Fırın Tepsisi

Fırın Tepsisi Fiyatları

2.407 farklı Fırın Tepsisi için fiyatlar listeleniyor.

Paşabahçe Fırın Tepsisi Silverline Fırın Tepsisi Alev Fırın Tepsisi Simfer Fırın Tepsisi OMS Fırın Tepsisi Cemile Fırın Tepsisi

Aktüel Broşürlerden Fırın Tepsileri

  • Paşabahçe 59314 Kare Borcam 4100 ccHakmar Express
  • Paşabahçe Borcam Kare Borcam Tepsi 4100 ccBim
  • Paşabahçe Oval Borcam Seti 2'liBim
  • Paşabahçe Borcam Kase 1900 ccBim
  • Paşabahçe Borcam Plastik Kapaklı Kare Borcam 1950 ccA101
  • Paşabahçe Borcam Plastik Kapaklı Kare Borcam 3200 ccA101
  • Paşabahçe Borcam Kare Borcam Tepsi 1950 ccA101
  • Paşabahçe Borcam Maxi ÇeşitleriCarrefourSA
  • Benante Dikdörtgen Tepsi 40x25 cmBim

Fiyatı Düşen Fırın TepsileriTümü

Marka AlüminyumEmayePorselen

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler Malzeme Türü Ölçü Parça Sayısı Seri Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Dikdörtgen BorcamÇaydanlıkSahanKek KalıbıMoka PotDüdüklü Tencere LastiğiÇay ve Kahve AksesuarıFrench PressCezvePaşabahçe Fırın TepsisiSilverline Fırın TepsisiAlev Fırın Tepsisi

En Çok İlgi Gören Fırın Tepsileri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Fırın Tepsisi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Fırın Tepsisi

Sevdikleriniz ve kendiniz için enfes yemekler hazırlamak için mutfakta farklı pişirme yöntemleri kullanabilirsiniz. Ocak yemeklerinin dışında fırın yemekleri de oldukça lezzetli ve sağlıklı tariflerdir. Fırın yemeklerini yapmayı kolaylaştıran gereçlerden biri de fırın tepsisi çeşitleridir. Fırın tepsileri fırın içerisinde pişirilmek istenilen yiyeceklerin eşit bir şekilde ısınmasını ve direkt olarak fırın sıcaklığına maruz kalmamasını sağlar. Hem sağlığınız için hem de yaptığınız tariflerin en iyi şekilde yapabilmeniz için bu önemli bir noktadır. Fırın tepsileriyle börek, ekmek, çörek, kek, poğaça gibi hamur işleri ve çeşitli yemekler pişirebilirsiniz. Fırın tepsileri krom, cam, granit, emaye gibi materyallerden üretilir. Farklı yemek çeşitleri için farklı materyallerden üretilen tepsileri kullanabilirsiniz. Ev içerisinde bulunan ve iş yerlerine nazaran çok daha küçük boyutlardaki fırınlar için ve işyerleri için üretilen endüstriyel fırın tepsisi çeşitlerini akakce.com’da bulabilirsiniz. Siz de Paşabahçe fırın tepsisi çeşitleri ve diğer markaların modelleri arasında inceleme yaparak ihtiyacınız olan fırın tepsilerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Fırın Tepsisi Çeşitleri

Farklı fırın modellerine göre çeşitli fırın tepsileri üretilirken beraberinde farklı malzemeler kullanılır. Bu nedenle fırın tepsisi modelleri farklı boyutlarda, şekillerde ve ısıya dayanıklı materyallerden üretilir. Sevdiğiniz yemekleri ve hamur işlerini pişirebileceğiniz cam fırın tepsisi çeşitleri sıklıkla tercih edilen modellerdir. Cam fırın tepsilerine aynı zamanda borcam adı verilir. Borcam mutfakta hayat kurtaran, pratik tepsilerden biridir. Borcam tepsiler aynı zamanda ev hediyesi olarak da oldukça hoş ve kullanışlı bir hediyedir. Cam tepsilerin dışında seramik, porselen, granit ve demir döküm tepsiler de satışa sunulur. Granit fırın tepsisi çeşitleri genel olarak oval ve kare biçimde üretilir. Et ve balık yemekleri için oldukça ideal olan granit kare fırın tepsisi çeşitleri sayesinde et ve balık ürünlerini homojen ve iyi bir şekilde pişirebilirsiniz. Dikdörtgen fırın tepsisi çeşitleri ise daha çok kek pişirmek için oldukça idealdir. Yuvarlak fırın tepsisi çeşitleri akşam yemekleri hazırlamak için sıklıkla kullanılır. Yuvarlak tepsi modelleri kenarlarında kulplar bulunur. Bu sayede tepsiyi fırına koyarken ve servis ederken rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Çelik fırın tepsisi çeşitleri paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu sayede parlaklıklarını hiçbir zaman kaybetmezler. Dış yüzeylerinde kaliteli materyalden üretilen çelik tepsiler klasik yemeklerde ve hamur işlerinde kullanışlı bir modeldir. Düz tepsi modelleri çeşitli fırın kaplarıyla birlikte kullanılabilir. Emaye fırın tepsisi modelleri ise yüksek sıcaklığa dayanıklı olmaları sayesinde yüksek dereceli ısılarda kullanılabilir. Fırın tepsisi modelleri fırın kağıdıyla birlikte ya da tepsi tabanına yağ sürülerek kullanılır. Aksi takdirde yemekler tepsiye yapışabilir. Yapışan yemek kalıntılarını tepsiden çıkarma işlemi sırasında tepsi tabanına zarar verebilirsiniz. Fırın kağıdı ya da yağ kullanmak istemiyorsanız yapışmaz fırın tepsisi modellerini tercih edebilirsiniz. Fırın tepsilerini uzun yıllar kullanabilirsiniz ancak lezzetli yemekler için fırın tepsileriniz eskidiği zaman değiştirilmesi gerekir.

Fırın Tepsisi Temizliği Nasıl Yapılır?

Fırın tepsisi doğru kullanıldığı takdirde uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde kullanılabilir. Fırın içerisinde unutulmasını ve yemek yapılırken yakılmadığı sürece herhangi bir yıpranma söz konusu olmaz. Fırın içerisinde 180-250 dereceye kadar ısılara dayanabilir özellikteki fırın tepsilerinde ısı kaynaklı bir deforme oluşmaz. Fırın tepsisi temizlenmesi zor gelen mutfak gereçlerindendir. Yemek kalıntıları, yağlar gibi çıkarması zorlu lekeleri temizleyebilmek için pratik yöntemler vardır. Zorlu lekeler için özel yağ sökücüler kullanabilirsiniz. Yağ sökücü deterjanlar fırın tepsisi üzerinde yer alan lekeleri yumuşatır. Kimyasal herhangi bir ürün kullanmak istemediğinizde ise sıcak, kaynar su tepsi içerisinde bekletilebilir. Aynı yağ sökücüler gibi tepsi üzerinde yer alan lekeleri yumuşatır. Ardından genel olarak kullandığınız bulaşık deterjanı ve süngeri ile temizleyebilirsiniz. Tepsiyi temizlerken fazla sert ovalamamalı ve tepsi tabanında çizikler oluşmaması için özen göstermelisiniz. Çelik, granit ve krom fırın tepsisi çeşitlerinde temizlik sırasında çizilmelere dikkat edebilirsiniz. Çelik, granit, krom, demirdöküm fırın tepsisi çeşitleri dışında yer alan cam ve porselen fırın tepsisi çeşitleri diğer modeller gibi aşırı yüksek derece ısılara maruz bırakılmamalıdır. Çatlama ve patlama gibi riskler göz önüne alınarak kullanılmalıdır.

İster Hediyelik İster Evde Kullanım İçin Uygun Fırın Tepsisi Modelleri Akakçe’de

Fırın tepsisi satın al işlemini gerçekleştirmeden önce dikkat etmeniz gereken çeşitli noktalar vardır. Öncelikli olarak sahip olduğunuz fırının ölçüleri ile fırın tepsisi ölçülerinin uyumlu olması gerekir. Örneğin 40 cm fırın tepsisi çeşitlerini standart fırın modellerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mini fırınlar için ise mini fırın tepsisi çeşitlerini satın alabilirsiniz. Standart fırın tepsilerinin dışında kapaklı fırın tepsisi modelleri sayesinde et, balık ve sebze yemeklerinde yiyecekler aynı zamanda kendi buharı ile suyunu salarak pişer. Granit, emaye, porselen, cam, demirdöküm gibi farklı materyallerden üretilen fırın tepsileri arasında pişirmek istediğiniz tarifler için tercih yapabilirsiniz. Cam ve porselen fırın tepsileri ile daha çok tatlı çeşitlerini pişirebilirsiniz. Daha önce pişirilen yemekleri ısıtabilirsiniz. Granit, çelik ve mayo gibi materyallerden üretilen fırın tepsileri ise yüksek ısılara karşı dayanıklıdır. Bu nedenle birçok farklı yemek çeşitlerini rahatça pişirebilirsiniz. Fırın tepsisi nerede satılır sorusunun cevabı ise çok basittir. En kaliteli ve uygun fiyatlı fırın tepsileri için sayfamızı ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Fırın Tepsisi Fiyatları

Fırın tepsisi fiyatları ürünlerin modellerine ve üretilen materyallerine göre değişiklik gösterir. Örneğin demirdöküm tepsiler fiyat açısından diğer tepsilerden farklıdır. Aynı şekilde kapalı tepsiler gibi farklı tepsi modellerinin fiyatları da diğerlerinden farklıdır. Genel olarak fırınlar içerisinde standart en az iki tane fırın tepsisi yer alır. Herhangi bir yıpranma ya da yetersizlik söz konusu olduğunda ekstra fırın tepsisi satın alabilirsiniz. Fırınlar ile birlikte gelen fırın tepsileri genel olarak çelik ya da emaye malzemeden yapılan tepsilerdir. Et ve balık gibi ürünler pişirmek için ekstra granit fırın tepsileri satın alabilirsiniz. Fırınınızın aynı anda maksimum kaç tane fırın tepsisi taşıyabildiğine göre farklı sayılarda fırın tepsileri satın alabilirsiniz. Cam, borcum fırın tepsileri set halinde ya da tekli şekilde satışa sunulur. Set halinde satılan tepsiler tekli satışlardan çok daha avantajlı fiyatlara sahiptir.

Fırın Tepsisi Kampanyaları

Sahip olduğunuz fırının cinsine ve boyutlarına uygun olarak çeşitli fırın tepsileri üretilir. Siz de fırınınıza uygun bir fırın tepsisi satın alarak fırın yemekleri yapmaya başlayabilirsiniz. Ankastre fırın modelleri, davul fırın modelleri gibi çeşitli fırın türleri vardır. Her fırın türüne özel olarak farklı boyutlarda ve şekillerde tepsiler üretilir. Black Friday ve Efsane Cuma 2020 gibi küresel çapta ve yılın belirli dönemlerinde düzenlenen çeşitli kampanyalar vardır. Bu kampanyalara mutfak gereçleri ve fırın tepsisi çeşitleri de dahildir. Avantajlı fiyatları kaçırmamak için kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünleri satın almadan önce ürünlerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz filtreleme özelliğini kullanarak maksimum ve minimum fiyat aralığını belirleyebilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun olan fırın tepsisi çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz. İster dostlarınıza hediye ister evde kullanım için fırın tepsisi modellerini güvenle satın alabilirsiniz.