Drone

Drone Fiyatları

169 farklı Drone için fiyatlar listeleniyor.

DJI Drone Corby Drone Aden Drone SJRC Drone Xiaomi Drone Autel Drone

Fiyatı Düşen Drone'lar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Drone'lar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 2.500 TL üstü20 dk30 dkFull HD4K1500 m2000 mKameralıSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Ağırlık Azami Hız Uçuş Süresi Görüş Açısı Şarj Süresi Kontrol Mesafesi Boyutlar Pil Kapasitesi Çalışma Sıcaklığı SatıcıToplam 47 satıcı. Ürün Puanı Renk

MonopolyFotoğraf MakinesiHafıza KartıAksiyon KameraObjektifGimbalTripodVideo KameraFotokapanDJI DroneCorby DroneAden Drone

En Çok Karşılaştırılan Drone'lar

Drone Yorumları ve Önerileri

 • Ali RIZA C.15 yorum
  34 beğeni
  AdenAden E58 Fly More Combo Drone (2 Bataryalı) Kameralı DroneAli RIZA C. 16 Ağustos 2022
  Aden E58 Fly More Combo Drone (2 Bataryalı) Kameralı Drone
  Harika Sayılır Bi Bakım'da
 • VB1 yorum
  2 beğeni
  CorbyCorby CX019 Smart Kameralı Katlanabilir DroneVbbb B.Mersin 7 Haziran 2022
  Corby CX019 Smart Kameralı Katlanabilir Drone
  M*** dedi gibi fiyatı durana uymuyor çok pahalı
 • KP14 yorum
  528 beğeni
  DJIDJI Mini 2 Fly More Combo DroneKemal P.Ankara 24 Mayıs 2022
  DJI Mini 2 Fly More Combo Drone
  Dji Mini SE ve 1. versiyon ile kıyaslama yapacak olursak başta rüzgar direnci ve 4K kamera çözünürlüğü ayrıca Ocusync 2.0 teknolojisi Mini 2'yi daha mantıklı kılıyor. Rüzgarda başını alıp giden ve şehir içi 500 metrede sinyal kesen Mini 1 gibi güvensiz bir cihaz değil. Eski versiyonuna göre motorları biraz daha güçlü. Ayrıca Mini 2 ye getirilen quick transfer özelliği ile veriyi daha hızlı ve pratik aktarma seçeneği var. Mini 1'in bataryalarının Mini 2'ye uyması, akıllı batarya teknolojisi de cihazı tercih edilir kılıyor. Yalnız kumandanın büyük olması çantayı büyütüyor, dolayısıyla cihazı taşıması zor hale getiriyor. Rüzgarsız bölgede yaşayan, bilgisayarı 4K video editörü kaldırmayan, şehir içinde oturmayan, menzil sorunu olmayan biri için yarı fiyatına Mini 1'i tercih etmek daha mantıklı. Bahsettiğim özelliklere ihtiyaç duyanlar Mini 2'yi tercih etmeli.
Tüm yorumları gör

Drone Sıkça Sorulan Sorular

Drone

Son yılların en teknolojik ürünlerinden olan drone’lar farklı amaçlarla kullanılır. “Drone nedir?” sorusu ürüne dair bilgi arayışında olanların merak ettiği ilk sorudur. Drone, uzaktan kumanda kullanılarak belirli bir yüksekten kontrolü sağlanan, fotoğraf, video ve canlı yayın için tercih edilen teknolojik aletlerdir. Hem profesyoneller için hem de hobi amaçlı kullanım için yeni başlayanlara yönelik seçenekleri bulunan ürünler kayıt almak, görüntü kaydetmek ve alanı gözlemlemek gibi amaçlarla kullanılır. Ticari, askeri ve hobi amaçlı kullanılan pek çok drone çeşidi bulunur. Ürünler kameralı ve katlanabilir olmak üzere iki tipte üretilir. Kameralı olan modeller tercih edilmeden çözünürlükleri incelenmelidir. Ürünler HD, Full HD, 4K, 2.7K, 6K çözünürlük değerlerine sahiptir. Yüksek çözünürlüğe sahip modeller geniş mesafedeki bir alanın görüntüsü daha net alabilir. DJI Mavic, DJI Phantom ve DJI Spark olmak üzere üç serisi olan ürünleri inceleyerek karşılaştırma yapabilir özellikleri arasından size uygun olanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda drone tavsiye ve öneri için kullanıcı yorumlarına göz atmak da size fayda sağlayabilir.

Drone Modelleri Nelerdir?

Profesyonel veya amatör olarak drone kullananlar için farklı tipte ürünler piyasada bulunur. Kuş uçuşu görüntüler elde etmeyi sağlayan modellerin çeşitli kullanım alanları vardır. Kumandalı drone seçenekleri uzaktan kontrol edilebilen bir yapıya sahiptir. Eğer kaydedeceğiniz alanın daha geniş olmasını istiyorsanız uzun menzilli bir model satın alabilirsiniz. Modeller canlı yayınlarda, spor sırasında, seyahatte, tarımda, acil yardım durumlarında kullanılır. Görüntü kaydetmenin yanı sıra afet meydana gelen bölgeyi izlemek için de drone kullanılır. Dronelar gösteriler sırasında, düğünlerde, açık hava aktivitelerinde de kullanıma uygundur. Hobi amacıyla düğün sırasında uçurmaya uygun olan, yüksek kapasiteli kameralı drone modelleri de piyasada bulunur. Drone modelleri ışıklı, katlanabilir, kameralı pek çok seçenekten oluşur. Katlanabilir modeller seyahat sırasında kolaylıkla taşınabilir. Tam fonksiyonlu, takla atabilen, ekstra ışıklandırma sistemine sahip, havada askıda kalma özelliği bulunan modelleri inceleyerek kullanım alanına göre seçim yapabilirsiniz. Su altını görüntülemek, kayıt almak amacıyla su altı droneları da mevcuttur. Su altı drone seçenekleri çeşitli teknik ekipmanlarla işlevsel hale getirilir. Drone önerisi yapan kullanıcıların yorumlarını inceleyerek kullanım ve teknik detaylara dair daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Drone Özellikleri Nelerdir?

Başlangıç, hobi/eğlence ve profesyonel kullanım için drone seçenekleri farklı ebatlarda tasarlanır. Ürünlerin teknik donanımı ve tasarımı, farklı alanlarda kullanımı olanaklı kılar. Büyük drone modelleri hafif yapısıyla kolaylıkla taşınabilir ve manevra sağlanabilir. Hafif yapısıyla kullanıcıların kolaylıkla taşımasına olanak tanır. Drone özellikleri arasında ön plana çıkan bir detay da batarya ömrüdür. Batarya uçuş ömrünü etkilediğinden uzun ömürlü bataryalara sahip ürünleri edinerek uçuşun süresini uzatabilirsiniz. Nano teknoloji kullanılarak üretilen, ileriye geriye sağa ve sola hareket imkanı bulunan kaliteli drone seçeneklerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Takla atma özelliği bulunan, tam dönebilen modeller profesyonel kullanımlar için öne çıkar. Wi-Fi bağlantılarına sahip olan drone modelleri, uzaktan kumanda olmadan mobil cihaz yardımıyla kullanılabilir. Hareketli nesnelerin görüntüsünü almak için yüksek teknoloji özelliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Işıklandırma bulunan modeller ürünün tasarımında farklılık yaratır. Ürünleri düşürme ihtimalini göz önünde bulundurarak becerilerinize uygun, hafif tasarımlı modellere yönelmeniz size fayda sağlar. En iyi drone modellerinde yüksek pikselli kamera, Wi-Fi bağlantı özelliği, manevra kabiliyeti gibi pek çok detay bulunur. Motor gücüne, şarj özelliklerine, teknik donanımına dikkat ederek uygun fiyatlı drone seçenekleri arasından bütçenize uygun ürünü bulabilirsiniz.

İhtiyaçlara Uygun Drone Seçimi

Drone seçimi yapmadan önce detaylı inceleme yapıp bazı noktalara öncelik verirseniz doğru ürünü bulmanız kolaylaşır. Ürünlerde farklı programlama sistemleri kullanılır. Programlanabilir, akıllı bir drone seçiminde bulunarak kumanda kullanımına gerek duymadan uzaktan kontrol sağlamak mümkündür. Farklı cihazlardan kontrolü olanaklı kılan programlanabilir, akıllı drone modelleri mini ebatlarıyla portatif bir kullanım da sağlar. Drone ışıklı modelleri gece uçuşunu olanaklı kılar. Gece uçuşu ağırlıklı kullanım ışıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun menzilli drone seçenekleri 1 kilometre ve daha fazla mesafeye kadar uçabilir. Diğer modeller ise 300 ve 500 metreye kadar yükselir. Seçim aşamasında bu detaylara da öncelik verebilirsiniz. Aynı zamanda drone seçimi sırasında çözünürlük, kamera özelliği, pil kapasitesi, ebat gibi detaylar öne çıkar. Drone markaları tarafından üretilen pek çok cihaz kullanıcı dostu algoritmaya sahiptir. Markaların modellerini karşılaştırarak size uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Bununla birlikte açık hava aktiviteleri sırasında kullanmak için aksiyon kamerası da satın alabilirsiniz. Drone kullanımının uygun olmadığı alanlarda farklı teknolojik özelliklere sahip ürünler bulunur. Aksiyon kamera tavsiye ve yorumlarına bakarak model seçimi yapmak kolaylaşır.

Amacına Uygun Drone Kullanımı

Drone edindikten sonra paketin içerisinde yer alan parçaları kullanım talimatına göre monte etmek gerekir. Pervane, kamera, batarya gibi birbirinden farklı parçaları talimatlara uygun yerleştirerek ürünü kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Drone uçurmadan önce pervaneleri kontrol etmeli, uçuş yapacağınız yer için izin alarak uçuş mevzuatını öğrenmelisiniz. Aynı zamanda drone kamerası kontrol edilerek dış etkenlere karşı koruma sağlanmalıdır. Hava şartlarını göz önünde bulundurarak uçurmaya başlamak da önemlidir. Ürünü kullanırken kamerasına zarar gelmemesi için kir, toz gibi etkenlerden uzak tutmalı, kullanım öncesi temizliğini sağlamalısınız. Piyasa üzerinde mevcut olan dronelarda uçuş kontrolü sağlamak için kumandalar yer alır. Kontrol kumandaları üzerinde yer alan joystickler yardımıyla drone çeşitlerine yön verilir. Uçuş sırasında joystick yukarıya itilerek havaya kaldırılabilir ve aşağıya çekilerek drone’un yere yaklaşması sağlanabilir. Sağ, sol, ileri, geri, yukarı, aşağı gibi pek çok hareket kontrol kumandası kullanılarak gerçekleştirilebilir. Farklı butonlar yardımıyla menülere ulaşılarak fotoğraf çekilebilir ve video kaydedilebilir. GPS modu kullanılarak uçuş sırasında cihazınızın kendini korumasını sağlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Dronelar Akakçe’de!

Drone satın alımı öncesinde bazı detaylara dikkat edilmeli, daha sonra ürünlerin donanımları incelenmelidir. Cep telefonu veya bilgisayar yardımıyla drone bağlantısı kurabilir, GPS özelliğinden yararlanarak farklı bölgelerde kullanım sağlayabilirsiniz. Özellik ve kullanım alanı gibi detayların yanında “Drone ne kadar?” sorusunun yanıtı da merak edilir. Drone fiyatları modellerin çözünürlüğüne, uçuş kapasitesine, menziline, hızına ve diğer teknik donanımlarına göre farklılık gösterir. Kullanım alanı oldukça geniş olan farklı ebatlardaki pek çok modelin teknolojik özelliklerini inceledikten sonra bütçe belirleyebilirsiniz. Drone al işlemi öncesi modeller arasında karşılaştırma yapmak bütçenize uygun ürünü bulmanızda kolaylık sağlar. Drone ucuz fiyat seçenekleri için kampanyaları takip edebilirsiniz. En pahalı drone hangisi merek ediyorsanız fiyatları artandan azalana doğru sıralamanız mümkündür. Drone Akakçe üzerinden uygun fiyatları modelleri inceleyebilir, kullanacağınız iş alanına ya da hobinize uygun özellikteki ürünü bulabilirsiniz. Bununla birlikte dijital fotoğraf çerçevesi gibi farklı ürünleri de uygun fiyatlardan alarak çektiğiniz görüntüleri sergileme imkanınız olur.