Sandalye Minderi

Sandalye Minderi Fiyatları

7.358 farklı Sandalye Minderi için fiyatlar listeleniyor.

Mandaş Sandalye Minderi Babyjem Sandalye Minderi Stokke Sandalye Minderi Holiday Sandalye Minderi Isıtel Sandalye Minderi Lava Baby Sandalye Minderi

Fiyatı Düşen Sandalye Minderleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Sandalye Minderleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Adet4'lü
 • Adet6'lı
 • ÖzelliklerArkalıklı
 • ÖzelliklerSüngerli
 • Ebat50 x 50
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutŞekilMalzeme TürüKullanıcı TürüAdetEbatTürüDesenÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (7.358)

Dört Mevsim Set Yatak Pedi Seccade Kilim Kapı Önü Paspas Amerikan Servis Sandalye Kılıfı Raf Örtüsü Mutfak Havlusu Mandaş Sandalye Minderi Babyjem Sandalye Minderi Stokke Sandalye Minderi

En Çok Karşılaştırılan Sandalye Minderleri

Sandalye Minderi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sandalye Minderi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Sandalye Minderleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 7.358 farklı model arasında

En çok satan Sandalye Minderleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sandalye Minderi:
 1. Mandaş Tekstil Sandalye Minderi, Bağcıklı Sandalye Minderi (36x36)
 2. Babyjem Sandalye Yükseltici Minder
 3. Sandalye Minderi Arkalıklı Fermuarlı Süngerli-6 ADET(KREM KIRÇILLI)Yıkanabilir
 4. Visco Ortopedik Sandalye Bel Minderi Sırt Dayama Yastığı Visko Koltuk Bel Desteği
 5. Pofidik 40 X 40 Silikon Sandalye Minderi

Sandalye Minderi

Hem dekoratif hem de işlevsel ev tekstili ürünleri arasında yer alan sandalye minderi, konforlu ve yumuşak bir oturma alanı sağlar. Ahşaptan plastiğe kadar hemen her türlü oturma gereci ile kullanıma uygun olan söz konusu aksesuarlar sayısız renk, desen ve şekil seçeneği sunar. Farklı ölçülerde üretildiği için her ihtiyaca çözüm sunan hazır sandalye minderi modelleri arasında sırtlı veya arkalıklı olarak tanımlanan çeşitler de vardır. Oturum alanının yanı sıra yaslanılan kısmın da daha yumuşak olmasını sağlayan sırtlı sandalye minderi, tek parça olabildiği gibi iki ayrı parça olarak da kullanıcılara sunulur. Zengin ürün yelpazesi sayesinde hemen her kullanıcıya hitap eden renkli ve düz sandalye minderi, fiyat açısından da ulaşılabilir seçenekler sunar. Akakçe sayesinde en ucuz sandalye minderi fiyatları ve güncel kampanyaları görüntüleyebilir, bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Sandalye Minderi Özellikleri

Dış kısmında kadife, keten, pamuklu, polyester, pelüş, şönil gibi kumaşlar kullanılan sandalye minderleri, elyaf, sünger gibi malzemeler ile doldurulur. Sünger kullanılanlarda genellikle kırpık sünger ile dolgu yapılırken elyaf sandalye minderi dolgusu olarak silikon boncuk elyaf tercih edilir. Her iki malzemenin de farklı avantajları olmakla birlikte ürünün kalınlığı, dolgu malzemesinin miktarına göre değişir. Dolayısıyla 3 cm ila 10 cm arasında değişiklik gösterir. 40x40, 40x90, 50x50 sandalye minderi olarak kullanıcılara sunulan zengin ölçü seçenekleri sayesinde hemen her türlü oturma gerecine uygundur. Başka bir ifadeyle çok fazla seçenek sunan sandalye minderi ölçüleri sayesinde bahçe, yemek odası, salon, mutfak sandalyesi gibi farklı mobilyalara uygun dar, geniş sandalye minderi bulmak mümkündür.

Model bazında farklı özelliklere sahip olan tekli, ikili sandalye minderi genel olarak konforlu bir oturma alanı oluşturmak için tercih edilir. Kullanılan oturma gerecinin kullanım ömrünü koruma ve kumaşının kirlenmesini önleme gibi farklı işlevleri de bulunan ince, kalın sandalye minderi, hemen her türlü oturma gereci ile kullanılacak niteliktedir. Bunların yanı sıra kendiliğinden soğutmalı gibi özel tasarımlar bulmak da mümkündür. Görsel açıdan her tür dekorasyon rengi ile uyum sağlayacak düz renk sandalye minderi bulunabileceği gibi daha enerjik bir görünüm oluşturmak, yaşam alanlarına hareket katmak için renkli sandalye minderi modelleri tercih edilebilir. Öte yandan sandalye minderi alırken mevsime uygun bir kumaşa sahip olmasına dikkat edilmesi tavsiye edilir. Örneğin, kadife ve pelüş kumaştan yapılanlar yaz mevsiminde terlemeye neden olurken kış aylarında ise ekstra sıcak bir alan sağlar.

Sandalye Minderi Çeşitleri

Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan küçük, büyük sandalye minderi, farklı kullanım alanlarına yönelik özelleştirilmiş alternatifler sunar. Örneğin, çocuk sandalye minderi olarak adlandırılan bu tasarımlar yetişkinler için üretilenlere kıyasla daha küçüktür. Küçük çocuklar için üretilen puf sandalye minderi, miniklerin ağırlıkları baz alınarak doldurulur. Kumaş olarak da genellikle polyester, pamuklu kumaş tercih edilir. Yetişkinlere hitap eden sünger, demir, metal, silikon, tahta sandalye minderi tasarımlarında ise kısa sürede çökme yapmaması için yoğun elyaf/sünger kullanılır. Kumaş seçimi ise kullanım alanına göre değişir. Örneğin, bahçe ve balkon sandalye minderi olarak ayrılan söz konusu tekstil ürünlerinde su geçirmez kumaşlar tercih edilir.

Kullanım şekli açısından da farklı çeşitleri bulunan söz konusu oturma yastıkları arasında kollu, ipli sandalye minderi olarak adlandırılan ve oturma gerecine sabitlenenler de bulunur. Bu tasarımlar arasında tek parça olarak üretilen uzun sandalye minderi, arkalıklı olarak tasarlanır. Özellikle yazlık sandalye minderi çeşitlerinde sık rastlanan bu tasarım, kayma yapmadığı için kullanıcı açısından oldukça konforlu bir kullanım sağlar. Öte yandan koltuk sandalye minderi olarak bilinen ve klasik tasarımlara kıyasla çok daha kalın olan modeller de vardır. Bu ürünlerde genellikle tek parça yüksek dansiteli yoğun sünger kullanılır. Tabure tarzı minimal oturma gereçleri için de küçük sandalye oturma minderi bulmak mümkündür.

Sandalye Minderi Modelleri

Renk, desen, kılıf, boyut, şekil açısından farklı seçenekler sunan sandalye minderi modelleri, yaşam alanı dekorasyonu ve kullanıcı tarzı ile uyumlu alternatifler sunar. Desen açısından çok fazla seçenek sunduğu gibi gri, beyaz, mor, pembe, bej sandalye minderi gibi renk alternatifleri de bulunan söz konusu ürünler oturum alanının şekline göre üretildiği için genellikle kare veya ovaldir. Öte yandan kare, oval, yarı oval sandalye minderi gibi klasik şekillerin yanı sıra kalp, yıldız, çiçek gibi farklı oturma alanı şekline sahip modeller de bulmak mümkündür. Yoğun kullanıldığı için hızlı kirlenen, dolayısıyla da sık yıkanması gereken ahşap sandalye minderi modelleri, çıkarılabilir ve sabit kılıf olmak üzere iki seçenek sunar. Sabit kılıflılar, ek kılıfla ya da olduğu gibi kullanılır. Çıkarılabilen kılıfa sahip sandalye minderi fermuarlı, cırtlı, düğmeli olarak tasarlandığı için kılıfı çıkarılarak yıkanabilir.

Sandalye Minderi Takımları

Arkalıklı ve arkalıksız olarak üretilen tüm sandalye minder çeşitleri, tekli veya takım olarak satışa sunulur. 6'lı sandalye minderi gibi çok sayıda ürüne tek seferde sahip olma avantajı sunan söz konusu takımlar; yemek, salon, mutfak masası takımının kaç kişilik olduğuna göre tercih edilir. Örneğin, 4 kişilik masalar için sandalye minderi 4’lü set halinde alınabilir. Ayrıca 4 ürüne ihtiyaç duyulmasına rağmen 6’lı takım alınarak, olası kazalara karşı 2 adet yedek bulundurulabilir. Bu takımlar arasında arkalıklı pofidik sandalye minderi gibi seçenekleri de bulmak mümkündür. Çoklu alımlar hem fiyat hem de yedek ürün sağlaması sebebiyle avantajlı olmasının yanı sıra renk ve desenlerin aynı olması nedeniyle görsel bütünlük de sağlar.

Sandalye Minderi Kullanımı

Sert oturma yüzeylerinin konforlu hale gelmesini sağlayan sandalye üstü minder modelleri, son derece pratik bir kullanım süreci sağlar. Zengin renk ve desen seçenekleri sayesinde dekoratif kırlent kadar şık bir görünüme sahip olan bu aksesuarların kullanımı sırasında şunlara dikkat etmekte fayda vardır:

Sandalye Minderi Fiyatları

Yoğun ilgi gören ev tekstil ürünleri arasında yer alan mutfak sandalye minderi, kullanım talimatlarına dikkat edildiğinde uzun süre formunu korur. Masrafsız bir kullanım süreci sağlayan bu ürünler, bütçe dostu fiyatları ile dikkat çeker. Genel olarak herkese hitap eden sandalye minderi fiyatları, marka ve model nedeniyle farklılık gösterebilir. Örneğin, iç mekan kullanımı için üretilen modeller ile su geçirmez yapıda olan bahçe sandalye minderi fiyatları arasında farklılıklar olması normaldir. Bununla birlikte sandalye minder takımı, tekli olanlara kıyasla fiyat avantajına sahiptir. Uygun olmasıyla öne çıkan minder fiyatları sandalye türüne göre de değişiklik gösterebilir. Siz de yaşam alanınız için kaliteli sandalye minderi satın almak istiyorsanız, “Sandalye minderi nerede satılır?” sorusuna yanıt bulabileceğiniz Akakçe sayesinde ucuz sandalye minderi fiyatlarını görüntüleyebilir, hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.