AMD İşlemci

AMD İşlemci Fiyatları

155 farklı AMD İşlemci için fiyatlar listeleniyor.

AMD İşlemci Intel İşlemci

Fiyatı Düşen AMD İşlemciler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AM4AM513. Nesil12. NesilCore i5Core i716 Çekirdek8 Çekirdek1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: AMD Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası AMD Özellikler Soket İşlemci Hızı Çekirdek Sayısı Türü İşlemci Nesli Maksimum Turbo Hızı RAM Tipi RAM Hızı Maksimum RAM Boyutu Önbellek Maksimum Sıcaklık PCIe Versiyonu İş Parçacığı Sayısı Güç Tüketimi Çıkış Yılı Fan Seçeneği SatıcıToplam 59 satıcı. Ürün Puanı

1080 Ti AMD Anakart AMD İşlemci Soğutucu AMD Sunucu İşlemci

En Popüler AMD İşlemciler

AMD İşlemci Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

AMD İşlemci Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz AMD İşlemci Fiyatları Akakçe'de!

Her gün değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte, bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Bilgisayar donanımları da yaşam temposuna yetişecek şekilde geliştiriliyor. Bir bilgisayarın en önemli donanımlarının başında işlemciler gelir. İşlemciler; bir bilgisayarı oluşturan birimler arası veri alışverişini ve işlemleri yöneten merkezi işlem ünitesi olarak kullanılır. Bu donanım için halk içinde “bilgisayar beyni” ifadesi de kullanılır.
Piyasada farklı türde ve fiyatta işlemciler bulunuyor. Bunlar donanımın içerdiği; çekirdek sayısına, kapasitesine, frekansına ve sağladığı olanaklara göre çeşitlilik gösteriyor. AMD İşlemci fiyatları açısından bütçenize en uygun seçenekleri akakce.com web sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.
Kullanıcılar, tercih edecekleri donanımın ihtiyaçlarını karşılama potansiyeline dikkat ederek doğru ürünü kolayca seçebilirler. “Bilgisayarınızı oyun oynamak için mi kullanıyorsunuz?” Ya da “yüksek işlem gücü gerektiren video programları işinizin bir parçası mı?” İşte bu sorulara vereceğiniz cevaplar işlemci tercihinizi belirleyecektir. Seçtiğiniz donanımın doğru olması size oyun oynarken ya da diğer işlemlerinizi yaparken avantaj sağlar.
Bilgisayarda en çok karşılaşılan problemlerin başında; bilgisayarın yavaş çalışması ve verilen komutu zamanında gerçekleştirememesi gelir. Güçlü bir işlemciyi tercih ettiğiniz zaman, bilgisayarınızda; zorlanma, donma ve takılma gibi problemleri yaşamazsanız.
Kullanım amacınızı belirledikten sonra geriye bütçenize uygun olanı seçmek kalıyor. En uygun AMD İşlemci fiyatları için, akakce.com sitesini ziyaret edebilir ve bütçenize en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

En İyi AMD İşlemci Modelleri

AMD işlemci fiyatı özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Bu marka kullanıcılarına; hız, güç ve stabilite gibi özellikleri sunuyor. Veri işleme donanımı seçilirken; yüksek frekans değerleri size işlemlerinizde hız kazandırır. Bilgisayarınız üzerinde yüklü işlemler yapıyorsanız; tercih edeceğiniz işlemcinin yüksek performans ve işlem yapma yetkinliğinin olması işinize yarar. Bu sebeple model tercih edeceğiniz zaman donanımın bünyesinde barındırdığı; çekirdek sayısı ve kapasitesi gibi unsurları gözetmelisiniz.
En iyi AMD İşlemci modelleri akakce.com sitesinde sizleri bekliyor! akakce.com Web sitesinde, en iyi AMD İşlemci modelleri bulunuyor. Bunlar arasında: AMD Ryzen 7 2700X Sekiz Çekirdek 3.7 GHz İşlemci, AMD Ryzen 5 2600X Altı Çekirdek 3.6 GHz İşlemci, AMD Ryzen 5 2600 Altı Çekirdek 3.4 Ghz İşlemci, AMD Ryzen 3 2200G Dört Çekirdek 3.50 GHz İşlemci de yer alıyor.

AMD İşlemci Yorumları

Günümüzde teknolojinin getirdiği imkanlar sayesinde geliştirilen işlemciler, çeşitli özellikler ve fiyatlar ile beraber geliyor. Seçeceğiniz işlemci sizin bir bilgisayardan beklediklerinizle ve yapmak istediklerinizle doğru orantılı olmalıdır. Ayrıca, bilgisayar kullanırken karşılaşabileceğiniz sorunlara çözüm olacak kapasitede olmalıdır.
Bilgisayarınızın performansının yetersiz olduğunu mu düşünüşüyorsunuz? Sık sık yavaşlama ve donma problemleri mi yaşıyorsunuz? İşte tüm bunlar için yüksek performanslı işlemci modellerini tercih ederek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz!
AMD markasının piyasada önde gelen donanım üreticileri arasından sıyrılmasında en önemli faktör, stabilite politikasıdır. AMD İşlemci yorumları içerisindeki geri bildirimler, kullanıcıların bu stabilite politikasından ve sunulan uygun fiyat politikasından etkilendiğini göz önüne seriyor. Bu marka işlemcileri hız aşırtma yani overclock metodunu bünyesinde barındırıyor. Dolayısıyla, uygun bütçeyle alınmış bir donanımdan yüksek bir performans alınabilir.
Kullanıcıların tercih ettiği modeller çeşitlilik göstermekle birlikte, yorumlarda olumlu bildirimler yaptıkları gözlemleniyor. Kullanıcılar bu markayı sunduğu uygun fiyat ve yüksek performans politikasıyla tercih ediyor. Bu durum AMD markasının piyasadaki yerini güçlendiriyor. AMD İşlemci yorumları çerçevesinde en çok tercih edilenler arasında; yüksek çekirdek sayısı ve kapasite taşıyan işlemciler yer alıyor. Ayrıca kullanıcı tespitlerinde; uzun süreli kullanım sonucu sıcaklığı kontrol edilebilen modellerin ön plana çıktığı gözlemleniyor.
AMD İşlemci yorumları; ürün seçiminde hız ve stabilite'nin yanı sıra uygun işlemci fiyatlarının da belirleyici rol oynadığını vurguluyor. Her yaştan ve sektörden kullanıcıya hitap eden bu özellikler sebebiyle birçok kullanıcı AMD'yi tercih ediyor.

AMD İşlemci Özellikleri

İşlemci fiyatları ürünlerin özelliklerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. İşlemci markalarının genel olarak vaat ettikleri unsurlar; hız, güç ve performans üçlüsüne dayanıyor. AMD İşlemci özellikleri tüm bunları içerisinde barındırıyor. Kullanımınıza uygun özellikteki işlemciyi tercih ettiğinizde, bilgisayar başında geçirdiğiniz vakitten keyif alır, bunalmaz ve sıkılmazsınız.
AMD markasının veri işleme donanımlarını öne çıkaran en önemli özelliği; her modelinde hız aşırtma yöntemine yani overclock adı verilen işleme izin vermesidir. Bu işlem donanımızdan daha yüksek performans almanızı sağlar. Ayrıca, AMD İşlemci modelleri izlediği uygun fiyat politikası ile size piyasada aynı fiyata ulaşabileceğiniz donanımlardan daha başarılı bir deneyim sunar.
İşlemci donanımlarında yüksek frekans değeri (GHz) aranan özellikler arasında yer alır. Bu durum donanımınızdan alacağınız hıza ve performansa direkt etki eder. AMD İşlemci özellikleri; çekirdek sayısı, kapasitesi ve frekansı gibi belirleyici faktörlere göre modellere ayrılır. Bu özelliklerin yüksek değerli olması genellikle daha yüksek bir performans sunar.

AMD İşlemci Kampanyaları ve İndirimleri

akakce.com Web sitesi üzerinden en ucuz bilgisayar bileşenleri, AMD işlemci kampanyaları ve indirimleri içeriklerine ulaşabilir, zevkinize uygun modeli kolayca tercih edebilirsiniz. Çeşitli özellikler sunan bu donanıma sahip olmanız, Akakçe indirimleri ve sunulan pratik web sayfası sayesinde oldukça kolay! Sitemizi takip ederek avantajlı fiyatlarla alışverişinizi yapabilir ve bütçenize uygun AMD işlemci fiyatı seçeneğine erişebilirsiniz!