Duracell Fiyatları ve Kampanyaları

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet

En Popüler Duracell Ürünleri

En Çok Takip Edilen Duracell Ürünleri

En Çok Yorum Alan Duracell Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Duracell Ürünleri

En Ucuz Duracell Fiyatları Akakçe'de!

Sanayi devrimine yüksek performanslı piller ile damgasını vuran Duracell her geçen gün farklı özellikli pilleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Dünya genelinde enerji üretimi söz konusu olduğunda ciddi tasarruf imkânı sunan Duracell çeşitleri, pek çok kişi tarafından keyifle kullanılıyor. Günlük yaşamı kolaylaştıran yüksek teknolojili pillerin yanı sıra iş hayatında performansı artıran çözümleri ile verimlilik vizyonunu her geçen gün daha da geliştiriyor. Böylece sektörel gelişime katkı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda dünya çapında önemli bir inovasyon sağlıyor.

Duracell Çeşitleri

Duracell çeşitleri içerisinde yer alan ürünler her geçen gün daha farklı bir özelliği ile kullanıcılarına üstün kalite deneyimini yaşatıyor. Alkalin pillerin yanı sıra şarj edilebilir Duracell ürünleri, düğme piller, işitme cihazı pilleri ve özel piller her tür ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanıyor. Günlük yaşamda en çok tercih edilen Duracell ürünleri, alkalin piller oluyor. Boyut ve türlerine göre farklı şekillerde sunulan alkalin piller AAA, AA, C, D ve 9V olmak üzere farklı çeşitlere ayrılıyor. Uzun süreli performans konusunda üstün özellik sunan bu pillerin dış yüzeyi naylon kaplama ile korunduğu için akma ve elektronik cihazları bozma gibi sorunlara neden olmuyor. Aynı zamanda Duralock teknoloji ile korunan alkalin piller, uygun muhafaza koşullarında 10 yıla kadar doluluklarını koruyor.
Duracell çeşitleri içerisinde AAA ve AA boyutunda özel piller de yer alıyor. Ultra alkalin piller olarak adlandırılan bu tür çeşitlerin üst yüzeyinde içerisindeki doluluk kontrolü sağlayan Powercheck teknolojisi yer alıyor. Yüksek enerji tüketimi sunan ve her alanda güvenle kullanılabilen bu türler, elektronik cihazlardan maksimum performans alınmasını sağlıyor. Enerjisi az kaldığında ise düşük enerji ile çalışan diğer elektronik cihazlarda dahi kullanılmaya devam ediliyor. Kontrol edilebilir doluluk teknolojisi ile uzun süreli performans arıyorsanız Duracell kampanyaları ve indirimleri tam da size göre!

Duracell Ürünleri

Duracell ürünleri arasında son döneme damgasını vuran şarj edilebilir pil çeşitleri genellikle AA ve AAA boyutlarında üretiliyor. Recharge Basic ve Recharge Turbo şeklinde iki farklı model olarak üretilen bu piller, farklı depolama seçenekleri sunuyor. 2500 mAh, 1300 mAh, 850 mAh ve 750 mAh kapasitelerinde depolama sunan piller arasından ihtiyacınız olan modeli seçebilir, tercih ettiğiniz elektronik cihazda güvenle kullanabilirsiniz. Yüksek kapasite sunan Duracell fiyatları nispeten yüksek olabilirken; düşük kapasiteli şarj edilebilir piller çok daha uygun fiyattan satışa sunuluyor.
Şarj edilebilir pillerden Duracell Recharge Basic modelleri, genellikle orta derecede enerji gerektiren cihazlarda kullanılıyor. Buna karşın Duracell Recharge Turbo piller ise yüksek enerji gerektiren cihazlarda çok daha uzun ömürlü performans sunuyor. İmâl edilirken Duralock teknolojisi kullanılan piller, pil şarj cihazları ile doldurulduktan sonra güç kaybı yaşanmasını engelliyor ve 6 aya kadar kapasitesini koruyor. Diğer alkalin Duracell fiyatı daha uygun olabilirken; şarj edilebilir pillerin satış fiyatları bir miktar daha yüksek olabiliyor. Ancak kaliteli pilleri çok daha ucuza satın almak isterseniz akakce.com'daki Duracell indirimleri ve kampanyaları dönemini takip edebilirsiniz.

Duracell Kampanyaları

Alkalin ve şarj edilebilir pillerin yanı sıra diğer Duracell ürünleri arasında özel piller de yer alıyor. Boyutları N, 123 ve MN21 olarak farklılık gösteren bu çeşitler, Duracell düğme piller olarak üretiliyor. Yüksek saf özellikli lityum kullanılarak üretilen bu modeller, yine Duralock teknolojisi ile 10 yıla kadar güçlerini koruyabiliyor. Uzaktan kumandalar, tartılar, elektronik anahtarlıklar, tıbbî cihazlar, giyilebilir teknolojik cihazlar ve diğer düğme pil gerektiren cihazlarda tercih edilen bu piller, çift katlı ambalaj yapısı ile çocuklar için de güvenli olarak biliniyor. Düğme pil formundaki Duracell fiyatları için çok daha uygun teklifler ile uzun süreli performans almak isterseniz akakce.com sayfalarında, Duracell indirimleri her daim sizleri bekliyor!

Duracell İndirimleri

Hayatın pek çok alanında pil ihtiyacını, kaliteli ve yüksek performanslı ürünleri ile karşılayan Marka, sağlık konusunda da özel seçim imkânları sunuyor. Özellikle işitme cihazlarında, kullanıcıların doğru boyuttaki pili bulmalarına olanak tanıyan renk kodları pratik seçim imkânı sunuyor. Çok daha uzun süreli kullanım sunan bu piller, uzun ömürlü yapıları ile kesintisiz cihaz kullanma imkânı tanıyor. Uygun şartlarda muhafaza edildiklerinde enerjilerini 4 yıla kadar muhafaza eden bu pillerin özel tasarımında EasyTab kulakçık teknolojisi kullanılıyor. Bu sayede pilleri kolayca tutan, çıkartma ve değiştirme sunan minik kulakçıklar, her yaştan kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor.
Benzer şekilde cihaz paketlemesinde tercih edilen akıllı ambalaj teknolojisi, pillerinizi güvenle muhafaza etme ve dilediğiniz zaman açarak yeniden kullanma olanağı sunuyor. Üstün performans özelliklerini Duracell Turbo Max piller ile bir kez daha ispatlayan marka, yüksek yoğunluklu çekirdek içeren bu pilleriyle muadillerine açık ara fark sunuyor. AA ve AAA boyutlarında ikili, dörtlü, altılı ve on ikili paketler halinde satışa sunulan ürünler, fiyatlarıyla, erişebilir bir seviye sunuyor. En ucuz pil ürünleri, bu çoklu paketler kampanya ile satışa sunulduğunda bulunabiliyor.
Duracell fiyatı uygun olan piller ile tüketiciyi cezbetmeye devam ediyor. Farklı zamanlarda sunduğu kampanyalar ile radyo, org, saat, oyuncak, fotoğraf makinesi ve bazı powerbank çeşitlerine hayat veren Duracell ürünleri, yaşamın her alanında kendine bir yer bulabiliyor. Siz de en zorlu koşullarda bile performans ve kalitesinden ödün vermeyen piller ile kesintisiz kullanım keyfi yaşamak isterseniz, akakce.com üzerinden, Duracell indirimleri ve kampanyalarını takip edin.