Halı Kaydırmaz

Halı Kaydırmaz Fiyatları

48 farklı Halı Kaydırmaz için fiyatlar listeleniyor.

EMR Halı Kaydırmaz IKEA Halı Kaydırmaz Decobella Halı Kaydırmaz Mistique Home Halı Kaydırmaz

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 25 TL 25 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 TL üstü Markası
Temizle Ürünleri Gör (48)

Gümüşsuyu Kaşmir Halı Runner Yastık Kılıfı Mutfak Önlüğü Cibinlik Halı Örtüsü Perde Aksesuarı Hamam Takımı IKEA Halı Kaydırmaz Decobella Halı Kaydırmaz Mistique Home Halı Kaydırmaz

Halı Kaydırmaz Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Halı Kaydırmazları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Halı Kaydırmaz:
  1. Hali Kaydirmaz Raf Dolap Ortusu 45x90Cm
  2. Ikea Stopp Hali Kaydirmazi - 67,5X200 Cm
  3. Halı Tut Kaydırmaz Halı Pedi 4'lü set
  4. halı kaydırmaz örtü 60X200 cm kaymaz örtü
  5. Hali Kaydirmaz - Raf - Dolap Ve Torpido Ortusu 60 X 90

Halı Kaydırmaz

Ofis, ev gibi yaşam alanlarında kullanılan halı, paspas ve kilim gibi eşyaların zemine sabitlenmesi ve kaymaması için kullanılan halı kaydırmaz ürünleri, günlük hayatı kolaylaştırırken diğer yandan ortaya çıkabilecek tehlikeleri de ortadan kaldırır. Zemine sıkı bir şekilde tutunmayan paspas, kilim ya da bambu halı modelleri yürürken kayabilir ve bu düşmeye, düşme ile birlikte çeşitli sorunlara neden olabilir. Yapıştırılarak ve tutturularak kullanılan halı kaydırmaz tabanlıklar halıların zemine düzgün bir şekilde serilmesini sağlar. Halı kaydırmaz nedir diye bakıldığında, farklı materyallerden üretilen ve farklı kullanım özelliklerine sahip olan halı, yolluk, kilim ve paspasların zemine tutunarak kaymasını engelleyen ürünler olduğu görülür. Geniş ürün yelpazesine sahip olan halı kaydırmaz ürünlerine online alışveriş kolaylığıyla ulaşabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu ürünler çok farklı çeşitlere sahiptir:

Yaşam Alanlarının İhtiyacı Halı Kaydırmaz Modelleri

Yaşam alanlarına çok daha sıcak bir hava katabilmek için kullanılan halı, paspas ve kilim modellerinin zemin üzerinde sabit durması önemlidir. Zemin üzerinde sabit durmayan halı, paspas ve kilim modelleri hem ortamın dağınık durmasına hem de üzerinde yürüyen kişinin düşmesine neden olabilir. Bu yüzden halı kaydırmaz ped, tabanlık, bant gibi ürünler kullanarak zeminde yer alan halı ve benzeri ürünleri sabitleyebilirsiniz. Halı kaydırmaz paspas gibi ürünler parke ve seramik gibi zeminlerde oynama yapmaz. Halının şeklini ve duruşunu koruyarak, üzerinde güvenle yürümenizi sağlar.

Halı kaydırmaz çeşitleri, zeminde yer alan halı, paspas ve kilim gibi ürünlerin çok daha estetik durmasını sağlar. Aynı zamanda şeklinin bozulmasını engeller. Köşe noktalara eklenen yapışkanlı halı kaydırmaz ürünleri sayesinde yaşam alanlarında yer alan kişilerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Kaza risklerini ortadan kaldıran fonksiyonel ve estetik halı kaydırmaz ürünleri halının orijinal görünümünü bozmaz ve dışarıdan bakıldığında fark edilmez. Halı kaydırmaz silikon ürünleri farklı renklerde üretilir. Siyah, şeffaf, beyaz, kırmızı, yeşil, mavi, gri, turuncu gibi geniş bir renk skalasına sahip olan halı kaydırmaz ürünler arasından ihtiyacınıza ve kullanacağınız halı, kilim ya da paspasın rengin uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Halı Kaydırmaz Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Halı kaydırmaz modelleri farklı tasarımlara sahiptir. Bu nedenle halı kaydırmaz nasıl kullanılır noktasında tercih edeceğiniz model büyük bir önem teşkil eder. Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan ürünler, halının altına yerleştirildikten sonra halının ağırlığı ile birlikte zemine yapışır. Bu sayede ekstra bir yapıştırıcı kullanmanıza gerek kalmaz. Hafif ya da kolay şekil alan ürünler tercih etmediğinizde ise; kaydırmazları halının altına çift taraflı bant yardımı ile yapıştırabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda kolayca bir kutu içerisinde muhafaza edebilir ve tekrar kullanmak istediğinizde çıkarabilirsiniz. Halının ebatlarına uygun bir şekilde tercih edilmesi gereken halı için kaydırmaz modelleri halının ebatlarına yakın tek parça ya da 2, 3 parça şeklinde halı altına yerleştirilebilir. Halı kaydırmaz nasıl uygulanır diye bakıldığında ise iki farklı yöntem karşınıza çıkar;

Güvenlik ve Düzen için Halı Kaydırmaz Ürünler

En iyi halı kaydırmaz hangisi sorusunun cevabı yaşam alanınızın zeminine ve kullandığınız halıya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ev ve ofis gibi ortamlarda daha sıcak bir hava yaratmak ve özellikle ofislerde çalışanların kendilerini evde hissetmelerini sağlamak için halı, kilim gibi ürünler kullanılabilir. Bu tarz ürünler parke ve fayans gibi alanlarda yürürken kayabilir. Bu nedenle güvenliği sağlamak için halı kaydırmaz kullanımı son derece önemlidir. Kaliteli malzemeden üretilen halı kaydırmazları uzun süre güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Halı altı kaydırmaz marka ve ürün yorumlarını inceleyerek en kaliteli ürünü bulabilirsiniz. Diğer yandan yolluk kaydırmaz gibi farklı isimlerle satışa sunulan ürünler de vardır. Güvenliğiniz için kullanmanız gereken halı kaydırmaz ürünlerinin çeşitlerine bakıldığında;

Halı Kaydırmaz Ürünlerde Farklı Boyut Seçeneği

Halı kaydırmaz ölçüleri oldukça çeşitlidir. Kolay kesilebilen yapıya sahip büyük halı kaydırmazlardan alarak kendi halınızın boyutuna göre de küçültebilirsiniz. Kaliteli halı kaydırmaz modelleri sayesinde yürürken kendinizi her zaman güvende hissedersiniz. En iyi halı kaydırmaz nerede bulunur merak ediyorsanız bu konuyla ilgili geniş çaplı bir araştırma yapabilirsiniz. Diğer yandan halı kaydırmaz büyük boy ya da küçük boy olsun, halınız ile uyumlu olmadığı sürece kullanımında zorlanabilirsiniz. Bu nedenle satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce halı kaydırmaz tavsiye yazılarını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda halı kaydırmaz kullananların yaptığı yorumları da inceleyebilirsiniz. Halı kaydırmaz yorumları rehberliğinde sizin için uygun olan halı kaydırmaz modelini bulabilirsiniz. Farklı ölçülere sahip olan halı altı kaydırmazlar sadece kare ya da dikdörtgen şekilde üretilmez. Yuvarlak halı kaydırmaz modelleri de vardır. Genellikle paspas ya da kilim gibi yuvarlak şekillerdeki ürünler için kullanılır.

Akakçe’de Yer Alan Halı Kaydırmaz Ürünler ve Fiyatları

Halı kaydırmaz nerede satılır sorusuna farklı cevaplar verilebilir, ama bu ürünü en ucuz fiyat avantajlarıyla Akakçe’de bulabilirsiniz. Halı kaydırmaz seçiminde fiyatın yanı sıra dikkate almanız gereken bazı noktalar vardır. Öncelikli olarak halınız için en iyi halı kaydırmaz modeline karar vermeniz gerekir. Yapışkanlı, vakumlu, rulo, pedli, bantlı ya da ince halı kaydırmaz modellerini inceledikten sonra kararınızı verebilirsiniz. Halı kaydırmaz fiyatları üretici firma ve ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu sayede ürünler her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Üçgen köşelere yerleştirilen bantlardan halı kaydırmaz pedlere kadar birçok farklı model arasından sizin için en kullanışlı ve uygun olacak olan modelleri satın alabilir, yaşam alanlarınızda güvenlik sağlayabilirsiniz.