Mitsubishi Klima

Mitsubishi Klima Fiyatları

33 farklı Mitsubishi Klima için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıMitsubishi
 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri18.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri24.000 BTU ve civarı
 • TipiDuvar Tipi (Split)
 • TipiSalon Tipi
 • Özelliklerİnverter
 • Isıtma Enerji SınıfıA+++
 • Isıtma Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıMitsubishi
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBTU DeğeriSes SeviyesiGaz TipiIsıtma Enerji SınıfıSoğutma Yıllık TüketimIsıtma Yıllık TüketimÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (33)

Vestel Klima Fiyatları 12'lik Klima Fiyatları Salon Tipi Klima Fiyatları Mitsubishi Klima Yedek Parça Mitsubishi Projeksiyon Lambası

En Popüler Mitsubishi Klimalar

Mitsubishi Klima Yorumları ve Önerileri

Mitsubishi Klima Sıkça Sorulan Sorular

Mitsubishi Klima

Klimalar sağladığı serinlik ve sıcaklıktan dolayı sıklıkla tercih edilir. Farklı sektörlerde ürettiği ileri teknolojiye sahip ürünleriyle dünya çapında tanınan bir marka olan Mitsubishi klima modelleriyle de kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılar. Teknik açıdan üstünlük sağlayan markanın klima modelleri sıcak havalarda sağladığı konforla beğeni kazanır. Markanın geniş ürün yelpazesinde yer alan klima modelleri gereksinimleri karşılamak adına farklı teknik özellikler eklenerek üretilir. Ergonomik tasarımlara sahip ürünlerin yanı sıra işlevsel özelliklere sahip olan bu cihazları kolayca kullanabilirsiniz. Marka ev, ofis ve endüstriyel kullanımda ürettiği modellerle sadece yaz aylarında değil, her mevsim için çözümler sunar. Yüksek soğutma ve ısıtma kapasitelerine sahip Mitsubishi klima çeşitleri fiyat konusunda da kullanıcılara avantaj sağlar. Farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip klima modelleri kullanıldığı mekânlar için şık bir görünüm vadeder. Enerji tasarrufu sağlayan markanın klima modelleri enerji tüketim oranlarını düşürerek kullanıcılara avantaj sağlar. Satın aldığınız Mitsubishi klima sayesinde farklı mevsimlerde serinlemek ya da ısınmak için tasarruflu bir ürüne kavuşabilirsiniz.

Farklı Mekânlara Uygun Mitsubishi Klima Çeşitleri

Mitsubishi Electric klima çeşitleri evde ya da iş yerinde kullanıma uygun seçeneklerden oluşur. Mitsubishi klima çeşitleri gelişen teknoloji doğrultusunda akıllı özelliklerle donatılır. İleri teknoloji ışığında üretilen modeller yapay zekâsı ve sensörleri sayesinde ortamdaki kişileri ve kişi sayısını algılar. Bu şekilde tespit ettiği vücut sıcaklığına göre kendini ayarlar. Sizi tanıyan sensörleri sayesinde isterseniz hava akımının doğrudan üzerinize gelmesini engelleyebilir ya da tercihinize göre ekstra serinlik için kendinize yönlendirebilirsiniz. Mitsubishi salon tipi, tavan tipi, kaset tipi, yer tipi, duvar tipi klima modelleri kullanıcılara farklı gereksinimleri karşılamak için sunulur. Konutlarda kullanıma uygun duvar tipi klima modelleri estetik tasarımları ve yüksek performans sunan özellikleriyle dikkat çeker. Farklı renk ve model alternatifleri bulunan duvar tipi klimalarla konforu evinize taşırken şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Hava temizleme özelliği bulunan klima modelleri üstün filtreleriyle havayı tozdan arındırarak ferah bir ortam sunar. Gelişmiş filtre özelliğiyle dikkat çeken bu modeller özel olarak ortamın havasını değiştirmek için tasarlanır. Toz, kir, yağ ve sigara dumanı gibi ortamda bulunan rahatsızlık verici etkenleri özel filtresi sayesinde yakalayarak temiz ve ferah bir hava sunar. Bazı modellerinde yer alan özellik sayesinde filtresi kirlendiğinde klima sizi haberdar eder. Böylece klimaların filtrelerini sürekli kontrol etmenize gerek kalmadan zahmetsizce kullanabilirsiniz.Uzaktan kumandalı modeller kolay ve zahmetsiz kullanım imkânı sağlar. Döşeme tipi olarak da adlandırılan yer tipi klima modelleri zemin seviyesine monte edilerek hızlı ve kolay kurulum olanağı tanır. Özel tasarımı sayesinde yere çöken soğuk havayı emerek verimli bir ısıtma sağlar. Bu sayede hem serinlik hem de ısıtma açısından avantaj sunar. Sade ve şık tasarımı evlerinizde hoş bir görünüm oluşturur. Salon tipi klimalar iş yeri için yüksek performans sağlayan özelliklerle üretilir. Mitsubishi ayaklı klima olarak da adlandırılan bu modeliyle kalabalık mekânlar için alternatif yaratır. Kompakt tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz. Kolay monte edilebilen modeller filtresinin kirlenmesi halinde sizi uyararak kolaylık sağlar. Mitsubishi klima tavan tipi modelleri yüksek tavanlı mekânlar için çözüm sunar. Tavan yüksekliğine göre hava debisini seçebileceğiniz bu modelle ortamın büyüklüğüne göre üflenen havanın her yere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Uzak mesafelere üfleme özelliği sayesinde geniş mekânların ısıtılmasında ya da serinletilmesinde fayda sağlar. Mitsubishi büyük klima modelleri de geniş ve kalabalık mekânlar için avantaj sunar. Mitsubishi klima çeşitleri arasında ihtiyacınıza uygun teknik özellikler barındıran modelleri kolayca bulabilirsiniz.

Üstün Teknik Özellikleri ile Mitsubishi Klima Modelleri

Üstün teknik özelliklerle donatılan Mitsubishi klima modelleri konforlu kullanım sağlamak için her türlü imkânı kullanıcılara sunar. Mitsubishi Heavy klima sahip olduğu işlevsel teknik özellikleriyle öne çıkar. Modellerde yer alan MelCloud teknolojisi sayesinde klimanıza uzaktan erişebilirsiniz. Bilgisayar, tablet veya telefon üzerinden erişebilirlik imkânı tanıyan bu özellik ortamın havasını uzaktayken de değiştirmeyi mümkün kılar. Bu klimalarda yer alan önemli özelliklerden biri de inverter model olmasıdır. Inverter klimalar diğer klimaların aksine hiç durmadan çalışmaya devam eder. Oda sıcaklığı istenilen seviyeye geldiğinde kendini kapatmak yerine en düşük devire alır. Klimalar sürekli kapanıp açıldıklarında tam güç çalışarak fazladan enerji sarfiyatı yaratırken inverter klimalar hiç kapanmadan belirli seviyelerde çalışarak daha az güç çeker. Inverter özelliği bulunan Mitsubishi klima modelleri sayesinde ortamın sıcaklığını belirlediğiniz sabit seviyede tutarken bir yanda da enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Minimum ses seviyesi ile çalışma özelliği sayesinde huzurlu ve keyifli bir ortam elde edebilirsiniz. Mitsubishi inverter, multi, split klima modelleri farklı gereksinimlere yönelik çeşitli özellikler barındırır. Split klima modelleri ortamın hem ısıtılmasına hem de soğutulmasına yarar. Tek bir dış ve iç üniteye sahip olan bu modellerin montajı ve kullanımı kolaydır. Kullanıcıların favorisi olan klima çeşitleri arasında yer alan split klima modelleri marka tarafından farklı alternatiflerle müşterilere sunulur. Markanın multi klima modelleri ise tek bir dış üniteye bağlı farklı özellikte iç ünitelerden oluşur. Ev içerisinde kullanılan iç üniteler ortak bir dış üniteye bağlanabilir. Bu sayede kullanılan mekanın dışında çok sayıda dış ünitenin varlığından dolayı oluşan görüntü kirliliği engellenir. Aynı zamanda alandan tasarruf edilmiş olur. Mitsubishi çift üniteli multi klimalarla evinizde farklı odalarda kullanılan iki klimaya sahip olabilirsiniz. Mitsubishi çift üniteli klima fiyatları kullanıcılara ekonomik seçenekler sunar. Ayrıca sıcak havalarda serinlemek için kule tipi vantilatör modellerini de tercih edebilirsiniz.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Mitsubishi Klimalar

Mitsubishi klima, enerji tasarrufu sağlayan ekonomik modelleriyle öne çıkar. Mitsubishi klima A+++ özelliği sayesinde yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar. Bu modeller performans açısından da etkili ve avantajlı ürünler arasında yer alır. Inverter özelliğe sahip klima modellerini de enerji tasarrufu sağlamak için tercih edebilirsiniz. Klima modelleri incelenirken sıklıkla karşılaşılan BTU terimi; kısaca bir libre suyun sıcaklığını 63 fahrenayttan 64 fahrenayta çıkarmak için gereken enerji miktarını ifade eder. BTU birimine göre klima seçerken çeşitli faktörler göz önünde bulundurulur. Mekânın genişliği ve mekânda bulunan kişi sayısı uygun BTU değerine sahip klimaları seçmenizde yarar sağlar. Mitsubishi 9000 BTU, 12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU klima çeşitleri farklı genişlikte mekânlar ve kişi sayısına göre alternatifler barındırır. Bu sayede ihtiyacınız olan klima modelini kolaylıkla belirleyerek seçebilirsiniz. Mitsubishi klima fiyat açısından da avantaj sağlayarak tasarruf etme imkânı sunar. Enerji tasarrufu sağlamanın bir diğer yolu da klimayla ısıtılan ya da soğutulan ortam havasını çeşitli dış etkenlerden koruyarak muhafaza etmektir. Bunun için özel üretilen hava perdesi fiyatları ve modellerini inceleyebilirsiniz.

Ekonomik Çözümler Sunan Modeller

Mitsubishi klima ne kadar yakar sorusu merak edilebilir. Ürün özelliklerinde bulunan BTU değerleri sayesinde bu soruya cevap bulabilirsiniz. Farklı BTU değerlerine sahip ürünlerle ihtiyacınızı karşılamaya yönelik seçimler yapabilirsiniz. Geniş mekânlar için yüksek BTU değerlerine sahip ürünleri seçerek üstün performans sağlayabilirsiniz. Düşük BTU değerleri küçük alanlar için idealdir. Bu modellerle hem klimanın ortama kattığı konforu yaşayabilir hem de elektrik tüketimi açısından tasarruf edebilirsiniz. Mitsubishi 15000 BTU, 16000 BTU, 21000 BTU klima çeşitleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Bazen evde ya da iş yerinde farklı odalar için çok sayıda klima gerekebilir. Her oda için ayrı ayrı dış ünite bulundurmak yerine Mitsubishi klima modellerinde yer alan multi split özelliğinden faydalanabilirsiniz. Tek bir dış üniteye bağlı farklı sayıda iç ünitelerle klimanın konforunu evinizin her odasına taşıyabilirsiniz. Bu şekilde satın alabileceğiniz Mitsubishi 2’li, 3’lü klima seçenekleriyle fiyat açısından da avantaj sağlayabilirsiniz. Böylece evinizin her köşesinde yaz aylarında serin kış aylarında da sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Mitsubishi Klima

Mitsubishi klima özellikleri arasında görünüm açısından şıklık sunan detaylar da yer alır. Farklı renk alternatiflerine sahip ürünlerle evinizin ortamına şıklık katabilirsiniz. Zarif ve modern çizgilere sahip Mitsubishi klima modelleri mekânlar için sadece klima değil, aynı zamanda dekoratif bir obje olma özelliği taşır. Mitsubishi siyah, gri klima çeşitleri modern tasarımlardan hoşlanan müşterilere sunulur. Kırmızı renkli modeller çarpıcı ve dikkat çekici bir seçenek olarak ürünler arasında yer alır. Her daim revaçta olan beyaz renkli modeller sadelikten hoşlanan müşteriler için üretilir. Klimaların gelişmiş kumandaları iç üniteyle aynı renge sahip olarak tasarlanır. Bu sayede modellerin görünümleri bir bütünlük oluşturur. Üretilen klimalar kullanım alanlarına göre farklı özellikler barındırır. Mitsubishi kaset tipi klimalar tavan ya da duvara gömülerek monte edilir. Yüzeyle bir bütün oluşturan bu modelleri mekânın dekorasyonuna zarar vermeden ve ortamda varlığını hissetmeden kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım ve özelliklere sahip klima modellerine Mitsubishi klima satış noktaları yaygınlığı sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mitsubishi klima modellerini satış noktalarına gitmeden zahmetsizce online olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Mitsubishi Klima

Mitsubishi klima çeşitlerinde bulunan özellikler müşterilere tam manasıyla konfor ve rahatlık sağlamak için tasarlanır. Sıcak havalarda serinlik sunan klimalar soğuk havalarda da üstün performans göstererek ortamı anında ısıtır. Klimalarda yer alan filtreler en küçük partikülleri bile yakalayarak havayı temizler. Bütün bu fonksiyonlarıyla kusursuz çalışan klima modelleri ortama konfor sağlarken sessizliğiyle de huzur verir. İnsan kulağının neredeyse algılayamayacağı bir ses düzeyine sahip olan bu modelleri yatak odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz sıcaklık seviyesine sahip odanızda sessizliğin yarattığı huzur içinde uyuyabilirsiniz. Mitsubishi mobil klima çeşitlerini istediğiniz yere taşıyarak kullanabilirsiniz. Mitsubishi portatif klima ise sağladığı rahat kullanım özelliğiyle beğeni kazanır. Mitsubishi Electric klima fiyatları ürün çeşitliliği sayesinde uygun ve hesaplı seçenekler içerir. Markanın geniş ürün yelpazesinde bulunan birçok farklı klima modeli beraberinde hesaplı ve uygun fiyat alternatiflerini de getirir. Farklı modeller arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun klimayı seçebilirsiniz. Mitsubishi klima kampanya dahilinde yapılan indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Mitsubishi Klima Çeşitleri Akakçe’de

Mitsubishi klima ne kadar dayanıklıdır sorusu merak edilebilir. Markanın klima modelleri ileri teknoloji sistemler kullanılan fabrikalarında üretilir. Üretilen bütün klima çeşitleri kullanıcılara sunulmadan önce zorlu koşullar altında defalarca test edilir. Bu testlerden başarıyla geçen klima modelleri kullanıcılara sunulur. Bu şekilde teknik özellikler açısından üstün performans sergileyen modeller dayanıklılık açısından da uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Ayrıca ürünlerin dayanıklılığı hakkında fikir edinebilmek için Mitsubishi klima yorumları kısmında bulunan müşteri tecrübe ve deneyimlerine göz atabilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize uygun modelleri bulmak için de bu yorumlardan faydalanabilirsiniz. Mitsubishi klima Türkiye ürünleri üstün teknolojik özellikleri ve uygun fiyatlarıyla her kesime hitap etmeyi hedefler. Bu doğrultuda üretilen en ucuz Mitsubishi klima modellerini Akakçe üzerinden arama yaparak bulabilirsiniz. Belirlediğiniz bütçeye uygun ürünleri listelenen Mitsubishi klima modelleri arasından seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.