Mesilife Nebulizatör

Mesilife Nebulizatör Fiyatları

11 farklı Mesilife Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıMesilife
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıMesilife
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (11)

Mesilife Tansiyon Aleti Mesilife Baskül Mesilife Termometre Mesilife Tens Cihazı Mesilife Hasta Yatağı Mesilife Stetoskop Mesilife İlaç Kutusu

En Popüler Mesilife Nebulizatörler

Mesilife Nebulizatör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Mesilife Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

Mesilife Nebulizatör

Geniş bir ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulan Mesilife nebulizatör modelleri farklı özellikler ve tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Medikal cihazlar arasında yer alan Mesilife nebulizatör solunum yolu hastalıklarında sunduğu destekler sayesinde daha hızlı iyileşmeye olanak sağlar. Kompresörlü ve ultrasonik nebulizatör çeşitlerine sahip olan marka, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik tasarımları satışa sunar. Mesilife nebulizatörler hem çocuk hem de yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir. Doktor önerisinden sonra bebeklerde de nebulizatör kullanımı sağlanabilir. Akut ya da kronik solunum yolu hastalıklarında reçete edilen sıvı ilaçların hava yolu ile vücuda alınmasına olanak sağlayan Mesilife nebulizatör ilaç kullanımını özellikle çocuklar için daha konforlu bir hale getirir. Mesilife nebulizatör kullanımı son derece pratik olduğundan gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu her anda tercih edilebilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan Mesilife nebulizatör düşmelere ve çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Konforlu kullanımları, çalışma prensipleri ve teknolojik özellikleriyle ön plana çıkan Mesilife nebulizatörler fiyat olarak da ideal aralıklarda yer alır. Ürünlerin fiyatları cihazların sahip olduğu özelliklere göre değişse de seçenekler arasında her bütçeye uyum sağlayan alternatifler bulunur. Dilerseniz hem kendiniz hem de sevdikleriniz için Mesilife nebulizatör tercih edebilir ve yaşam kalitenizi üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Mesilife Nebulizatör Özellikleri

Mesilife nebulizatör özellikleri tercih edilen modele göre farklılık gösterir. Kompresörlü nebulizatör tasarımları ebat olarak daha büyük boyutlara sahiptir. Ayrıca ultrasonik cihazlara göre daha fazla sesi bulunan tasarımlar daha çok evde ya da elektrik gücünün olduğu alanlarda kullanıma olanak sağlar. Genel olarak 60 db ses düzeyine sahip olan kompresörlü tasarımlar gece ya da gündüz kullanılabilir. Kompresörlü nebulizatör Mesilife seçeneklerinde çalışma prensibi taşınabilir aletlere göre farklılık gösterir. Güç kaynağı elektrik olan kompresörlü nebulizatörler taşımaya uygundur. Oldukça güçlü buhar gücü veren kompresörlü cihazlar ilaç kullanımına ek olarak hava nemlendirmeye olanak sağlar. Mesilife nebulizatör, yetişkin ve çocuk maskesi, T ağızlık, hava hortumu, yedek filtre, taşıma çantası, kit gibi aksesuar ile beraber satışa sunulur. Mesilife nebulizatör modelleri arasında yer alan bir diğer seçenek ise ultrasonik cihazlardır. İnsan kulağının duyamayacağı ses dalgalarıyla çalışan Mesilife nebulizatör sessiz çalışma prensibi sayesinde pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alır. Mini boyutlara sahip olan ürünler, çocukların endişe etmeden kullanmalarına olanak sağlar. Hem küçük hem de sessiz çalışma özelliği sayesinde günün her anında ihtiyaç halinde kullanılabilir. Özellikle gece uykularını bölmeden nemlendirme sağlayan ultrasonik nebulizatör bebek, çocuk ve yetişkinler tarafından kullanılabilir.

​​Mesilife Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Mesilife ultrasonik nebulizatör çeşitlerinin kullanım özellikleri pek çok kişi için merak konusudur. En kolay kullanım özelliğine sahip medikal aletlerden olan ultrasonik nebulizatörler elle tutulabilir ve taşınabilir olması sayesinde hem çocuk hem de yetişkinler tarafından konforla kullanılabilir. Mini bir gövdesi bulunan ürün maske ya da ağız aparatıyla tercih edilebilir. Ultrasonik nebulizatörün maskesi takıldıktan sonra ilaç haznesi serum fizyolojik ya da uzman doktorun önerdiği ilaçlarla doldurularak çalıştırılabilir. Havanın doğru şekilde aktarılması için nebulizatörün dik konumda tutulması gerekir. Mesilife nebulizatör kullanımında hem kompresörlü hem de ultrasonik cihazlarda maske bağlantısının dikkatli yapılması gerekir. Maskenin bağlantı kısmının hava kaçırması ilacın yetersiz alımına ve tedavi sürecinin uzamasına neden olur. Kompresörlü tasarımlar daha fazla sese sahip olduğundan uyku öncesinde kullanılması önerilir. Ayrıca sadece ilaç ve serum fizyolojik almanın yanı sıra nemlendirme ihtiyacı için de kullanılabilir. Kandaki oksijen ve dakikadaki kalp atış atım hızını ölçmeye olanak sağlayan pulse oksimetre cihazı da pek çok sağlık kuruluşunda bulunur. Bireysel pulse oksimetre sahibi olmak için dilerseniz, Akakçe üzerinden farklı markalar tarafından sunulan seçenekleri inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olan tasarımı satın alabilirsiniz.

Mesilife Nebulizatör Temizliği Nasıl Yapılır?

Mesilife kompresörlü nebulizatör aletinin kullanımı kadar temizliği de oldukça pratiktir. Özellikle ilaç kullanımı sonrasında haznede kalan ilaç artıklarının derinlemesine temizlenerek diğer kullanıma hazır hale getirilmesi gerekir. Mesilife nebulizatör yıkanırken herhangi bir temizlik ya da kimyasal maddenin kullanılmaması büyük önem taşır. Nebulizatörün iç kısmının sadece su ile temizlenerek havlu üzerinde kurutulması yeterlidir. İsteğe göre temiz havlu kağıtla da kurutulabilir. Kompresörlü cihazlara göre çok daha pratik olan ultrasonik nebulizatörlerin sadece ilaç kısmının durulanması yeterlidir. Her iki model nebulizatörde de kullanılan maskelerin kullanımdan hemen sonra suyla yıkanması hijyen açısından oldukça önemlidir. Ayrıca maskeler kişiye özel olmalıdır. Genel olarak nebulizatörler ile beraber yetişkin ve çocuk maskeleri birer adet gönderilir. Maskelerin aile bireylerinin sayısına göre yetersiz olması halinde özel olarak yeniden maske alınabilir.

Mesilife Nebulizatör Kullanımının Sağladığı Avantajlar

Solunum yollarında yaşanan rahatsızlıkları tedavisinde hekimler tarafından sıkça önerilen medikal ürünler arasında Mesilife nebulizatör yer alır. Kullanımından temizliğine kadar pek çok avantaj sağlayan Mesilife nebulizatörler kullanıcıların büyük ilgiisyle karşılaşır. İhtiyaçlara göre farklı özelliklere sahip olan Mesilife nebulizatör alternatifleri tedavi süresinde hızlı çözüm sunmaya yardımcı olur. Nebulizatörlerin faydaları şu şekilde sıralanabilir:

​​Mesilife Nebulizatör Fiyatları

Kompresörlü ve ultrasonik olmak üzere iki farklı modele sahip olan Mesilife nebulizatör fiyat seçenekleri farklılık gösterir. Fiyatların değişmesinde nebulizatörlerin çalışma prensibi, teknolojik özellikleri ve boyutları etkin rol oynar. Mesilife kompresörlü ve ultrasonik nebulizatörlerin fiyatları incelendiğinde aletlerin fiyat olarak ideal aralıklarda yer aldığı görülür. Uygun fiyatlı olan tasarımlar farklı bütçelerin ulaşabileceği konumda yer alır. Kullanıcılar ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre markasının nebulizatör modelleri arasında seçim yapabilir. En ucuz Mesilife nebulizatör çeşitlerini satın almak için dilerseniz Akakçe üzerinden sunulan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Mesilife nebulizatörleri uygun fiyatlı seçenekler ile satın almak isteyen kullanıcılar isteğe göre indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilir. Nebulizatör gibi medikal ürünlerin pek çoğunda zamanla gerek yaşanan sorunlardan gerekse de diğer ihtiyaçlardan dolayı medikal yedek parça gereksinimi duyulur. Sağlık alanında kullanılan birbirinden farklı cihazın yedek parçalarını güvenle satın alabilirsiniz.