Maratem Dezenfektan

Maratem Dezenfektan Fiyatları

28 farklı Maratem Dezenfektan için fiyatlar listeleniyor.

Maratem Dezenfektan Crystalin Dezenfektan Lysol Dezenfektan Virkon Dezenfektan Dermosept Dezenfektan Farmisol Dezenfektan

lt En Ucuz Maratem DezenfektanlarTümü

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 lt5 ltAlkollüMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Maratem Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Maratem Özellikler Türü Boyut Alkol Seçeneği Form Ürün Puanı

Mesilife Nebulizatör

En Popüler Maratem Dezenfektanlar

Maratem Dezenfektan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Maratem Dezenfektan Sıkça Sorulan Sorular

Maratem Dezenfektan

Eczacıbaşı kalitesiyle üretilen Maratem dezenfektan çeşitleri, üstün hijyen özelliğiyle dikkat çeker. Alkol bazlı formülü ile ön plana çıkan temizleyici, virüs ve bakterilere karşı üstün koruma sağlamayı hedefler. Maratem dezenfektan cilt üzerinde uzun süreli etkiye sahiptir. Ayrıca dezenfektan çeşitleri dermatolojik testler ve laboratuvar araştırmaları sonucu üretilir. Çeşitli ambalaj boyutlarıyla dikkat çeken Maratem dezenfektan ürünleri, pratik kullanım sağlar. Dezenfektan sprey bazlı formüle sahiptir. Böylece temizleyici kullanıldığı alanda her noktaya kolayca ulaşabilir. Etkin antibakteriyel özelliğe sahip Maratem dezenfektan; 100 ml, 250 ml, 500 ml ve 5 lt ambalajlarda paketlenerek kullanıcı beğenisine sunulur. 100 mililitre şişe dezenfektan çeşitleri sıvı veya sprey kullanım özelliği sağlar.

Plastik kutu içinde paketlenen dezenfektan formülü hava almayan ambalaj yapısıyla dikkat çeker. Ayrıca Maratem temizleyici, her türlü ortamda kullanıma uygun özelliktedir. Dezenfektan kullanımı sonrası ellerin durulanmasına gerek yoktur. Formülün genel yapısı yaklaşık %80 üstü oranda doğada parçalanabilir özelliktedir. Maratem dezenfektanlar, avuç içine dökülerek bileklerde dahil olmak üzere pratik bir şekilde ovma yöntemiyle kullanılır. Ellerin en az 30 saniye ıslak kalmasına yetecek miktarda Maratem kullanımı, bakteri ve virüsleri yok edebilir. Bunun yanı sıra dezenfektan kutusunun, serin yerde muhafaza edilmesi ile kutu içine zararlı madde girmesinin önlenmesi sayesinde uzun süreli kullanım ömrüne ulaşmak mümkündür. Sizde Maratem dezenfektan ürünü kullanarak, bakteri ve virüslere karşı bakteriyostatik etki sağlayabilirsiniz.

Maratem Dezenfektan Hangi Alanlarda Kullanılır?

Maratem dezenfektanlar farklı ambalaj kutuları sayesinde her türlü alanda kullanılabilir. Ev veya iş yerlerinde pratik bir şekilde kullanılan dezenfektanlar, hızlı kuruma özelliğiyle dikkat çeker. Maratem dezenfektan yorum bölümlerinde de ürünün kullanım alanlarından ve pratiklik sağlayan özelliklerinden bahsedildiği görülür. Maratem dezenfektanlar alkole bağlı cilt kuruması oluşmasını da engelleyebilir. Bu özellik dezenfektanı benzer ürünler arasında ön plana çıkarır. Ayrıca Maratem dezenfektanlar, alkol bazlı el hijyen özelliği ve pratik ambalaj kutusu sayesinde geniş kullanım alanına sahiptir. Restoran, kafe, ofis veya endüstriyel mutfaklarda da Maratem çeşitleri sıklıkla kullanılır. Bunun sebebi Maratem temizleyici çeşitlerinin sağladığı üstün hijyen özelliği olabilir. Bakteri ve virüslere karşı cildi koruyan Maratem ürünleri, jel ve sprey bazlı formuyla dikkat çeker.

Sprey ve jel bazlı dezenfektan kutuları kolay tutma ve dökme özellikleriyle ön plana çıkar. Hafif yapısıyla dikkat çeken ufak boy Maratem dezenfektanları; çantanızda, çalışma masanızda veya seyahatlerinizde pratik şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca Maratem temizleyici, toplantı, konser ve açılış gibi toplu etkinliklerde de kullanılabilir. Böylece el hijyeni maksimum düzeyde sağlanabilir. Gün içinde çevreye temas sonucu ellere bulaşan virüs ve bakteriler Maratem dezenfektan ile kısa süre içinde temizlenebilir. Maratem dezenfektan 5 litre sahibi olarak, sprey dezenfektan şişelerini bittikçe doldurmak mümkündür. Böylece uzun süreli dezenfektan ihtiyacı giderilebilir. Siz de Maratem çeşitlerinin yanı sıra üstün hijyen ortamı oluşturmak için en uygun dezenfektan kabini fiyatları için Akakçe’yle seçeneklere göz atabilirsiniz.

Maratem Dezenfektan Özellikleri Nelerdir?

Maratem dezenfektan çeşitleri, bakteri ve virüslere karşı etkin savunma sağlayan formül yapısı ile dikkat çeker. Dezenfektan bileşiği cilt korumasını maksimum düzeyde sağlamayı amaçlar. Maratem dezenfektanlar, farklı seviye ambalaj paketleri sayesinde her türlü alanda geniş kullanım imkanına sahiptir. Ambalaj yapısı ve üstüm hijyen sağlayan bileşik formülü ile adından söz ettiren Maratem çeşitleri, pratik kullanım özelliğiyle ön plana çıkar. Maratem dezenfektan çeşitlerinin diğer özellikleri ise şu şekilde sıralanır:

Maratem Dezenfektan Fiyatı

Maratem dezenfektan fiyatları, ambalaj litre seviyesine ve paketlenme tarihine göre değişiklik gösterebilir. Bazı dönemler Maratem çeşitlerinde kampanyalara rastlamak mümkündür. Kampanya dönemlerinde dezenfektan şişeleri uygun bütçeyle alınabilir. Ayrıca Maratem dezenfektan ürünlerini toplu paketler halinde almak mümkündür. Böylece uzun süreli dezenfektan ihtiyacı giderilebilir. Uygun muhafaza koşulları altında saklanan Maratem dezenfektan çeşitleri uzun süreli kullanılabilir. Maratem dezenfektan yorum bölümlerinde de ürünün kullanım koşulları ve hijyen etkinliğinden bahsedildiği görülür. Ambalaj üzerinde yer alan etiket bölümünde ise; kullanma talimatı, saklama koşulları ve bileşik formülü hakkında bilgiler yer alır. Küçük boy Maratem dezenfektan ambalajları doldurulabilir özelliği ile dikkat çeker. Ambalaj kutusu hijyenine dikkat etmek, dezenfektandan alınan verimi yükseltebilir. Maratem dezenfektan ile el hijyeni sağlamanın yanı sıra ortam havasına da dikkat etmek gerekir. Siz de Maratem dezenfektan çeşitlerinin yanı sıra en uygun ozon makinesi ürünleri hakkında Akakçe üzerinden hemen bilgi alabilirsiniz.