Tena Hasta Bezi

Tena Hasta Bezi Fiyatları

376 farklı Tena Hasta Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Canped Hasta Bezi Actual Hasta Bezi Sleepy Hasta Bezi Evony Hasta Bezi Giggles Hasta Bezi Depend Hasta Bezi

adet En Ucuz Tena Hasta BezleriTümü

Fiyatı Düşen Tena Hasta Bezleri

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Ekstra Büyük BoyBüyük BoyOrta BoyKüçük BoyErkekKadın100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüMesane PediSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Tena Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Tena Beden Türü Cinsiyet SatıcıToplam 66 satıcı. Ürün Puanı

Nimo Buhar MakinesiTena Hasta Temizlik Ürünleri

En Popüler Tena Hasta Bezleri

Tena Hasta Bezi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Tena Hasta Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Tena Hasta Bezi

Tena markası 60 yıldır hijyen ve sağlık üzerine çeşitli ürünler üretir. Marka ürünlerini üretirken insan sağlığının yanı sıra hayvan ve çevre sağlığını da ön planda tutar. Markanın ürünleri kadın ve erkek her yaştan kullanıcıya hitap eden seçeneklere sahiptir. İnsanların sağlıklı dönemleri olduğu kadar hastalık dönemleri de olabilir. Bazı hastalıklar hastayı yataktan kalkamayacak hale getirir. Böylesi durumlarda yatağı korumak için hasta bezi kullanılır. Hasta bezleri sıvı geçirmeme özelliğine sahiptir. Tek kullanımlık olan bu ürünlerin kullanımı da rahattır. Tena markası piyasada hasta bezi üreten markalar arasındadır. Markanın ürünleri tuvalet ihtiyacını karşılamak için yataktan kalkamayan ya da idrar kaçırma sorunu bulunan kişilere uygundur. Tena hasta bezi farklı bedenlere uygun üretilir. Giyim sektöründe olduğu gibi beden skalası kullanıcılara sunulur. Ürünler kolay giyilir ve çıkarılır. Bunun yanı sıra hava alan yapısı sayesinde kullanıcıları rahatsız etmez. Genellikle hasta bezleri külot formunda üretilerek kolay kullanım sunar. Ancak buna ek olarak yatağa çarşaf gibi serilen seçenekler vardır. Tena hasta bezi fiyatları ürün özelliklerine ve ambalaj içeriğine bağlı olarak belirlenir. Markanın ürünleri 30'lu paketler ile satışa sunulur. Birden fazla paketin bir arada yer aldığı setleri inceleyerek beklentinizi karşılayan ürünü satın alabilirsiniz. Markanın ürünlerine ek olarak saç bonesi gibi ihtiyaç duyulan sağlık ve kişisel hijyen ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Tena Hasta Bezi Çeşitleri

Hasta bezleri idrar tutma sorunu yaşayanlarda ve yataktan kalkamayan hastalarda sıklıkla kullanılır. Tena markası hasta bezi çeşitleri ile dikkat çeker. Markanın ürün çeşitliliğini oluşturan ilk konu farklı beden seçenekleridir. Tena hasta bezi L beden ortalama kiloya sahip erkek ve kadın kullanıcılara hitap eder. Tena hasta bezi M beden gibi farklı seçenekler de kullanıcılara sunulur. Hastanın bedenine göre kolayca aranan ürün bulunabilir. Ürünlerin çeşitliliğini sağlayan bir diğer konu ise ürün formudur. Markanın ürünleri arasında külot formunda olan hasta bezlerinin yanı sıra yatak çarşafı üzerine serilen bezler de yer alır. Üretimde kullanılan malzemelerin aynı olduğu bu ürünler yalnızca kullanım açısından farklıdır. Markanın ürünleri sıvı emme kapasitesi açısından da oldukça beğenilir. Sızdırma yapmayan külot modelleri sayesinde hasta tüm günü rahat geçirebilir. Tena hasta bezi fiyatı ürünün özelliğine ve paketine göre değişebilir. Ürünleri inceleyerek bütçenize hitap edeni satın alabilirsiniz.

Tena Hasta Bezi Nasıl Kullanılır?

İdrar kaçırma problemi her yaştan insanın başına gelebilir. Bu tarz hastalıklarda günlük yaşantıdan kopmadan hayata devam edebilmek için bazı ürünler kullanılır. Hasta bezleri idrar kaçırma sorunu yaşayan insanların yaşam standartlarını yükseltir. Yalnızca idrar kaçırma sorunu yaşayan hastalar için değil belirli yaşın üzerinde ve yataktan kalkamayan hastalar için de hasta bezleri kullanılır. Tena markası çeşitli ürünleri kullanıcılara sunar. Markanın ürünleri kullanım açısından kolaydır. Sağlık ürünleri kategorisinde yer alan bezler, iç çamaşırı şeklinde giyilir. Ayağa kalkamayan, bu nedenle zorluk çeken hastalar için bantlı seçenekler de sunulur. Tena hasta alt bezi giydikten sonra üzerine iç çamaşır giyebilirsiniz. Ürünün esnek ve hafif yapısı kullanıcıların rahat etmesini sağlar. Ürünler günlük kullanım içindir ve belirli saatlerde değiştirilmesi hijyen açısından gereklidir. Tena hasta bezi en ucuz fiyat aralıklarına indirim ve kampanya döneminde düşer. Markanın ürünlerini düzenli olarak kullanan kullanıcılar çoklu setler şeklinde satılan paketleri satın alarak uzun süre kullanır.

Tena Hasta Bezi Seçiminde Öne Çıkan Detaylar

Tena markası kullanıcıların beğenisini kazanan hasta bezi çeşitlerini piyasaya sunar. Markanın ürünleri arasından seçim yaparken öne çıkan bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Öncelikle doğru bedende ürünü satın almanız gerekir. Marka ürünleriyle benzer şekilde beden skalasını hasta bezlerine de uygular. Doğru bedende ürünü seçmek rahat kullanım açısından oldukça önemlidir. Olduğunuzdan daha küçük bir bedeni satın alırsanız lastikli yerler vücudunuzu sıkar ve sizi rahatsız eder. Bedeninize büyük gelen hasta bezi ise açık kalan yerlerden kıyafetlere sızma yapabilir. Tena maxi hasta bezi kategorisinde büyük beden kullanıcıların da rahat edebileceği seçenekler yer alır. Tena hasta bezi M ve L bedenleri olduğu gibi small beden de bulunur. Bununla birlikte ürünün kullanım zamanı da dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Marka gece kullanıma uygun seçenekleri de piyasaya sunar. Gece uykusunun bölünmesini engelleyen Tena hasta bezi gece modelleri uzun saatler boyunca sızdırmadan sıvı depolar. Markanın ürünlerini satın alırken ambalaj içerisinde yer alan bez sayısı da göz önüne alınır. Marka sıklıkla 30'lu paketlerle satış yapar. Markanın temiz içerikli ürünlerini inceleyerek beklentilerinizi karşılayan seçeneği satın alabilirsiniz.

Tena Hasta Bezi Özellikleri

İnsanlar hayatın farklı evrelerinde çeşitli hastalıklara yakalanabilir. Genç yaşta bile sıkça görülen idrar kaçırma problemi günlük hayatın kalitesini etkiler. İdrar kaçırma problemi yaşayanlar, yatarak tedavi görenler veya tedavisine ayakta devam edilen kişiler Tena hasta bezi çeşitlerini kullanarak rahat edebilirler. Tena classic hasta bezi hasta yakınları tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler her yaştan ve cinsiyetten kullanıcıya hitap eder. Tena markası beğenilen kalitede ürünleri kullanıcılara sunar. Hasta bezleri çeşitli özelliklere sahiptir. Bezlerin sıvı emme kapasitesi oldukça yüksektir. Bu sayede tüm gün işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Nemli his bırakmayan hasta bezi kullanıcıların beğenisini kazanır. Bunun yanı sıra gece kullanıma uygun daha uzun saatler kuruluk sunan Tena hasta bezi hijyen açısından da tercih edilir. Ürünlerin esnek yapıda olması da beğenilen bir özelliktir. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan lastikli Tena hasta bezleri kullanıcılara sunulur. Tena hasta bezi külot yapısı ile iç çamaşır konforu sunar. Ürünlerin özellikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Tena hasta bezi kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Tena hasta bezi çeşitleri arasından bedeninize uygun doğru modeli seçebilirsiniz.

Tena Hasta Bezi Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

İdrar kaçırma problemi yaşayanlar veya yatakta tedavi gören hastaların rahatlığı açısından Tena hasta bezi tercih edilebilir. Olumsuz durumları ortadan kaldırmak ve yaşam standartlarını normal seviyeye getirmek için markanın ürünleri piyasada yer alır. Tena markası kaliteli hasta bezi seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Markanın ürünleri özelliklerine bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Fiyat üzerinde etkili olan ilk konu ürün ambalajının içerisinde yer alan hasta bezi adetidir. Markanın ürünleri 10'lu, 20'li, 30'lu gibi farklı bez sayısının bir arada yer aldığı kutuları satışa sunar. Markanın ürünlerini düzenli olarak kullanan kullanıcılar çoklu paketleri alarak avantajlı alışveriş yapabilirler. Ürünler emme kapasitesi ve içerik bakımından farklı özelliklere sahip olabilir ve bu durum fiyat üzerinde etkilidir. Fiyat üzerinde etkili bir diğer konu ise ürün bedenidir. Marka büyük beden kullanıcılara uygun ürünler de piyasaya sunar. Tena hasta bezi small bedenden başlar ve artarak devam eder. Tena yetişkin hasta bezi rahatsızlık yaşayan kişiler için hijyen sağlar. Çeşitli rahatsızlıklar yaşayan insanlar alışverişe zaman bulamadıklarında online alışveriş yaparak markanın ürünlerine ulaşabilirler. Akakçe bünyesinde markanın ürünlerini bulundurur. Markanın ürünlerine ek olarak hasta kullanıcılara hitap eden koltuk değneği fiyatları hakkında da fikir edinebilirsiniz. Tena hasta bezi yorumları kullanıcıların erişimine sunulur. Kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilir ve seçiminizi ona göre yapabilirsiniz. Tena hasta alt bezi fiyatları bölümünden ürün fiyatlarını inceleyerek bütçenize hitap edeni satın alabilirsiniz.