15000 BTU Klima

15000 BTU Klima Fiyatları

18 farklı 15000 BTU Klima için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • BTU Değeri15.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri18.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri24.000 BTU ve civarı
 • TipiDuvar Tipi (Split)
 • TipiSalon Tipi
 • Özelliklerİnverter
 • Isıtma Enerji SınıfıA+++
 • Isıtma Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • BTU Değeri15.000 BTU ve civarı
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBTU DeğeriSes SeviyesiGaz TipiIsıtma Enerji SınıfıSoğutma Yıllık TüketimIsıtma Yıllık TüketimÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (18)

12000 BTU Klima 12000 BTU İnverter Klima 18000 BTU Klima 18000 BTU İnverter Klima 24000 BTU İnverter Klima 24000 BTU Klima Mitsubishi 12000 BTU Klima Arçelik 12000 BTU İnverter Klima Arçelik 12000 BTU Klima Arçelik 18000 BTU İnverter Klima Arçelik 18000 BTU Klima İnverter Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar

15000 BTU Klima Sıkça Sorulan Sorular

15000 BTU Klima

Yaşam alanlarında hem ısıtma hem de soğutma işlevleri için tercih edilen klima modelleri, birbirinden farklı özelliklere, BTU değerlerine ve tasarımlara sahiptir. 9000, 12000, 15000, 18000, 24000 ve 48000 BTU değerlerine sahip olan klima çeşitleri, iklimlendirme konusunda uzman pek çok marka tarafından üretilir. İdeal bir soğutma ve ısıtma kapasitesine sahip olan 15000 BTU klima modelleri, hem tasarımları hem de yüksek performansları ile kullanıcının beklentilerine cevap verir. Ev, iş yeri, ofis gibi alanlarda kullanabileceğiniz klima modeli, yaşam alanlarınızda sağladığı ideal ısı dereceleri ile günlük hayatınızı daha keyifli bir hale getirir. “15000 BTU klima kaç metrekareyi soğutur, ısıtır ve ne kadar elektrik harcar” gibi sorularınızın cevabı için dilerseniz; elektronik ana kategorisinin klima alt kategorisini inceleyebilirsiniz. Farklı klima markaları tarafından üretilen ürünlerin teknik ve tasarım özelliklerini inceleyerek klima almayı düşündüğünüz alan için uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

15000 BTU Klima Modelleri

Farklı kullanım alanları göz önünde bulundurularak tasarlanan 15000 BTU klima modelleri, kaset tipi ve duvar tipi şeklinde tasarlanır. Salon tipi olan ürünler daha geniş alanları ısıtmak ya da soğutmak için tasarlandığından daha yüksek BTU değerlerine sahiptir. 15000 BTU inverter klima modelleri, modern tasarımları ve işlevsel kullanımları ile tüketicinin beğenisini kazanır. Ev, ofis, iş yeri gibi belli bir büyüklüğe sahip olan alanlar için tercih edilebilecek olan duvar tipi modelleri, minimalist tasarımları ve zarif görünümleri sayesinde alanın dekorasyonuna uyum sağlar. Zahmetsiz bir kullanım vadeden ürünler, akıllı teknoloji sistemleri sayesinde kullanıcı konforunu her ortamda maksimize eder. Ürünlerin sahip olduğu özellikler hem ısıtma hem de soğutma işlevlerinde yüksek performans sunar.
Yatak odası, salon, oturma odası ve mutfak gibi oldukça fazla vakit geçirilen ortamlarda kullanılabilen 15000 BTU değerine sahip klimalar, alanları ideal bir şekilde ısıtır ve soğutur. Yaşam alanlarında geçirilen zamanı daha keyifli bir boyuta taşıyan ürünlerin sahip olduğu basit arayüz, her yaştan kullanıcının ürünü manuel ya da uzaktan kumanda ile kontrol etmesine olanak sağlar. Oturduğunuz yerden kalkmadan hava şartlarına göre tek tuşla ortamın ısısını artırabilir ya da azaltabilirsiniz.

15000 BTU Klima Özellikleri

Gelişmiş filtre özellikleri sayesinde iklimlendirme işlemlerinin yanı sıra ortamda bulunan bakteri ve tozların da temizlenmesini sağlayan klima modelleri daha temiz ve sağlıklı bir hava solumaya yardımcı olur. 15000 BTU kapasiteye sahip olan klima modelleri genel olarak daha orta büyüklüğe sahip alanlarda kullanılır. Bu alanları kullanan kişi sayısının artması, ortamın havasının daha kısa sürede kirlenmesine neden olur. Kullanmaya başladığınız dakikalarda havayı temizlemeye başlayan ürün, günün her anında temiz hava solumanıza olanak sağlar. Ürünün temizleme işlemini başarı ile sürdürmesi için belli aralıklarla filtresini dezenfekte etmeyi unutmamalısınız. 15000 BTU Inverter klima fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan ürünü tercih edebilir ve bu avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
15000 BTU klima modellerinin kullanıcıya sağladığı bir diğer fayda ise enerji tüketimidir. Bölgelere göre A+, A++ ve A+++ enerji sınıfına sahip olan ürünler, minimum düzeyde elektrik harcar. Yüksek enerji verimliliği sunan klima modelleri enerjiyi minimize şekilde kullanmaları sayesinde bütçenizden tasarruf etmenize de olanak sağlar. Hem ısıtma hem de soğutma işlemini tek gövdede gerçekleştiren cihazlar, aynı anda iki farklı özelliğe sahip olmanızı sağlar. İşlevsel kullanımı ile beklentilerinize cevap verecek olan ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

15000 BTU Klima Kaç Metrekare Alanı Isıtır ve Soğutur?

İlk defa klima alan kullanıcıların en çok merak ettiği sorular arasında 15’lik klimanın kaç metrekareyi soğutup ısıtabileceği yer alır. 15'lik klima modelleri yaklaşık olarak 30-35 metrekare arasını başarılı bir şekilde ısıtıp soğutur. Daha büyük alanlar için klima ihtiyacınız bulunuyorsa 15000 BTU değerine sahip olan ürünlerin yetersiz kalacağını unutmamalısınız. Büyük alanlar için seçiminizi 18000 ya da 24000 kapasiteye sahip olan ürünlerden yana yapabilirsiniz. Yaklaşık 10 metre kadar üfleme özelliğine sahip olan klima modelleri, ürünün kullanıldığı alanın her noktasında eşit sıcaklık ve serinlik elde edilmesine olanak sağlar. 15000 BTU klima fiyatları ürünlerin sahip olduğu özelliklere ve markalara göre farklı aralıklarda satışa sunulur.
Birden fazla alan için 15000 BTU değerine sahip klima satın almak istiyorsanız seçiminizi kaset tipi olan ürünlerden yana yapabilirsiniz. Tavan tipi olarak da adlandırılan ürünler özellikle ofis ve iş yeri gibi alanlar için ideal tasarımlardır. Aynı anda birkaç odanın ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılayan kaset tipi klima modelleri pratik kullanımları ile dikkat çeker. Uzaktan kumanda aracılığı ile tek tuşla ortamın ısısını düşürebilir ya da yüksekletebilirsiniz. Kolay bir şekilde monte edilebilen ürünler, tavana gömmeli bir forma sahip olmaları sayesinde alandan tasarruf etmenize de olanak sağlar.

15000 BTU Klima Avantajları

Pek çok yaşam alanı için ideal bir büyüklüğe sahip olan 15000 BTU klima modelleri, üstün performans özellikleri ile ısıtma ve soğutma işlevlerini başarıyla yerine getirir. Hem duvar hem de kaset tipine sahip olan modeller, farklı markalar tarafından tasarlanır. Genel itibari ile aynı özelliklere sahip olan ürünlere eklenen akıllı teknoloji özellikleri kullanıcıların yaşam alanlarını daha konforlu hale getirir. 15000 BTU klima modellerinin sağladığı avantajlar şunlardır:

15000 BTU Klima Fiyatları

İdeal bir kapasiteye sahip olan 15000 BTU değerine sahip olan klima modelleri, birkaç farklı formda tasarlanır. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir tasarıma sahip olan 15000 BTU mobil klima modelleri, taşınabilir olmaları sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Evinizde dilediğiniz her odaya pratik bir şekilde götürebileceğiniz mobil klimalar, hem ısıtma hem de soğutma işlemlerini gerçekleştirir. Alt kısmında tekerlekli bir yapı bulunan mobil klima çeşitleri odadan odaya zahmetsiz bir şekilde taşınabilir. Sabahları uyandığınızda salonda ya da oturma odasında uyumaya geçtiğinizde ise yatak odasında kullanabileceğiniz ürün çok amaçlı bir kullanım vadeder.
15’lik Inverter klima fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. 15000 BTU klima en ucuz modelleri incelemek ve bütçenize uyum sağlayan ürünü satın almak için kategoriyi inceleyebilirsiniz. 15'lik klima fiyatları ulaşılabilir aralıklarda yer aldığından bu konuda da kullanıcıdan tam puan alır. Dilediğiniz özelliklere sahip olan 15000 BTU klimaları tek bir kategoride incelemek için sitenin sol kısmına yer alan fiyat, marka ve özellik fitrelerini seçebilirsiniz. Pek çok alanda kullanılan hava perdesi modelleri için dilerseniz Akakçe’nin ilgili kategorisini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan ürünü sipariş edebilirsiniz.