Kaset Tipi Klima

Kaset Tipi Klima Fiyatları

180 farklı Kaset Tipi Klima için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

12.000 BTU ve civarı18.000 BTU ve civarı24.000 BTU ve civarıA+++A++Duvar Tipi (Split)Salon Tipi0 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL İnverterSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Kaset Tipi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 8.000 TL8.000 - 12.000 TL12.000 - 16.000 TL16.000 - 20.000 TL20.000 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kaset Tipi BTU Değeri Ses Seviyesi Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı SatıcıToplam 132 satıcı. Ürün Puanı Renk Soğutma Enerji Sınıfı

18000 BTU Klima12000 BTU Klima12000 BTU İnverter Klima18000 BTU İnverter Klima24000 BTU Klima24000 BTU İnverter KlimaA+++ KlimaMitsubishi 18000 BTU KlimaArçelik 18000 BTU İnverter KlimaDaikin 12000 BTU Klimaİnverter KlimaMitsubishi 12000 BTU Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kaset Tipi Klima Sıkça Sorulan Sorular

Kaset Tipi Klima

Kaset tipi klima, yaşam alanlarının ideal ve konforlu bir sıcaklıkta tutulması için üretilen önemli cihazlar arasında ilk sıralarda yer alır. Farklı markalar tarafından üretilen modeller, farklı tasarımsal ve donanımsal özellikleri sayesinde her türden ihtiyaca yanıt verir. Kaset tipi klimalar, iç üniteleri ile tavan boşluğuna ve dış üniteleri ile tavana sabitlenen, 4 farklı yöne de iklimlendirme sağlayan klimalardır. Eşit hava akımının gerekli olduğu yaşam alanlarında kullanılmak için tasarlanır. Kolay bir şekilde kurulan kaset tipi klimalar, yüksek konfor yaratır ve bu özelliğiyle salon tipi klimalardan sonra en çok tercih edilen klima türüdür. Uygun fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanan bu klimalar, yaşam alanlarına hem konfor hem de dekoratif bir detay katar. Ofis, restoran gibi mekânlarınızda güvenle kullanabilleceğiniz cihazlar kolay kurulum ve kullanıma da sahiptir. Size uygun en kaliteli ve en ucuz ürünü bulabilmek için indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Kaset Tipi Klima Modelleri

Kaset tipi klimalar her yaşam alanı özelinde seçenekler sunar. Bu özelliği sayesinde kullanacağınız alana göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Kaset tipi klimaların modelleri üfleme yönlerine göre tek yöne üflemeli, 4 yöne üflemeli kaset tipi klima olarak farklılık gösterir. Bu seçenekleri klimayı konumlandıracağınız alan özelinde değerlendirmeniz, doğru bir klima seçimi yapmanız adına oldukça önemlidir. Modeller BTU değerlerine göre de kaset tipi klima 12000 BTU, 24000 BTU, 48000 BTU gibi farklı alternatifler sunar. BTU, klimanın 1 saatte havada yarattığı yarattığı akım gücünü tanımlar. Bu nedenle bu özelliğe göre bir tercih yapmanız önemlidir. Farklı markaların imzasını taşıyan klima kaset tipi modeller yalnızca beyaz renk seçeneği sunar. Beyaz rengin sadeliğini minimal bir tasarımla sunan kaset tipi klimalarla yaşam alanınıza dekoratif bir detay katabilirsiniz. Bu cihazlar, dört yönlü tasarıma sahiptir. Bu özelliği sayesinde ortamda eşit bir ısı dağılımı yaratır ve konforlu bir klima deneyimi yaşamanızı sağlar. Bu klimalar inverter, sabit hızlı, nem alma, sessiz çalışma ve multi gibi farklı özelliklere sahiptir ve bu özellikler her model özelinde değişir. Kaset tipi klima modellerini marka, özellik, BTU değeri, ses seviyesi, gaz tipi, ısıtma ve soğutma enerji verimliliği gibi parametreler doğrultusunda inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Kaset Tipi Klima Özellikleri

Gelişmiş teknolojik donanımlarıyla yaşam alanlarını mevsim şartlarına göre en ideal sıcaklığa getiren kaset klima modelleri, yüksek performans sunan çalışma prensipleriyle her ihtiyaca özel çözümler sunar. Her boyutta yaşam alanına göre modelleri bulunan kaset tipi multi klimalar, en gelişmiş teknolojilerle donatılır. Kullanım kolaylığı yaratan ve yüksek performans sunan kaset tipi klima özellikleri aşağıdaki gibidir:

Bu özelliklere sahip olan kaset tipi klimaları karşılaştırarak bütçenize göre satın alabilirsiniz.

Kaset Tipi Klima Nasıl Seçilir?

Tavana monte edilerek kullanılabilen kaset tipi klimaları seçerken bazı detayları dikkate almak yaşam alanlarında verimli iklimlendirme sağlamak adına son derece önemlidir. Farklı markalar tarafından üretilen kaset tipi klimaları seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey klimanın nerede konumlandırılacağıdır. Bu detayı belirlemenin ardından alana uygun olacak şekilde kaset tipi klima ölçüleri alabilir ve bu ölçülerdeki modelleri inceleyebilirsiniz. Küçük bir yaşam alanı için büyük boyutlarda ve yüksek BTU değerinde bir kaset tipi klima seçimi yapmanız yanlış bir seçim olacaktır. Klima ölçüsünü belirledikten sonra klimanın BTU değerine dikkat etmelisiniz. Klimanızın çalışma performansı ve enerji verimliliği hakkında bilgi veren BTU değeri sayesinde size en ideal özellikteki klimaya sahip olabilirsiniz. Almak istediğiniz klimanın sessiz çalışma prensibine sahip olması da son derece önemli bir özelliktir. Sessiz çalışan klima sayesinde yaşam alanında iklimlendirme sağlarken huzur veren bir konfor yaratabilirsiniz. Bu özellik sizin için önemliyse tüm sessiz klima modellerine ve markalarına göz gezdirebilir ve beklentilerinizi karşılayan klimayı tercih edebilirsiniz.

Kaset Tipi Klima Nasıl Çalışır?

Klima satın almak isteyen kullanıcılar “Kaset tipi klima nasıl çalışır?” sorusunun yanıtını da merak eder. Bu klima modelleri, klasik bir iklimlendirme sistemine sahiptir ve yüksek performansta çalışır. Ofis ya da ev kaset tipi klima modelleri ortamda sıcaklığı azaltabilir, artırabilir ve buna ek olarak hava sirkülasyonu sağlar. Hava sirkülasyonu sağlama özelliği sayesinde de ortamda temiz ve ferah bir hava oluşturur. 24000 BTU değerine sahip olan kaset tipi klimalar, küçük yaşam alanları için uygundur. Standart özelliklerdeki kapalı alanlarda kullanılan bu klimalar, ortamdaki sıcaklığı mevsim şartlarına göre ideal seviyelere getirir. Bunun yanında 36000 BTU değerine sahip olan klimalar ise yüksek tavanlı ve büyük yaşam alanlarında kullanılmak üzere üretilir. Konumlandırıldığı alanın estetik bütünlüğünü bozmadan iklimlendirme sağlayan kaset tipi klimalar, tavana monte edilen kullanım şekli sayesinde yaşam alanlarında yer kaplamaz ve eşit miktarda havalandırma sağlar. Gelişmiş teknolojilerle donatılan modeller genel olarak sessiz çalışma prensibine sahiptir. Bu özelliği sayesinde gece uyurken bile çalıştırabilirsiniz. Daha detaylı kullanım bilgisi için ise kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

En İyi Kaset Tipi Klima Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin!

Kaset tipi klima fiyatları klimanın markasına, özelliğine, kapasitesine, boyutuna, BTU değerine, kalitesine ve diğer detaylarına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle kaset klima fiyatları arasından seçim yaparken özel filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu filtreleme sistemi sayesinde modelleri belirli kriterlere göre listeleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Her türden ihtiyaca yanıt veren kaset tipi klimalar, fiyat aralıklarıyla da her bütçeye hitap eder. Siz de kaset tipi klima ihtiyacınız için öncelikle bütçe belirleyebilir ve ardından model araştırmasına başlayabilirsiniz. Böylelikle hem yaşam alanına uyum sağlayan hem de yüksek performansta çalışan bir klimaya sahip olabilirsiniz. Bu özelliklerde bir klimayı uzun yıllar boyunca da keyifle kullanabilirsiniz. Çok sayıda marka ve model alternatifinin bulunduğu online alışveriş deneyiminde Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Tüm ürünleri detaylı fiyat listesi halinde sunan avantajlı özellikleri sayesinde modeller özelinde kapsamlı bir fiyat / performans değerlendirmesi yapabilirsiniz ve böylelikle en ucuz kaset tipi klima fiyatları arasından belirlediğiniz kaset tipi klima modelini hemen satın alabilirsiniz. Bunun yanında bluetooth kulaklık fiyatları için de Akakçe'yi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. mümkündür. Bluetooth özellikli kulaklık ihtiyaçlarınıza hem en kaliteli hem de en ucuz ürün seçeneklerini sunan sistem sayesinde avantajlarla dolu bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Mağaza mağaza gezip onlarca model arasında kararsızlık yaşamadan gerçekleştireceğiniz alışverişin tadını en uygun fiyat avantajı ile Akakçe üzerinden sağlayabilirsiniz.