Philips Marathon

Philips Marathon Fiyatları

87 farklı Philips Marathon için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriPhilips Marathon
 • Güç900 W
 • Güç1000 W
 • Güç2000 W
 • TürüToz Torbalı
 • TürüToz Torbasız
 • Fiyatı0 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Ses Seviyesi27 dB
 • Ses Seviyesi63 dB
 • ÖzelliklerHepa Filtreli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • SeriPhilips Marathon
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriSes SeviyesiEnAğırlıkDerinlikToz KapasitesiBoyKablo UzunluğuGüçSu Haznesi KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (87)

Fritöz Yorumları Toz Torbasız Süpürge 2000 Watt Elektrikli Süpürge Philips Toz Torbasız Süpürge Bosch Toz Torbasız Süpürge 1000 W Elektrikli Süpürge 900 Watt Elektrikli Süpürge Arçelik Toz Torbasız Süpürge Philips Toz Torbalı Süpürge Fakir Toz Torbasız Süpürge Samsung Toz Torbasız Süpürge Arnica Toz Torbasız Süpürge

En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Süpürgeler

Philips Marathon Sıkça Sorulan Sorular

Philips Marathon Elektrikli Süpürge

Temizlik, pek çok kişi için oldukça önemli bir konudur. Temiz ve hijyenik ortamlarda bulunmak isteyenler, çeşitli ekipmanlar kullanır. Genel olarak toz çekici özelliğiyle bilinen Philips Marathon süpürge, evlerin birçoğunda karşınıza çıkar. Teknolojik gelişmeler sayesinde hayatınıza giren bu ürünlerden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Her tür zeminde işlevlerini gerçekleştirmeye devam eden bu cihazlar, temizlik denildiğinde hemen akla gelir. Evden ofise geniş kullanım alanı ile dikkat çeken bu ürünler, kapalı ortam temizliğinde önemli bir görev üstlenir. Yıllardan beri evlerin temizliğini sağlayan bu modeller, teknolojiyle birlikte her sene biraz daha değişir ve gelişir. Pratik ve etkili temizliğin vazgeçilmezi haline gelen bu parçalar ile hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Elektronik ev aletleri piyasasında adından sıklıkla söz ettiren bu modeller, ev işlerinde en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Yüzey türünden etkilenmeden başarılı bir temizlik yapan bu ürünler, pek çok açıdan hayatınızı kolaylaştırır. Özellikle evcil hayvan sahibiyseniz kaliteli olan bu cihazları güvenle eviniz için kullanabilirsiniz. Kedi ya da köpeklerin döktüğü tüyler, ev içerisinde istenmeyen kirli bir görüntüye neden olabilir. Bu sebeple Philips Marathon çeşitleri ile ev temizliği rutini oluşturmanız önerilir. Sessiz ve hafif olması ile dikkat çeken ürünler, kullanıcılara pratik bir kullanım imkanı sunmayı hedefler. Aleti her çalıştırdığınızda kalitesini kolaylıkla hissedebilirsiniz.

Philips Marathon Elektrikli Süpürge Modelleri

Philips Marathon modelleri, kullanıcıların ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilir. Her biri birbirinden farklı özellikler taşıyan bu modeller, temizlik konusunda kullanıcılara yardımcı olur. Modelleri geniş ürün yelpazesinde görebilirsiniz. Çok sayıda modeli aynı anda görmenizi sağlayan ürün yelpazesi ile kısa sürede alışverişinizi tamamlamanız mümkündür. Philips Marathon elektrikli süpürge, gelişmiş özellikleriyle herkesin beğenisini kazanır. Tüm zeminlerde her türlü toza karşı kusursuz temizlik sunan bu ürünler, çok yönlü kullanım seçeneğini sizler ile buluşturur. Yüksek performansa sahip olan bu modeller, yıllar geçse de ilk günkü kalitesini korumayı başarır. Gizli tozların görünür hale gelmesinde görev alan Philips Marathon ışıklı bir tasarıma sahiptir. Yumuşak ve sert zeminlerde aynı performansı gösteren bu cihazlar aracılığıyla evde derinlemesine bir temizlik yapabilirsiniz. Süpürge başlığında 3’lü ışıklandırmanın göze çarptığı Philips Marathon ledli dizaynıyla dikkat çeker. Gözle görülemeyen küçük toz ve kirlerin fark edilmesine olanak tanıyan bu modeller, tozların tamamını ortadan kaldırır. Yeni nesil teknolojilerin ön plana çıktığı Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge, kullanıcıların beklentilerini tam anlamıyla karşılar. Tüy, kıl ve saçları kolayca toplayan bu ürünler; akıllı teknolojiler ile donatılır. Bu sayede pek çok yeniliğe bu modeller yardımıyla ulaşabilirsiniz. Temiz hava filtre sistemi, PowerCyclone 8 teknolojisi, yenilikçi NanoClean teknolojisi ve CarpetClean başlık; parçanın gelişmiş bir yapıya sahip olmasını sağlar. Bu gelişmiş özelliklerin yıllarca devam edebilmesi için ürünlere dikkatli ve düzenli bakım yapılması önerilir.

Philips Marathon Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Philips Marathon elektrik süpürgesi almak isteyenler ancak bir türlü karar veremeyenler, model çeşitliliğine göz atabilir. Philips Marathon yeni model seçenekleri ile gelişmiş özelliklere sahip olan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Ev aleti alırken dış tasarımına özen gösterenler Philips Marathon kırmızı, mor, gri, mavi, yeşil gibi farklı renk tonlarındaki modellere yönelebilir. Canlı ve parlak renklerin hakim olduğu bu cihazlar, pratikliğinin yanı sıra şık tasarımıyla da ön plana çıkar. Bir yandan ev temizliğinde yardımınıza koşan bu ürünler, diğer yandan ev dekorasyonunuza uyum sağlar. Kullandığınız Philips kahve makinesi, ütü ve dikiş makinesi gibi diğer küçük ev aletlerine ayak uyduran Philips Marathon elektrik süpürgeleri; evinizdeki yerini uzun süre korur. Philips Marathon sessiz süpürge seçeneklerinden güvenle yararlanabilirsiniz. Özellikle kalabalık evde yaşayanlar ve yüksek sesten rahatsız olanlar, sessiz modeller sayesinde temizlikte aradığı konfora kavuşur. Philips Marathon en çok tutulan modeli sorulduğunda cevap olarak söylenebilecek sessiz aletler, pek çok evin baş köşesinde yerini alır. Kalitesiyle kendini kanıtlayan Philips marathon hangisi daha kullanışlı diye merak ediyorsanız geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz.

Philips Marathon Elektrikli Süpürge Seçenekleri

Philips Marathon süpürge modelleri, kullanıcıların ihtiyacını gidermeyi amaçlar. Model incelemesi yaparken ilk olarak Philips Marathon kaç watt gücündeki seçenekleri kullanıcıya sunar diye bakmak gerekir. Toz emiş gücünde önemli bir etkisi bulunan motor watt gücü, ürünlerin değerlendirilmesinde dikkate alınır. Philips Marathon 900 watt, 2200 watt; en çok tercih edilen parçalar arasında kabul görür. Motor wattlarına göre Philips Marathon karşılaştırma yaparak size ve uygun modeli kısa sürede tespit edebilirsiniz. Philips Marathon en son model seçenekleri araştırdığınızda birbirinden farklı nitelikler taşıyan ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Philips Marathon eski modelleri de yeni sezon parçaları kadar kaliteli ve kullanışlıdır. Bu sebeple hem eski hem de yeni modellerin pek çok kullanıcı tarafından önerildiğini görmek mümkündür. Philips Marathon toz torbalı ürünlerin aksine elektrikli bir çalışma sistemine sahiptir. Toz haznesi ve HEPA filtresinin bulunduğu Philips Marathon torbasız elektrikli süpürge, son yılların sevilen modellerindendir. Teknolojik yönünün öne çıktığı Philips Marathon serisi ile ev temizliğini kolaylaştırabilirsiniz.

Philips Marathon Elektrikli Süpürge Önerileri

Philips Marathon elektrik süpürgesi tavsiyesi, alışveriş sürecinde son derece faydalı olur. Farklı açılardan değerlendirilen ürünler arasından kriterlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Kullanışlı tasarımıyla göze çarpan Philips Marathon dikey süpürge, günlük kullanım için uygundur. Şarj edilerek çalıştırılan bu ürünler, kablosuz dizaynı sayesinde hareket alanınızı kısıtlamaz. Temizliği eğlenceli hale getiren Philips Marathon özellikleri ile ön plana çıkar. Esnek ana başlığın yer aldığı bu cihazlar, temizliğe özgürlük katar. Uzun ömürlü kullanım sağlayan bu ürünler, alışveriş derdine de son verir. Yıllar boyu ilk günkü performansını sergilemeyi sürdüren bu modeller sayesinde yeni ürün arayışına girmeniz gerekmez. Koltuk altlarındaki tozları dahi ustaca toplayan bu cihazlar, torbasız tasarıma sahiptir. Bu nedenle kullanımı da oldukça kolaydır. Her sene yenilenen ve geliştirilen elektrikli süpürge modelleri, dönemin teknolojisine ayak uydurmayı başarır. Tek geçişte dahi çevredeki tüm tozları yakalayan bu ürünler, üstün teknolojiler ile donatılır. Her biri kalitesi ve kullanışlılığıyla fark yaratan bu cihazlara evinizde yer verebilirsiniz.

Akakçe’de Bulunan Philips Marathon Elektrikli Süpürge Fiyatları

Özellikleri sayesinde oldukça beğenilen Philips Marathon elektrikli süpürge fiyatı ile herkesin memnuniyetini kazanır. Halı yıkama makinesi, buharlı temizleyici ve Philips şarjlı süpürge fiyatları gibi Philips Marathon fiyatları da Akakçe aracılığıyla gözler önüne serilir. Düşükten yükseğe seçeneklerin yer aldığı Philips Marathon fiyat listesi ile beğendiğiniz ürüne uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Farklı bütçeler göz önünde bulundurularak geniş tutulan fiyat aralığı, modellerin her kesimden alıcıya ulaşmasına aracılık eder. Ürünlerin modeli, kalitesi, dayanıklılığı, boyutu ve teknolojik özellikleri; fiyatlandırma sırasında değerlendirilen kriterlerdir. Bu kriterlerin ne kadarı karşılanıyorsa ürünlerin fiyatı da aynı oranda değişir. Modeller ile ilgili gözden kaçan detaylara Philips Marathon elektrik süpürgesi yorumlar bölümünden ulaşabilirsiniz. Parçaları daha önceden kullanan ya da halen kullanmaya devam eden kişilerin paylaştığı yorumlar, alışveriş sürecinde alıcılar için yol gösterici olur. Size en uygun Philips Marathon modellerini kullanıcı yorumları ile kolayca belirlemeniz mümkündür. Philips Marathon en ucuz hangi fiyata satılıyor sorusunun cevabını Akakçe aracılığıyla hemen öğrenebilirsiniz.