Roll Dezenfektan

Roll Dezenfektan Fiyatları

15 farklı Roll Dezenfektan için fiyatlar listeleniyor.

lt En Ucuz Roll Dezenfektanlar

Tümü

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

  • MarkasıRoll
  • Boyut1 lt
  • Boyut2 lt
  • Boyut5 lt
  • Alkol SeçeneğiAlkollü
  • TürüYüzey
  • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
  • MarkasıRoll
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüBoyutAlkol SeçeneğiFormÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (15)

Direct Nexus Nebulizatör Roll Medikal Korse Roll Ortopedik Dizlik Roll Isı Pedi Roll Ortopedik Bileklik Roll Yara Bandı Roll Gazlı Bez Roll Bandaj Roll Flaster Roll Boyunluk Roll Gebelik Testi Roll Kol Askısı

En Popüler Roll Dezenfektanlar

Roll Dezenfektan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Roll Dezenfektan Sıkça Sorulan Sorular

Roll Dezenfektan

Kurtsan Medikal çatısı altında yer alan Roll, medikal sarf malzemeleri, antiseptik solüsyonlar, ortopedi ürünleri, maske, termojeller üretir. Türk ve Alman işbirliği ile kurulan marka ileri üretim teknolojilerine sahiptir. El dezenfektanı üretiminde önemli bir yere sahip olan Roll çevreye, insan sağlığına dost ürünleriyle ön plana çıkar. El temizliği genel sağlığın korunmasına katkı sağlayan bir işlemdir. Gün içinde sıklıkla temas ettiğiniz alanlarda ciddi oranda virüs, bakteri bulunur. El temizliğine önem vermediğinizde bu virüs ve bakteriler ağız, burun yoluyla tüm vücudunuza yayılabilir. Bunun sonucunda da bağışıklık sisteminiz zayıflayacağı için daha sık hastalanabilirsiniz. Gün içinde ellerinizi sık sık sabun, su yardımıyla yıkayarak sağlığızı koruma altında tutabilirsiniz. Su ve sabuna ulaşma şansınız olmadığında ne yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu gibi bir durumda roll dezenfektan kullanarak ellerinizi kirden, mikroorganizmalardan arındırmanız mümkün hale gelir. Markanın antiseptik solüsyon çeşitlerini sprey formda, pompalı şişede, 5 litrelik büyük ambalajlarda bulabilirsiniz. Temasın yoğun olduğu alanlara pompalı dezenfektanları yerleştirebilir, sprey formdaki küçük şişeleri de yanınızda taşıyabilirsiniz. İhtiyaç anında ellere sıkılan roll dezenfektanlar virüs ve bakterilere hızla etki eder.

Güçlü Antibakteriyel Etki İçin Roll Dezenfektan

Virüs ve bakterileri ciltten ya da yüzeylerden uzaklaştırmak için kullanılan solüsyonlar içeriklerine göre farklılık gösterebilir. Roll el dezenfektanı bir antiseptik solüsyon çeşididir. El, vücut dezenfeksiyonu için uygun bir içeriğe sahiptir. Yüzey dezenfekanlarından farklı olarak açık yaraların mikroplardan temizlenmesi için de uygundur. Sağlık profesyonellerinin de sıklıkla kullandığı bir ürün olan Roll dezenfektan pratik bir kullanım imkanı sunar. Sprey formda sunulan şişesini çantanızda ya da cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Okula giden çocuğunuzun çantasına koyarak ihtiyaç duyduğu anlarda kullanmasını sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma, alışveriş merkezleri, işyerleri gibi kalabalık ortamlar virüs ve bakterilerin kolayca çoğalabileceği alanlardır. El hijyenine dikkat etmediğinizde çeşitli hastalıklara yakalanmanız kolaylaşabilir. Markanın solüsyonları virüs ve bakteriler kadar mantarlar üzerinde de etki gösterir. Antiviral, antibakteriyel ve antifungal özellik taşıyan bu ürünü yanınızdan ayırmak istemeyebilirsiniz. El dezenfektanı Roll evde, araç içinde kullanılmaya da uygundur. Pompalı şişeleri evinizin girişine, tuvaletlere, iş yerinizin kalabalık alanlarına yerleştirerek hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu ürünün sağlık kuruluşlarında sıklıkla kullanıldığını görebilirsiniz. Hastalarla temas öncesi ve sonrası kullanıldığı gibi bazı tıbbi aletlerin temizliği için de uygundur.

Roll Dezenfektan İçeriği

Lokal el, cilt temizliği için ideal bir antiseptik solüsyon olan Roll marka dezenfektan %70 oranında alkol içerir. Alkol, bakteri, virüsleri öldürmede en etkili maddelerden biridir. Su ve sabunla arınmayan elleriniz, cildiniz için markanın ürünlerini kullanabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda pratik bir kullanım imkanı sunan Roll dezenfektan içeriği şunlardan oluşur:

Gliserin içeren dezenfektan Roll, cildinizin kuruyup yıpranmasına engel olur. En etkili ve güvenilir antiseptiklerden biri olan bu ürün günlük kullanım açısından idealdir. Alkol içerikli ürünlerin gereğinden fazla kullanıldığında dermatolojik rahatsızlıklara yol açabileceğini aklınızda bulundurabilirsiniz. Hassas bir cilt yapısına sahipseniz ya da bazı cilt rahatızlıklarınız varsa bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Evinizde düzenli bakım gerektiren yatalak bir hastanız varsa hem kendi sağlığınızı hem de hastanızın sağlığını koruyabilmek için bu dezenfektanlardan destek alabilirsiniz. Alt temizliği, pansuman gibi işlemlerin öncesinde, sonrasında roll ürünleri işinizi kolaylaştırır. Bez değişiminin hemen öncesinde elinize dezenfektan uygulayarak mikroplardan arındırabilirsiniz. Bakım sırasında kullanabileceğiniz hasta bezi fiyatları ve modellerine göz atarak ihtiyaç duyduğunuz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Roll Dezenfektan Nasıl Kullanılır?

Genel halk kullanımı için geliştirilen dezenfektan Roll sağlık profesyonelleri için de oldukça kullanışlıdır. Suya ve sabuna ulaşılamayan durumlar için kurtarıcı rol oynayan bu ürün tüm cilt temizliği için elverişlidir. Otobüs, uçak, metro gibi toplu taşıma araçlarını kullandıktan sonra ya da para ile temas ettikten sonra ellerinizi Roll yardımıyla temizlemeniz mümkündür. Roll dezenfektan çeşitlerini kullanmak oldukça kolaydır. Az miktarda solüsyonu elinize ya da cildinize dökerek 30 saniye boyunca ovalamanız gerekir. Sprey formdaki ürünü kullanacaksanız şişeyi cildinize 10-15 cm uzaklıkta tutmanız yeterlidir. Eliniz tamamen kuruduktan sonra rutin işlerinize geri dönebilirsiniz. Dezenfektanı elinize dağıtırken tırnak çevresi, parmak aralarına dikkat etmeniz son derece önemlidir. Tırnak araları bakteri, virüs ve mantarların üreyip çoğalması için elverişli alanlardır. Dezenfektanı tırnak aralarına uygulamakta zorlanıyorsanız kulak çöpü kullanabilirsiniz. Bir miktar dezenfektanı elinize ya da kulak çöpüne damlattıktan sonra tırnak kenarlarını silebilirsiniz. Sıvı miktarı yetersiz geldiğinde birkaç damla daha alarak aynı işleme devam etmek yeterlidir. Sprey formdaki ürünü hijyeninden emin olmadığınız alanlara da sıkabilirsiniz. Yüzey üzerindeki dezenfektan kuruduktan sonra dokunmaya uygun hale gelir.

Roll Dezenfektan Kullanmanın Faydaları

Olası enfeksiyon risklerini en aza indirmeye yardımcı olan dezenfektanlar günlük olarak kullanılmaya uygun temizleyicilerdir. Ellere bulaşan bakteri ve virüsleri önemli oranda bertaraf eden bu ürünler hem canlı hem de cansız nesneler üzerinde kullanılabilir. Roll dezenfektan kullananlar cilt üzerinde yarattığı etkiden duydukları memnuniyeti dile getirirler. Markanın antiseptik solüsyon çeşitlerini kullanmanın başlıca faydaları arasında antiviral, antifungal, antibakteriyel özellikte olması gelir. Tek bir dezenfektan sayesinde elinizdeki, cildinizdeki bakteri, virüs ve mantarlardan aynı anda kurtulabilirsiniz. Küçük kesik ve yaraların enfeksiyon kapmasını engellemek için de bu ürünleri uygulayabilirsiniz. Açık, büyük yaraların alkol içermeyen bir antiseptikle temizlenmesi gerektiğini aklınızda tutabilirsiniz. Roll ürünlerinin içerisindeki biosit oranı ideal seviyelerdedir. Biyosit oranı yükseldikçe cilt üzerinde tahribata neden olabilir. Mikroorganizmalar ortam koşullarına kolay bir biçimde ayak uydurabildiği için gereksiz antiseptik kullanımından kaçınmak gerekir. Roll dezenfektanlar %70’lik alkol oranı ile yüksek etkili ürünler arasında yer alır. Markanın ürünlerini tavsiye edildiği oranda ve lüzum halinde kullanarak faydasını görebilirsiniz. Roll dezenfektan en ucuz nereden alınır diye merak ediyorsanız online alışveriş avantajlarını takip edebilirsiniz.

Uygun Fiyatı Roll Dezenfektan Çeşitleri Akakçe’de

El hijyeni vücut sağlığını koruma altında tutmak için oldukça önemli bir noktadır. Yeteri kadar temizlenmeyen ellerinizi ağzınıza, burnunuza ya da gözlerinize sürdürdüğünüzde enfeksiyon riskini artırabilirsiniz. Roll dezenfektanlarla bu risk ciddi oranda düşebilir. Markanın gliserin katkılı ürünleri ellerinizin nem dengesini korumasına yardımcı olur. Roll dezenfektan fiyatları ambalaj türüne göre değişiklik gösterebilir. Bu ürünler 100 ml sprey, 1 lt pompalı şişe, 5 lt bidon biçimindeki ambalajlarda sunulur. Pratik bir kullanım imkanı sağlayan sprey ürünleri sürekli olarak yanınızda taşıyabilir, pompalı ambalajları insan trafiğinin çok olduğu alanlara yerleştirebilirsiniz. 5 litrelik ürünü yedek olarak elinizde bulundurmanız işinize yarayabilir. Sprey ya da pompalı şişelerinizin içindeki dezenfektan tükendiğinde büyük şişeden takviye yapmak mümkündür. Roll dezenfektan Akakçe üzerinde avantajlı fiyatlarla yer alır. Her bütçeye uygun aralıklarda sunulan bu ürünlerden ihtiyacınızı karşılayan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Markanın ürünlerini çoklu paketler halinde alarak aile bireylerinizle ve yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu solüsyonları almadan önce nerede, nasıl kullanmanız gerektiğini dikkatlice incelemeniz gerekir. Roll dezenfektan satın almak için kampanyalardan faydalanabilirsiniz.