Intel İşlemci

Intel İşlemci Fiyatları

489 farklı Intel İşlemci için fiyatlar listeleniyor.

AMD İşlemci Intel İşlemci Oem İşlemci

Fiyatı Düşen Intel İşlemciler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AM4AM513. Nesil12. NesilCore i5Core i78 Çekirdek6 Çekirdek1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Intel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Intel Özellikler Soket İşlemci Hızı Çekirdek Sayısı Türü İşlemci Nesli Maximum Turbo Hızı Bellek Tipi Bellek Hızı Maksimum Bellek Boyutu Önbellek Maksimum Sıcaklık PCIe Versiyonu İş Parçacığı Sayısı Güç Tüketimi Çıkış Yılı Fan Seçeneği SatıcıToplam 64 satıcı. Ürün Puanı

Oyuncu MonitörüRX570 4 GbIntel Ekran KartıIntel AnakartIntel Mini PCIntel GüvenlikIntel Sunucu İşlemci

En Popüler Intel İşlemciler

Intel İşlemci Yorumları ve Önerileri

 • Selim T.41 yorum
  438 beğeni
  IntelIntel i5-12400F Altı Çekirdek 2.50 GHz İşlemciSelim T.Bayburt 16 Aralık 2022
  Intel i5-12400F Altı Çekirdek 2.50 GHz İşlemci
  Tolga Bey'e katılıyorum. Bildirimlerde bir sorun var yada çok hızlı bir şekilde değişim oluyor. Bildirimlere baktığımda herhangi bir indirim görünmüyor. Önceden e-mail gönderiliyordu, bu özellik kaldırıldıktan sonra sorun yaşanmaya başladı. İşlemci bir süre önce indirimliymiş, fakat herhangi bir bildirim gelmedi.
 • TK1 yorum
  4 beğeni
  IntelIntel i5-12400F Altı Çekirdek 2.50 GHz İşlemciTolga K.Antalya 28 Kasım 2022
  Intel i5-12400F Altı Çekirdek 2.50 GHz İşlemci
  saglıklı bir fiyat gösterme oranı yok bildirimdeyken bile gelmiyor 2 saate bazn 3 4 saat oluyor yenileme fiyat düştügünde sadece göstergede var ürün o şekilde yansımıyor ayrıca suan bile yayınlanan firma vardı tabilondan en ucuzken çıkarıp başka firme geldi yerine en ucuz diye ama ondan pahalı anlık şeyleri sadece geçiş fiyatına göre göstergeye yansıtıp bu fiyattan alınamayıp yükselen fiyatı görmek biraz kötü
 • Selim T.41 yorum
  438 beğeni
  IntelIntel i7-12700K On İki Çekirdek 3.60 GHz İşlemciSelim T.Bayburt 29 Eylül 2022
  Intel i7-12700K On İki Çekirdek 3.60 GHz İşlemci
  Yurtdışı ile aynı fiyata satıyorlar. Sadece işlemcileri değil, aklınıza gelen ne varsa bu şekilde satılıyor. Yabancılar 4-5 gün çalışıp bunu alabilirken Türklerin en az 2 ay çalışması gerekiyor. Dürüst tüccarlar peygamberlerle komşu oluyorsa, bunlar kimlerle komşu olur Allah bilir. Garantili olduğu için aynı fiyata satamazlar. Bunlar ürünleri ithal ediyorlar ama vergi iadelerini de alıyorlar. Ne olduysa Corona'dan sonra oldu. Ülke fırsatçı kaynıyor, ceza kesen yok.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Intel İşlemci Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Intel İşlemci hangileri?

Bugün Akakçe'de 489 farklı model arasında

En çok satan Intel İşlemci hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Intel İşlemci:
 1. Intel i5-12400F Altı Çekirdek 2.50 GHz İşlemci
 2. Intel i5-13400F On Çekirdek 2.50 GHz İşlemci
 3. Intel i9-13900K Yirmi Dört Çekirdek 3.0 GHz İşlemci
 4. Intel i5-13600K On Dört Çekirdek 3.5 GHz İşlemci
 5. Intel i3-12100F Dört Çekirdek 3.30 GHz İşlemci

Intel İşlemci

Bilgisayar sektöründeki öncü markalardan biri olan Intel, işlemci ve sistem arayüzünde kullanılan ekipmanların üretimini gerçekleştirir. Bilgisayarın beyni olarak bilinen Intel işlemci, dünyada üretilen en önemli işlemcilerden biridir. Popülaritesi yüksek olan işlemciler, laptop modellerinin çoğunluğunda tercih edilir. Daha yüksek performans ve hız sunan işlemciler, kullanılan alana ve yere göre seçilir. Evlerde ve ofislerdeki bilgisayarların büyük bir çoğunluğu Intel işlemcisini kullanır. Bu durum size hız ve erişim kalitesi olarak yansır. Hem oyun hem de günlük internet sörfleri için işlemcilerin daha fazla performansa sahip olması önem taşır. Bilgisayarda yapacağınız tüm işlemlerde işlemcilerin etkin rol oynadığı bir gerçektir. Grafik tasarımlarından oyunlara kadar farklı alanlarda kullanılan Intel işlemci serileri yapılacak işlemlere göre farklılık gösterir. Giriş seviyesinde performans için Core i3 işlemci kullanılır. Orta seviyelerdeki kullanımda i5 işlemciler yeterli olur. Üst düzey performanslar için i7, daha fazla efor gerektiren işlemlerde ise i9 tercih edilebilir. Hem oyun hem de masaüstü kullanımlarınıza optimum seçimler sunan en iyi Intel işlemci modelleriyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Oyunlarda kullanılan yüksek işlemciler, donma ve kasılma gibi sorunları önlemede destek olur. Uygun işlemci seçimleri yaparak bilgisayarınızı uzun süre sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Intel yeni nesil işlemci sağladığı yüksek performans ve hız ile oyun deneyimlerinizde fark yaratır. Bilgisayarın beyni olan işlemci seçimlerinizi yaparken uygun ekran kartı modellerini de satın alabilirsiniz.

Intel İşlemci Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Her kullanıma göre değişen Intel işlemci modelleri tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun geniş bir ürün yelpazesi sunar. Performansa göre değişen modeller i3, i7, i9, Pentium ve Celeron olarak adlandırılır. Çoklu çekirdek seçeneğine sahip olan Intel işlemciler, bilgisayardaki işlerinizi daha kısa sürede bitirmenize destek olur. Oyunseverler için ürettiği yüksek çözünürlüğe sahip işlemciler farklı yongalardan destek alarak hızını ve performansını artırır. Her kullanıma göre değişiklik gösteren Intel işlemci çeşitleri, ofis ve oyun performansını öne çıkaran seçimler sunar. Daha yüksek grafik özelliği gerektiren aksiyon oyunları için hem çeşitleri hem de çekirdek sayısını artırarak üst seviyede performans sağlar. Modern çağın yeniliklerine ayak uyduran marka, hem çoklu çekirdek hem de diğer çeşitlerde kullanıcıların memnuniyetini baz alır. Yapay zeka teknolojilerinin kullanıldığı Intel Xeon işlemci, profesyonel kullanıcılar için tasarlanır. Farklı çekirdek ve frekansa sahip modellerle öne çıkan işlemci, önbellek seçimlerinde de yüksek kapasite sağlar. Sistemleri çökmelere ve veri bozulmalarına karşı koruma altında tutan sistemler, hata azaltma için geliştirilir. Yüksek güvenlikli, yönetilebilir ve yeniden yapılandırılabilir seçimler, veri bütünlüğünün oluşmasına katkı sağlar. Farklı özellikleri barındıran Intel işlemci isimleri, her çıkan yeni modele göre belirlenir. Intel imzası taşıyan işlemciler, masaüstü ve oyun performansına göre farklı serilerde beğenilere sunulur. Intel işlemci harfleri, H ile X arasında yer alan sıralamaya göre farklı anlamlara ve özelliklere sahiptir. H yüksek performanslı grafik işlemcileri, X ise masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılan Dual Core Extreme adı verilen işlemci sınıfını ifade eder. Siz de ihtiyacınıza ve bütçenize göre tercih edeceğiniz bilgisayarınız için farklı kapasitedeki işlemci seçimlerini Akakçe’den yapabilirsiniz.

Intel İşlemci Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayarın beyni olarak bilinen işlemciler, farklı kullanıma göre değişen özelliklere sahip olarak üretilir. Son teknoloji kullanılarak üretilen işlemciler, en son 10. nesil olarak mevcuttur. Her çıkan nesilde işlemcinin RAM ve önbelleği yükseltilirken güç tüketimi minimum seviyeye çekilmeye çalışılır. Yenilenen özelliklerle performansı ve hızı artan Intel işlemci nesilleri son modellerde daha güçlü kullanım detayına sahip olarak gelir. 7.ve 8. nesil arasında çok bariz farklar olmazken 4. ve 7. nesil arasında güç tüketimi ve önbelleklerde belirgin farklar ortaya çıkar. Farklı kullanımlara göre değişen Intel işlemci özellikleri ve performansıyla oyun ve grafik uygulamalarında beklediğiniz konforu sağlar. Yüksek enerji tasarrufuna sahip taşınabilir bilgisayar üretiminde öncü olan Intel en iyi işlemci sıralamasında sektörün lideri konumunda yer alır. İşlemci sıralamasında sağladığı teknoloji ve yeniliklerle bilgisayar deneyimlerine farklı bir boyut kazandırır. Siz de oyun oynamak ve yüksek performans gerektiren işlerinizi yapabilmek için Intel en son işlemci modelleri arasından bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Gelişen teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanmak için son çıkan Intel işlemcileri satın alarak daha uzun süreli kullanım imkanı oluşturabilirsiniz.

Intel İşlemci Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

İşlemciler, bilgisayarların yönetiminde etkin rol oynayan parçalardandır. Intel işlemci karşılaştırmaları sonucunda kullanım amacınıza, bilgisayar gereksinimlerinize ve bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Bilgisayarda sadece sörf yapanlar için düşük işlemcili modeller yeterli olur. Düzenli grafik tasarımı yapanlar ve program üretenler için işlemcisi yüksek olan tercihler yapmak gerekir. İşlemci tercihlerinizde kullanım alanınızı ve bütçenizi ön planda tutabilirsiniz. Tüm sistem gereksinimlerine uyumlu işlemcilerle oyun oynarken, video düzenlerken veya program kullanırken ekstra hız kazanabilirsiniz. Yeni bir bilgisayar satın alma aşamasında araştırmalarınızı yaparken Intel işlemci önerisi yazılarından destek alabilirsiniz. Aynı model işlemcileri kullanarak memnun kalan kullanıcıların yaptığı Intel işlemci tavsiyesi ve önerilerini karşılaştırarak uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Her marka ve model bilgisayarla uyumlu olarak çalışan işlemciler, tüm işlemlerinizde gereken donanımlara sahiptir. Tüm bilgisayar bileşenleriyle uyum içerisinde çalışan sistemler, ev ve iş yerleri için tercih edilir. Yeni nesil oyunları daha aktif olarak oynayan kullanıcılar, Intel yeni işlemci seçimleriyle hız ve düşük enerji sarfiyatının konforunu yaşar. Yüksek önbellek seçimlerinin yer aldığı Intel işlemciler, sağladıkları teknolojilerle virüs programlarına karşı da koruma sağlar.

Intel İşlemci Hangi Sistem Özellikleriyle Uyumludur?

Intel, çıkardığı her yeni işlemcisiyle daha fazla performans için düşük enerji sarfiyatı oluşturur. Özellikle yüksek kapasite gerektiren oyunlarda bilgisayarın aşırı ısınması yeni nesil işlemcilerde en aza indirgenir. Piyasadaki tüm bilgisayarlarla uyum içinde çalışabilen Intel işlemci listesi, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sıralanır. Basit işlemler için daha düşük işlemci yeterli olurken, kapasite gerektiren uygulamalarda yüksek güçteki işlemciler tercih edilir. Modele ve fiyata göre değişen Intel işlemci türleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Yeni nesil işlemciler, optimum hız performansı ve yüksek çözünürlüklü sistemleri sayesinde farklı bilgisayar donanımlarıyla uyumluluk gösterir. Yeni bir bilgisayar almak için yeterli bütçesi olmayan müşteriler, sadece işlemcilerini yenileyerek kullandıkları modeli yükseltmeyi deneyebilir. Burada önemli olan nokta, bilgisayarın ana kartı da desteklemesidir. Intel tüm işlemciler için uyumlu sistem donanımlarıyla kullanıcıların tercihlerinde ön plana çıkar.

Intel İşlemci Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Bilgisayarın hızını doğrudan etkileyen Intel işlemci fiyatları ile de müşterilerin beklentilerine uygun çözümler sunar. Üç boyutlu çizimlerde, video editlemede ve yüksek aksiyonlu oyun deneyimlerinde sağladığı verimle kullanıcıların tercihlerinde öne çıkan marka en ucuz Intel işlemci konusunda da iddialıdır. Karmaşık işlemlerdeki başarılı performansıyla dikkat çeken Intel, kullanıcıların istekleri doğrultusunda geniş bir ürün gamına sahiptir. Gelişmiş sistem donanımlarına sahip işlemciler, maksimum performansı sayesinde oyun, yazılım ve ofis kullanımları için çeşitlilik gösterir. Sık sık bilgisayar değişimi yapmamak için Intel işlemci seçimlerinizi yeni nesillerden yana yapabilirsiniz. Sektöründeki öncü markalar arasında yer alan Intel fiyat performans işlemcileriyle her kullanıcıya uygun seçenekler sunar. Siz de bilgisayarınız için Intel işlemci seçimlerinizi yaparken bütçenize uygun bilgisayar kasası fiyatlarına da göz atabilirsiniz.