Kamp Buzluğu

Kamp Buzluğu Fiyatları

590 farklı Kamp Buzluğu için fiyatlar listeleniyor.

Stanley Kamp Buzluğu Icepeak Kamp Buzluğu Kale Kamp Buzluğu Babyjem Kamp Buzluğu ION Kamp Buzluğu Igloo Kamp Buzluğu

Fiyatı Düşen Kamp Buzlukları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kamp Buzlukları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Hacim11 lt
 • Hacim25 lt
 • Hacim15 lt
 • Hacim28 lt
 • Hacim32 lt
 • Hacim45 lt
 • Hacim6 lt
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 25 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterHacimTümünü GösterÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (590)

Elektrikli Sefer Tası Kamp Ocağı Kamp Mutfak Aksesuarı Kamp Pişirme Seti Kamp Çaydanlığı Kamp Tavası Kamp Tenceresi Termos Fener Stanley Kamp Buzluğu Icepeak Kamp Buzluğu Kale Kamp Buzluğu

En Çok Karşılaştırılan Kamp Buzlukları

Kamp Buzluğu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kamp Buzluğu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kamp Buzlukları hangileri?

Bugün Akakçe'de 590 farklı model arasında

En çok satan Kamp Buzlukları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kamp Buzluğu:
 1. Stanley Adventure 15.1 lt Taşınabilir Soğutucu Çanta
 2. Stanley Adventure 15.1 lt Yeşil Taşınabilir Soğutucu Çanta
 3. Stanley Adventure 28 lt Taşınabilir Soğutucu Kamp Buzluğu
 4. Icepeak SF26 26 lt Kamp Buzluğu
 5. Stanley Adventure 6.6 lt Taşınabilir Soğutucu Kamp Buzluğu

Kamp Buzdolabı, Kamp Buzluğu

Outdoor tutkunlarının favori ekipmanlarından biri olan kamp buzdolabı modelleri kamp alanında yiyecek ve içecekleri soğuk şekilde muhafaza etmeye yarar. Kamp buzluğu olarak da adlandırılan mini buzdolapları çalışmak için genellikle 12 V elektriğe ihtiyaç duyar. Kamp buzdolabı cihazları çeşitli boyutlarda üretildiğinden planlanan kamp süresine veya kişi sayısına göre tercih etmek mümkündür. Portatif ve son derece pratik kamp buzdolapları taşınabilir boyutlarıyla dikkat çeker. Kamp buzdolabı kompakt olması sebebiyle karavanlara ve çadırların koridor kısımlarına kolaylıkla yerleştirilebilir. Toplam dondurucu ve soğutucu bölmeleri ayrı olarak tasarlanan kamp buzdolabı çeşitleri ev tipi dondurucular gibi sabit ısı sunar. Üzerlerinde bulunan kontrol panelleri sayesinde istenen sıcaklıklara ayarlanabilen söz konusu cihazlar, akü bağlantısı veya kablo ile çalışır. Siz de yaz kampında ya da uzun seyahatlerde soğuk bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız kamp buzdolaplarına göz atabilir, Akakçe'nin sunduğu avantajlarla en uygun fiyatlı kamp buzluğuna sahip olabilirsiniz.

Kamp Buzdolabı Özellikleri

Çadırda veya karavanda yiyecekleri muhafaza etmek için oldukça az alan olur. Bu nedenle kamp buzdolapları oldukça küçük boyutlarda üretilir. Kompakt dondurucu ve masa üstü buzdolabı olarak da bilinen bu cihazlar, kamp veya karavanla seyahat için idealdir. Araçlarda aküye, karavanlarda ise hazır prizlere bağlanan kamp buzdolabı modelleri hem buzluk hem de soğutucu bölmelerine sahiptir. Kamp buzdolabı cihazlarının dondurucu bölmeleri her buzdolabında olduğu gibi soğutucu kısmına göre daha küçük olur. Donuk kalması gereken gıdalar ve içecekler kamp buzdolabı cihazlarının dondurucu bölmelerinde stoklanabilir. Uzun süren kamp etkinliklerinde sağlıklı ve pratik yemekler tüketilmesine olanak tanıyan kamp tipi buzdolabı ürünlerinde de hacim, ağırlık, soğutucu özellikleri birbirinden farklıdır. Piknik veya uzun süreli outdoor aktivitelerinde yiyecek ve içecek muhafaza etme konusunda pratik çözümler sunan buzluk, kamp alanlarında rahatlıkla konumlandırılabilir. Başarılı cihazların boyutları ise tasarım bazında farklılık gösterir.

Büyük bir kısmı 12 V elektrik bağlantısı ile çalışan kamp buzdolabı cihazlarında bazı modeller şebeke elektriğinin sunduğu 220-230 V enerjiye ihtiyaç duyar. 12 volt bağlantılı kamp buzdolapları daha kompakttır. Taşıması kolay olduğundan yoğun ilgi gören bu soğutucular, birkaç kişiye yetecek kadar gıda ve içecek muhafaza edebilir. Bazı cihazlar ise dondurucu özelliklerinin yanı sıra yiyecekleri daha uzun süre saklamak için buz aküsü çeşitlerine ihtiyaç duyabilir. Kamp buzdolaplarında buz aküsü kullanmak enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olur. Karavanlara takılarak ya da uzatma kablosu ile kullanılabilen elektrikli kamp buzdolabı seçenekleri 12 V-14 V ve 230 V akımla çalışabilecek şekilde üretilir. Söz konusu çok yönlü tasarıma sahip cihazlar her outdoor aktivitesine uyum sağlarken aynı zamanda sunduğu bağlantı seçenekleriyle hemen her yerde yiyecek içecek ihtiyacını karşılar. Elektrikli kamp buzdolabı cihazları, piknik tipi soğutucular gibi bagaja sığabilecek boyutlardadır.

Kamp Buzdolabı Modelleri

Kullanım pratikliği sayesinde dış mekanlarda yemek sorununa çözüm sunan kamp için buzdolabı modelleri, çalışma prensibine göre farklı şekillerde üretilir. Kompresörlü ve absorbsiyonlu olmak üzere iki seçenek sunan kamp buzluğu ürünleri arasında boyut farkı bulunur. Kompresörlü kamp buzdolabı cihazları ev tipi buzdolapları gibi çalışır. Kapalı bir döngü sisteminde hareket eden soğutucu sıvı, kompresörün oluşturduğu basınçla, düşük ısı derecesine rağmen akışkanlığını korur. Bunun sonucunda da sirkülasyon devam ederek soğutucu kısmının ısısının düşmesini sağlar. Bu çalışma prensibine sahip olan kompresörlü kamp buzdolabı modelleri, ortam sıcaklığından bağımsız olarak içindeki gıdaları maksimum -18 ºC'ye kadar soğutabilir. Absorpsiyonlu kamp buzdolabı, bir yerine iki sıvı kullanması nedeniyle kompresör soğutuculardan ayrılır. Bu tür kamp buzdolabı ürünlerinde soğutucu akışkanın yanı sıra kompresör görevi gören absorpsiyon sıvısı bulunur. Türü fark etmeksizin kamp buzdolabı cihazları yiyecekleri ortam sıcaklığının 30 ºC altına kadar soğutabilir. Üstelik tamamen sessiz çalışırlar.

Rüzgara ve zorlu hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen kamp piknik buzluğu cihazları hacim seçenekleri sayesinde hem günübirlik hem de uzun süreli outdoor aktivitelere uygundur. Kamp alanında çakı modelleri kadar gerekli olan kamp buzdolabı modelleri, minimum 30 litre kapasiteye sahiptir. 38, 45, 58 ve 60 litre kapasite seçenekleriyle kalabalık kamp gruplarına uygun alternatifler sunan bu cihazlar, farklı çalışma seslerine sahiptir. Örneğin, absorpsiyonlu olanlar düşük ses seviyesiyle çadır içi kullanıma uygundur. Bununla birlikte absorpsiyonlu kamp buzdolapları gazla da çalışabildiğinden elektrik enerjisine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu nedenle kamp buzdolabı tavsiye ve önerilerde sık karşılaşılan modeller gazlı olanlardır. Termoelektrik kamp buzdolabı modelleri ise elektrik bağlantısı kurulduğu anda hızlı bir soğutma süreci başlatır. Ancak bu cihazların genel performansı ortam sıcaklığından etkilenebilir. İki çeşit kamp buzdolabının ortak noktası ise enerji tüketimlerinin oldukça az olmasıdır.

Kamp Buzluğu Kullanımı

Gaz veya elektrik enerjisiyle çalışan kamp mini buzdolabı çeşitleri oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Outdoor uzmanlarının kamp buzluk tavsiye ve önerilerinde yer verdiği soğutucular hemen her arazide, çadırda ve karavanda rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte cihazların farklı çalışma prensipleri nedeniyle "Kamp buzluğu nasıl kullanılır?" sorusuna tek bir yanıt vermek mümkün değildir. Kullanım kılavuzu ile birlikte gelen kamp buzdolabı cihazları akü, güç kaynağı veya karavana takılarak çalıştırılır. Ancak kamp buzdolabı cihazlarından verim almak için sadece çalıştırmak yeterli değildir. Kamp buzdolabından daha fazla yararlanmak için dikkat edilmesi gereken püf noktalarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

Kamp Buzdolabı Fiyatları

Alanında lider markaların farklı tasarımlarla kullanıcılara sunduğu kamp buzdolapları, ulaşılabilir fiyatlı kamp ürünleri arasındadır. Genel olarak hemen her bütçeye uygun olan kamp buzdolabı fiyatları; kapasite, çalışma prensibi, bağlantı türü, ölçüler, kullanım alanı ve marka gibi faktörlerden etkilenir. Dolayısıyla 30 litre ve 58 litre net hacme sahip olan kamp buzdolabı cihazları farklı şekilde fiyatlandırılır. Absorbsiyonlu kamp buzdolabı çeşitleri ile kompresörlü olanlar arasında da belirgin fiyat farkları bulunur. Bunların yanı sıra aynı özelliklere sahip olsa da iki farklı marka tarafından üretilen kamp buzdolabı ürünlerinde fiyatların farklı olması normaldir. Tüm kamp ve outdoor ekipmanları gibi kamp için mini buzdolabı cihazları da dönemsel kampanyalardan etkilenerek indirime girer. Böyle dönemlerde istenilen cihazı bütçenizi zorlamadan satın almak mümkündür. Siz de outdoor aktiviteleriniz veya karavanınız için bu tarz bir mini soğutucu arayışında iseniz Akakçe yardımıyla tüm çeşitlere ulaşabilir, fiyat sıralaması yaparak uygun olanlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.