Depend Hasta Bezi

Depend Hasta Bezi Fiyatları

135 farklı Depend Hasta Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Canped Hasta Bezi Actual Hasta Bezi Sleepy Hasta Bezi Evony Hasta Bezi Giggles Hasta Bezi Depend Hasta Bezi

adet En Ucuz Depend Hasta BezleriTümü

Fiyatı Düşen Depend Hasta Bezleri

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Ekstra Büyük BoyBüyük BoyOrta BoyKüçük BoyErkekKadın100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüMesane PediSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Depend Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Depend Beden Türü Cinsiyet SatıcıToplam 66 satıcı. Ürün Puanı

Smart Nebulizatör

En Popüler Depend Hasta Bezleri

Depend Hasta Bezi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Depend Hasta Bezi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Depend Hasta Bezi hangileri?

Bugün Akakçe'de 135 farklı model arasında

adet en ucuz Depend Hasta Bezi hangileri?

En çok satan Depend Hasta Bezi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Depend Hasta Bezi:
  1. Depend Büyük Boy (L) 9'lu Kadın Emici Külot
  2. Depend Orta Boy (M) 10'lu Kadın Emici Külot
  3. Depend Ekstra Büyük Boy (XL) 9'lu Kadın Emici Külot
  4. Depend Ekstra Büyük Boy (XL) 30'lu Kadın Emici Külot
  5. Depend Emici Külot Kadın Büyük

Depend Hasta Bezi

Çeşitli ameliyatlardan sonra, yaşlılık ve sakatlık durumlarında idrar kaçırma sorunları görülebilir. Yatağa bağlı hastalar için de tuvalete gitmek zahmetli bir iş olabilir. Hasta bezleri bel bantlı, bel bantsız ve külot şeklinde karşınıza çıkar. İlk kez 1984 yılında piyasaya sürülen Depend yetişkinlere yönelik tek kullanımlık iç giyim ürünleri ve hasta bezleri tasarlar. Konforlu bir kullanım imkanı sunan Depend hasta bezi çeşitleri ilk olarak yaşlı yetişkinler için ortaya çıkar. Zamanla idrar kaçırma sorunu yaşayan her yaştan insana çözüm sunar. Tek kullanımlık bezler, idrar kaçırma veya ameliyat sonrası ihtiyaçlar nedeniyle emici iç çamaşırına ihtiyaç duyan her yaştan kişi tarafından kullanılabilir. Depend külot hasta bezi kolay giyilip çıkarılan bir üründür. İnce yapısı sayesinde kıyafetlerin altından görünmez. Hasta bezi seçimi söz konusu olduğunda doğru bedeni seçmek oldukça önemlidir. Depend emici külot orta boy, büyük boy gibi seçeneklere sahiptir. Zayıf ve minyon hatlara sahip olanlar için orta boylu ürünler idealdir. Daha kilolu hastalar için Depend emici külot L beden çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hasta bezi Depend çeşitleri ihtiyaç duyulan her an kullanılmaya uygundur.

Depend Hasta Bezi Özellikleri

Depend emici külot çeşitleri kaliteli malzemelerle üretilir. Pişik, kaşıntı, tahriş gibi sorunlara yol açmaz. Yetişkin bezleri ve hijyenik ped çeşitlerini seçerken emicilik düzeyinin yüksek olmasına dikkat etmek gerekir. Depend yetişkin bezi sayesinde istemsiz idrar kaçırma durumlarına karşı yüksek koruma elde edebilirsiniz. Yenilikçi ve gelişmiş üretim teknolojileri ile tasarlanan hasta külodu Depend elastik bel bölümlerine sahiptir. Islaklığı hissettirmeyen yüzeyi gün boyu konforlu hissetmenizi sağlar. İdrarınızı tutamama sorunu yaşıyorsanız uzun seyahatlere çıkarken markanın ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Nemli cilt tahrişe, bozulmaya ve bası yaralarının oluşumuna eğilimlidir. Yüksek performanslı yetişkin bezleri daha büyük hacimlerde idrar tutar ve ıslaklığı dışarı vermez. Markanın ürünleri kadın ve erkek anatomisine uygun özellikler taşır. Depend erkek hasta bezi ile kadın ürünleri arasında farklılıklar bulunur. Depend hasta bezi orta boy, büyük boy seçenekleri ile her bedene uygun alternatifler sunar. Sizin ya da hastanızın boy ve kilo oranlarına göre bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Külot biçiminde tasarlananları değiştirmeniz gerektiğinde yanlardan yırtarak çıkarabilirsiniz. Markanın ürünleri hareket halinde olsanız bile maksimum oranda koruma sağlar. Nemlilik hissettirmeyen bezlerle rahat hareket etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Depend Hasta Bezi ile Sızdırmaz Koruma

Daha büyük bir yetişkin bezi veya külotunun daha fazla idrar tutabileceğine dair yaygın inanç doğru değildir. İdrar tutma ürünlerinin büyük miktarda idrarı emmesi ve nötralize etmesi için çok büyük veya hacimli olması gerekmez. Kaliteli ürünler, maksimum sızıntı koruması sağlamak için süper emici polimerlere ve diğer benzersiz tasarım faktörlerine sahiptir. Depend hasta bezleri sızdırmazlık özelliği sayesinde hijyenik bir kullanım imkanı verir. Yatağa bağlı bir hastanız varsa bakımı ve temizliği için markanın ürünlerini kullanabilirsiniz. Bası yaralarını engellemek ve rahat uyumasını sağlamak için de hasta yatağı fiyatları ve modellerine göz atabilirsiniz. Bakterileri nötralize eden bir ürün kullanmak birçok nedenden dolayı önemlidir. Emilmeyen idrar, kolayca idrar yolu enfeksiyonları gibi tıbbi komplikasyonlara yol açabilen bakteri ve diğer organizmalar için ideal bir üreme alanıdır. Depend hasta külodu emicilik bakımından da avantajlıdır. Depend orta boy, büyük boy hasta bezi çeşitlerinden uygun olanları seçerek yüksek emicilik performansı elde edebilirsiniz. Markanın ürünleri idrardaki pH'ı nötralize eder ve bakteri üremesini engeller. Depend yetişkin hasta bezi koku oluşumundan sorumlu bakterileri en başta kontrol ettiği için idrar kokusunu ortadan kaldırır.

Kadın ve Erkeklere Özel Depend Hasta Bezi

Depend emici külot erkek ve kadınlar için özel olarak üretilir. Yüksek sıvı emme kapasitesine sahip ürünleri sık değiştirmenize gerek kalmaz. Markanın ürünleri tek seferde daha fazla idrarı emmer ve nötralize eder. Depent külot bez ile sızdırmaz koruma, bakteri ve koku kontrolü elde edebilirsiniz. Bu sayede yaşam kaliteniz de iyileşebilir. Rahatlık, hasta bezinde mutlaka olması gereken bir özelliktir. Ürün rahatsızlık verirse kızarıklıklar, sıyrıklar ve enfeksiyon gibi başka sorunlar ortaya çıkabilir. Esnek ve kullanımı kolay olan Depend hasta bezi erkek ve kadın kullanıcıların konforu ön planda tutularak üretilir. Esnek bel bantları, kare paça kesimi ve ince dolgu gibi özellikleri sayesinde bez üzerinizde olduğu her an rahat hissedebilirsiniz. Markanın ürün bedenleri her vücut tipine uyum sağlayacak biçimde belirlenir. Gün boyu rahat hareket edebilmek için vücudunuza uygun ürünler seçmeniz gerekir. Depend emici külot lohusa kadınlar için de uygun bir seçimdir. Doğum sonrası kanamalara karşı koruma sağlamak için markanın ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Depend hasta bezi kullananlar ürünlerden duydukları memnuniyeti dile getirirler. Hasta bezi seçiminde kullanıcı yorumlarından yararlanabilirsiniz.

Depend Hasta Bezi Nasıl Üretilir?

Depend külot bez, iki dokunmamış kumaş tabakası arasına sıkıştırılmış bir emici pedden oluşur. Ped, vücut sıvılarını emmek ve tutmak için özel olarak tasarlanır ve dokunmamış kumaş, hasta bezine rahat bir şekil verir. Depend tek kullanımlık külot emici pedin önce vakumla oluşturulduğu, ardından geçirgen bir üst tabakaya ve geçirimsiz bir alt tabakaya bağlandığı çok aşamalı bir işlemle yapılır. Bileşenler, ısı veya ultrasonik titreşimler uygulanarak birbirine kapatılır. Hasta bezinin kenarlarını uygun şekle getirmek için çarşaflara elastik lifler eklenir, böylece bebeğin bacaklarına ve kasıklarına sıkıca oturur. Uygun şekilde takıldığında, geçirgen üst tabakadan geçen ve ped tarafından emilen vücut sıvılarını tutar. Ürünlerin kalitesini kontrol etmek için kullanılan birkaç yöntem vardır ve bunların çoğu ürünün emiciliği ile ilgilidir. Depend hasta alt bezi vücuda tam oturur ve esnektir. Bu ürünü kıyafetlerinizin altına giydiğinizde varlığını hissetmezsiniz. Depend hasta bezi kadın ve erkek kullanıcılar için özel olarak üretilir. Sızdırmazlık özelliğine sahip olan ürünlerle gün boyu kuruluk hissinin tadını çıkarabilirsiniz. Depend külot bez kullananlar ürünlerin yumuşak dokusundan duydukları memnuniyetten söz ederler.

Depend Hasta Bezi Akakçe’de!

Depend emici külot kadın ve erkek anatomisine tam uyum sağlar. Gün boyu kuruluk ve rahatlık hissi veren bu ürünler oldukça kolay bir kullanım imkanına sahiptir. Külot gibi giyebileceğiniz Depend hasta bezi yorumları satın alma aşamasında size yol gösterebilir. Sızıntı problemini ortadan kaldıran bu ürünler hijyen sağlamayı kolaylaştırır. Depend hasta bezi nerede satılır diye düşünenler için birçok cevap bulunur. Markanın ürünlerini online satış imkanlarıyla evinizin konforunda satın alabilirsiniz. Depend hasta bezi en ucuz seçeneklerle karşınıza çıkar. Bütçe dostu emici külotlarla yaşam kalitenizi iyileştirmeniz mümkün hale gelir. Depend emici külot large ve medium beden aralıklarında sunulur. Vücut ölçülerinize uygun ürünlerle yüksek konfor elde edebilirsiniz. Depend hasta bezi fiyatları paket içeriğine göre değişiklik gösterir. 10’lu ve 20’li paketler halinde sunulan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Depend emici külot en ucuz ve en kaliteli seçenekleri kullanıcıları ile buluşturur. Esnek beli ve iç bölümde yer alan kenar bariyerleri sayesinde konforlu bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Depend emici külot fiyat fırsatlarından yararlanarak ürünlere indirimli olarak sahip olabilirsiniz. En ucuz Depend emici külot çeşitlerini Akakçe’den satın alabilirsiniz.