ürünler insanların bir takım bulaşıcı hastalıklardan korunması bakımından büyük önem taşır. Bu ürünlerden bir tanesi de sabunlar olur. Ancak üstün bir hijyen için sadece sabun kullanımı yeterli olamaz. Bunun için de jel dezenfektan çeşitlerinin kullanılması gerekir. Özellikle günlük hayatta uzun süre dışarda bulunmanız gerekiyor ise dezenfektan ürünleri kişisel hijyen için önemli bir destekleyici olur. Ofis gibi kapalı alanlarda da kişisel hijyenin korunması için sıkça tercih edilen ürünler günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Günümüz yaşam koşullarında elleri sadece su ve sabun ile birlikte yıkamanın yetersiz kaldığı durumlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden herkesin yanında dezenfektan jeli bulundurması gerekir. Gün içerisinde pek çok farklı yerde bulunmak, toplu taşıma araçlarını kullanmak bu ürünlere olan ihtiyacı daha da artırır. Pek çok marka kendi antibakteriyel ürünlerini müşterilerin beğenisine sunar. Piyasada farklı markalara ait çok fazla ürünün bulunması alışveriş yapan kişilerde kafa karışıklığına neden olabilir. Bu yüzden pek çok kişi en iyi dezenfektan jel markası hangisi bu sorunun cevabını arar. Siz de hangi ürünü veya markayı seçeceğiniz konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. Dezenfeksiyon malzemeleri üreten en iyi ve güvenilir markaları Akakçe’de bulabilirsiniz.

Jel Dezenfektan ile Kendinizi Koruyun

Jel el dezenfektanı çeşitleri insan sağlığına zarar veren virüs, bakteri ve mantar gibi mikroorganizmaların minimum seviyeye indirilmesi için geliştirilir. İnsanlar günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde pek çok farklı yere eliyle dokunur, temas eder. Bu yerlerdeki tüm zararlı bakteriler el üzerinde toparlanır. Daha sonra kişi elini ağzına, gözüne veya burnuna değdirdiği zaman tüm bakteriler vücudun içerisine girer. Bu da vücut bağışıklığının zayıflamasına ve istenmeyen bir takım hastalıklara neden olur. Eğer antibakteriyel jel dezenfektan kullanırsanız sağlığınızı koruyabilirsiniz. Gün içerisinde elinizi sabunla yıkadıktan hemen sonra dezenfektan kullanarak üst düzey bir hijyen elde edebilirsiniz. Elinizi yıkamadığınız durumlarda da tek başına el jel dezenfektan kullanabilirsiniz. Bu hijyen ürünleri her koşulda temizlik için yeterli olur. Okulda, işyerinde, markette, otobüste, alışveriş merkezlerinde kısacası aklınıza gelen her yerde ellerinizi bakterilerden koruyabilirsiniz. Jel dezenfektan 5 lt size ve tüm ailenize uzun bir süre yeterli olacak büyük boy ürünleri Akakçe üzerinden bularak adresinize sipariş edebilirsiniz.

Koruyucu Jel Dezenfektan Ürününün Özellikleri Nelerdir?

Alışveriş yapmadan önce en iyi dezenfektan jel hangisi bilmek isteyebilirsiniz. Bunun için belirli bir markaya bağlı olmanız gerekmez. Gerekli koşullar altında ve olması gerektiği gibi üretilen bütün dezenfektanlar günlük hijyen ihtiyacı için kullanılabilir. Dezenfektan jel 500 ml gibi farklı boyutları bulunan ürünleri Akakçe üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Bunların içerisine insan sağlığına zarar veren hiç bir içerik ve maddeye yer verilmez. Özellikle hassas tenli kişiler dahi bu hijyen ürünlerini sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Bu ürünlerin içerisinde zararlı mikroorganizmaların yaşamasını ve oluşumların engelleyen antiseptik maddeler yer alır. Antiseptik dezenfektan jel sadece insan sağlığına zararı olan organizmaları yok eder. Bunların dışında herhangi bir yüzeye zarar vermez. Akakçe’de 100, 250 ve 500 ml jel dezenfektan gibi farklı boyutlara sahip ürünler bulunur. Bunlardan istediğinizi ihtiyaç ve kullanım sıklığına göre tercih edebilirsiniz. Jel dezenfektan fiyatları ürünlerin boyutlarına göre değişir. Mililitre ve litrelik ürünler arasında fiyat farkı bulunur. En ucuz dezenfektan jel nerede satılır öğrenmek ve almak için Akakçe’yi kullanabilirsiniz.

Aileniz ve Sizin İçin Jel Dezenfektan Çeşitleri

Kalabalık bir aileniz varsa bir çok kişinin kullanabileceği litrelik ürünlere bakabilirsiniz. 5 veya 10 litre gibi dezenfektan jel büyük boy ürünler hijyenik bidonlar içerisinde satılır. İsterseniz bu ürünlerin belirli bir miktarını küçük şişelere koyarak gün içerisinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kalan kısmını ise evinizin lavabosunda kullanabilirsiniz. Litrelik ürünlerin dışında tek kullanımlık paketlere de şans verebilirsiniz. Tek kullanımlık jel dezenfektan çeşitlerini cebinize koyup güvenle dışarı çıkabilirsiniz. Çocuğunuz dışarıya oyun oynamaya çıktığında yanına tek kullanımlık ürünlerden verebilirsiniz. Pratik ve kolay kullanıma sahip bu ürünler çok uygun fiyatlara satılır. 100 ml jel dezenfektan çeşitleri de en çok tercih edilen boyutlardan biri olur. Bu ürünler spreyli veya kapaklı şişelerde üretilir. Akakçe’de bulunan el dezenfektanı jel 100 ml ürünleri tekli veya toplu halde satın alabilirsiniz. 2, 3 veya 4 adet ürünün bir arada satıldığı dezenfektanlara indirimli fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. Ürün yedeklemesi yapmak isteyenler hiç düşünmeden toplu paketleri tercih edebilir. Popüler markaların hijyen ürünleri arasında 250 ml dezenfektan jel çeşitleri de bulunur. Bunları ve daha başka ürün çeşitlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Akakçe’deki güvenilir dezenfektan jel markaları arasından istediğinizi seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Jel Dezenfektan İle Hijyen Her Yerde

Dezenfektan jel 250 ml çeşitlerini kullanarak ellerinizi pratik ve hızlı bir şekilde zararlı mikroorganizmalardan koruyabilirsiniz. Kullanımı çok basit olan ve yer kaplamayan bu ürünleri her yere yanınızda götürebilirsiniz. Özellikle çok fazla insanın bulunduğu toplum alanlarda dezenfektan kullanılması bir ihtiyaç haline gelebilir. Küçük çocuğunuzu okulundaki bulaşıcı hastalıklardan uzak tutmak için dezenfektan satın alabilirsiniz. Dezenfektan jel fiyatları için Akakçe üzerindeki satıcılara bakabilirsiniz. Bu koruyucu hijyen ürünlerini hastane randevularından çıktıktan sonra ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarından inince kullanabilirsiniz. İlk kullanımda dezenfektan jel ne kadar sürede etki eder bilmiyor olabilirsiniz. Bu ürünler ele sürüldüğü ilk 5 saniye içerisinde tüm zararlı mikroorganizmaları ortadan kaldırır. Siz de yüksek koruyuculuk içeren hijyen ürünlerinden yararlanmayı isteyebilirsiniz. Bu yüzden markalar tarafından belirlenen el dezenfektanı jel fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak ve uygun fiyatlı alışverişler için Akakçe’yi kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Jel Dezenfektan Markaları Akakçe’de

Dezenfektan jel nerede satılır bilmek isteyenler Akakçe’ye bakabilir. Dezenfektan satışı yapan markalar ve ürünleri uygun fiyatlarla Akakçe’de yer alır. Alkol bazlı dezenfektan jel el hijyeni konusunda en güvenilir temizlik ürünleri arasında yer alır. Bu ürünlerin içerisindeki alkol oranı markalara göre değişiklik gösterebilir. Ancak bir ürünün içerisindeki alkol oranı %60’dan az olamaz. Bir dezenfektanda en fazla ise %90 oranında alkol bulunur. Alkol bazlı ürünler sağlık bakanlığının izninden geçerek satışa sunulur. Satın almayı istediğiniz ürünün içerisindeki alkol oranını ve türünü inceleyebilirsiniz. Akakçe’de dezenfektan olarak satılan her ürünün içerisinde alkol bulunmaz. Dezenfektan jel satın almak isteyenler ister alkolsüz isterse de alkollü ürünleri tercih edebilir. İki üründe hijyen sağlama ve koruma konusunda yeterli olur. Bununla birlikte kolonya çeşitleri de hijyen konusunda önemli bir yere sahiptir. Uzmanlar içerisinde %80 oranında alkol bulunan kolonyaların el hijyeni için yeterli olduğunu söyler. Jel dezenfektan 1 lt çeşitlerini ve bilinen markaların diğer hijyen ürünlerini Akakçe üzerinden bularak satın alabilirsiniz.