Royal Canin Kedi Maması

Royal Canin Kedi Maması Fiyatları

746 farklı Royal Canin Kedi Maması için fiyatlar listeleniyor.

kg En Ucuz Royal Canin Kedi Mamaları

Tümü

Fiyatı Düşen Royal Canin Kedi Mamaları

ÇOK SATANLAR kgEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıRoyal Canin
 • Ağırlık10 kg
 • Ağırlık12 kg
 • Ağırlık15 kg
 • YaşYavru
 • YaşYetişkin
 • AromaBalık
 • AromaTavuk
 • ÖzelliklerKısırlaştırılmış
 • TürüKuru
 • TürüYaş
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 32 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıRoyal Canin
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterAğırlıkAromaTahılYaşTürüTane BoyutuCinsiYapısıAmbalaj SeçeneğiAdetBalık TürüÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (746)

Royal Canin Kedi Süt Tozu Royal Canin Köpek Maması Royal Canin Köpek Süt Tozu

En Popüler Royal Canin Kedi Mamaları

Royal Canin Kedi Maması Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Royal Canin Kedi Maması Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Royal Canin Kedi Maması Fiyatları Akakçe’de!

Kedilerinizin sağlıklı beslenebilmesi ve büyümesini sağlamak için, kaliteli mamalar tercih etmeniz her şeyden önce gelir. Kedi sağlığının korunması için; öncelikle böbrekler, deri, tüy, göz sağlığı gibi kedi bakımında hassasiyet gerektiren konulara dikkat edilmelidir. Royal Canin profesyonel kedi mamaları ile tüm bu hassasiyet gerektiren konularda yüksek seviyede verim alabilirsiniz. Aynı zamanda doğru seçim için, her kediye mahsus olmak üzere; kedi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tercih yapmak gerekmektedir.
Sağlık sebepleri dışında, mama seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken başka unsurlar da mevcuttur. Bu konuda sizin kadar, kedinizin de söz hakkı bulunur. Her bir kedinin kendine has damak tadı mevcuttur. Hangisinin en sevdiği aromaya sahip mamayı yediğini keşfetmek size kalır. Kuzu etli, somonlu, tavuklu gibi çeşitli içeriklere sahip mamalar bulunuyor. Kedinize en uygun seçimi yapmak için; Royal Canin kedi maması çeşitlerini, Akakçe aracılığıyla incelemenizde fayda var.

En İyi Royal Canin Kedi Maması Çeşitleri

Royal Canin kedi maması çeşitleri, öncelikle yaş gruplarına göre seçim yapmanıza olanak tanıyor. Bu aşamadan sonra, kedinizin aroma tercihi, tüy yapısı, kilosu, ırkı veya sağlık durumuna mahsus olarak bir mama tercihinde bulunabilirsiniz. Bu özellikler açısından farklı olan mamaları denemek isterseniz, mama değişikliğini belirli bir sürece yayarak yavaşça yapabilirsiniz. Kedilerin bağırsak florası ve sindirim sistemi hassastır. Bu sebepten dolayı, ani gıda değişimlerden kaçınmak gerektiğini hatırınızda bulundurmalısınız. Bu birbirinden farklı aromalara, özelliklere sahip Royal Canin mamalarını kedinize denetmek isterseniz; öncelikle dörtte bir oranında vereceğiniz mamayı, daha sonra bu miktarı yavaş yavaş artırarak istenen mama türüne geçebilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgiye, satın almış olduğunuz mamanın üzerindeki kullanma talimatından erişebilirsiniz. Kedilerde gıda değişimi önemli bir husus olduğu için, bu konuda yazılmış çok sayıda makaleye de erişebilirsiniz.
Kedi mamalarında genel olarak yaş ve kuru mama çeşitleri mevcuttur. Ancak, kullanım kolaylığı ve uzun ömrü sebebiyle kuru mamalar daha çok tercih edilmektedir. Öte yandan kedi sağlığı açısından, Royal Canin yaş mama çeşitlerinin belirli aralıklarla verilmesi sıkça önerilen bir yöntemdir. Royal Canin kullananların yorumlarında; zaman zaman yaş mamanın ödül maması olarak kullanıldığı da sıkça ifade edilmektedir. Böylece kediniz ile aranızda verilen ödül üzerinden ayrı bir anlaşma dili oluşturabilirsiniz.

Royal Canin Yavru Kedi Maması

Kedilerde genellikle bir veya bir buçuk yaşına kadar olan dönem yavruluk dönemidir. Bu süreçte diş ve kemik sağlığını korumak için, uzmanlar tarafından yüksek protein içeren Royal Canin yavru kedi maması önerilmektedir. Yavruluk döneminde bitmek bilmeyen hareket kabiliyeti ve enerji isteği olan kediler, Royal Canin sayesinde ihtiyaçlarını karşılar. Yavru kedi maması içeriği, yavru kedilerin tüm bu ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde hazırlanmıştır. Kemik gelişimi için gerekli olan yüksek proteinin yanı sıra taurin, lif, vitaminler ve mineraller içeren mamalar, Royal Canin uzmanlığında geliştirilir. Böylece, gelişimsel ihtiyaçları karşılanan kediniz sağlıklı bir süreç geçirir. Kedinizin beslenmesine yavruluk döneminden itibaren dikkat ederek kedinizi olası hastalıklardan ve sorunlardan koruyarak, siz de uzun vadede rahat edersiniz.

Royal Canin Yetişkin Kedi Maması

Kediler bir yaşından itibaren yetişkin kabul edilir. Bir yaşından itibaren yetişkin kedi mamalarını tercih ederseniz, yaşlarına göre ihtiyaç duyulan enerji seviyelerine uygun bir beslenme programı hazırlamış olursunuz. Özellikle dışarı çıkmayan kedilerin enerji seviyelerine göre beslenme programına alınması oldukça önemlidir. Aksi taktirde kedilerin fazla aldığı enerji miktarı, kedilerde aşırı kilo alımı olarak kendini gösterir. Bu durumda obezite gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmak olasıdır. Fazla yağlanmaya bağlı sorunlar, iç hastalıklarından psikolojik sorunlara kadar bir çok noktada olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Kaliteli mama kullanımı ve günlük öğün programlamasıyla bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

Royal Canin Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kediler, diğer kedilere göre daha hassas bir hormon düzeyine ve metabolizmaya sahip olur. Bundan dolayı, kısırlaştırılmış kedi maması onlar için uygun olarak üretilmiştir. Kısır kediler, değişen hormon seviyeleri nedeniyle kilo almaya meyilli olduklarından, kısırlaştırılmış kedi maması sayesinde kedinizin formunu korumasına yardımcı olarak, onun sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Royal Canin Kedi Maması Yorumları

Kedi maması alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri de diğer kullanıcıların deneyimleri olabilir. Royal Canin kedi maması yorumlarında en çok vurgulanan nokta; mamanın kalitesi ve Royal Canin kedi maması fiyatının uygunluğudur. Bu sebeple, dünya çapında Royal Canin kullanıcıları ürün hakkında yüksek memnuniyet düzeyine sahiptir. Royal Canin kedi maması yorumlarına göre; tüy dökümünde azalma, deri ve gözlerde parlaklık gözlemlenmesi bu mamanın kalitesini gösteren en büyük detaylardan bazılarıdır. Kediniz tüy dökme sorunu yaşıyorsa ve bu ciddi bir sorun haline geliyorsa, hemen Royal Canin mamalarına geçebilirsiniz. Kaliteyi ve güvenceyi tercih etmek için, bu alanda iddialı en iyi kedi mamasını inceleyebilirsiniz.

Royal Canin Kedi Maması Fiyatları

Royal Canin kedi maması fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Siz de en uygun fiyatlarla kediniz için doğru mamayı hemen şimdi ucuzluğun adresi Akakçe’den inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun kedi maması 15 kg‘lık paketler, Akakçe’de şimdi sizleri bekliyor! Royal Canin 15 kg'lık paket, hem kedinizin sağlığına hem de bütçenize iyi gelecek fiyat seçenekleri sunuyor.