A4 Tech Klavye

A4 Tech Klavye Fiyatları

39 farklı A4 Tech Klavye için fiyatlar listeleniyor.

SteelSeries Klavye Logitech Klavye Razer Klavye Gamepower Klavye Asus Klavye Rampage Klavye

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MekanikMekanik HisliBlueRed150 - 250 TL 250 - 500 TL KabloluKablosuzQFSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: A4 Tech Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası A4 Tech Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı Türü Genişlik Pil Tipi Tuş Ömrü Ağırlık Kablo Uzunluğu Yükseklik Derinlik SatıcıToplam 115 satıcı. Ürün Puanı Renk

A4 Tech KameraA4 Tech MouseA4 Tech Klavye Mouse SetiA4 Tech Klavye Aksesuarı

En Popüler A4 Tech Klavyeler

A4 Tech Klavye

Özenle geliştirilen özellikleriyle bilgisayar başında geçirdiğinizi süreyi verimli kullanabilmenize yardımcı olan A4 Tech klavye modelleri, yazı yazarken veya oyun oynarken konforunuzu artırır. Ergonomik tuş tasarımları sayesinde programları kontrol ederken kolaylık sağlar. Q ve F klavye dili seçeneklerini sunan A4 Tech klavye dizilimleri, tercih ettiğiniz dile göre seçim yapabilme imkânı tanıyarak beklentinizi karşılar. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz A4 Tech klavyeler, ideal aralıkta tasarlanan harf aralıklarıyla yazı veya kod yazarken hata oranınızı en aza indirir. Kontrol ile hızı bir araya getirerek projelerinizi, ödevlerinizi ve sunumlarınızı keyifle hazırlayabilmenize olanak tanır. Yenilikçi teknolojiler ile güncel bilgisayar sistemlerinin özelliklerine uygun olarak geliştirilen A4 Tech klavye çeşitlerini Akakçe ile inceleyebilirsiniz.

A4 Tech Klavye Özellikleri

Pürüzsüz tuş yüzeyleri ve artırılmış dengeleriyle dikkatleri üzerine çeken A4 Tech klavye çeşitleri, zarif ve estetik tasarımıyla masanıza şıklık katar. Birbirinden farklı ölçülerde kullanıma sunulur, çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz formlarıyla istediğiniz alanda çalışabilme imkânı verir. Pek çok klavye A4 Tech tarafından kablolu-kablosuz olarak tasarlanır. Komutlarınızı bilgisayara milisaniyeler içerisinde aktaran A4 Tech klavye modelleri, kaliteli materyaller ile üretilen çerçeveleri ve butonlarıyla uzun yıllar performansını korur. Herhangi bir kurulum ve yükleme ihtiyaç duymayan kablolu ürünler ile bilgisayardaki işlerinizi ışık hızında halledebilirsiniz. Kablosuz A4 Tech klavye kurulumu ise modeline göre değişir. Lazer baskılı harfleriyle silinmelerin ve solmaların önüne geçen A4 Tech klavye tuş yerleri, okunabilirliğini her zaman koruyarak beklentilerinize cevap verir.

Ellerinizi ve parmaklarınızı yormadan saatlerce çalışabilme veya oyun oynayabilme imkânı tanıyan pek çok A4 Tech F klavye ve Q klavye, multimedya tuşlu olarak tasarlanır. Klavyenin üst ya da yan köşelerine yerleştirilen butonlar ile müziği başlatma, müziği değiştirme, sesi azaltma, sesi kapatma, gibi işlemleri klavye üzerinden yapabilirsiniz. Multimedya tuşları hem programlarınızı hem de oyunlarınızı duraklatmadan arka plandaki uygulamaları denetleyebilme imkânı verir. A4 Tech klavye çeşitleri, ışıklı olarak da geliştirilir. Işıklı A4 Tech klavyeler, gece ve düşük ışıklı alanlarda bilgisayar kullanabilme olanağı tanır. Kaliteli anahtarlarıyla dikkatleri üzerine çeken birçok A4 Tech klavye; çıkma, takılma, çift tıklama gibi problemlerle karşılaşmanızın önüne geçer. Milyonlarca tıklamaya dayanıklı özelliklerde tasarlanan A4 Tech klavye anahtarları, mekanik alternatifleriyle yazı yazarken veya oyun oynarken işinizi kolaylaştırır.

A4 Tech Klavye Modelleri

İdeal derinlikte tasarlanan tuş yükseklikleriyle çalışma konforunuzu artıran A4 Tech klavye modelleri, parmaklarınızı rahatlıkla yönlendirmenizi sağlar ve akışta kalmanıza yardımcı olur. Kablolu, kablosuz, mekanik, gaming klavye gibi pek çok alternatif sunarak kullanacağınız alana göre seçim yapabilme imkânı tanır. A4 Tech klavye USB girişli modeller, ideal kablo uzunlukları sayesinde özgürce hareket edebilmenizi sağlar. Sayısal tuş takımlı ve sayısal tuş takımsız alternatifleriyle deneyiminizi farklı bir noktaya taşır. Sayısal tuş takımlı A4 Tech klavye çeşitleri genel olarak yazı yazan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Sayısal tuş takımına sahip olmayan klavyeler ise oyun oynamak için idealdir. Pek çok A4 Tech kablolu klavye, L şeklinde tasarlanan büyük “Enter” butonu ile yaptığınız işlemleri onaylarken, seçili klasörleri açarken kolaylık sağlar.

Wi-Fi ve Bluetooth destekli seçenekler sunan kablosuz A4 Tech klavye çeşitleri, bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilme imkânı verir. Kablosuz A4 Tech klavyeler, çekim alanlarıyla birbirinden ayrılır. 5 metre, 10 metre, 15 metre gibi alternatifler sunarak ihtiyacınıza en uygun olanı bulabilmenizi kolaylaştırır. 4.2, 5.0, 5.2 sürümlerde geliştirilen A4 Tech Bluetooth klavye çeşitleri, bilgisayarınızın özelliklerine göre seçim yapabilme olanağı tanır. Renk solmasına, tozlanmaya, leke oluşumuna karşı dirençli yapılarda üretilen A4 Tech klavye çerçeveleri, kullanışlı formlarıyla kullanıcılarının beğenisi kazanır. Pek çok A4 Tech klavye, su geçirmez ve tahliye kanallı tasarımlara sahiptir. Yanlışlıkla döktüğünüz suyu, kahveyi hızlı bir şekilde dışarı boşaltan tahliye kanallı A4 Tech klavye çeşitleri, klavyenizin teknik aksamının ve bilgisayarınızın elektrik sisteminin zarar görmesini engeller.

Oyun Performansınızı Artıran A4 Tech Klavye Çeşitleri

Q ve F dil seçenekleri sunan A4 Tech klavye çeşitleri; 400 gr, 450 gr, 510 gr ağırlıklarında üretilir. İngilizce diline uygun olarak tasarlanan A4 Tech Q klavye modelleri, bu dilde yer alan harf ve karakterleri yazışmalarınızda rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanır. Özellikle kod yazarken veya oyun oynarken kolaylık sağlar. A4 Tech F klavye modellerinin harfleri ve karakterleri, Türkçe diline uygun olarak tasarlanır. A4 Tech Türkçe klavyeler, genellikle ofis ortamlarında tercih edilir. Silinmez ve net butonlarıyla uzun yıllar sorunsuz bir kullanım performansı sunarak kontrolün her zaman sizde olmasını sağlar. Kaymaların önüne geçen alt plakaları sayesinde masa ve mouse pad üzerine yerleştirebileceğiniz A4 Tech klavye tasarımları, oyun tutkunlarına özel olarak da üretilir.

Oyun oynamayı seven kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen A4 Tech oyuncu klavyeler, anahtar tasarımlarıyla dikkat çeker. Hızlı tepki süreleriyle MMO, MOBA, FPS gibi çeşitli oyun türlerinde öne çıkar. Bileklik desteğine sahip olan birçok A4 Tech gaming klavye, uzun oyun maratonlarında elinizin, parmaklarınızın, bileğinizin yorulmasını önler. A4 Tech klavye özellikleri ve tasarımları oyunlarınızı daha keyifli oynayabilmenize olanak tanır. A4 Tech mekanik klavye çeşitleri ise farklı tepki sürelerine, basış hislerine, seslere sahip anahtar seçenekleri sunar. Sarı anahtarlı, kırmızı anahtarlı, mavi anahtarlı gibi renklerle sınıflandırılan mekanik A4 Tech klavye tasarımları, kendinize en uygun klavyeyi seçebilmenize olanak tanır. Zengin çeşitliliğe sahip olan donanımlar kullanıcıların aklına A4 Tech klavye nasıl çalışır? sorusunu getirir. Bu ürünleri çalıştırabilmeniz için bilgisayarınız ile kablolu ya da kablosuz bir şekilde bağlantı kurmanız yeterlidir.

A4 Tech Klavye Nasıl Seçilir?

Yumuşak anahtarları ve zarif çerçeveleriyle bilgisayardaki işlerinizi daha keyifli bir şekilde yapabilme imkânı tanıyan A4 Tech klavye çeşitlerini almadan önce hangi amaçla kullanacağınızı dikkate almanız gerekir. Ofis gibi çalışma alanları için sayısal tuş takımına sahip olan A4 Tech yumuşak klavye çeşitlerini tercih edebilirsiniz. A4 Tech klavye seçerken aşağıdaki unsurları da göz önünde bulundurabilirsiniz:

A4 Tech Klavye Fiyat Seçenekleri

Hem çalışma hem de oyun oynama konforunuzu ön planda tutan tasarımlarıyla kaliteli bir deneyim sunan birçok A4 Tech klavye farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Klavye fiyatları A4 Tech tarafından ürünlerin öne çıkan özellikleri doğrultusunda belirlenir. Bütçe dostu birçok alternatif sunarak hızı, kontrolü, kaliteyi ulaşılabilir kılar. A4 Tech klavye çeşitleri; tasarımları, fonksiyonları, fiyatları sayesinde bilgisayar kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen klavyeler arasında yer alır. Anahtar kalitesi, dış kasa boyutu, bağlantı sistemleri, tuş dizilimleri A4 Tech klavye fiyatı üzerinde etkili olan önemli fonksiyonlardır. A4 Tech ışıklı klavye fiyatları, anahtar özelliklerine göre şekillenir. Kampanya dönemlerinde uygun fiyat seçenekleri daha belirgin hale gelir. Siz de A4 Tech klavyeleri incelemek ve fiyat karşılaştırmaları yapmak istiyorsanız Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Ayrıca mouse ve monitör fiyatlarına da bakabilir, ihtiyacınız olan ürünleri seçerek bilgisayarınızın özelliklerini en iyi şekilde kullanabilirsiniz.