English Home Kilim

English Home Kilim Fiyatları

4 farklı English Home Kilim için fiyatlar listeleniyor.

Ruum Store Kilim MarkaEv Kilim English Home Kilim Miabella Home Kilim Caretta Kilim Giz Home Kilim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

80x150 cm80x200 cm80x300 cm100x200 cm120x180 cm160x230 cmPamukluŞönilYıkanabilirKaymazMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: English Home Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası English Home Ölçü Kumaş Türü

GümüşsuyuEnglish Home Nevresim TakımıEnglish Home BornozEnglish Home AlezEnglish Home ÇarşafEnglish Home PikeEnglish Home Amerikan ServisEnglish Home PeştemalEnglish Home Yılbaşı AğacıEnglish Home Bardak SetiEnglish Home Çay BardağıEnglish Home Tepsi

English Home Kilim Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan English Home Kilim hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 4 farklı English Home Kilim:
  1. English Home Sparks Dokuma Kilim 80x150 cm Açık Taş
  2. English Home Sparks Dokuma Kilim 80x150 cm Bordo
  3. English Home Sparks Dokuma Kilim 80x150 cm Beyaz - Bordo
  4. English Home Poulla Pamuklu Kilim 120x180 cm Beyaz

English Home Kilim

Ev dekorasyonuna büyük katkı sağlayan ve çok yönlü kullanımı ile öne çıkan English Home kilim çeşitleri hemen her alanda rahatlıkla tercih edilebilir özelliklere sahiptir. Yumuşak, sert, püsküllü seçenekleriyle eve, ofise ve tüm yaşam alanlarına uyum sağlayan English Home kilim koleksiyonları farklı boyut, renk çeşitleriyle geniş ürün yelpazesi sunar. Çeşitli dokuma teknikleriyle tamamlanan English Home kilim modelleri son derece dayanıklıdır, uzun yıllar kullanıma uygundur. Kolay bakım talimatları sayesinde uzun süre ilk günkü görünümünü koruyan kilimler jüt, şönil, pamuklu, peluş, jakarlı, kadife gibi seçenekleriyle yaz-kış tercih edilebilir. Makine ve el yapımı olarak ikiye ayrılan English Home kilim çeşitleri tüylü veya düz yapıları sayesinde tüm dekorasyon stillerine uyum sağlar. Siz de hafif, yumuşak ve dayanıklı English Home kilim modellerinin tüm ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz Akakçe aracılığı ile uygun fiyata dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

English Home Kilim Özellikleri

Klasik, retro, modern, bohem, İskandinav gibi farklı dekorasyon tarzlarına hitap eden English Home kilimler mekanlarınıza sıcak hava kazandırır, hoş bir atmosfer yaratır. Sadece dekorasyona katkı sağlamakla kalmayan English Home kilimler sahip olduğu özellikler sayesinde hem kullanım hem de temizlik açısından pek çok avantaj sunar. Pamuk, bambu, hasır, yün, akrilik ve sentetik birçok iplik kullanılarak tamamlanan English Home kilim modelleri genellikle zamansız stillere sahiptir. Bu sayede yıllar boyunca çeşitli dekorasyonlarda kullanılabildiklerinden bütçe tasarrufu yapmanıza izin verir. Soft ve pastel renkleri, geleneksel ve modern desenleri ile kullanıcılardan tam not alan English Home kilim çeşitleri yatak odalarından mutfaklara, balkonlardan antrelere kadar evin hemen her yerinde rahatlıkla kullanılabilir. Geniş yelpazede sunulan boyut seçenekleri ise alanlarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlar. Bakım ve kullanım kolaylığı tanıyan diğer English Home kilim özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

English Home Kilim Modelleri

Kilim olarak satışa sunulan ev tekstil ürünleri halılardan farklı olarak dokunur, daha yumuşak formlarda hazırlanır. Ancak modern teknolojili, kullanılan ipliğin çeşidi ve dokuma türüne göre son derece dayanıklı, yapısını uzun süre koruyan kilim seçenekleri de mevcuttur. Bu nedenle bambu kilim English Home koleksiyonları arasında hemen her tür form ve şekil rahatlıkla bulunabilir. Oval, yuvarlak, dikdörtgen başta olmak üzere farklı şekillerde hazırlanan kilimler tıpkı yolluk tasarımları gibi ince yapıya sahip olabilir. Bu nedenle benzer formda tasarlanan zemin tekstilleri güvenli kullanım açısından halı kaydırmaz ile tercih edilebilir. Öte yandan bakım kolaylığı sunan English Home kilim seçenekleri yazlık-kışlık olarak iki gruba ayrılabilir. Çünkü daha kalın ve sert dokulu zemin ürünleri ısı yalıtımına katkı sağlar.

Jakarlı tasarımlar özel desen ve renk seçenekleri ile klasik dekorasyonlarda tercih edilebildiği gibi modern tarzla karıştırılarak yeni görünümler ortaya çıkarılabilir. Pamuklu seçenekler ise banyodan çocuk odasına, oturma odasından mutfağa kadar hemen her yere serilebilir. Çok yönlü kullanım denince akla gelen English Home çift taraflı kilim modelleri aynı anda iki farklı ürüne sahip olmanızı sağlar. Her yüzü düz dokumadan yapıldığından ters görüntü oluşturmaz, anlaşılmaz. Her iki tarafında da farklı renkler sunan English Home kilim çevrilerek farklı dekorasyonlarda kullanılır, ortamın havasını anında değiştirme özelliğine sahiptir. Yolluk tasarımlarında olduğu gibi el, makine yapımı fark etmeksizin çift taraflı kullanılabilen English Home kilim ürünleri genellikle pamuklu, polyester malzemelerden üretildiğinden çamaşır makinelerinde rahatlıkla yıkanabilir.

English Home Kilim Desenleri

Çizgili, geometrik şekilli, çiçekli, figürlü desenlerle hazırlanan English Home kilim modelleri genellikle klasik kilim desenine sahiptir. Baskı seçeneklerinden biri olan English Home balıklı kilim pek çok renkte sunulur; küçük balık baskıları modern bir hava yaratmak için idealdir. Lacivert, antrasit, pudra, haki, bej, vizon, taş gibi nötr renklere alternatif olarak sunulan turuncu, kırmızı ve sarı benzeri canlı renkler dekorasyonlarda dikkat çekici bir alan oluşturmanıza yardımcı olur. Nötr tonlar ise her renkle kusursuz uyum sağladığından eşyalarınız değişse bile kullanılmaya devam edilebilir. English Home kilim kullananlar tarafından yapılan yorumlarda genellikle çok yönlü olduğundan, soft renkleriyle evin tüm alanlarında kullanıldığından bahsedilir. Yorumlarda yer alan bir başka konu ise desenlerin modern görünümleriyle eşyaların stilini kısa sürede değiştirebilmesidir.

English Home Kilim Boyutları

Paspas, yolluk, halı gibi ev tekstil ürünlerinin her birinin yerini alabilecek şekilde tasarlanan English Home kilim modelleri çok küçük boyutlardan tüm zeminlerinizi kapatabilecek boyutlara kadar geniş ölçü yelpazesi sunar. Paspas yerine kullanılabilen English Home kilim seçenekleri genellikle 50 x 80 cm ve 60 x 100 cm boyutlarında hazırlanır. Bu ürünler arasında hem dekoratif hem de işlevsel tasarımlar bulunduğundan banyolarda, balkon önlerinde, antrelerde, tezgah önlerinde tercih edilir. 160 x 230 cm benzeri daha büyük English Home kilim ürünleri ise salondan yatak odalarına, oturma odalarından geniş mutfaklara kadar her alanda kullanılır. Aynı zamanda ofis kullanımına da uygun olan bu parçalar klasik, modern stili desteklediğinden misafirlerinize sıcak bir karşılama sunar. İngiliz stilini yansıtan yuvarlak English Home kilim koleksiyonları 90 cm, 120 cm, 150 cm çaplarda tamamlanır, alanlarınızı olduğundan daha büyük gösterme özellikleri mevcuttur.

English Home Kilim Kullanımı

Şekil ve boyut olarak pek çok seçenek sunan English Home kilim modelleri aynı zamanda farklı dokularla kullanım alışkanlıklarınıza cevap verir. Son derece etnik, geleneksel görünüm sunan kilimler zamansız stiller arasında yer alır, hemen her mobilya ile uyum sağlar. Görünüm olarak son derece şık, İngiliz dekorasyon stilini vurgulayan English Home jüt, jakarlı, pamuk kilim modelleri parke, seramik, taş, rustik, granit, mermer malzemeden yapılan tüm zeminlerde kullanılır. Kışlık, yazlık, dört mevsime uygun hazırlanan English Home kilim türleri kullanılan ipliklere göre farklı özelliklere sahiptir. Örneğin; jüt ve pamuklu ipliklerden üretilen kilimler yaz mevsimine, sıcak-nemli bölgelere oldukça uygundur. Hemen her ihtiyaca cevap veren English Home kilim çeşitleri aynı zamanda bütçe dostudur. English Home kilim fiyatları malzeme, özellik, boyut ve tasarıma göre değişse de her kullanıcının ulaşabileceği aralıklarla listelenir. Siz de dekorasyonlarınızı tamamlamak için hoş halı ve kilimler arıyorsanız Akakçe sayesinde English Home kilim indirim fırsatlarından yararlanabilir, en uygun ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.