Kapı Önü Paspas

Kapı Önü Paspas Fiyatları

10.135 farklı Kapı Önü Paspas için fiyatlar listeleniyor.

Karmaşık Kapı Önü Paspas Chilai Home Kapı Önü Paspas Miabella Home Kapı Önü Paspas IKEA Kapı Önü Paspas Çobanoğlu Kapı Önü Paspas Vagonik Kapı Önü Paspas

Fiyatı Düşen Kapı Önü Paspasları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kapı Önü Paspasları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • ÖzelliklerPVC Tabanlı
  • Fiyatı150 - 250 TL
  • Boyut50x80 cm
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüYazı SeçeneğiTürüKelime ile FiltreleDesen SeçeneğiBoyut
Temizle Ürünleri Gör (10.135)

Yatak Pedi Seccade Kilim Sandalye Minderi Amerikan Servis Sandalye Kılıfı Raf Örtüsü Mutfak Havlusu Klozet Takımı Karmaşık Kapı Önü Paspas Chilai Home Kapı Önü Paspas Miabella Home Kapı Önü Paspas

Kapı Önü Paspas Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kapı Önü Paspasları hangileri?

Bugün Akakçe'de 10.135 farklı model arasında

En çok satan Kapı Önü Paspasları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kapı Önü Paspas:
  1. Kıvırcık Paspas ( Gri ) 3000 Gr/M2
  2. Profesyonel Nem Alıcı Kapı Önü Paspas 90x150 Kapı Paspası
  3. KARMAŞIK Kaydırmaz Pvc Paspas Z Mat Bal Petek Iç - Dış Tüm Islak Zemin
  4. Atasoy Zemin Paspas Kapı Önü Kaymaz Kıvırcık Kırmızı
  5. Chilai Home Coco Fatro Doğal Koko Paspas, Kıl Kapı Önü Paspası

Kapı Önü Paspası

Ev ve işyeri gibi hayatın günlük akışında önemli bir yere sahip kapalı alanlar; dış dünyaya kapı aracılığıyla açılır. Kapı önünü süsleyebilecek pek çok aksesuar, içeri girmeden dahi tarzınızı ve beğenilerinizi gösterebilmenize olanak tanır. Genellikle kapının hemen dibine yerleştirilen kapı önü paspası, evinizin girişini renklendirir. Ev dekorasyonu sektöründe değişmez bir yer edinen ürünler, hem Türkiye hem de dünya genelinde oldukça sevilir. Şık ve modern tasarımları evinizin her köşesine yerleştiren modeller, modanın son trendlerine ayak uydurmayı başarır. Evin en az içi kadar önemli görülen dış kısımlar bu parçalar sayesinde sıradanlıktan uzak bir görünüme kavuşur. Apartman dairesi, müstakil ev ya da yazlık konutlar gibi çeşitli yaşam alanlarında kullanışlı hale gelen aksesuarlar; kapı önüne ilgi çekici hava katar. Tamamen kullanıcı isteği ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak şekillendirilen modeller, tercihler doğrultusunda kişiselleştirilme imkanına sahiptir. Tasarım konusunda hiçbir sınırlamanın bulunmadığı parçalar, misafirlerinize akılda kalıcı karşılamalar yapmanızı sağlar. Evlerin yanı sıra avukatlık bürosu, eczane ve güzellik merkezleri gibi birbirinden farklı iş alanlarında da paspaslardan sıklıkla yararlanıldığı görülür. Görsel zenginlik ve göz alıcı tasarımların bir araya geldiği ürünler, kullanıcıların eve dair her alana tarzını taşımasını mümkün kılar. Evinize ya da işyerinize yolluk modelleri ile uyumlu paspaslarla hareket getirebilirsiniz.

Kapı Önü Paspaslarının Ne Gibi Modelleri Vardır?

Çok sayıda evin dekorasyonunda tercih edilen kapı önü paspasları, birbirinden farklı yüzlerce modelde üretilir. Kullanıcı istek ve beğenileri düşünülerek tasarlanan parçalar, sizlere özgürce seçim yapmanız için gerekli imkanları sunar. Özgün işlemeler ve detaylar sayesinde farklılaşan ürünlerin oluşturduğu geniş yelpaze, akakce.com sayfalarında alıcılara tanıtılır. Büyük küçük her tür evde karşınıza çıkabilen ‘Hoşgeldiniz’ yazılı modeller, misafirlere sıcak bir karşılama hazırlar. Eğlenceli ve samimi bir görüntüyü gözler önüne seren parçalar, giriş kısmının renklendirilmesinde etkili olur. Yeni evli çiftlerin heyecanını yansıtan ‘Mr.; Mrs.’ yazılı ürünler, piyasanın öne çıkan modelleri arasında kabul edilir. Modern tarzda döşenen evlerle uyumlu bir görünüm yakalayan aksesuarlar, uzun süre kullanılmaya elverişlidir. Deniz, çakıl taşı ve güneş gibi çeşitli baskıların yer aldığı parçalar; yaz havasını bulunduğunuz ortama taşır. Kapı yanları ya da üstüne asılan küçük aksesuarlarla konseptli bir girişe zemin hazırlayan modeller, evinizi sıcak bir yuvaya dönüştürebilir. Yaşam tarzınız ve moda anlayışınıza uygun ürünleri detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. Kampanyaları takip ederek evinize uygun modelleri güvenle satın alabilirsiniz.

Kapı Önü Paspası Kullanmanın Avantajları

Oldukça şık bir görüntünün başkahramanı haline gelen dış kapı önü paspası, aynı zamanda ortam hijyenikliğine katkı sağlar. Gün içerisinde maruz kalınan pek çok kir ve tozla temas kuran ayakkabılar, ürünler sayesinde kaba bir temizlikten geçer. Kum, çamur, taş ve ot gibi istenmeyen kirlerin uzaklaştırılması; bu aksesuarların yardımıyla kolaylaşır. Ayakkabı ile dolaşılan ev ve ofis gibi ortamların temiz görünmesinde önemli rol oynayan paspaslar, içeriye kir girişini minimuma indirger. Antibakteriyel özelliğe sahip parçalar, bakteri oluşumu ve üremesini engeller. Böylece ayakkabınızdaki kirler dolayısıyla hastalık yaşama durumunuz ortadan kalkar. Dayanıklı materyallerin işlenmesiyle kullanıma uygun hale geçen modeller, uzun zaman ilk günkü yapısını korur. Deforme olmadan yıllarca görevini yerine getiren aksesuarlar, yaşam alanınızın hijyen performansını üst seviyeler taşır. Dışarıdan gelen zararlı mikroorganizmaların evinize girmemesi için savunma hattı oluşturan ürünler, temizlik konusunda en büyük destekçiniz olur. Temizlik ve titizliğe önem veriyorsanız her daim yardımınıza koşacak parçalara kısa sürede ulaşabilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kapı Önü Paspasları Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk örtüsü modelleri ile takım olabilen kapı önü paspaslar, soğuk su ve fırça yardımıyla temizlenir. Üzerindeki lekelerin tamamen giderilmesi adına kullanılan halı şampuanları, suyla birleşerek köpük oluşturur. Bu sayede ürünün daha detaylı temizlenmesi sağlanır. Günlük temizlik konusunda daha çok elektrikli süpürge ve makine tercih edilir. Biriken kir ve tozları uzaklaştırmanın en pratik yolu olarak görülen elektrikli süpürge, paspasların daha temiz görünmesinde pay sahibidir. Bunun yanı sıra elle silkelemek de sıkça tercih edilen yöntemlerdendir. Ürünlerin görünen görünmeyen bütün tozlardan arındırılmasını kolaylaştıran fırçalama tekniği, içeride hapsolan kirlere dahi ulaşır. Özellikle karlı ve yağmurlu havaların sonrasında ortaya çıkan kirlilik, ürünlerin yıkanmadan kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda hızlı kuruma ve temizlenme için parçalar çamaşır makinesine atılabilir. Ancak makineye atılmadan önce modellerin büyük tozlardan kurtulması gerekir. Genellikle tek yıkanması tavsiye edilen aksesuarlar, her mevsim ev hijyenini korumayı sürdürür. Yıkama sonrası kısa sürede eski temiz ve kullanışlı haline dönen ürünler, gün içerisinde maruz kaldığınız kirleri yaşam alanınıza sokmamanızı mümkün kılar. Birbirinden farklı yöntemlere başvurarak paspasların temizliğini en kolay biçime gerçekleştirebilirsiniz.

Kapı Önü Paspaslarının Kullanım Alanları

Herkesin ihtiyaçlarına yönelik kullanımlar sunan kapı önü paspas modelleri, değişik amaçlara hizmet edebilir. Dışarıdan içeriye toz ve çamur girmesini engelleyen parçalar, pek çok farklı ortamda hijyeni sağlar. Ürünlerin ilk kullanım alanı genel yaşam alanı olarak kabul edilen evlerdir. Her tür evin girişine yerleştirilebilen aksesuarlar, hem dekorasyon hem de temizlik açısından ortamı tamamlar. Bunu yanı sıra gıda üretimi yapılan firmalarda minimum kir girişi sağlamak amacıyla paspaslardan faydalanılabilir. Avrupa standartlarına uygun bir hijyen performansına sahip gıda firmalarında kullanılan parçalar, iş yerinin dezenfekte edilmesinde etki gösterir. Gıda firmalarının dışında avukat bürolarında da ürünler oldukça işe yarar. Genelde büro sahibinin isim ve soy isminin yer aldığı modeller, gideceğiniz yeri karıştırmamanız adına önemli bir görev üstlenir. Ayak tabanında biriken kirleri yok eden aksesuarlar, zararlı mikroorganizmaların işyerinize bulaşmasını önler. Pek çok eczane girişinde, aksesuarların bulunduğu görülür. İlaç ve sağlık ürünleri satışı gerçekleştirilen eczanelerdeki hijyeniklik, bu parçalar sayesinde kolayca halledilir. Kauçuk ve yün gibi farklı hammaddelerden üretilen kapı önü paspas seti, sizlere uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanır. Kullanışlı olacağını düşündüğünüz herhangi bir ortamda ürünlerden gönül rahatlığıyla yardım alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kapı Önü Paspaslar Akakçe’de

Özellikleriyle herkesten geçer not alan kapı önü paspasları fiyat konusunda çok sayıda seçenek barındırır. Ürünlerin modeli, üretim tarihi, kullanılan materyal ve fonksiyonlarından hareketle fiyat belirlenmesi yapılır. Her bütçeye uygun imkanların tanındığı geniş fiyat aralığı, modellerin çok sayıda evde karşınıza çıkmasına yol açar. Farklı kesimden alıcıların ortak tercihi haline gelen parçalar, oldukça büyük bir kitleye ulaşır. Fiyat performans bakımından beklentilerin üzerinde performans sergileyen aksesuarlar, üstün kalitesi ile beğenileri toplar. 1. sınıf kalitedeki materyallerden imal edilen parçalar, buna uygun fiyat seçenekleriyle birleştirilerek alıcılara sunulur. Ürünler hakkında detaylı bilgiler almak için yorumların incelenmesi önerilir. Aksesuarları daha önceden kullanmış ya da halen kullanmakta olan kişiler tarafından paylaşılan yorumlar, kafanızda net bir fikir oluşmasına aracılık eder. Modeller nasıl temizlenmeli, nerelerde kullanılmalı ve kimler için uygundur gibi sorular; yorumlar üzerinden cevaplanır. Yüzlerce ürün arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, size uygun parçaya indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.