Hurç

Hurç Fiyatları

4.332 farklı Hurç için fiyatlar listeleniyor.

Magic Saver Bag Hurç Homebasix Hurç Ocean Home Hurç Nurteks Hurç IKEA Hurç Seryat Hurç

Fiyatı Düşen Hurçlar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Hurçlar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • BoyutBüyük
  • BoyutMega
  • BoyutOrta
  • Adet1'li
  • Adet3'lü
  • Adet5'li
  • Adet6'lı
  • Kapama SeçeneğiFermuarlı
  • TürüVakumlu
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKapama SeçeneğiTipiKelime ile FiltreleTümünü GösterBoyutKumaş TürüÖlçüAdetÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (4.332)

Perde Çarşaf Uyku Seti Banyo Paspası Yolluk Pike Masa Örtüsü Kumaşlar Yatak Odası Çeyiz Seti Magic Saver Bag Hurç Homebasix Hurç Ocean Home Hurç

En Çok Karşılaştırılan Hurçlar

Hurç Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Hurç Sıkça Sorulan Sorular

Hurç

Hurç çeşitli kumaşlardan yapılan ve içerisinde her türlü kıyafet ve tekstili ürününün güvenle muhafaza edildiği fonksiyonel bir eşyadır. Baza altlarında ve dolap üstlerinde konumlandırmaya uygundur. Hurç modelleri ve ölçüleri farklı ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap verecek çeşitlilikte üretilir. Kutu, sandık, bez, pamuklu, vakumlu gibi pek çok alternatifi mevcuttur ve hurç ölçüleri küçük boydan battal boya kadar uzanır. Hangi ürünü seçeceğinize, ürünü kullanacağınız alanın genişliğine ve içinde saklayacağınız eşyaların miktarına göre rahatlıkla karar verebilirsiniz.
Hurç modelleri farkli markalar tarafından üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Canlı, şık ve modaya uygun farklı renk seçenekleri ile fark yaratır. Ürünü tek başına satın alabileceğiniz gibi, kullanışlı hurç seti alternatiflerine de göz atabilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza cevap verecek tüm hurç çeşitleri ve fiyatlarına, Akakçe’nin geniş ürün yelpazesinde yer alan ürünler arasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Hurç Modelleri

Hurç boyutları itibariyle küçük, orta, büyük ve jumbo hurç olarak sınıflandırılabilir. Hurç küçük boy olarak seçildiğinde az miktardaki eşyayı muhafaza etmenize yararken, hurç büyük boy olarak seçildiğinde tüm mevsimlik kıyafetleriniz içine sığabilir. 100x50x50 hurç boyutları düşünüldüğünde 100 cm hurç anlamına gelir ve bunun dışında ihtiyacınıza yönelik pek çok farklı ebatta ürün çeşitliliğine sahiptir. En çok tercih edilen modellerden birisi olan vakumlu hurç 3’lü set halinde hoş bir hediyelik hurç olarak değerlendirilebilir.
Materyal olarak hasır hurç, pvc hurç, pamuklu hurç gibi çeşitleri mevcut olan hurç valiz olarak da kullanılabilir. Zarf hurç modeli kapak kısmı bakımından diğer modellerden ayrılır. Tasarımsal özellikleri bakımından öne çıkan pencereli hurçlar ise, ürünün içini görmeye yarar. Bir hurç şeffaf olarak üretilmiş ise yine aynı görevi görür. Özellikle çocuk eşyaları için tercih edilen renkli hurç modelleri arasında yer alan pembe hurç şirin görünümüyle dikkat çeker.
Günlük kullanımın yanı sıra, hurç çeyizlik olarak da başvurulabilecek kadar gösterişli bir tasarıma sahip olabilir ve gelin, damat bohçası hazırlamak için de idealdir. Bunun dışında raflı hurç çeşitleri kendiliğinden kullanışlı raflara sahiptir ve dolap içlerinde konumlandırılarak dolapta ilave raflar oluşturmanızı sağlar. Bu hurç orta boy olarak seçilirse her türlü dolap içine kusursuz şekilde adapte olabilir.

Hurçların Avantajları ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Tek ve çift kişilik bazaların altına rahatlıkla sığan hurç kutu şeklinde olduğunda dolap üstlerine de konulabilir. Eğer yeriniz müsaitse kiler, tavan arası gibi alanlarda da saklayabilirsiniz. Sadece dönemlik eşyalarınızı muhafaza etmek için değil, artık kullanmadığınız ve lazım olmayan eşyaları ortadan kaldırmak amacıyla da üründen faydalanabilirsiniz. Ev düzenini sağlamada oldukça kurtarıcı olan hurç çeşitlerinin öne çıkan avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Mevsimlik yorgan, yastık, nevresim takımı, pike gibi ev tekstili ürünleri havalı hurçlarda muhafaza edilebilir ve mevsim geçişlerinde kazak, mont, pantolon, eşofman takımı, tişört, şort ve mayo gibi yazlık ve kışlık kıyafetlerin saklanması için de idealdir. Ayrıca çanta ve ayakkabılarınızı da dolap üstü hurçların içinde tutabilirsiniz.
Çocuk odalarındaki oyuncakları saklamak için hurç sepetlere başvurabilirsiniz. Dekoratif bir görünüme sahip olan bu modeller, ortalığa dağılan oyuncakları içinde barındırabilir. Ayrıca bir hobi ile ilgileniyorsanız; yün, şiş, resim malzemeleri, ip makaraları gibi hobi malzemelerinizi plastik hurçlarda kaybolmadan muhafaza edebilirsiniz.

Hurç Yorumlarında Öne Çıkanlar

Hurç satın almak isteyenler ürünü daha önce deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını merak eder. Hurç nerede satılır, en kullanışlı çeşitler nelerdir veya hurç ucuz bir ürün müdür diye araştırmak doğru bir alışveriş için faydalı olabilir. Hurç takımı ile ilgili memnuniyet sağlayan ve hoşnutsuzluk yaratan noktaları öğrenmek önemlidir.
Kullanıcıların yaptıkları yorumlarda öne çıkan en önemli detaylardan birisi, ürünün ev düzenini sağlamada büyük bir görev görmesidir. Kullanılmayan eşyaların kaldırılması amacıyla kullanılması ve görüntü olarak derli toplu bir atmosfer yaratması özellikle hanımların çok hoşuna gider. Hurç yorgan başta olmak üzere tüm tekstil ürünlerini ve kıyafetleri saklayabilmesi dolayısıyla yorumlarda övgüyle bahsedilen bir üründür.
Özellikle 5’li vakumlu hurç seti ile ilgili yorumların son derece olumlu olduğu gözlenir. Ürünü kullananlar, bunu ihtiyacı olan kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğini belirtir. Depolama amacını en iyi şekilde yerine getirmesi, kolay taşınabilmesi, kıyafetlerin zarar görmeden ve tozlanmadan muhafaza edilmesi gibi detaylar yorumlarda öne çıkar. Özellikle uzun süreli saklamaya uygunluğu, ürünün daha çok tercih edilmesine yola açar.

Ev Düzeninde Fark Yaratan Vakumlu Hurçlar

Vakumlu hurç kalıbı; sahip olduğu özel sistem sayesinde içerisine konulan kazak, mont, battaniye, yorgan, yastık gibi eşyaları, ürünün içindeki havayı çekmek suretiyle sıkıştırarak saklamaya yarar. Bu ürünün en büyük özelliği, eşyaları daha az yer kaplayacak şekilde muhafaza etmesidir. Bu haliyle eşyaları dolap içlerinde, yatak altlarında hatta çekmecelere bile koyabilirsiniz.
Vakumlu hurç içerisine konan eşyaları kırışmadan uzun süre saklayabilirsiniz. Bu sistem sayesinde kıyafetlerinizin kalitesi korunur. Dilediğiniz zaman açıp, eşyalarınızı ilk günkü haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz. En kullanışlı ve pratik ev gereçleri arasındaki yerini her zaman korur ve sunduğu avantajlar ile kullanıcıların beğenisini kazanır.
Vakumlu hurç 73x130 ve daha çeşitli ebatlarda olabilir. Ürünü set halinde de satın alabilirsiniz. Eşya yoğunluğuna göre 3’lü vakumlu hurç veya 7’li vakumlu hurç setlerini tercih edebilirsiniz. Vakumlu hurç 4’lü olarak da alınabilir ve böyle olduğunda toparlanması gereken eşyaların büyük bir kısmını bir sonraki kullanıma kadar güvenle muhafaza eder.

Hurç Fiyatları ve Kampanyaları

Hurç fiyatları, hurç almak isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında gelir. Fiyat belirlenirken; hurç ebatları, markası, üretimde kullanılan malzemenin kalitesi, ek özellikleri gibi etkenler göz önünde bulundurulur. Hurç en ucuz düzenleyicilerden birisi olarak fiyat-performans dengesi oldukça yerinde olan bir üründür.
Alışveriş yapmadan önce hurç ne demek diye araştırma yapmak ve ürünü tanımak önemlidir. Ayrıca ihtiyaçlarınızı doğru belirlemek ve bu ürün için ne kadarlık bir bütçe ayıracağınıza karar vermek de en iyi seçimi yapmanız adına size yardımcı olur. Nitelikli ürünlere en ucuz fiyatlarla sahip olmak için kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz.
Herkes aile bütçesine katkı sağlamak için akıllıca bir alışveriş yapmak ister. Bunun için satın alacağınız ürün hakkında bilgi sahibi olmak son derece faydalıdır. Siz de hurç nedir diye merak eder ve uygun fiyatlı ürünlere göz atmak isterseniz, Akakçe’nin fiyat listeleri arasında karşılaştırma yapmanıza olanak veren sisteminden faydalanabilirsiniz.