Sprey Dezenfektan

Sprey Dezenfektan Fiyatları

596 farklı Sprey Dezenfektan için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Marka 5 ltSıvıElSpreyMendil

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 25Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kaydet Sprey

Markası Kolay Sipariş Özellikler Türü Boyut Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

El DezenfektanıJel DezenfektanMendil DezenfektanYüzey Dezenfektanı

En Çok Karşılaştırılan Dezenfektanlar

En Çok İlgi Gören Dezenfektanlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz: El Bakımı

Dezenfektan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sprey Dezenfektan Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Dezenfektan Sprey Fiyatları Akakçe'de!

Bulunduğunuz çevrede sizinle birlikte yaşayan ve görünmeyen pek çok canlı vardır. Mikroorganizmalar olarak da bilinen bu canlıların faydalı olanlarının yanı sıra virüsler, küfler ve mikroplar başta olmak üzere hastalık yapan türleri de bir hayli fazladır. Okula, işe, eğlenmeye her nereye giderseniz gidin temas halinde olduğunuz bu mikroorganizmalarla nasıl başa çıkacağınızı bilmek ise oldukça önemlidir. Küresel salgın olarak adlandırılan hastalıkların temel kaynağı olan virüslerin dikkat çektiği şu günlerde "Dezenfektan Sprey Nedir?" ve "Dezenfektan Sprey Özellikleri Nelerdir?" soruları, insanlar tarafından merak edilmektedir. Hasta kişilerle ya da madeni para, kapı kolu, ATM tuşları ve asansör düğmesi gibi sürekli dokunulan maddelerle temas edildikten sonra ellerinizi ağzınıza, gözünüze ya da burnunuza götürdüğünüz taktirde zararlı mikroorganizmaları vücudunuza taşımanız kaçınılmazdır. Özellikle metallerde çok uzun süre yaşayabilen mikrop ve virüsler, bu süreçte ellere rahatlıkla bulaşabilir ve çok kısa bir süre içinde tehlikeli bir yayılım gösterebilirler. Bu nedenle uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar; alınacak en önemli önlemlerden birinin hijyenin sağlanması olduğu yönündedir. Belirtilen kurallara göre elleri yıkamak; virüs ve mikroplarla savaşta en etkili silahınız. Buna ek olarak vücudunuzu savunmada başka yardımcılara da ihtiyacınız vardır. Bu yardımcılardan biri olan dezenfektan sprey çeşitleri, pratik ve kolay kullanımı nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Dezenfektan sprey fiyatları ürünün markasına, miktarına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Dünya lideri markaların en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla kullanıcısıyla buluşturan akakce.com, en ucuz Dezenfektan sprey fiyatı ile de kullanıcıların yüzünü güldürür. Kafanızda oluşan "Dezenfektan sprey nedir?" sorusuna doğru cevabı bulduktan sonra tek yapmanız gereken size en uygun ürünü akakce.com üzerinden incelemek.

Dezenfektan Sprey Nedir?

Virüs ve mikropları etkisiz hale getirmek, azaltmak ya da tamamen ortadan kaldırmak için uygulanan dezenfeksiyon işleminde kullanılan, sıvı formdaki püskürtmeli dezenfektanlardır. Antiseptik, antifungal, antibakteriyel, alkol bazlı, alkolsüz ve kalıcı etkili gibi pek çok seçenek sunan bu ürünler, püskürtme başlıkları sayesinde çok kolay bir kullanım sunar.

Dezenfektan Sprey Özellikleri

Biyosit isimli kimyasal bir madde içeren dezenfektan sprey modelleri, biyosit konsantrasyonuna bağlı olarak zararlı mikroorganizmaların yavaşlatılmasına ya da tamamen öldürülmesine yardımcı olur. Özellikle benzelkonyum klorür ve hidrojen peroksit içeren türleri, tehlikeli virüslerde oldukça etkilidir. Firmaların ürettiği ürünlerde, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olduğuna dair bir ibare taşıması da oldukça önemlidir. Dezenfektan sprey özellikleri ile ilgili biraz daha ayrıntıya inecek olursak;
Geniş bir antimikrobiyal spektruma sahip olup mantar, mikrop ve bakterilerin %99.9'unu öldürür.
Soğuk algınlığı ve grip başta olmak üzere pek çok hastalığa neden olan virüsleri öldürür.
Yayılım gösteren küflerin büyümesini engeller.
Sert ve yumuşak birçok yüzeyi dezenfekte eder.
Temizleyici özelliği kısa bir sürede etki gösterir ve kalıcı bir etkiye sahiptir.
Yüzeye uyum gösterir ve bozulmaya neden olmaz.
Kullanıcının vücut dokusuna ve hücrelerine zarar vermez ve kokusuzdur.
Alerjenik ve kanserojen etki göstermez.
Hangi amaçla kullanılacağı üzerinde yazar.
Suda kolayca çözünebilir ve yoğunlaştırma-seyreltme işlemlerine karşı dayanıklıdır.
Kaliteli olduğu kadar ekonomiktir.İyi bir dezenfektan sprey yukarıda sayılan tüm özellikleri taşımalıdır.

Dezenfektan Sprey Ne İçin Kullanılır?

Uygun ortam oluştuğunda, beslenme ve üreme gibi temel ihtiyaçlarını karşılayan mikroorganizmalar, yaşamlarını cansız ortamlarda sürdürebildiği gibi başta insan ve hayvan olmak üzere çeşitli konak canlılarda da sürdürebilirler. İnsanlarda hastalık yapıcı özelliği olan mikroorganizmalardan uzak durabilmek için bu mikroorganizmaları, ellerinizden ve sürekli temas halinde bulunduğunuz yüzeylerden uzaklaştıran bu ürünlerden kullanmanız oldukça önem arz etmektedir. Hastane ve sağlık ocakları gibi enfeksiyon riski olan alanlarda; okul, yurt, sinema ve alışveriş merkezi gibi halkın ortak kullanım alanlarında, ev ve işyeri ortamlarında… Kısacası insan teması olan her yerde bu ürünler kullanılabilir. Eller için kullanıma sunulmuş sprey modellerinin yanı sıra cansız nesne ve yüzeylerdeki (kumaşlar, tıbbi cihazlar, mutfak yüzeyleri, ekipmanlar, zeminler vb.) zararlı mikroorganizmaları etkisiz hale getirmek için üretilmiş modeller de hijyen açısından oldukça önemli kullanım alanlarıdır. El hijyeni için kullanılan ürünlerde ayrıca el çantasına ve cebe sığabilen büyüklükte alternatifler de sunulmakta ve böylece toplu taşıma araçları kullanımı gibi el yıkama imkanı olmadığı zamanlarda sizi güvenle korumaktadır. Günümüzde sıkça kullanılan bu ürünlerle ilgili unutulmaması gereken nokta şudur ki: en kaliteli dezenfektan bile eser miktarda toksik etki yaratabileceğinden dolayı doğru ürün, doğru zamanda ve kontrollü bir şekilde kullanılmalıdır. En ucuz kolonya, uygun fiyatlı sabunlar, el dezenfektanları ve daha pek çok hijyen ürününü, mükemmel bir kalitede sunan Akakçe, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun alternatifleri sizin için sunar.

Dezenfektan Sprey İndirimleri ve Kampanyaları

Dezenfektan sprey fiyatları, tıpkı jel el dezenfektanı fiyatları gibi ürünlerin içeriğine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kimisi el dezenfektanı, kimisi alet ve yüzey dezenfektanı olup bu ürünler arasından sağlığınızı koruma amacına yönelik bir modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Dezenfektan sprey fiyatı ve kalite açısından en iyi markalar içerisinde Roll, Dermosept, Bioxi, Domol, Dr. Schumacher Aseptoman, Aksept, Biorad, Acto Pharma, Antimic, Konix, Mispak ve Ecolab gibi çok farklı markaların çok çeşitli ürünleri mevcuttur. Alışverişinizi avantajlı fiyatlarla yapmak için akakce.com adresinden dezenfektan sprey indirimleri ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilir ve dezenfektan sprey fiyatı olarak size en uygun ürünü inceleyebilirsiniz.