Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf Makinesi Fiyatları

963 farklı Fotoğraf Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Canon Fotoğraf Makinesi Fujifilm Fotoğraf Makinesi Sony Fotoğraf Makinesi Nikon Fotoğraf Makinesi Olympus Fotoğraf Makinesi Vrpro Fotoğraf Makinesi

Fiyatı Düşen Fotoğraf MakineleriTümü

Fiyat/Performans (F/P) Fotoğraf Makineleri

Satıcı Marka DSLR18-135mm18.3 MP ve daha yüksek4KFull Frame

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 41Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 42 satıcı. Türü Megapiksel Ekran Boyutu Optik Zoom Lens Sensör Tipi Tipi Video Formatı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü

DroneHafıza KartıAksiyon KameraGimbalObjektifTripodVideo KameraDrone AksesuarıYılan KameraCanon Fotoğraf MakinesiFujifilm Fotoğraf MakinesiSony Fotoğraf Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Fotoğraf Makineleri

En Çok İlgi Gören Fotoğraf Makineleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Fotoğraf Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Fotoğraf Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Fotoğraf Makineleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 964 farklı model arasında

En çok satan Fotoğraf Makineleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fotoğraf Makinesi:
  1. Canon EOS 250D + 18-55 mm Lens Dijital SLR
  2. Canon EOS 2000D + 18-55 mm Dijital SLR
  3. Fujifilm Instax Mini 11 Box Dijital
  4. Fujifilm Instax Mini 11 Dijital
  5. Canon EOS M50 + 15-45mm Lens Vlogger Kit Aynasız

En Ucuz Fotoğraf Makinesi Fiyatları Akakçe'de!

Fotoğraf makineleri anı dondurmak için kullanılır. Anılarımızı biriktirmemiz için kullandığımız fotoğraf makineleri, hobi ve iş amaçlı kullanılabiliyor. İsterseniz aileniz ya da arkadaşlarınız ile çıktığınız gezilerden anılar biriktirebilir isterseniz bir markanın ürünlerinin fotoğraflarını çekerek geçiminizi sağlayabilirsiniz. Kusursuz fotoğrafı yakalamak zaman almaktadır. Deneye yanıla çekilen kusursuz fotoğraflar için doğru makine tercihi yapılmalıdır. Kullanıcı öncelikle bir fotoğraf makinesinden beklentisini belirlemelidir. Eğer profesyonel amaçlarla kullanılacaksa SLR makineler ancak sadece hobi amaçlı kullanılacaksa dijital fotoğraf makineleri yeterli olmaktadır. Sosyal medyada kaliteli fotoğraf paylaşımları arttıkça, profesyonel fotoğraf makinelerine olan ilgi de artmaktadır. Dijital fotoğraf makinesi modelleri, markaya göre değişmektedir. Özellikleri değişen fotoğraf makinesi modelleri ihtiyacınıza ve bütçenize göre tercih edilmelidir. Fotoğraf makinesi fiyatları da teknik özelliklerine, kullanılan teknolojiye, aksesuarlarına gör e değişmektedir. En ucuz fotoğraf makinesi fiyatları için ciddi bir araştırma gerektiği gibi fotoğraf makinesi kampanyaları ve indirimler de yakalanabilir.

En İyi Fotoğraf Makinesi Modelleri

Her markanın farklı özelliklerde DSLR ve SLR fotoğraf makinesi modelleri bulunmaktadır. Fotoğraf makinesi satın almadan önce, daha sonra pişman olmamak için hobi amaçlı mı yoksa profesyonel amaçlı mı kullanacağınıza karar vermelisiniz. Dijital fotoğraf makineleri, profesyonel bir amaca sahip olmayan günlük fotoğraf çekimlerini gerçekleştirecek, anı fotoğrafçılığı yapacak kişiler için ideal makinelerdir. Işık, parlaklık, kontrast, netleme, zamanlama, çekilen fotoğrafın anında görülüp görülmeme gibi birçok özelliği otomatik olarak belirlendiğinden, kullanımı daha kolay olmaktadır.
Ancak SLR fotoğraf makinelerinin kullanım alanları ve kendileri tecrübe ister. Profesyonel ayarların bilinmesi gerektiği SLR fotoğraf makinesi modelleri oldukça ince detaylara sahiptir. Bu makineler karanlık oda teknikleri istediğinden, farklı uzmanlık alanları gerektirmektedir. DSLR fotoğraf makinelerinde imkanları düşünmeden istenildiği kadar fotoğraf çekilebilirken SLR makinelerde film hesabı yapılmak zorundadır.
Kullanım alanlarına göre de fotoğraf makinelerinin özellikleri değişmektedir. Su altı dalışları, tırmanış, zorlu yürüyüş, su sporları gibi farklı alanlarda kullanılacak en iyi fotoğraf makinesi markaları arasında Canon, Nikon, Fujifilm, Sony gibi öncü markalar yer almaktadır. Böylece açık alanlarda ya da özel günlerde her seferinde bir fotoğrafçı ile anlaşılmasına gerek kalmadan fotoğraflarınızı istediğiniz kompozisyonda siz çekebilirsiniz. Dijital fotoğraf makinelerinin bir diğer özelliği de, video çekebilmeleridir. HD, UHD, Full HD ve 4K kalitelerinde video çekme özellikleri sayesinde kısa film, video klip ya da yaşadığınız güzel anların videolarını çekip ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotoğraf makinelerinin bütün bu özelikleri ile fotoğrafçılık daha hızlı ve pratik hale gelmiştir.
Yeni nesil dijital fotoğraf makineleri ile birlikte eskiye özlem de sürmektedir. Bu yüzden Fujifilm Intax Mini makineler eski ve yeninin harmanlanmış hali olarak karşımıza çıkmaktadır. Poloraid bir makine olan Intax Mini ile çekilen fotoğraf anında karşımıza gelmektedir. Üstelik farklı desen ve renklerde filmlerinden sevdiğimiz birini seçerek hoş bir hatıra bırakabiliriz.

Fotoğraf Makinesi Yorumları

Fotoğraf makinesi araştırması yaparken ihtiyacımıza göre teknik özelliklerine, fiyatına, markasına ve varsa kampanyalarına bakılmaktadır. Ancak bütün bunlarla birlikte kullanıcı yorumları da karar verirken çok önemlidir. Seçtiğimiz fotoğraf makinesi fiyatı ile ilgili sitelerden kullanıcı yorumlarının olumlu olması o cihazın alınması için rehber görevi görür. Olumlu fotoğraf makinesi yorumları karar verme sürecini kolaylaştırır. Ayrıca makinenin kargolanması, faturası, garantisi hakkındaki detaylı bilgiler ve kullanıcının denedikten sonra gözlemlediği özellikleri yorumlarda mutlaka araştırmalıdır. Farklı marka ve modellerin farklı özellikleri ve güçlü ve güçsüz yanları bulunduğundan, hepsi için ayrı ayrı fotoğraf makinesi yorumları okumak özellikle faydalı olacaktır.

Fotoğraf Makinesi Kampanyaları ve İndirimleri

İhtiyacımız olan cihaz için tahmini bir bütçe belirledikten sonra gerek internetten gerekse de mağazalardan araştırma yapmaya başlamamız faydalı olacaktır. Internet ve mağazaların fotoğraf makinesi kampanyaları ve indirimleri, o makineyi bütçemizin altında almamız ya da bütçemize uygun daha iyi bir makineyi bulmamız için faydalı olacaktır. Aklımızdaki makinenin markası belliyse eğer o marka ile ilgili kampanyaları da takip edebiliriz. Kampanyaların yanı sıra, bazı modeller ve markalar genel olarak uygun fiyatlarıyla öne çıkmaktadır. Örneğin en ucuz Canon fotoğraf makinesi için kampanyaları beklemeden de araştırma yapabilir ve avantajlı fiyatlarla hayallerinizdeki fotoğraf makinesini satın alabilirsiniz.

En İyi Fotoğraf Makinesi Markaları

Fotoğraf makinesi almadan önce eğer konu hakkında hiçbir fikrimiz yoksa ya da bu konuda az bilgimiz varsa, profesyonel kişilerden yardım almalıyız. Ancak onların da bizim de daha önce söylediğimiz gibi öncelikle ne için kullanacağımızı bilmeliyiz. Eğer daha önce hiç dijital bir makine kullanmadıysak başlangıç seviyesinde bir DSLR ile başlayabiliriz. Çünkü başlangıç seviyesindeki bir makine ile temel fotoğrafçılık ayarlarını öğrenmek daha kolay olacaktır. Sektörün öncü markaları arasında yer alan Canon ve Nikon, meraklıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Model çeşitliliği ve kanıtlanmış profesyonellikleri sayesinde tercih edilen bu markalar, uygun fiyatla profesyonel makineler almak isteyenler için oldukça avantajlı.
Başlangıç seviyesi kullanıcıları genellikle, daha ufak kompakt makineleri tercih ederken tecrübe arttıkça ihtiyaçları da artmaktadır. Bu yüzden profesyonel kullanıcılar seçimlerini büyük gövdeli, geniş ayar seçenekleri olan fotoğraf makinelerinden yana kullanır. Bu tür makineler temel fotoğraf ayarları ile birlikte ince ayarlara, yüksek görüntü kalitesine, geniş ya da dar açılı lenslere, çeşitli aksesuarlara ve dolayısıyla da yüksek fiyatlara ev sahipliği yapar. Fotoğraf makinesi yorumları da takip edildiği taktirde, görülecektir ki, herkesin kullanması gereken DSLR ve SLR makinelerinin modelleri farklılık göstermektedir. Bu yüzden bir fotoğraf makinesi markası seçerken, ihtiyaçlarımız ile birlikte deneyimimizi de iyi bir şekilde belirlemeliyiz.