Roll Maske

Roll Maske Fiyatları

57 farklı Roll Maske için fiyatlar listeleniyor.

Evony Maske Musk Maske 3M Maske Era Maske Temsan Maske Drager Maske

adet En Ucuz Roll Maskeler

Tümü

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

10'lu50'li100'lü0 - 50 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL YetişkinN95Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Roll Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Roll Özellikler Türü Tipi Kullanıcı Türü Adet Renk

Nebulizatör Sessiz Eldiven Yatak Koruyucu Örtü Hasta Temizlik Ürünleri İlaç Kutusu Sedye Örtüsü Galoş Abeslang Saç Bonesi Evony Maske Musk Maske 3M Maske

En Popüler Roll Maskeler

Roll Maske Yorumları ve Önerileri

Roll Maske Sıkça Sorulan Sorular

Roll Maske

Cerrahi maske olarak da bilinen yüz maskelerinin kullanımı son derece önemlidir. Solunum yollarına nüfus ederek farklı sorunlara ve rahatsızlıklara yol açan hastalıkları engellemek için maske seçenekleri tercih edilebilir. Havadaki toz ve polen miktarının çok olduğu mevsimlerde alerji durumlarını engellemek için maske kullanılabilir. Buna ek olarak virüs ve bakterilerin solunum yolu aracılığıyla bir insandan başka insana bulaşmasını engellemek için de son derece etkilidir. Roll maske modelleri hem pratik hem de güvenilir kullanım imkanıyla tüm alanlarda değerlendirilebilir. Roll maske steril 3 katlı ürünleri ideal koruma ve kullanım şartları için tercih edilebilir. Özellikle kişilerde bulunan virüslerin solunum yolları aracılığıyla geniş alanlara yayılmasını engellediği için önemlidir. Ağız bölgesinde bulunan su ve tükürük partiküllerinin içine yerleşen, konuşma gibi faaliyetler sırasında bu partiküllere tutunarak son derece uzun mesafeler gidebilen virüslerin yayılma oranını düşürür. Özellikle tükürük gibi sıvı partikülleri tutarak virüsün de bu partiküller aracılığıyla dağılmasının önüne geçer. Kullanıcılar tarafından düzenli olarak kullanılan kaliteli cerrahi lastikli maske modelleri arasından Roll maske seçeneklerini Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Roll Maske Ne İşe Yarar?

Cerrahi maske kullanımı solunum yoluyla bulaşan virüs ve bakterilerin engellenmesi için son derece etkili ve pratik yöntemlerden biridir. Toplum sağlığını riske atan durumlar karşısında tüm bireylerin kolayca kullanabileceği bu maskeler gerekli korumayı sağlamak için önemlidir. Roll maske lastikli cerrahi maske ürünleri üst düzey profesyonel maskelerin yaptığı kadar küçük partikülleri filtreleme yeteneğine sahip olmasa da günlük koruma için son derece idealdir. Roll maske lastikli modellerin kullanım sırasında sağladığı fonksiyonlar şu şekilde sıralanabilir:

Cerrahi maske modelleri çok sayıda kumaşın üst üste birleştirilmesiyle üretilir. Koruyucu katman görevi gören bu kumaşlar aynı zamanda kullanıcıların nefes almasını engellemez. Havada asılı kalabilen hafif partikülleri filtreleyerek bu partiküllerin içinde barınan virüs ve bakterilerin ilerlemesini engeller. Roll cerrahi maske modelleri gün içinde uzun süreler boyunca kullanıma uygundur. Kullanım sırasında oluşan nemli ortamın virüs ve bakteri oluşumuna izin vermesi sebebiyle belirli aralıklarla maske değişimi gerekir.

Roll Maske Çeşitleri

Koruyucu etkileri sebebiyle tercih edilen Roll maske erkek ve kadınların kullanımına uygun unisex modeller bulabilirsiniz. Tüm kullanıcılar için uygun olan maske çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esnek kulak arkası bölümü sayesinde tüm yüz ölçülerine en iyi şekilde uyum sağlar. Bu noktada Roll marka maske modelleri arasında görülen çeşitliliğin oluşmasında etkili faktörlerin başında beden seçenekleri gelir. Yetişkinler için standart olarak üretilen bedenler çocuklar için de farklı seçenekleri barındırır. Roll maske çocuk modelleri özellikle çocukların küçük yüz ölçülerine en iyi şekilde uyum sağlar. Yetişkinlere özel olarak üretilen maskelerin ölçüleri çocukların suratına uyum sağlamaz. Bu durum özellikle maskenin tam olarak yüze oturmayan kısımlarından içeri hava girmesini ve içerden hava çıkmasını sağlar. Bu nedenle maskenin kullanım amacı etkisi hale gelir. Çocukların kullanımına uygun olan maskelerin özellikle yüzü tam olarak saracak yapıya sahip olması için ideal boyutlarda üretilmesi gerekir. Üstelik bu maskeler sadece ölçüleri açısından değil tasarım noktasında da çocukların beğenisini kazanır. Roll maske desenli modelleri çocukların ilgisini çeker ve maske kullanımını teşvik eder. Bu şekilde desenli ve farklı renk seçeneklerine sahip maske modellerini hem erkek hem de kız çocuklarınızın kullanımı için tercih edebilirsiniz.

Roll Maske Nasıl Takılır?

Maske modellerini kullanmak özellikle sağlık açısından son derece önemlidir. Bu maskelerin kullanımı doğru şekilde uygulamak ise etkili sonuçlar almayı sağlar. Roll maske 2, 3 katlı modellerin doğru kullanımı için pek çok farklı parametre bulunur. Bunlardan birincisi maskeyi doğru şekilde takmaktır. Maskeyi yüzünüze yerleştirmek için maskenin burun üzerinde bulunan metal telini kullanmanız gerekir. Telli maske modelleri burun bölgesinde bulunan farklı geometriye en iyi şekilde uyum sağlamak için üretilir. Roll maske en ucuz modellerinden başlayarak tüm maske çeşitlerinde tel kullanımı görülür. Roll maske eko gibi telli modellerin kullanımı için maskeyi yüzünüze yerleştirdikten sonra hizalayarak teli sıkıştırın. Maskenin ağzınız ile birlikte burnunuzu da kapattığından emin olun. Maskeyi hem ilk kullanım öncesinde hem de çıkarma sırasında kumaş yüzeyinden tutmayınız. Steril şekilde kullanıcılara sunulan maskenin yüzeyine dokunarak elinizdeki bakterileri aktarabilirsiniz. Benzer şekilde kullanılmış maskelerin kumaş yüzeyinde birikmiş olan bakterileri de yine temas yoluyla elinize aktarabilirsiniz. Maske takma işleminden önce ve maske çıkarma işleminden sonra mutlaka ellerinizi dezenfekte ediniz.

Roll Maske Kullanım Önerileri

Maske kullanımı özellikle uzun süreleri kapsayan periyotlar söz konusu olduğunda çok önemlidir. Bu nedenle pek çok kullanıcı “Roll maske nasıl kullanılır?” sorusunun cevabını merak eder. Maskenin doğru kullanımı için uygun şekilde takılması ve çıkarılması gerekir. Bunlara ek olarak maskenin kullanımı sırasında uygulanması gereken önemli kurallar bulunur. Bu kuralları uygulamak için öncelikle sebeplerini bilmek gerekir. Maskenin kullanımı sırasında insan nefesi ile oluşan nem maske kumaşının iç yüzeyinde bakteri oluşumuna ve üremesine uygun bir ortam oluşturur. Bakterilerin üremeye devam etmesi için yeterli süre sağlanması durumunda kullanılan maskenin iç bölgesi riskli duruma gelebilir. Bu nedenle gün içinde özellikle terleme gibi durumların görüldüğü anlarda maskenin sık sık değiştirilmesi gerekir. Roll maske 50’li paket seçeneklerini tercih ederek her kullanımdan sonra maskenizi değiştirebilirsiniz. Üstelik çoklu paketleri tercih ederek Roll marka maske ürünleri için fiyat seçeneklerini avantajlı şekilde değerlendirebilirsiniz. Roll steril maske modelleri tek kullanımlık olarak tasarlanmıştır. Bu maskelerin kullanım sonrasında saklanması ve bir sonraki ihtiyaç duyduğunuz durumlarda yeniden kullanılması kesinlikle doğru değildir. Tek kullanımlık maskelerin birden çok kez kullanılması maskenin olumlu etkilerini ortadan kaldırdığı gibi olumsuz pek çok etki görülmesine sebep olur.

Roll Maske Fiyat Seçenekleri

Maske kullanımı önemli olduğu kadar maskelerin fiyat etiketleri de kullanıcılar için önem arz eder. Özellikle tek kullanımlık maske modelleri arasında Roll maske 3 katlı en ucuz seçenekleri oldukça pratik ve etkili bir kullanım imkanı sağlar. Maske kullanımı kimi durumlarda yeterli olmayabilir. Özellikle sosyal mesafenin korunması kolay olmayan durumlarda yüz koruyucu siperlik modellerinin maske ile birlikte kullanılması önerilir. Tercih edilen Roll marka maske modelleri için pratik, yüzü terletmeyen tek kullanımlık maske seçeneklerini kullanabilirsiniz. Böylece günlük maske ihtiyacınızı avantajlı fiyatlara ve etkili sonuçlarla giderebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm sağlık ve maske ürünlerin sahip olan Akakçe’de birbirinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Siz de sağlık ürünleri kategorisinin içindeki maske kategorisinde Roll maske ürünlerini bulabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip Roll marka maskeleri içerisinden aradığınız ürünü, filtreler yardımıyla kolaylıkla bulabilirsiniz. Yılın her döneminde düzenlenen birbirinden farklı kampanyaları takip ederek koruyucu yüz maskesi ve sağlık gereçleri alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza en avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olma fırsatını kaçırmayın!