Smart Nebulizatör

Smart Nebulizatör Fiyatları

5 farklı Smart Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıSmart
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi45 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSmart
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (5)

Solunum Cihazı Maskesi Triflo Cpap Cihazı Chamber Bipap Cihazı Tansiyon Aleti Ateş Ölçer Termometre Şeker Ölçüm Cihazı Direct Nexus Nebulizatör Nimo Nebulizatör Vzn Nebulizatör

En Popüler Smart Nebulizatörler

Smart Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Smart Nebulizatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Smart Nebulizatör:
 1. Smart Kompresörlü Nebulizatör
 2. Smart Kompresörlü Kapaklı Nebulizatör
 3. Smart Buhar Makinesi Nebülizatör Cihazı Kompresörlü
 4. Smart Compact Nebulizator Kompresorlu
 5. Smart Nebülizatör

Smart Nebulizatör

Smart nebulizatör buharlı ilaç tedavisi sağlayan tıbbi cihazlardan biridir. Smart markası tarafından üretilen cihazlar temel olarak sıvı ilaçları buhar yöntemi ile akciğerlere iletme görevi üstlenir. Akciğer hastalıkları ve astım gibi solunum yolları tedavisine destek olan yüksek performanslı ürünlerdir. Smart nebulizatörler çalışma sistemine göre farklı çeşitler sunarken kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi ihmal etmez. Hava basınçlı ve elektrikli sistemler sayesinde sıvı ilaçları tüketmekte zorlananlar etkili tedavi avantajı elde etme avantajına sahip olabilir. Smart markasının son teknolojiyi dahil ettiği üretim süreci performansı yüksek nebulizatör çeşitlerine ulaşmanızı sağlar. En iyi Smart nebulizatör çeşitleri ile portatif ve kullanım ömrü yüksek cihazlara sahip olmak mümkün hale gelir. Smart nebulizatör modellerini uygun fiyat aralıkları ile beraber incelemek için Akakçe üzerinden karşılaştırmalar yapılabilir.

Smart Nebulizatör Özellikleri Nelerdir?

Nebulizatör Smart markası ile kapsamlı ve etkili sistemler eşliğinde üretilir. Smart nebulizatörler tıbbi cihazlar arasında en çok tercih edilen modelleri sunarken kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eder. Smart nebulizatör çeşitlerinde genel olarak kompresörlü sistem tercih edilir. En etkili çalışma sistemlerinden birini oluşturan kompresör yönteminde sıvı ilacın buharlaşması için sıkıştırılmış hava kullanılır. Smart nebulizatör sistemlerinin alt ve üst kapakları Akrilonitril Bütadien Stiren (ABS) ham maddesinden üretilir. Kalitesiyle öne çıkan ürün tasarımları aynı zamanda sağlıklı kullanım avantajı sunar. İçerisinde yer alan motor takozları ise yanmaz malzeme ile elde edilir. Titreşimi azaltan termoplastik sayesinde güvenli kullanıcı deneyimi geliştirmede başarı sağlanır. Hava basıncı ile çalışan Smart nebulizatör çeşitlerinde minimum basınç seviyesi ise 2.5 bar olarak belirtilir. Performansıyla göze çarpan Smart nebulizatör modelleri buharla tedavi yönteminin en etkili cihazları arasında yer almayı başarır.

Smart nebulizatör tasarımlarının öne çıkan özelliklerinden bir diğeri ses seviyeleri olur. Kullanıcıların rahatsız olmaması için minimum ses seviyesinde üretilen sistemler avantaj sağlar. Bu noktada minimum ses seviyesi değeri 52 dB seviyesinden azdır. Smart nebulizatör çeşitleri sıvı ilaçları partiküllere ayırarak tedavi oluşturmayı hedefler. Farklı tedavilere göre belirlenen partikül büyüklükleri ise optimum düzeydedir. Smart nebulizatör özelliklerinde öne çıkanlardan bir diğeri ilaç kapasiteleri olur. İlaç haznelerinin kapasitelerinde maksimum 6 ml ölçüsü bulmak mümkündür. Böylece uzun süren tedavilerde de etkili kullanıcı deneyimi elde etmek mümkün hale gelir. Farklı yaş gruplarına hitap etmeyi başaran Smart nebulizatör yetişkin ve çocuk maskeleri ile birlikte gelir. Ürünlerin özelliklerini keşfederek size hitap edeni rahatlıkla bulabilir, solunum yolları tedavisinde beklediğiniz performansa sahip cihazı keşfedebilirsiniz.

Smart Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Smart nebulizatör kullanımı oldukça basit yöntemlere sahiptir. Farklı seviyelerden kullanıcılara hitap etmek adına kolay kullanıcı deneyimi geliştirilmesi markanın çok satanlar listesinde yer alma nedenlerinden biri olur. Ev ortamında kullanılabilen cihazlar sayesinde solunum yolu tedavisinde ekstra etkili bir yöntem elde etme avantajına sahip olabilirsiniz. Smart nebulizatörler genel olarak aşağıdaki şekilde kullanılabilir:

Smart nebulizatör solunum yolları hastalıklarında tercih edilen cihazlar geliştirir. Isı pedi çeşitlerinde olduğu gibi tıbbi ürünler arasında yer alması güvenli ve sağlıklı kullanım avantajına sahip olmasına olanak tanır. Çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabilen ürünler çok yönlü yapılarını öne çıkarır. Yetişkinler ve çocukların kullanımında süreç aynı işlese de maske ayrımı yapmak önemlidir. Maskelerin hava geçirmeyen yapıları etkili kullanıcı deneyimi geliştirir. Bu nedenle çocukların çocuk maskesi, yetişkinlerin ise yetişkin maskesi kullanması tavsiye edilir. Kullanım aşamasından sonra cihazları temizlemek sağlık açısından önem teşkil eder. Smart nebulizatör sistemini temizlemek için cihazları prizden çıkararak ilaç haznesini üründen ayırabilirsiniz. Birbirinden kolayca ayrılan parçalar sayesinde kolay temizlik sürecinde bulunmak da mümkün hale gelir.

Öne Çıkan Smart Nebulizatör Kullanım Avantajları

Smart nebulizatör yorumları ürün sistemlerinin kullanım avantajlarına dikkat çeker. Smart nebulizatörler performansı yüksek tıbbi cihazlar arasında yer alır. Baskül modelleri ya da hava makinesi çeşitleri sistemlerine benzer olarak ev ortamlarında kullanılabilir. Ev ortamında doktor yardımı olmadan kullanılabilmeleri ise en büyük avantajlarından biri olur. Portatif sistemlere sahip olan Smart nebulizatör çeşitleri genel olarak solunum yolları tedavisine destek olmayı hedefler. Kronik akciğer hastalıkları, Pnömoni, astım ve kistik fibroz dahil birçok solunum yolu hastalığının tedavisinde hastaları rahatlatan etkilere sahiptir. Sıvı ilaçların daha kolay bir şekilde alınmasına destek olması tedavi sürecine destek olan avantajlarından biri olur. Sessiz çalışma avantajı ise kullanım esnasında ekstra rahatsızlık hissine neden olmaz. Özellikle çocuklarda kullanıldığında korku ya da paniğin önüne geçen çalışma özelliklerine sahiptir.

Smart nebulizatör çeşitlerinin portatif tasarımları istenilen yerde kullanılmalarına olanak tanır. İdeal boyutlarda tasarlanan cihazlar istenilen yere taşınabilir. Tedavi sürecinde bulunduğunuz yer ortamda Smart nebulizatör ile buharlı ilaç alımında bulunmak mümkün hale gelir. Kolay temizlik avantajları ise kullanım sürecini kolaylaştırır. Yanmaz ve titreşim engelleyici malzemelerden üretilen parçalar güvenlik açısından avantaj sağlar. Güvenli kullanımın bir diğer avantajı ise aşırı ısınmaya karşı direnç göstermeleri sayesinde oluşur. Optimum partikül boyutları ile en etkili buharlı ilaç tedavisi uygulaması yapmanıza izin verilir. Sizler de Smart nebulizatör kullanım avantajlarını keşfedebilir, solunum yolları tedavisine destek olan kaliteli cihazlara sahip olabilirsiniz.

En Uygun Smart Nebulizatör Fiyatları

Smart nebulizatörler kolay, sağlıklı ve güvenli kullanıcı deneyimi oluşturan tasarımları ile birçok kullanıcının ilk tercihleri arasında yer alır. Diğer markalar arasında öne çıkma nedenler arasında ise uygun fiyat aralıkları bulunur. Smart nebulizatör fiyat performansıyla dikkat çeken tasarımlar oluşturmayı başarır. Farklı yaş gruplarına hitap eden sistemler çok yönlü yapıları sayesinde çok satanlar listesindeki yerini alır. En ucuz Smart nebulizatör sistemlerini keşfederek solunum yolu tedavisinde ekstra kazançlı cihaz alışverişinde bulunmanız mümkün hale gelir. Markanın yetkili satış mağazaları tarafından sizlere sunulan cihazlar uzun ömürlü yapıları ile sorunsuz kullanım deneyimi geliştirmeyi ihmal etmez. Smart nebulizatör çeşitlerinin fiyat aralıkları bütçe dostu seçenekler oluşturarak ilgili kullanıcılara hitap etmeyi amaçlar. Dönemsel indirimler sayesinde ekstra kazançlı fiyat aralıklarıyla karşılaşmak da mümkündür. Birinci sınıf malzemeden üretilen cihazlar hem performansları hem de uygun fiyat aralıkları ile popüler seçeneklerden biri olmaya devam eder. Smart nebulizatör fiyat aralıklarını incelemek isterseniz ürünlere Akakçe üzerinden göz atabilirsiniz.