Hayalet Ekran Koruyucu

Hayalet Ekran Koruyucu Fiyatları

17.170 farklı Hayalet Ekran Koruyucu için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Apple SamsungXiaomi NanoTemperliiPhone 11iPhone 14 Pro MaxTam Kaplayan0 - 25 TL 25 - 50 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Hayalet Kaydet

Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Özellikler Türü Uyumlu Marka Uyumlu Model

Apple Watch 8 FiyatiPhone 14 Pro MaxApple Ekran KoruyucuSamsung Ekran KoruyucuXiaomi Ekran KoruyucuNano Ekran KoruyucuTemperli Ekran KoruyucuTam Kaplayan Ekran KoruyucuKırılmaz Cam Ekran KoruyucuiPhone 14 Pro Max Ekran KoruyucuiPhone 11 Ekran KoruyucuiPhone 13 Ekran Koruyucu

En Çok Karşılaştırılan Ekran Koruyucular

Hayalet Ekran Koruyucu Sıkça Sorulan Sorular

Hayalet Ekran

Kişisel verileri korumaya yardımcı olan hayalet ekran modelleri sağladığı dar görüş açısı ile telefon ekranlarının sadece karşıdan görünmesine imkan tanır. Cihazlar için yüksek koruma sağlamak, kullanım esnasında ekranınıza bakanları önlemek gibi pek çok faydası bulunur. Hemen her telefon modeline uygun tasarlanır ve markalar sayesinde çeşitli malzemelerden elde edilebilir. Görsel korsanlığın önlenmesine yardımcı olan hayalet ekran çeşitleri çok fazla bilgi içeren cep telefonları için fiziksel bir güvenlik önlemidir. Toplu taşımalarda, iş yerlerinde, kalabalık ortamlarda telefonların rahatlıkla kullanılmasını sağlayan hayalet ekran modelleri telefonların ekranlarını sadece diğer kişiler için filtreler ve kullanıma engel olmaz. Her telefon modeline kolaylıkla monte edilebilir ve istenildiği zaman çıkarılabilir özelliktedir. Bu sayede siz de kişisel verilerinizi ikinci şahıslara karşı korumak isterseniz Akakçe sayesinde en uygun hayalet ekran modellerine ulaşabilir ve güvenliğinizi artırabilirsiniz.

Hayalet Ekran Nedir?

Uçtan uca şifreleme, iki faktörlü kimlik doğrulama ve iyi bir VPN gibi güvenlik özellikleri, çevrimiçi olunduğunda verileri korumaya yardımcı olabilir. Ancak tüm bu güvenlik önlemleri telefon ekranını gören kişiler için geçerli değildir. Bu nedenle telefon ekranlarına fiziksel filtreleme sağlayan “Hayalet ekran nedir?” sorusu kullanıcıların merak ettiği konulardan biridir. Hayalet ekran cam ekran koruyucudur. Ekranı çizik, darbe gibi dış etkenlere karşı korumak, aynı zamanda verilerinizi meraklı gözlerden uzak tutmak için tasarlanmış çift görevi olan telefon aksesuarıdır. Normal ekran koruyucu gibi hayalet ekranlar da PET film veya temperli cam türünden olabilir. Ancak, ekranın görüş açısını sınırlayan ek bir casusluk önleme katmanına sahiptir. Hayalet cam ekran koruyucu telefonlarda kullanılan sosyal medya platformları ya da bankacılık uygulamaları için mükemmel bir üründür. Montajı da oldukça pratik olduğu için hayalet ekran taktırma profesyonel yardım gerektirmeyen bir işlemdir.

İşlevsel Oluşuyla Öne Çıkan Hayalet Ekran Özellikleri

Koruyucunun üzerindeki cam panel sayesinde ekrana belirli bir açıdan bakan herkesin ekran etkinliğini görmesini önleyen hayalet ekran koruyucu ilk olarak telefonların cam ekranlarını koruyan aksesuardır. Günlük kullanımda oluşan çizik, yıpranma hatta parmak izi gibi lekelenmelere karşı direnç gösterir. Bu sayede hayalet ekran telefonların ömrünü uzatır ve kozmetik açıdan ilk günkü gibi görünmesine yardımcı olur. Hayalet ekran çeşitleri powerbank fiyatları gibi ek özelliklerine, malzemesine ve markasına göre değişen fiyatlarla listelenir. Temperli cama uygulanan işlem ve katman sayesinde ekstra bir koruyucu görevi gören hayalet ekranlar kullanımı etkilemeyen koyu bir renk tonuna sahiptir. Ekran aydınlatmasını, parlaklığını önlemeyen bu renk sadece diğer kişiler için bir filtreleme oluşturur. Ayrıca yapılan malzemeye göre camın kırılmasını da büyük ölçüde önler. Hayalet ekran üreticiler sayesinde antimikrobiyal katmana da sahip olabilir. Bu sayede sık kullanılan telefonları temiz tutmak daha kolay hale gelir.

Son derece ince yapıları ile telefon koruyucu kılıflarla birlikte kulalnılabilen hayalet ekran 9H sertlikte kırılmaz cam malzemelerden de yapılabilir. Hayalet ekran modelleri mat, parlak, seramik, karbon cam özellikleriyle kılcal çatlaklara dahi direnç gösterir. Hayalet kırılmaz cam olarak adlandırılan temperli modeller de mat veya parlak olarak satışa sunulur. Kişisel ihtiyaç ya da kullanım alışkanlıklarına göre seçilebilen bu ekran koruyucular göz yorgunluğun önleyen filtrelemeye de sahip olabilir. Yatay olarak değişen görüş açıları sunan hayalet ekran koruyucular, görüş engelleme açısı olarak 28 dereceden 90 dereceye kadar filtreleme sunar. Hayalet ekranda bulunan düşük görme açısı maksimum güvenlik sağlar ve derece arttıkça görüş açısı da artar. Bu nedenle hayalet ekran seçilirken telefonun kullanıldığı ortamlar (otobüs, metro gibi) göz önünde bulundurulmalı, kullanım alışkanlıkları gözden geçirilmelidir.

Hayalet Ekran Montajı

Çoğu gizlilik hayalet ekran telefon ekranından gelen ışığın yalnızca belirli açılardan geçmesine izin veren mikro panjur teknolojisini kullanır. Bazı modeller iki yönlü koruma sağlarken diğerleri dört yönlü filtreleme yapabilir. Bu hayalet ekranda bulunan güvenlik teknolojisi ile ilgilidir. Çift yönlü hayalet ekran koruyucular telefonun dikey konumda görünmesine izin verirken dört yönlü olanlar tüm açılardan güvenlidir. hayalet ekran koruyucu montajı ise oldukça kolaydır ve profesyonel yardım gerektirmez. Tıpkı şeffaf cam koruyucular gibi uygulama talimatları bulunan bu ürünler kendiliğinden yapışkanlı ya da ekranın statiğini kullanarak yapışan modeller olarak ikiye ayrılır. Ancak her ikisi de yönergeler takip edilerek tek seferde kolayca takılabilir. Bu nedenle “Hayalet ekran telefona zarar verir mi?” sorusuna karşılık olarak ekran koruyucular ekstra bir katman görevi gördüğü ve çıkarılabilir olduğu için telefona zarar vermez aksine koruma sağlar.

Hayalet Ekran Fiyatları

Malzeme kalitesi, filtreleme teknolojisi, cam özellikleri ve ekstra işlevlere göre değişen hayalet ekran fiyatları telefon aksesuarları gibi oldukça uygun aralıklarla sunulur. Tıpkı cep telefonu fiyatları gibi marka, model ya da çeşitli koruma özellikleri de fiyat konusunda belirleyici unsurlardır. Ancak oldukça ulaşılabilir aralıklarla listelenen hayalet ekran fiyat seçenekleri her kullanıcıya uyum sağlar. İşlevlerini yerine getiren, telefonun ekranını koruyan ve en önemlisi güvenliği sağlayan hayalet ekran koruyucu yorumları ve incelemeleri seçim konusunda yardımcı bilgiler içerir. Aynı zamanda uygulama konusunda da bu yorumlar oldukça faydalıdır. Yorum ve sık sorulan sorularda merak edilen “Hayalet ekran garantiye girer mi?” sorusunun yanıtı olarak ise koruyucu ekran çıkarılabileceği için garantiyi etkilemeyeceği söylenebilir. Telefonun orijinal hali ile kullanımını etkilemeyen hayalet ekran çeşitlerine sahip olup güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak isterseniz Akakçe sayesinde uygun fiyatlı ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.