Nimo Nebulizatör

Nimo Nebulizatör Fiyatları

25 farklı Nimo Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıNimo
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi45 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıNimo
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (25)

Nimo Solunum Cihazı Maskesi Nimo Tansiyon Aleti Nimo İdrar Torbası

En Popüler Nimo Nebulizatörler

Nimo Nebulizatör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Nimo Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

Nimo Nebulizatör

Çeşitli solunum yolu hastalıklarının tedavi süreçlerinde hastaların daha rahat nefes almasına yardımcı olan Nimo nebulizatör modelleri, kullanıcıların yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunur. Hem çocuklar hem de yetişkinlere uygun tasarımları ile öne çıkan Nimo nebulizatörler, oda nemlendirici cihazlarla aynı çalışma prensibine sahiptir. Ultrasonik ses dalgaları aracılığıyla titreşimler meydana getirerek sıvı ilaçları soğuk buhara dönüştüren Nimo nebulizatör cihazı, basınç kullanarak bu buharın hastaya ulaştırır. Bu noktada cihaza bağlanan bir maskeden faydalanılır. Tamamen taşınabilir tasarımların yanı sıra büyük ilaç tankına sahip taşınamaz modelleri de olan Nimo nebulizatör ürünleri, farklı kapasitelerde su haznelerine sahiptir. Su haznesi kapasitesi, ilaç haznesi kapasitesi, dakikada ürettiği buhar, ses seviyesi gibi özellikler ise Nimo nebulizatör türüne göre değişiklik gösterir. Ulaşılabilir fiyatıyla dikkat çeken Nimo nebulizatör ürünleri hemen her bütçeye uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatlı Nimo nebulizatör Akakçe yardımıyla bulunabilir. Burada fiyat sıralaması yapılır, mümkün olan en bütçe dostu Nimo markalı nebulizatörler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Nimo Nebulizatör Özellikleri Nelerdir?

Başta astım, bronşit, KOAH gibi akciğerleri etkileyen hastalıkların yanı sıra solunum yollarını etkileyen çeşitli alerjilerin tedavi sürecine katkıda bulunması için tasarlanan Nimo nebulizatörler, kompresörlü buhar makinesi olarak da bilinir. Sıvı haldeki ilacı ultrasonik titreşimlere solunabilir hale getiren Nimo nebulizatör ürünleri, yetişkin ve çocuk maskeleri ile birlikte gelir. Söz konusu maskeler, hava hortumu, filtre, ağızlık, burunluk ve ilaç kabı ile birlikte gelir. Basit bir kurulum sürecinin ardından kısa sürede kullanılabilir hale gelen Nimo nebulizatör cihazları genellikle sessiz çalışır. Nimo nebulizatör özellikleri arasında en dikkat çekici olanlardan biri de aerosol akış hızıdır. Dakikada 0.2 ml ila 0.4 ml olan üretim hızı, ilacın etkin bir şekilde buhar haline gelip kullanıcının kolay soluyabileceği hızla çıkışını sağlar. Ürün bazında değişiklik gösterse de ortalama 10 ml kapasiteli hazneye sahip olan başarılı cihazlarda nebulizasyon süresi 2.5 ml ilaç için 5 dakikadır. Öte yandan pek çok nebulizatör Nimo modelin 10 dakikalık çalışmanın ardından otomatik olarak kapanır.

Kompresörlü olduğundan buharın kullanıcıya ulaşmasını sağlayan söz konusu cihazlar, Nimo nebulizatör cihazı kompresörlü buhar makinesi olarak da bilinir. USB uçlu kablo ile direkt priz, powerbank, araba çakmaklığı veya taşınabilir bilgisayara takılarak çalıştırılabilen Nimo nebulizatör cihazları arasında şarj edilebilir bataryaya sahip olanlar da vardır. Bu tarz mobil kullanım olanağı tanıyan nebulizatörler özellikle uzun yolculuklarda, tatillerde ve elektrik enerjisine direkt erişim olmayan alanlarda da tedaviye devam etme imkânı tanır. Bataryalı olan ve taşınabilir olmasıyla öne çıkan söz konusu makineler Nimo mini nebulizatör olarak adlandırılır. Küçük bir çanta içinde taşınabilecek boyutlarda olan bu ürünler, küçük parçalardan meydana gelen setler halinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Nimo nebulizatör cihazları, konsept ve çeşidi fark etmeksizin genel olarak düşük ilaç kalıntısı özelliğine sahip olduğundan

ilacın ziyan olmasına neden olmaz.

Nimo Nebulizatör Modelleri

Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar ve bebekler için de farklı modelleri bulunan Nimo nebulizatörler, uygun kullanıcı profili, çalışma prensibi, kapasitesi ve buhar üretim hızı nedeniyle zengin alternatifler sunar. Nimo nebulizatör modelleri arasında yoğun ilgi görenlerden biri Nimo mini kompresörlü kompak nebulizatör cihazı olarak adlandırılanlardır. Ortalama 5 adet yedek hava filtresi ile gelen bu cihazlarda hem yetişkinler hem de minikleri için maskeler yer alır. Markanın pek çok cihazı gibi taşıma çantasına sahip olan Nimo mini kompresörlü nebulizatör, 2.5 bar basınçla buhar aktarımı gerçekleştirir. Nimo kompresörlü nebulizatör cihazları arasında mini tasarımların yanı sıra standart boyutlarda olanlar da vardır. Su ve ilaç hazne kapasiteleri daha büyük olan bu cihazlar daha çok yaşam alanında kullanıma uygundur. Bununla birlikte genel olarak hafif ve küçük boyutlu olmalarıyla dikkat çeken Nimo nebulizatör ürünleri, seyahat çantasına veya bavula yerleştirilerek farklı yerlere taşınabilir.

Tamamen yerli üretim olmasıyla öne çıkan Nimo nebulizatör seçenekleri arasında insan kulağıyla duyulmayacak kadar düşük çalışma sesine sahip olanlar vardır. Nimo nebulizatör sessiz modellerde çalışma sesi 2.3 dB civarındadır. Sessiz cihazların yanı sıra hafif bir çalışma sesine sahip olan Nimo nebulizatör ürünlerinde ise çalışma sesi 1 metrelik mesafeden 60 dB’den daha az duyulur. Gelişmiş cihazlar arasında yer alan hafif çalışma sesli Nimo Compact nebulizatör ürünlerinde hava çıkış performansı ise dakikada maksimum 6 litre kadardır. Ancak nebulizasyon hızı cihaz üzerinde yer alan tuş sayesinde ayarlanabildiği için kullanıcıların ihtiyaç duyduğu yoğunlukta ilacı soluması mümkündür. Birçok çeşidi bulunan Nimo nebulizatör gereçleri, kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına farklı çözümler sunacak niteliktedir. Dolayısıyla markanın en iyi şeker ölçüm cihazı gibi en iyi Nimo nebulizatör modeli de kişiye göre farklılık gösterebilir.

Nimo Nebulizatör Kullanım Detayları

Oda nemlendirici soğuk buhar makineleri gibi çalıştığı için oldukça kolay bir kullanım süreci sağlayan Nimo nebulizatörler, hemen herkesin faydalanabileceği medikal cihazlardır. Nimo nebulizatör kullananlar tarafından da sıkça ifade edilen bu kolaylık, söz konusu cihazların tek tuşla çalışmaya başlamasından kaynaklanır. “Nimo nebulizatör nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını da içeren Nimo nebulizatör kullanımı ile ilgili bilinmesi gerekenler ise şöyle sıralanır:

Nimo Nebulizatör Fiyatları

Solunum yolu ve akciğer rahatsızlıkları yaşayan kullanıcıların hem tedavi olması hem de rahat solunum yapabilmesi için tasarlanan Nimo nebulizatörler, solunması gereken ilaçları solunabilir hale getirir. Pek çok medikal cihaz gibi uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulan Nimo nebulizatör modelleri, çalışma şekli, buhar üretim kapasitesi, ilaç haznesi büyüklüğü, performans, çalışma modları, bağlantı şekli, batarya kapasitesi ve ek aksesuarları dikkate alınarak fiyatlandırılır. Bu nedenle mini Nimo nebulizatör ve büyük ilaç hazneli Nimo nebulizatör fiyatları farklı düzeylerdedir. Benzer şekilde sessiz Nimo nebulizatör ile çalışma sesi bulunan Nimo nebulizatör arasında az da olsa fiyat farkı bulunur. Nimo nebulizatör fiyat seçenekleri medikal cihaz kampanyaları kapsamında tıpkı tens cihazı fiyatları gibi indirime girer. Dolayısıyla kampanya kapsamında Nimo nebulizatör en ucuz fiyatlarla satın alınabilir. Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için bu tarz bir medical cihaza ihtiyaç duyuyorsanız Akakçe’den yardım alarak en ucuz Nimo kompresörlü nebulizatör cihazı modellerine ulaşabilirsiniz.