Prima Islak Mendil

Prima Islak Mendil Fiyatları

87 farklı Prima Islak Mendil için fiyatlar listeleniyor.

Sleepy Islak Mendil Baby Turco Islak Mendil Pure Baby Islak Mendil Prima Islak Mendil Uni Baby Islak Mendil Vebox Islak Mendil

yaprak En Ucuz Prima Islak Mendiller

Fiyatı Düşen Prima Islak Mendiller

Çok Satanlaryaprak En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

YenidoğanAlkolsüzParabensiz0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüParfümsüzSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Prima Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Prima Özellikler SatıcıToplam 143 satıcı. Ürün Puanı

Prima Bebek Bezi

En Popüler Prima Islak Mendiller
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Prima Islak Mendil Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Prima Islak Mendil Sıkça Sorulan Sorular

Prima Islak Mendil

Ebeveynler, bebek ve çocuk bakımı konusunda yardım alacakları ekipmanları özenle seçer. Anne babaların güvenini kazanan Prima ıslak mendil, bebeğinize aradığınız konforu sunabilmenize aracılık eder. Bebeklerin hassas ve narin vücudu dikkate alınarak tasarlanan parçalar, sağlık açısından herhangi bir tehdit oluşturmaz. Güvenli olan bu ürünler sayesinde bebeğinizin bakımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İçeriğinde alkol, paraben ve diğer hiçbir zararlı maddenin yer almadığı parçalar; bebeğinizin sağlığı düşünerek üretilir. Mümkün olduğunca doğal içeriğin tercih edildiği bu ürünler, pek çok doktorun ortak tavsiyesi olur. Günlük cilt temizliğinde önemli bir görev üstlenen Prima ıslak mendil kullananlar tarafından oldukça beğenilir. Prima ıslak mendilleri aracılığıyla bebeğinizin bütün cildini güzelce temizleyebilirsiniz. Bebek ve çocukluk dönemine uygun yapısıyla farkını ortaya koyan modeller, her ne kadar bebek bakımına yönelik geliştirilmiş olsa da farklı amaçlarla kullanımı mümkündür. Kalitesiyle beklentileri tam anlamıyla karşılayan parçaları bebeğinizin büyüme sürecinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Dermatolojik testlerden geçtikten sonra satışa sunulan bu ürünler, cildin nazik bir biçimde temizlenmesini sağlar. Doğum sonrası ilk günden itibaren kullanılabilen parçalar, ciltteki temizliğin uzun süre korunmasına yardımcı olur. Kolay ve derinlemesine bakımın vazgeçilmezleri arasına giren bu ürünler, bebeklerin cildini tahriş etmez. Anne ve bebeklerin ihtiyacını gideren parçalardan uzun bir süre yardım alabilirsiniz.

Prima Islak Mendil Çeşitleri

Bebek maması ve bez gibi bebeklere yönelik malzemeler ile aynı kategoride bulunan Prima ıslak mendil çeşitleri; çok sayıda kişinin ilgisini çeker. Temiz ve ferah dokusuyla fark yaratan modeller, geniş bir ürün yelpazesinde alıcılara iletilir. Özellik açısından farklılıkların göze çarptığı parçalar, cildin doğal yapısının korunmasına yardımcı olur. Kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan Prima kapaklı ıslak mendil aracılığıyla bu ürünlerden beklediğiniz her avantaja sahip olabilirsiniz. Kapak eklentisinin de bulunduğu modeller, uzun bir kullanım ömrünü sizlere sunar. Açılıp kapanır yapısı sayesinde paketin içerisindeki mendiller havayla minimum temasa girer. Böylece mendillerde herhangi bir kuruma sorunu oluşmaz. Bebeklere üstün bir temizlik sağlayan Prima premium ıslak mendil, Türkiye ve dünya genelinde oldukça popülerdir. Tüy kadar yumuşak dokusuyla bebeğin cildine uyum sağlayan modeller, cildin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Her türlü kire karşı üstün temizlik sunan bu ürünler, cilt dengesini sabitler. Ekstra hassas yapıdaki parçalar ile önceliğinizi bebeğinizin sağlığı ve güvenliğine verebilirsiniz. Birden çok mendilin paket haline getirildiği Prima ıslak mendil kutusu, cildin pH dengesini korumayı başarır. Alkol ve parfüm içermeyen bu ürünler; el, ayak ve yüz dahil olmak üzere vücudun tüm bölgeleri için kullanıma uygundur. İçeriğindeki nazik temizleyiciler, modellerin bebek cildi üzerinde etkili olmasını mümkün kılar. Bebeklerin hassas cildine yönelik tasarlanan parçaları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Prima Islak Mendil Seçenekleri

Anne ve babalar, bebekleri için en kaliteli ve güvenli ürünlerden faydalanmak ister. Tasarım ve özellik bakımından farklı yapıdaki parçalar, dermatolojik testlerden başarıyla geçer. Bebek cildinin hassasiyetine ayak uyduran Prima hassas ciltler ıslak mendil, %20 daha kalın yapıdadır. Güvenli ve koruyucu özellikleri ile beğenilen bu ürünleri bebeğinizin bakım rutinine ekleyebilirsiniz. Cildin doğal pH’ını koruyan ve cilt sağlığını gözeten parçalar, bebek sahibi pek çok kişinin evinde değişmez bir yer edinir. Sık sık alışverişe çıkmayı sevmeyenler; Prima ıslak mendil 27’li, 52’li, 64’lü seçeneklerden yararlanır. Bir paket bittiğinde diğer paketleri kullanarak uzun süre alışveriş ihtiyacı duymazsınız. 1000 ve üzeri yaprağa denk gelen çoklu paketler, özellikle uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkar. Hassas cildin korunmasında önemli bir rol oynayan bu ürünler, birkaç aya kadar kullanım süresine sahiptir. Parfüm içermemesi nedeniyle doğallığını herkese yansıtan Prima kokusuz ıslak mendil ile bebek cilt bakımında yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Piyasaya sürüldüğü ilk günden beri popülerliğini koruyan parçalar, bir yandan cildi temizlerken diğer yandan cildin doğal yapısını destekler. Bu sayede bebek ve çocukların hassas cildine hiçbir zarar gelmemiş olur.

Prima Islak Mendil Özellikleri

Prima ıslak mendil ne kadar kullanışlı diye merak ediyorsanız, ürünlerin özelliklerine göz atabilirsiniz. Klinik olarak çeşitli testlerden geçen parçalar, anne babaların gönlünde adeta taht kurar. Dünyaya yeni gelen bebeklere yönelik geliştirilen Prima yenidoğan ıslak mendil, bebeğin ilk 6 aylık ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. İnce, hassas ve geçirgen yenidoğan cildine uyumlu modeller, organik pamuklu içeriği ile öne çıkar. Doğumdan sonraki ilk günden itibaren kullanılabilen bu ürünleri el, yüz ve bez bölgesi için de tercih edebilirsiniz. Hipoalerjenik yapıdaki Prima bebek ıslak mendil, hassas temizlik ve cilt korumasını aynı anda bebeklere sunar. Cilt pH’ında değişikliğe neden olmayan bu ürünler, bebeklerde tahriş oluşumunu önler. Dünyanın dört bir yanında bebek bakımında görev alan ürünler, titiz bir üretim sürecinden geçer. Hassas temizliğin en büyük destekçisi Prima temiz ve ferah ıslak mendil, cilt nemini muhafaza eder. Özellikle bez değiştirme zamanında kullanabileceğiniz modelleri cildin diğer bölgelerine de uygulayabilirsiniz.

Prima Islak Mendillerin Sunduğu Avantajlar

Cildin ihtiyacı olabilecek özelliklerin çoğuna sahip ürünler, kullanıcılara önemli avantajlar sağlar. Prima 3’lü, 9'lu ıslak mendil; uzun kullanım süresi ile herkesi memnun eder. Birden çok paketi aynı anda alıcıya ulaştıran setler, bebeklerin hayatında belirli bir dönem yer edinir. Temizleyici etkisiyle dikkat çeken parçalar sayesinde her tür kir ve lekeden kolayca kurtulursunuz. Doğal içeriklerin hakim olduğu modeller, hassas bebek ve çocuklar için daha uygun görülür. Yaprak sayısında farklılıklar, parçaların çeşitlenmesine yol açar. Daha çok bez bölgesine yönelik tasarlanan bu ürünlerin el ve yüze de uygulanması mümkündür. Bebeklerin hassas cildine göre hazırlanan modeller, tahriş edici ya da alerji yapıcı maddeler içermez. Organik içeriğin tercih edildiği parçalara tamamen güvenebilirsiniz. Alkolsüz formüle sahip bu ürünler, organik pamuktan üretilir. Organik pamuğun su ile ıslatılması sonucu ortaya çıkan parçalar, hijyenik temizliğin en büyük destekçisi olmaya adaydır. Açıldıktan sonra 1 yıla kadar kullanılabilen modeller, kalın ve büyük boyutlu olacak şekilde tasarlanır. Böylece aldığınız ıslak mendili daha rahat kullanma imkanına erişirsiniz.

Uygun Fiyatlı Prima Islak Mendil Fiyatları Akakçe’de!

Hassas yapısıyla bebeklere uygunluğunu kanıtlayan Prima ıslak mendil fiyatları ile son derece beğenilir. Ailelerin farklı bütçelere sahip olabileceği göz önünde bulundurularak Prima ıslak mendil çeşitleri geniş bir fiyat aralığında sunulur. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz parçaya bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bebek bakım örtüsü, bebek banyo köpüğü ve Prima bebek bezi fiyatları ve çeşitlerinin yanı sıra Prima ıslak mendil Akakçe sayfalarında yerini alır. Birbirinden farklı fiyat seçeneklerinin alıcılara iletilmesi, parçaların her kesime ulaşmasını sağlar. Prima ıslak mendil kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek bu ürünleri en uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Parçaların bebeğiniz için uygun olup olmadığına Prima ıslak mendil yorum ve değerlendirmelerine bakarak karar verebilirsiniz. Anne babalar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeler, ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinmenize aracılık eder. Modeller kaliteli midir, yumuşak mıdır, doğal mıdır ve özellikleri nelerdir gibi kafa karışıklığı yaratan sorular; yorumlar üzerinden kolayca cevaplandırılır. Alıcıların tecrübelerine dayanarak yazdığı cevaplar, parçalar ile ilgili objektif değerlendirmelere ulaşmanızı mümkün kılar. Prima ıslak mendil en ucuz hangi fiyattadır diye soruyorsanız Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz.