Profilo Elektrikli Süpürge

Profilo Elektrikli Süpürge Fiyatları

38 farklı Profilo Elektrikli Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Profilo Elektrikli Süpürgeler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • MarkasıProfilo
  • Güç900 W
  • Güç1000 W
  • Güç2000 W
  • TürüToz Torbalı
  • TürüToz Torbasız
  • Fiyatı0 - 1.000 TL
  • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
  • Ses Seviyesi27 dB
  • Ses Seviyesi63 dB
  • ÖzelliklerHepa Filtreli
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
  • MarkasıProfilo
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriSes SeviyesiEnAğırlıkDerinlikToz KapasitesiBoyKablo UzunluğuGüçSu Haznesi KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (38)

Roborock S5 Max Şarjlı Süpürge Robot Süpürge Buharlı Temizleyici Süpürge Yedek Parça Halı Yıkama Makinesi Fritöz Espresso Makinesi Ütü Philips Elektrikli Süpürge Dyson Elektrikli Süpürge Fantom Elektrikli Süpürge

En Popüler Profilo Elektrikli Süpürgeler

Profilo Elektrikli Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Profilo Elektrikli Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Profilo Elektrikli Süpürge hangileri?

Bugün Akakçe'de 38 farklı model arasında

En çok satan Profilo Elektrikli Süpürge hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Profilo Elektrikli Süpürge:
  1. Profilo PSP312SK 1600 W Toz Torbasız Süpürge
  2. Profilo PSP231SK Ultrago 900 W Toz Torbasız Süpürge
  3. Profilo PSU7POW 850 W Toz Torbalı Süpürge
  4. Profilo PSU7HIJ 600 W Toz Torbalı Süpürge
  5. Profilo PSU5BPOW 850 W Toz Torbalı Süpürge

En Ucuz Profilo Süpürge Fiyatları Akakçe'de!

Daha az emek sarf ederek evlerde hijyen sağlamak isteyenlerin tercihi olan Profilo süpürge fiyatları ile de öncelikli tercih sebebi oluyor. Ekonomik Profilo süpürge fiyatları sayesinde siz de bütçenizi zorlamadan üst düzey teknolojiyi evlerinize taşıyabilirsiniz. Akakçe ayrıcalığıyla piyasada bulunan ve en uygun fiyat seçeneklerine sahip modelleri takip edebilirsiniz. Böylece Profilo süpürge fiyatı uygun olan ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Sizin için akakce.com firmalar tarafından yapılan tüm kampanyaları takip ediyor. Kampanyalar, beğendiğiniz süpürge modelini piyasaya nazaran çok daha uygun fiyatlar üzerinden satın almanıza zemin hazırlıyor. Aynı platformda birden fazla satıcı firmanın süpürgeleri bir arada görerek hem fiyat hem de performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Profilo süpürge fiyatı sizin için uygun olan seçeneği sağlayan satıcı ile iletişime geçerek süpürgenin siparişini hızlı bir biçimde verebilirsiniz.

Profilo Süpürge Modelleri

Ev temizliğini daha kolay ve pratik bir hale getirmeyi amaçlayan Profilo süpürge modelleri, torbalı ve torbasız seçenekleri ile ihtiyaçlara cevap veriyor. Toz torbasına sahip modeller konforlu bir temizlik olanağı sunuyor. Her daim kullanıma hazır bir seçenekten yana tercihini kullanmak isteyenlerin gözdesi olan modeller iyi bir emiş gücüne sahip. Torbalı Profilo süpürge modelleri, ferah ve temiz bir ortam sağlamanızı kolaylaştırıyor. Toz torbalarının, toz toplama kapasitesi fazlasıyla yüksek olduğundan sık sık torba değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz. Böylece zaman ve torba kullanımı açısından önemli bir avantaj kazanıyorsunuz. Watt aralığı yüksek olan süpürgeler iyi bir temizlik performansı sağlıyor. Ev temizliklerinde işinizi kolaylaştıran Profilo süpürge modelleri, gelişmiş teknolojiden yararlanılarak tasarlandığı için gözle göremeyeceğiniz tozları dahi tutabiliyor. En ucuz toz torbalı süpürge modelleri akakce.com güvencesi ile beğeninize sunuluyor.
Ürün grubunda toz torbalı seçenekler kadar toz torbasız alternatif modeller de dikkat çekiyor. Toz torbası ile uğraşmak istemeyenlerin tercihi olan modellerde özel bir toz haznesi bulunuyor. Haznenin geniş iç hacmi sayesinde uzun aralıklar ile haznede biriken tozu boşaltmanız yeterli olacaktır. Her seferinde toz torbası satın alma sorununu ortadan kaldıran süpürgelerin haznesi genellikle şeffaf bir yapıya sahiptir. Böylece haznenin dolup dolmadığını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Süpürgelerde bulunan teleskopik boru ise uzak mesafelere, koltuk ya da yatak altlarına rahat ulaşım imkanı veriyor. Ergonomik tasarımları sayesinde kolaylıkla taşınabilen ürünler, dikey ya da yatay duruşları ile her ortama rahatça sığabiliyor. Hortumlarının 360 derece dönebiliyor olması ise temizlik esnasında hareket alanınızı önemli ölçüde genişletiyor. Ürün grubunda halı yıkama özelliği olan ve sulu temizlik yapan modeller de kendine yer buluyor. Tercih ettiğiniz modele göre toz çekiş kademesini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde ses aralığı son derece düşük desibellerde olduğu için geç saatlerde dahi süpürgeyi açmak zorunda kaldığınızda çevrenizdekileri rahatsız etmezsiniz. Özelliklerdeki çeşitlilik gibi tasarımlarda ve renklerde de geniş alternatifleri bulabileceğiniz bir ürün grubu sizi bekliyor.

Profilo Süpürge Yorumları

Kompakt ergonomik yapısı ve hafifliği sayesinde her yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz süpürgeler, farklı ihtiyaçları karşılayabilecek teknik özelliklerle tasarlanıyor. Marka, teknik detaylarının yanı sıra tasarım bakımından da farkını ortaya koyuyor. Profilo süpürgeleriyle ilk kez tanışacaksanız ve zengin model seçenekleri arasında tereddütte kaldıysanız yorumlara göz atabilirsiniz. Profilo süpürge yorumları, sizlere bir yol gösterici niteliği taşıyor. Siz de Profilo süpürge yorumları sayesinde ürünü satın alarak kullanan alıcıların değerlendirmelerini görebilirsiniz. Profilo süpürge yorumları ile satın almak istediğiniz ürünün kullanımı sırasında gösterdiği performansı ürünü deneyimleyen kullanıcılardan öğrenebilirsiniz. Yorumlar sizin için bir referans oluştursa da tüm görüşlerin kişisel deneyim olduğunu dikkate alarak tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Profilo Süpürge Torbası Nasıl Takılır?

Toz torbası bulunan modellerde belli aralıklar ile torba değişikliği yapmanız gerekiyor. Çünkü torbanın dolu olması süpürgenin emiş gücünü, buna bağlı olarak da verimliliğini düşürüyor. Her kullanımda yüksek bir performans elde etmek için torba değişikliğine özen göstermek gerekiyor. Peki Profilo süpürge torbası nasıl takılır? Değişim işlemini yapmak için öncelikle dolu olan torbayı çıkarmak gerekir ve kullandığınız modelle uyumlu bir yedek torba temin etmek gerekiyor. Torba haznesinin bulunduğu kapağı açarak torbayı çıkarmalısınız. Yeni torbanın ağzını süpürge hortumunun geldiği bağlantı noktasına yerleştirmelisiniz. Zaten bu noktada torbanın ağzını takabileceğiniz bir mekanizma bulunuyor. Sizin yapmanız gereken tek şey torbayı bu mekanizmaya doğru bir biçimde oturtmak oluyor. Pek çok modelde torba değişikliği bu şekilde olsa da bazen tasarımdan kaynaklı değişiklikler de oluşabiliyor. Cihazla birlikte gelen kullanma kılavuzunda cihaza uygun torbalar ile torbaların doğru takılış biçimleri adım adım anlatılıyor. Torbayı takmadan önce kılavuzu detaylı bir şekilde incelemeniz bu noktada epey faydalı olacaktır. Toz torbasız süpürge için ise sadece toz haznesini boşaltıp hazneyi yeniden yerine takmanız yeterli.

Profilo Süpürge İndirimleri

Markanın sunduğu gelişmiş teknolojiden yararlanmak adına yüksek fiyatlar size engel olmayacaktır! Hatta satıcı firmaların belli aralıklar ile yaptığı Profilo süpürge indirimleri sayesinde aynı ürünü piyasanın çok daha altında fiyatlarla satın alabilirsiniz. Alışverişin en ideal yolu olan akakce.com, firmaların yaptığı indirimleri sizin için sene boyunca yakından takip ediyor. Siz de akakce.com platformunu sık sık ziyaret ederek beğendiğiniz modellerin indirimlerini güncel şekilde takip edebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan süpürge için ayırdığınız bütçenin altında bir alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Profilo süpürge indirimleri ve kampanyaları yılın belli dönemlerinde kısa süreliğine geçerlidir. Bu anlamda indirim dönemlerini yakalayarak bütçenizi de koruyabilirsiniz.